4291


Az Anime aktuális részétől a történetben előrébb mutató információk leírása(pl:manga)esetében mindenki használja a spoiler gombot.

  • kakaoskalacs
    #4251
    Én is ezt gondoltam és egyből orochimaru fillereket éreztem :D
  • NEOreg3
    #4250
    maximum a rokona, Orochimaru akkor még nem is élt
  • kakaoskalacs
    #4249
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/648/Naruto_648_12.png


    A kép közepén az ott kicsoda orochimaru? ugye nem? :D
  • Systore #4248
    hogy ne zabáljon annyit, mert egy hízó.
  • qtab986
    #4247
    A Road to Sakura-ban van egy szimbólum, amit nem értek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játszótéren Chōji Akimichi egy orvosi maszkot kap a szájára Sakurától, amin egy nagy piros X van. Ez mit akar jelenteni?
  • NEOreg3
    #4246
    évek óta nem nézem az animét, pláne nem magyar felirattal, de legutoljára még ők csinálták
  • qtab986
    #4245
    A legutolsó Shippuuden részekhez honnan lehet a magyar feliratot letölteni? Kik fordítják a sorozatot?
  • ToCsEk
    #4244
    jó kis rész volt a mai anime :) kis bijuuk mi cukik voltak
  • ToCsEk
    #4243
  • qtab986
    #4242
    Megnéztem a Naruto Shippuuden Movie 5 Blood Prison-t és van néhány dolog, amit nem értek. Ezek közül kettőt osztok most meg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Muku ezt mondja Naruto-nak a végső harc közben:
    El tudod képzelni, hogy milyen a doboz belseje (itt mellesleg "beljese" van írva)? Nincs kijárata, és nem lehet elpusztítani. A sötétség teljesen körbevett, és csak egy dolgot éreztem. Sötét volt, óriási és minden porcikámban éreztem. Felemésztett, és semmi nem maradt, csak az az érzés. És a fájdalom érzése egyre csak nőtt. Ám mindez véget ért, mikor az apám a saját kezével végzett velem.

    Az apja (Mui a neve) mikor járt a dobozban, hogy megölje? Ilyen jelenetre vagy utalásra nem emlékszem.

    Később, mikor Muku visszaváltozik emberré ezt mondja Ryuuzetsu-nak:
    Bocsáss meg nekem, amiért nem tudtam betartani az ígéretem, Ryuuzetsu. Így legalább te és apa békében élhettek.

