2192

  • vili 27
    #1872
    Gratuláció ! Tegnap ittam az egészségedre a la ramblán. Reggel 6ig végig másztuk a java részét a bároknak. Reggelre el is tüntették a kocsinkat a rossz parkolásért. Indulunk kiváltani :(
  • vili 27
    #1871
    Sorry Tyler, elfelejtettele írni. Te vagy az ötödik elem, aki életben tartja a topikot.

  • DVilla7
    #1870
    Hát a csapatról alkotott véleményem nem változott:D:D
  • Rockynhooo
    #1869
    Azta.. Ez ám a gyorsaság. Köszönjük a gyors munkát.
  • Efreet
    #1868
    Ha normálisan írja az igénylő emailt (és normálisan írta, köszönet érte!), akkor egy napon belül be szoktuk iktatni a házigazdát :) Jó szórakozást!
  • Tyler1
    #1867
    +1 Rockyra

    ahogy ismerem sg-t, ebből majd március végére lesz is vmi, HA most megpályázza :)
  • vili 27
    #1866
    Azt hiszem ez meg is lett szavazva.
    ROCKYNHOOO
    Egyébként Rocky, Milan meg LasDen vagyunk 4en akik folyamatosan életben tartják a topikot.

    Holland Kemence : Kedves ember lehetsz TE PÖCS (nem ezért van a topik)
    ha pöcsözni akarsz nyúlj a gatyádba!

    Eriador és minimize : Nézd meg hogy reagált a Villa gyerek. Lett eredménye? Lett.

    Villa : Tudsz te normális hozzászólást is írni. Illő volna elnézést kérni Milantól és mindenki mástól !




  • vili 27
    #1865
    Rocky legyen !
  • miilann04
    #1862
    legalább az utóbbi pár hszben kiderült h igenis van aki olvassa a topikot. :D
    úgy tűnt vili nem akarja vállalni, akkor vigyed te.
    egyébként a bannert már frissítettem, csak a modik nem rakták be, azt is betehetnéd pl.
  • Rockynhooo
    #1859
    Döntsük el ki legyen a házigazda én azt mondom Vili feltéve ha vállalja. Ha minden igaz meg kell szavazni vagy mi fene.
  • Rockynhooo
    #1853
    Bár én úgy gondolom olyannak kellene lennie aki fullosan Spurs szurkoló. Mert pl nekem van csapatom a spurs csak utána jön mint az egyik legkedveltebb.
  • Rockynhooo
    #1852
    Ha Vili nem akar akkor elvállalom én. Saját forumon van két topikom bár én sem értek hozzá de bannert cserélgetni meg hsz-t törölni tudok :D Esetleg még meg is próbálnám fellendíteni a topikot :D
  • miilann04
    #1851
    hádde látod, hogy a modik jó szokásukhoz híven nem csinálnak semmit, szal igenis kell egy házigazda, hogy az intelligenciától duzzadó hszeid minél rövidebb ideig rontsák itt a levegőt.

    #1848:
    semmi extra, csak amikor egy-két fejlődésben visszamaradott egyénre rájön a feltűnési viszketegség akkor töröld a mocskolódásait.
  • vili 27
    #1848
    Köszi Rocky megtisztelő, de nem értek az ilyen házigazdáskodáshoz :)

  • Rockynhooo
    #1846
    Vili27
  • miilann04
    #1845
    najó eddig feleslegesnek tartottam, és igazabol most se annyira szükséges mert nincsenek napokig tartó flémháborúk más csapatok szurkolóival, de az ilyen kommenteket mindenképpen törölni kéne, szóval szerintem kéne egy házigazda.
  • Tyler1
    #1841
    lehet, hogy nem kiszorítani fog, hanem pótolni egy távozót :)
  • Darthmushroom
    #1840
    én is utálom a milánt, max a herceget kedvelem belőle, de őt már az előtt is mielőtt milánba igazolt. hazard-ról meg az a véleményem h spurs vagy mu vagy őt megutálom :D:D:D nem szeretném az arsenal süllyedő hajójába látni, shitybe meg chelseabe meg végképp nem.
    év végén meg azt szeretném látni. 1. MU 2.SPURS többi leszarva, jó talán a blackburn meg a wigan ne essen ki
  • vili 27
    #1839
    Hát a mai ágyús teljesítmény után egy csúzlival is le kéne őket verni :)))

    Sajnálom őket, mert nem igazán csípem a Milan színész tehetségeit.


    Hazard biztosan jó, de kit fog kiszorítani ebből a 100%os csapatból ?
  • Tyler1
    #1838
    kihagytam sajnos, de szép győzelem! legalább ennyit ádjusok ellen is majd :)

    más: állítólag Hazard nyártól a Spurs-é, a 2 klub már előrehaladott tárgyalásoknál jár.
  • vili 27
    #1837
    Taroltunk :

    Tottenham - Newcastle 5:0
  • Rockynhooo
    #1836
    amit 39nél csinál néha bevethetné h.webb ellen :D
  • Tyler1
    #1835
    :DDD

    'Jani a kemény' méltó ellenfele :D
  • Tyler1
    #1834
    minek írtak akkor kölcsönről, ha lejárt a szerződése? :D na mind1, ingyen játékosnak ne nézd a fogát, új csapat, új motiváció.
  • miilann04
    #1833
    Louis Saha has joined Tottenham on a free transfer after ending his three-and-a-half-year spell at Everton.

