526
  • baca01
    #446
    nah végigvittem a cod3-at:)
    nagyon fain kis játék, csak én hamar végigvittem:S szűk 2nap...
    most a black-el kezdtem el játszani húúúúú hát nagyon über game
  • mike0013
    #445
    ööö, ja, elfordulhat:D
    könyebb úgy elintézni, mint lőni rá:P
    mert a tv-ben olyan kicsinek tűnik^^
  • LPKENJI
    #444
    szétrúgni a tankot?:P
  • mike0013
    #443
    az, azt hittem szétrugom a tv-t, amikor lelőtt az 5. tank, ááá:D
    de sikerült:)
  • dinomano
    #442
    Uccsó pályára már nem is emlekszem... :-) Az uj Medal(amugy ami kaka game, mellesleg joval rondabb mint a PS2-es COD3) végén van egy ilyesmi palya ahol vedeni kell 1hazat, a nacik meg scak jönnek és jönnek... :-P Kemény rész
  • baca01
    #441
    dehogynincs...van még xbox360 és wii verzió is:P
    amúgy csak fura volt hogy már vagy 20perce ugyanúgy lőttem a németeket és semmi:P
    na mind1 akkor bekészítek majd pár zacskó csipszet meg sört és irtom a nácikat vakulásig:D
  • LPKENJI
    #440
    ps2 verzió??? van másik????NINCS!!!!
    am csak hidegvérrel gyikolássz:D
  • baca01
    #439
    sziasztok!
    utolsó pályán vagyok, ahol egy csapat katonával vagyunk, be lehet menni házakba meg kint is van pár társam és a folyamatos német támadást kell visszaverni...
    namost néztem az objectives menüben semmi küldetés nincs megadva, a németek csak jönnek és jönnek, és már vagy 20perce folyamatosan lőttem őket de nem történt semmi:S
    itt mit kell csinálni? (PS2 verzió)
  • mike0013
    #438
    sztem ki kéne írni nagy betűkkel a banner alá, hogy NINCS PC-RE, NEM VOLT, ÉS NEM IS LESZ!!!!
  • Seth
    #437
    a mindenkinek van igaza ^^
  • medog
    #436
    cső all! mindenki azt mondja hogy a cal of duty 3 nem jön ki pc-re, nem is fog , csak majd a cod 4.... de hallttam holyat is hogy már kijött. akkor most mi van?
  • mike0013
    #435
    persze, KATT , megrendeled, kihozzák, R2-vel előveszed a pénztárcád és fizetsz, és letöltöd a CoD3-at a futártól;)
  • Csuma7
    #434
    Hali!
    Vki tudna linket adni,ahonnan le tudnám tölteni a CoD3-at???
    Előre is THX!
  • dinomano
    #433
    Gagyi francia-nyelvű release-t töltöttel le... :-| Szedj le mégegyszer, sajna nicns mas megoldas...
  • baca01
    #432
    srácok!
    letöltöttem a játékot és az a gáz hogy az egész francia nyelvű, a menü szövege is meg minden....namots ugyebár párizs megszállása, franciaország és hasonlók szóval ez természetes vagy csak vmi gagyi francia nyelvű release-t töltöttem volna le?:S
  • Kamehame
    #431
    1. nincs PC-re
    2. h*lye vagy ha azt hiszed hogy az a COD3 mulitja :D
  • Kamehame
    #430
    ezt most szedem bibibib :P
  • kis Cicaa
    #429
    de gonosz vagy:D
  • Prince of Máté
    #428
    nincs-.-
    ez nem cset
  • balint011
    #427
    hy alkl van fennt valaki?
  • mike0013
    #426
    nekem megvan, de ugye nem gond ha vírusos:)?
    csak 10kb lesz:D
  • dinomano
    #425
    Nekem megvan...Most jött ki mult heten egy GOLD verzió, tegnapelött a SPECIAL EDITION, elötte meg egy DIRECTOR'S CUT...raadasul a köcsög konzolosok beszopták, a PC-s COD3 380 extrapalyat tartalmaz!!! :-P
  • DANNU
    #424
    császtok valakinek megvan a call of duty 3 pc-re??