    Ebben azt nem értem, hogy előtte körülbelül 20 másodperccel érzelmes hangon beszélt apjához, aztán hirtelen szigorú arcot vágott és a szájából fényes lövedékeket lőtt az apjára. Egyszerűen fogalmazva szitává lőtte, megölte. Az összes Mennyei Börtön eltűnt Mui halálával. Tehát Mui és Ryuuzetsu már nem élhetnek békében, csak Ryuuzetsu. Aztán persze Ryuuzetsu is meghal, de ez mellékes.
  • ToCsEk
    #4241
  • tigeroo
    #4240
    megvan az új legendás sannin :D
  • ToCsEk
    #4239
    micsoda utolsó oldal
  • wolf magic
    #4238
    de eléggé és már az eleje óta -.-' picit kezdem unni...:(
  • qtab986
    #4237
    Most tartok a 101-102. résznél (Shippuuden). A fillereket se bírom kihagyni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt az elején Guren (a gyémánt technikás) ápolja Yūkimaru-t. Főleg magában beszél, de amikor Yūkimaru magához tér akkor kicsit beszélgetnek.
    De nem találtam olyan feliratot, ahol ezt lefordították volna. Nincs is?
  • tigeroo
    #4236
    fú, a mostani utcsó lapot megkönnyeztem :')
  • Systore #4235
    Kihō
    2mp gugli, fillertől meg szerintem is kíméld meg magad
  • NovaTerra
    #4234
    090-112-ig mind filler rész. Nincs benne a mangában. Akár ki is hagyhatod őket. Nem ad hozzá semmit a sorozathoz, csak az időt húzza, hogy ne érje utol a mangát. Amit filler karakter mond, az lényegtelen, nincs összefüggés többnyire a manga történetével. Szóval nem kell azon rágódni, hogy milyen technikáról beszél, mert lényegtelen.
  • qtab986
    #4233
    Konohagakure no sató. Ez micsoda?
    95. részben Guren-san beszél valami Kihou technikájáról. Kicsoda Kihou? Gondolom valamelyik embere, de nekem nem derült ki, ki lehet. Ismerni kéne? Az se derül ki a részből, hogy mi ez a képesség. Így nehéz követni a sorozatot.
  • NEOreg3
    #4232
    filler karakter
  • qtab986
    #4231
    Ahogy a 91. részben Gamariki felbukkant úgy tűnt, Naruto ismeri. Ez mangából, vagy movie-ból, vagy special-ból derül ki, hogy honnan ismeri?
  • kakaoskalacs
    #4230
    bekönnyeztem :,(
  • tigeroo
    #4229
    mai utcsó lap kicsit epic volt :D
  • qtab986
    #4228
    És ez mikor derül ki? Vagy már a 45. rész előtt elmondták? Az biztos, hogy az a jelenet, amikor a tenyerében nézi őket az már a 45. rész előtt megtörtént, de nem emlékszem, hogy szó lett volna róla, hogy azok Sai-nál lesznek, se arra, miért vannak nála.
  • tigeroo
    #4227
    vagyis a csakrájukat
  • tigeroo
    #4226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    érzi a magokat és tudja követni őket
  • qtab986
    #4225
    Naruto Shippuuden 45. részében van valami, ami magyarázatra szorul.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yamato klónja követi Orochimaru-t, Kabuto-t, és Sai-t. Kabuto hátrahagy egy hullát, amit úgy alakít át, hogy Sai-ra hasonlítson. De Yamato klónja rájön a cselre.
    Miből jön rá? Itt Yamato visszaemlékezik egy jelenetre, amikor 3 darab magocskát önt a tenyerébe egy zacskóból. Nem értem, hogyan segített ez.
  • Systore #4224
    we good guys now
  • EnxTheOne
    #4223
    Nektek betölti a naruto kun weboldalt?
    Nekem tegnap este óta nem :(
  • tigeroo
    #4222
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és akkor így került hashirama dns-e madarába?


  • tigeroo
    #4221
    hnn ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olyan elcsépelt ez a hashirama/naruto - madara/sasuke párhuzam nem?
  • Holland Kemence
    #4220
    hát ez nem így van
  • tigeroo
    #4219
    hnn
  • Amcir
    #4218
    Jó akkor egy kicsit félreértettem a első és második vs harmadik csatát:)
  • tigeroo
    #4217
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem értek én má semmit hogy mire készül ez a kígyó. főleg amit sasuke merengése közben mondott "hogy attól még a falunk" akkor most csak megakarnák védeni konohát? vagy a 4-től mit akar megtudni?
  • NEOreg3
    #4216
    már a feltámasztás pillanatában az irányítása alatt van, az pedig valószínűleg távolságtól független
  • Amcir
    #4215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Akkor most jól értem van két kyuubi jinchurikink(4 ha jól rémlik a yin felét magába pecsételte, vagy az is kijön még?
    2. Egy komoly kérdés: van még teleport Kunai valahol? mert ez fontos kérdés, lehet, mert ha igen akkor nagyon gyorsan irányítása alá kell vonnia Ororchimarunak Minatot,
    3, csak én érzem , hogy már megint lesz egy Talk no Jutsu...
  • ToCsEk
    #4214
    kösz
  • Systore #4213
    http://www.mangapanda.com/naruto/618
  • ToCsEk
    #4212
    tudsz linket adni?