    ;)
  • Tyler1
    #1832
    TOTTENHAM have confirmed a deal for Everton striker Louis Saha to join them on loan for the rest of the season.
  • miilann04
    #1831
    nem kölcsönben van.
  • Tyler1
    #1830
    Saha is csak kölcsönben van. mondjuk sokat vele se erősödött a csapat, de hátha...

    Pavlyu-t viszont sajnálom.
  • pilboy
    #1829
    15 forduló van vissza... (nem kevés, de nem is sok :) )
    10-11 pont előny a 4. előtt. igazából, ha nem jön közbe komoly sérüléshullám, akkor ezt már csak a spurs cseszheti el, hogy ne legyen az első 4-ben
  • miilann04
    #1828
    tegnap simán nyertünk otthon a wigan ellen, bale brillírozott (2gól), és modric is jól játszott (1gól, 1gólpassz).

    Tottenham 3 - 1 Wigan
    29'Bale G. (Modric L.)
    34'Modric L.
    64'Bale G.

    highlights.

    tegnap lezárult a téli átigazolási időszak, voltak mozgások bőven.

    eladás:
    Roman Pavlyuchenko
    £8 million
    Tottenham->Lokomotiv Moscow

    már régóta elvágyódik, hogy valahol kezdő lehessen, kár, hogy elment, mert amikor beállt általában jól teljesített, de a PL kezdő szintet nem éri el sztem sajnos.

    kölcsönbe ki:
    Sebastien Bassong -> Wolves
    Vedran Æorluka -> Bayer Leverkusen
    Steven Pienaar -> Everton
    (+kb 10 játékos a reverse csapatból mindenfele)

    szezon végéig szól mind. bassong és corluka még viszonylag fiatalok, szóval szerintem előnyükre válik, hogy nem a padon kell ülniük egész szezonban. kíváncsi vagyok corluka mit teljesít a németeknél. ja és tegnap sérülés miatt cseréltük le walkert, bár lehet semmi komoly, de lehet jobb lett volna ha marad cseréje. :D
    pienaar meg felőlem mehet végleg, már akkor se értettem amikor leigazoltuk, kranjcar jobb játékos nála, és még ő se játszik eleget.

    Louis Saha
    Everton->Tottenham

    őszintén nem értem ezt az igazolást, inkább pavlyut kellett volna megtartani vagy nem tudom, de saha minden jelenlegi csatárunknál gyengébb, ráadásul öreg is, 33 éves, idén az evertonban 18 meccsen (15ször kezdő) összesen 1 gólt lőtt. (egy fórumon olvastam, hogy inkább igazoltuk volna le tim howardot :D.)
    persze az is benne van a dologban, hogy adebayor is csak kölcsönben van nálunk, és esélyes, hogy nem tudjuk megtartani a következő szezonra a magas fizetése miatt. (bár nem tudom hol játszhatna, ahol bajnoki címre esélyes, és jövőre valószínűleg BLben is játszhat.)
    szal ha ade elmegy, defoe marad az egyetlen csatárunk, de akkor is inkább megérte volna vmi fiatalabb játékost venni, akár szezon végén is, ha megvan a BL hely talán nagyobb lett volna az érdeklődés a spurs irányába. loic remyvel is szóba hoztak minket, ő pl jó vétel lett volna szerintem. redknapp krasict akarta elhozni a juventustól, de nem volt rá pénz (15 millió font), kölcsönbe meg nem akart jönni.

    kb ennyi. valamint megújult a spurs honlapja, csekkolja mindenki.
    tottenhamhotspur.com/
  • bakkerman
    #1827
    nekemis erősen sántít ez a nyilatkozat,hogy mindenét a könyvelője kezeli,ez nagyon abszurd
  • LasDen #1826
    ha mondott is ilyet valószínű ironikusan érthette...de az hogy analfabéta legyen az baromság...:D
  • bakkerman
    #1825
    érdekes

    most ez a szokásos kifordított,átírt,szenzázióhajhász cikke az ns-nek,vagy ennek van valóságalapja??
  • LasDen #1824
    van hálómban minden jó....:D
  • pilboy
    #1823
    azért yaya-val a legjobb játékosuk esett ki. sztem ő (és silva) az alapja a city-nek, és ugyebár nem fog játszani
  • Tyler1
    #1822
    hát igen, az lesz az igazi próba. jó lenne most 5 gólnál kevesebbet kapni, de azért én reménykedem a jó játékban, és a meglepetésben.
  • miilann04
    #1821
    ja BAE nagy gólt vágott, bár az ismétlésben látszott h megpattant. :)
    egyébként én is már a city elleni meccset várom, egy szoros meccsen egy egygólos vereség se lenne végzetes, arra leszek kíváncsi, hogy mennyire leszünk velük partiban játékot tekintve.
  • Tyler1
    #1820
    na, hát így beérte a csapat a Unitedet, a Chelsea-ről meg leszakadt 8 pontra. City-t 22.-én jó lenne megverni.
  • Tyler1
    #1819
    Assou Ekotto akasztott egy 30 méterest.
    2:0
  • Tyler1
    #1818
    félidőben 1:0 az Everton ellen Lennon góljával.