    HA VALAKINEK MEGYEAN AKOR LEGYEN SZÍVE ELKÜLDENI A [email protected] RA ÉN CSAK A MULTIJÁT TUDOM LESZEDNI
  • kis Cicaa
    #423
    Üdv:)
  • dracox
    #422
    Nem annál a résznél vagyok ahol egy társat kell kísérni..itt 4-5 ember van velem aki szintén lövi az ellent.3 gépágyúval lehet lőni.egy van középen és a másik kettő pedig jobb és bal old(a házban) ha ide bejövök akkor csak a gránátokat dobálják befele.és vissza kelle dobálni vagy nme tudom.a mission object-nél sem ír semmi küldetést:((
  • dinomano
    #421
    Ok, sok sikert a tovabbvitelhez...elakadni nagyon nem lehet...
  • Animefox
    #420
    Ezer köszi, igazad volt, hisz így kevesebb mint 30 másodperc alatt átjutottam a túlpartra.... én meg mint a hülye köröket írtam le folyton... tényleg az ábra csak felest jelzett.... :S
  • Animefox
    #419
    Beülünk egy ladikba és egy repcsi áll ki a folyóból és szivárog az olaj belőle, előtte nem volt még ilyen evezés, mindenki kezében van evező és két csóka elől mondja hogy Vous Avez ill. Continuez Ramer.... félkört nem csináltam hanem egészet, hátha az a baj... megyek vissza a géphez... köszi
  • dinomano
    #418
    Ha jol emlekszem, félköröket kell analog karral csinalni..Ha rosszul csinalod, akkor (ha jol emlekszem) kiesik a kezeböl az evezö; ill. elengedi egyik kezevel...)... Nagyon egyszerü rész, nem értem miert nem megy...

    Drocax: Nézz egy leirast, ha tudsz angolul a GAMEFAQS.COM-on... Nem tudom már mi volt annal a résznél, de nem elakados... Nem annal a résznél vagy, ahol fedezni kell 1 tarsat; aki bemegy az ellenseges területre? -Eh, régen jatszottam, nem emlekszem...
  • Animefox
    #417
    DE szomorú és csalódott vagyok. Vissza olvastam és látom valaki azt kérdezte hogy mit csináljon az evezős résznél.... A válasz meg csak annyi hogy gyorsabban kell evezni. Én a Rayman óta fasza gyerek vagyok az analóg kar pörgetésében de így se ment nekem és folyton eltalált egy bomba a folyón, próbáltam így is úgy is evezni, de folyton meghaltam. Úgy néz ki hogy fel kell adnom a játékot mert nagyon nem megy. Ráadásul franciául hablatyolnak szóval... :((((
  • dracox
    #416
    szevasztok!
    nekem lenne egy kérdésem a cod3-al kapcs...elakadtam egy olyan résznél amikor körbe vagyok kerítve és van 4-5 csapattársam és 3 gépágyú..van egy lerombolt ház.ha oda bemegyek ezen a kerítésen belül akkor bombákat dobálnak befele,amiket vissza tudok dobálni.ez lenne a feladat vissza kell dobni a bombákat???..annyi elelnfél jön mint az oroszok.néha elszáll a fejünk fölött egy repülő és lebombázza a népet..a missin object-ben sincs semmi küldetés csont üres kép..PLZ!!valaki segítsen mit kel csinálni mert már itt szenvedek pár napja.
  • mike0013
    #415
    majd szólj légyszi ha megjelenik, vagy írd le mikor jelenik meg, köszi
  • Ewergo
    #414
    ITT!
  • Ewergo
    #413
    COD-1,2,3,4. :)
  • mike0013
    #412
    kipróbáljuk, aztán megtapasztaljuk:)
    gondolom + küldetés vagy valami
  • Örm
    #411
    Hello!
    Mostanában fog megjelenni egy Gold verzió. Tudja valaki, hogy miben fog különbözni ez az alap COD 3-tól?
  • Prince of Máté
    #410
    sose
  • mike0013
    #409
    nem is lesz-.-
    only konzol
    csak a cod4 lesz pcre
  • Brolly28
    #408
    még
  • Seth
    #407
    nincs pc-re