2487


Ismerd fel a játékot!


<<< Csak Konzolos játékok! >>>



  • Seth
    #2407
    na én is rakok párat





  • JohnnyP
    #2406
    aha
  • Seth
    #2405
    Ogre Battle (vagy Tactics Ogre ,mind1), snes-re
  • JohnnyP
    #2404

    Jójáték.
  • Broafka
    #2403
    nem tom hogy jött, csak eszembe jutott, mert én hasra estem tőle! :)

    tudod mi tetszik PS-ben amit a PC-ben nem találtam meg?
    a NAGYSÁGOKAT és a SEBESSÉGET, na jó a sebességet megtaláltam PC-n is, azt nagyon ügyesen megtudták csinálni, viszont én imádom az olyan játékokat ahol látványosan, és hátborzongatóan lehet érezni a nagyságokat, és ennél a Colossusnál pl megtaláltam ezt...
    és iszonyat hangulata van a játéknak!

    SC3-ra visszatérve pedig... hát nem is tudom, játékterembe nagyon bírtam... itt egy kicsit vesztett a feelingből számomra, viszont tényleg szép, de egyszerűen nem bírok úgy kombózni mint a gép, hogy azt ne védje ki... az iylen verekedős játék csak egy másik ember ellen érdekes szerintem...
  • Al Age
    #2402
    Hát azért ez erősen emberfüggő, nekem például nagyon bejött a hangulata. Eleinte nem tetszett félretettem, úgy kezdtem el vele játszani, hogy épp nem volt semmi más és ez került a gépbe. Meg kell tanulni a harcrendszert, a mozgásokat, ki kell ismerni a gépet és akkor menni fog. :-) Nekem a kedvenc verekedős játékom. A Shadow of the Colossus, na az nem tudom hogyan kapcsolódik a Soul Calibur 3-hoz, hogy pont ezt hoztad fel ellenpéldaként. :-\
    Attól sokan ájuldoznak, hogy ígyúgyamúgy mekkora játék, nem mondom nekem is tetszik, de annyira nem estem hasra tőle.
  • Broafka
    #2401
    hát szép, de hangulata annyira nincsen sajnos :(

    Shadow of the Colossus, nah az egy jó játék ;)
  • dinomano
    #2400
    de durvaszép a 3, mikor elöször neztem, kerestem az állam...a napos helyszinek, olyanok hogy ihaj... :-P
  • Broafka
    #2399
    jézus, ez a Soul Calibur olyan rohadt idegesítő néha!
    a gép ellen egyszerűen lehetetlen a végén már játszani!
    nem enged felállni, meg ilyenek :-/
  • dinomano
    #2398
    aham; akkor thx a megfejtest... :-P Ki nem talaltam volna... :-P
  • Anubys
    #2397
    Nem csak NES, volt az mindenre... Amúgy Times of Lore... :)
  • dinomano
    #2396
    mááá' csak 1 van...de sajna nem tudom, NESben nagyon nem vagyok otthon...
  • dinomano
    #2395
    megvan! Agony volt a game cime(baglyosnak), 6 palya; scrollozos lövölde..megtalaltam a psygnosis oldalan...
  • Anubys
    #2394
    oda is egy pont... (mellesleg ez az első szoba, csak jobbra kell fordulni a starttól)
  • darkling
    #2393
    Az 1. az Eye Of The Beholder 1. Legalábbis a pc-s verzióban vannak ilyen helyszínek, csontival :)
  • Anubys
    #2392
    (na, ha délig nem fejtitek meg, megmondod - amúgy mind remek játék, illik kipróbálni őket)
  • Anubys
    #2391
    Egy pont oda, Alien Breed 3D (méghozzá a CD32-verzió, csak hogy konzolos legyen... ;)
    Az első egy pc-s/Amigás dungeon cralwer prpg SNES portja, a második egy C64-es / Spectrumos Zelda-klón NES verziója, a negyedikhez meg Dino már adott helpet... :)
  • Seth
    #2390
    hát passzolnom kell mindet. Mindegyik ismerős de címeket nem tudnék mondani
  • dinomano
    #2389
    bammeg,de ismerös mind! Uccsó Psygnosis baglyos game-je amigara; cimet nem tudok... A doom-clone rohadt ismerös; talan Alien Breed 3D? Az elsö kép: dungeon-os rpg rohadt ismerös... :-P
  • Anubys
    #2388
    Na, lássuk, ki mekkora spieler... Az alsó egy amgás game (a többi mind konzolos / van konzolos portjuk is), csak úgy bónuszként megfejthető... :)




  • dinomano
    #2387
    okkééé..én meg go értekezni+melo ehh...
  • Anubys
    #2386
    (amúgy mindjárt rakok fel én is képeket, csak most éppen espékettőt installálok, mivel behalta magát a pöcém és izé, szóval egy kis türelmet kérek...)
  • dinomano
    #2385
    Jah-jah..Most alltam neki GIII-nak..teccik... De beszopatott a game "cute-sága" (uj magyar szó); kinyirtak a mókás szörnyek, mivel a latvanyt élvezve, a nagy eksön közepen elfelejtettem gyógyítgatni a kisemberkeim... :-P
  • Anubys
    #2384
    ja, az az, én is aszondom... :)
    (mijaza grandiahárom?) :)
  • Seth
    #2383
    3. Grandia 3
  • Anubys
    #2382
    1. Soul Calibur 3
    2. Knights of the Temple
    3. ?
    4. HALO Zero
  • dinomano
    #2381
    nah, jöhet a valasz mindre... :-P Jah, az elsö képen levö game akadozva ment, kiirtam RIDATA-ra, megy rendesen...ugy latszik a RIDATA-t birja legjobban az olvasofejem... :-P
  • Seth
    #2380
    akkor én most nem is mondok semmit:D, pedig mind menne
  • dinomano
    #2379
    eh-uh; akkor legyen; teszek fel kepeket, csak a te kedvedert... :-P




    uccsó fan game pc-re...
  • Broafka
    #2378
    dinomano nem akarsz felrakni képeket? :D
    te olyan jókat raktál fel, és legalább volt mit letöltenem :P
    de így nem tom mik a jó játékok :P
    pl a Shadow of The Colossus-ra is így találtam rá, és az egyik kedvencem...
  • Al Age
    #2377
    Battlefield 2: Modern Combat?
  • dinomano
    #2376
    1 kép a MASS EFFECT-böl? Itt altalaban mar megjelent game-ket szoktunk kitenni... :-|
  • dinomano
    #2375
    pici a kép..mi ez; valamelyik SOCOM, ghost recon?
  • Raptor 2
    #2374
    Ez könnyü:


  • dinomano
    #2373
    ok-ok, nincs mit, én is köszi... Nekem sem megy mindig privi... :-P nah, OFF vége...
  • Seth
    #2372
    ide írok, mert vmiért a privát üzi nem akar működni, vmi gikszer van a rendszerben. SZóval köszi a lemezeket megkaptam, xenosaga-t is kösz ^^
  • dinomano
    #2371
    Ok... :-P
  • JohnnyP
    #2370
    Igen. Bocs hogy csak most válaszolok.
  • modernslave
    #2369


    na itt..pont itt kezdődött el egy megismételhetetlen csoda

  • modernslave
    #2368
    ez már csak azért is elképzelhetetlen mert az EA nem lenne akkora barom hogy 5 játékot egy áráért adjon el :)

    amúgy szerintem is Ocarina