4291


Az Anime aktuális részétől a történetben előrébb mutató információk leírása(pl:manga)esetében mindenki használja a spoiler gombot.

  • Lunki88
    #4211
    Az e heti manga rész rendesen bekeményített. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből.
  • wander01
    #4210
    én csak az animét nézem, de végre valami történik... bah
  • tigeroo
    #4209
    tudnátok segíteni?

    kakashi ezt hanyadik manga részben mondja?

    Hey guys, sorry I'm late, I'm afraid I got lost on the path of life.
  • tigeroo
    #4208
    elég fain is vót
  • ToCsEk
    #4207
    jah, kösz hogy szoltál, csak magyar nartuo oldalt nézek oda csak most tették ki..
  • NEOreg3
    #4206
    már ezen a héten is volt
  • ToCsEk
    #4205
    manga jövőhéten már lesz?
  • tigeroo
    #4204
  • NEOreg3
    #4203
    úgyis fel lesz támasztva mindenki
  • kakaoskalacs
    #4202
    manga 614 odavert
  • tigeroo
    #4201
    fuh...
  • piros mogyi
    #4200
    szaszke-kun még kinőheti magát:)
  • NEOreg3
    #4199
    elég erőltetett lenne egy új, soha nem látott főgonoszt berakni még pár száz fejezetre
  • ToCsEk
    #4198
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a 10farkús harc lesz a sorozat vége meg a sasukes szál és kaput?
  • tigeroo
    #4197
    na végre beindultak a dolgok..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már csak sasuke hiányzik meg a balfaszkodása, tuti lesz vmi gáz és ő menti meg narutot a bajból. amúgy ha az a szál le lenne zárva akkor olyan 5-6 részre tippelnék még a fináléig
  • ayluy
    #4196
    Manga szerdánként van(néha kedden), animében most filler van és januártól folytatják a manga szerint.
  • ToCsEk
    #4195
    majd kiderül, vagy okosabbak megmondják :D
    magyar oldalon olvastam amúgy
  • NEOreg3
    #4194
    ez biztos? Mangastream twitteren már írtak volna erről szerintem :\
  • Fyndath
    #4193
    Ráadásul most megint egy filler arc kezdődik...
  • ToCsEk
    #4192
    legközelebb januárban lesz manga
  • tigeroo
    #4191
    nincs új a héten?
  • Lunki88
    #4190
    Azt én se bánnám ha látnánk megvalósulni ezt a híres holdszem tervet, de erre kb. 5% esélyt látok. :)
  • tigeroo
    #4189
    nem, nekem erősen a kedvenc karakterem lett.

    a tisztázatlan dolgok miatt (you let.... die) még mindig szimpátiát érzek felé:D vesszenek a narutok!
  • Lunki88
    #4188
    Csak szerintem egyre gyengébb "Tobi" karaktere? Sokkal jobban tetszett amikor még nem derült ki hogy kicsoda valójában...
  • tigeroo
    #4187
    argh fasza, végre beindult erre jövő héten szünet
  • Systore #4186
    [IMG][/IMG]
  • Systore #4185
    lol

  • Klemice
    #4184
    ijij
  • tigeroo
    #4183
    na idén úgytűnik csak filler lesz
  • Lunki88
    #4182
    Vagy,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az is lehet hogy valamilyen vérvonalképessége volt, és emiatt volt értékes a teste.
  • Silver Wolf
    #4181
    Szerintem azért mondta úgy mert

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mostani fejezetben az ellenséges shinobik közül az egyik azt mondta, hogy legalább a lány testét szerezzék vissza, mert nem juthat az ellenség kezére. Ebből vagy az jön le,hogy tényleg kém volt, vagy az,hogy valamiféle genjutsut használtak rajta, amit nem akarják, hogy megfejtsenek, ha valóban így volt, akkor Tobi azért okolhatja Kakashit, mert hagyta, hogy használják a technikát Rinen.

  • tigeroo
    #4180
    áh valóban:D

    de akkoris, még ottvan az hogy.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rin szerintem kém volt, de obito úgymondta a flashback előtt kakashinak hogy hagyta meghalni, és nem megölte. hnn. nameg ottvan madara is, lehet hogy ő genjutsuzta meg kakashit? áh megőrülök mire kiderül:D
  • NEOreg3
    #4179
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fél teste megroncsolódott, ezért az 1. Hokage mesterséges testét erősítették hozzá, így volt képes újranöveszteni a végtagjait és mellékhatásként mokutont is képes használni valamilyen szinten (Danzou-hoz hasonlóan)
  • tigeroo
    #4178
    nekem nemis az ilyen rövid semmilyen részekkel van a baj, hanem hogy megint ahelyett hogy megválaszolna egy kérdést a sok közül, feltesz 1 újat
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (obito mokuton használó? wtf??)
  • Lord Nomak
    #4177
    Kissé zavaró, hogy nem csak az animet butítják le töltelék részekkel, hanem a manga is néha átmegy olyanba ami igazából semmi tartalommal nem rendelkezik :\
    Azt nem értem így sem (és soha nem is fogom), hogy miért kell filler az animebe.. Ha nem raknának bele, így se tudnánk beérni a mangát még akkor sem, ha leállna a gyártása egy évre :(
  • tigeroo
    #4176
    nah az ilyen semmilyen részek az én halálom.
  • Lunki88
    #4175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem hiszem, mert Zetsu a technikáját nem tudta volna lemásolni, az pedig egy chidori volt. Szerintem Madara műve lesz ez, mert előre megmondta Obito-nak hogy vissza fog jönni és ezúttal rendesen meg fogja köszönni neki a segítségét.
  • tigeroo
    #4174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem zetsu volt kakashi alakját felvéve vagy valami csavar még tuti lesz
  • kakaoskalacs
    #4173
    manga 604 spoiler


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hm kakashi , nemértem mivel pár mangaval ezelott kakashi meglepodve tapasztalta , hogy jéé obito te éélsz?! akkor valszeg a kö részben nem találkoznak...
  • tigeroo
    #4172