526
  • zsigmond zoz
    #406
    le lehet vala honnan tölteni teljes játék formájában? pc re
  • A Vajda
    #405
    kösz, szerzek vhonnan inkább origit. :)
  • dinomano
    #404
    Hmm...VAgy elirta a srac; vagy a 3 nyelvű valtozatot rippelte le egynyelvűre... Vagyis kiszedte a masik 2 nyelv feliratait ill. hangjait; h. kisebb legyen a méret...
  • A Vajda
    #403
    rippelt verzió - Call Of Duty 3 [PAL][MULTI3] de nincs benne semmilyen nyelvválasztás az elején. ki érti?
  • dinomano
    #402
    Elmeletileg az elejen kellene tudnod valasztani; ha multilanguage a cucc... Ha nem tudsz, akkor az gáz, lehet hogy valami oylan verzió, ami total egynyelvű...vagy oylan kiadás, vagy RIP...
  • A Vajda
    #401
    nekem olyan változat van ami elvileg angol/spanyol és francia, de alapból franciául jön be minden. hogy kell rajta nyelvet választani???? ps2 verzió.
  • Prince of Máté
    #400
    kössz mindenkinek!
    és be is rakták már!
  • dinomano
    #399
    Jóóó a banner!
  • aussieguy
    #398
    ez télleg jó:D
    mehet
  • Nuno88
    #397
    nájsz :)
  • Prince of Máté
    #396
    kössz

    Hát az egyszer biztos hogy jobb mint az előző amit csináltam (ami most van )
  • mike0013
    #395
    pörfikt;)
  • Prince of Máté
    #394
    bannernak?
  • mike0013
    #393
    az volt, sajnos nagyon rövid:(
  • LPKENJI
    #392
    Hali
    csak én gondolom h rövid volt a játék vagy télleg(amolyan 2 napos játék):D
  • Beni521
    #391
    Nem lessz PC-n:P Ha lenne is, azt még naggyából tudnám h az evezésnél az egérrel kelhetne mozgatni, deaz aknavető irányítása érdekes lenne, ha pl billentyűket kéne körbe-börbe nyomogatni :D:D:D:D:D:D
  • mike0013
    #390
    visszatértél:DDD??????
    ÉLJEN:)
    Néha napján nézz be a topicomba:DD
    amúgy igen, nagyon jó játék:)
  • Nuno88
    #389
    nekem is tetszik bár még nagyon az elején vagyok de elnyerte a tetszésemet :)
  • dinomano
    #388
    nem fogják kiadni, majd csak a negyedik részt...
  • mike0013
    #387
    100% hogy NEM adják ki!!!
    Amúgy végigjátszottam én is, mit ne mondjak, nagyon jó volt és élvezetes, mégegyszer újra nekiállok (majd)
  • LordAdam911
    #386
    hy all
    nem tudja valaki BIZTOSRA hogy a cod3-at ki adjak e pc-re? de csak akkor valaszoljatok ha biztosan tudjatok!
    eore is thx!!!
  • dinomano
    #385
    belejössz idővel :-P
  • Nuno88
    #384
    csak szombat óta van ps 2-m de nagyon fura rajta a cod 3-t nyomni :D

    kell egy kis idő míg megszokom

    de tetszik :)
  • dinomano
    #383
    "CoD 3 télleg csak PS-re lesz?:S:S" Izé... mááá' rég megjelent... :-D Xbox/PS2/X-box 360/PS3/WII verziókról tudok...
  • gery36
    #382
    én xboxon játszom vele
  • gery36
    #381
    Télleg nem lehet rajta 2-en nyomni,mármint 2 gamepaddal?
  • Dani8
    #380
    CoD 3 télleg csak PS-re lesz?:S:S
  • mike0013
    #379
    elmehetsz
    köszönjük
  • dinomano
    #378
    Szehhintem nem...nem unalmasabb, mint az elsö 2 rész volt... Alap II VH-s FPS jo graffal... Sok ujdonsagot már a műfaj berkein belül nem tudnak nyújtani; ill. ami ujat lehetett, az a 3. részben bent volt/van szerintem... :-)
  • Cobraz
    #377
    unalmas
  • Cobraz
    #376
    monoton
  • dinomano
    #375
    Jah, eleg rövid...annyiban nem bantam a hosszusagot, hogy sok idöm nincs game-ezni, igy legalabb hamar megvolt... :-P
  • SzlobiG
    #374
    Tetszett a game 3 nap alatt megvolt normalon, sajna elég rövid.:( A multi az nagyon jó lett.
  • dinomano
    #373
    amcsik, lengyelek, angolok azt hiszem... Ami jo, hogy eletszerübbek a karakterek, a MEDALban eluntam, hogy az amcsik a hüdeszuperfasza-hero gyerekek; itt a szövetsegesek is szidjak egymast, ez ad egy kis eletszerüseget a dolognak...
  • mike0013
    #372
    hello:)
    valaki megtudná mondani, hogy kikkel lehet lenni a játékban?
    pl.: CoD2-ben amcsi, britt, orosz
  • Balintka1
    #371
    A karakteranimáció gázos. Pl. guggolva szalad előre teljes sebességgel. Pedig állnia kéne.
  • dinomano
    #370
    Online LAG-olnak a serverek? vagy mit jelent az, hogy "beragadnak" az emberek? Vagy a karakteranimacio gázos online? Single player-ben azt tapasztaltam; hogy (legalabbis PS2-ön) neha elakad a karakter, mintha a jatek "láthatatlan" falai nem teljesen fednék a látható objekt-eket...
  • Balintka1
    #369
    X-en Xlink-en nagyon jó az élmény, bár sokszor nem tud csatlakozni, illetve online beragad az emberek mozgása, szóval nem tökéletes. De élvezetes.
  • dinomano
    #368
    Tudom hol vagy; en is tököltem ott 1 picit...nem vészes az sem; ha jo fele mész, majd jelzik a csapattarsak...Meg amugy is mondjak, ha rossz fele mész.. nem tudom, mar hogy volt pontosan; de nem vészes a dolog... Visszamész a térig (azt hiszem szökökut van a közepen),ahol a nacik vannak, és itt kell azt hiszem balra menni; az orig. iranyodhoz kepest...
  • Beni521
    #367
    vagyis fejeztem be