2192

  • vili 27
    #1817
    DAGAD A MÁJAM NEKEM IS !!! :)

    come on you spurs !!!
  • Tyler1
    #1816
    nem láttam a meccset, de ez hatalmas forduló volt, United és a Spurs is nyert, a riválisok ikszeltek :) ha az Everton ellenit is győzelemnek számoljuk, akk 7 pontra lenne már a Chelsea, és 4re az első kettő. jól kell rajtolni az új évben és tartani ezt a formát minimum, KELL A DOBOGÓ!
  • vili 27
    #1815
    Bale is ott volt ? :) Nem is láttam a közelben sem.
  • Tyler1
    #1814
    oké, ok-okozat, viszont Bale mindenhogyan sáros, mert S. már akkor beindult, mikor Cole-hoz még el sem jutott a labda, viszont Bale-nek fingja nem is volt, hogy esetleg mögötte ember van.
  • miilann04
    #1813
    persze, csak kéz nélkül lehet h beadás sincs, főleg h cole kezéről baromi jól pattant elé. meg ha megnézed a visszajátszást BAE maradt le ugye sturridgeről, lehet látni amikor elindul vele, majd a kezezés pillanatában megállt, és mire újra begyorsított már nem érhette utol sturridget.
  • vili 27
    #1812
    És a jogos gól ami 2:1 -re jött volna és lest intettek ???

    Mocskos bíró banda !
  • Tyler1
    #1811
    nem azon múlt a gól, kéz nélkül is totál szabadon jött volna Sturridge. amúgy bakizott párat Webb, de legalább következetesen, Spursnek is nézett el dolgokat.
  • miilann04
    #1810
    fasza meccs volt, nagy helyzetekkel, mik maradtak ki..
    chelsea azért megint megköszönheti a bírónak a gólt.
  • Tyler1
    #1809
    nagy meccs volt, ááá a végén mi maradt ki picsába.
    védelemmel azért voltak gondok, gólnál még szándékosan sem tudták volna üresebben hagyni Sturridge-ot, egyszer Ramires is full üresen fejelhetett, meg hasonló emberfogásbeli problémák...
  • vili 27
    #1808


    Csak azt szeretném tudni Gtheo mi a fenének indította el ezt a témát ha fikarcnyi köze nincs a spurs-höz. Legalábbis az elmúlt évben 1 hozzászólást nem olvastam tőle.

    Ember tartsd életben ezt a témát, mert már lassan magammal irogatok.

    Sőt én már léptem innen

    http://spurs.blog.nepsport.hu
  • vili 27
    #1807
    FOY FELESÉGE BUNDÁT KÉRT KARÁCSONYRA,
    MEGKAPTA :)))
  • vili 27
    #1806
    Pocsék első félidő után láthattunk némi játékot.Szerintem BAE, VDV és Parker mai teljesítménye közelítette
    meg legjobban a nullát. Semmit nem játszottak. A holland mondhatni láthatatlan volt ma. Egyre inkább vagyok azon a véleményen hogy Defoe nem való ebbe a csapatba, annak ellenére hogy kedvelem.

    Keményen büntetni kéne az ilyen bírói hibákat, hiszen pontot, pontokat húztak ki a zsebünkből. Kiábrándító hogy a Fifa még mindig nem tud erre kitalálni valamit. Talán az egész fifa egy nagy bunda és kell hogy tudjanak irányítani eredményeket esetleg a fogadó irodák kérésére.

    Ami járt volna. Shawcross Kaboul lerántásakor 11es és sárga lap. Továbbá a lángos képű Shawcross kezezése 11es + sárga, tehát piros. Oké ha a kezezést nem veszi észre mert gyorsan történt, de hogy láthatta az a púpos hátú partjelző lesnek Adebayor gólját ??? És akkor még Parker ezek után megpaskolgatja barátian a bírót hogy milyen fa..a gyerek is vagy.

    Dühös vagyok és elégedetlen.
  • vili 27
    #1805
    Mocskos, piszok, szemét bíró banda. 4 meg nem adott 11es.
  • Tyler1
    #1804
    istenem-.-
    szép volt Foy, te kib@szott kretén remélem nem kell látni egy jó darabig meccset vezetni.
  • vili 27
    #1803
    Tottenham-Bolton 3:0

    COME ON YOU SPURS
  • vili 27
    #1802
    Királyság van :)
  • miilann04
    #1801
    Félidő Tottenham 2 - 0 Aston Villa

    adebayor 2 gól, bale 2 gólpassz, így tovább. :)
  • vili 27
    #1800
    Ha hozzuk ma a 3pontot, 3hely :)))))))))

    COME ON YOU SPURS !!!!
  • Tyler1
    #1799
    hátha ő viszi valamire, mert Capello munkássága, hát hogyis mondjam....
  • vili 27
    #1798
    Hát a mai teljesítményünk nagyon gyenge volt, de fortuna mellénk állt szerencsére. Néhány spurs szurkoló infarktus közeli állapotba került az tuti :)tyűűűűű
  • LasDen #1797
    marad ha egészsége engedi, de az eb után szerintem megy a válogatotthoz...
  • miilann04
    #1796
    hát örülnék ha szezon végéig maradna, ha meg lesz a 4. hely akkor meg örülnék ha vele mennénk a bl-be, és nem valami friss edzővel. majd 2014be viheti az angolokat a vb-re. :D
  • LasDen #1795
    egyre jobban kinéz neki az a válogatott...kevesebb meló van vele meg minden _:D
  • miilann04
    #1794
    én néztem, és őszintén mondhatom, hogy nagyon szarul játszott a csapat, sajnos. :D :(
    a gólok szépek voltak, de azt leszámítva nem sok. a fulham érdemelt volna legalább egy ikszet, talán többet is, mondjuk az ő góljukat is bassong és kaboul hozta össze, de sokat veszélyeztettek, jobbak voltak. de persze jobban örülök hogy ez lett a vége. véleményem szerint sandro visszatérhetne mostmár a kezdőbe, vagy legalább több játékpercet kaphatna.

    a héten egyébként megműtötték redknappet, a mai meccsen se volt ott, az orvosok 5 hét pihenést javasoltak neki.
  • Tyler1
    #1793
    Fulham - Spurs 1:3

    Nem voltam tv közelben, nem láttam sajnos.
  • vili 27
    #1792
    2:0 hol vagytok???
    :))))
  • miilann04
    #1791
    amíg többet lövünk mint az ellenfél, addig nem gond.
  • LasDen #1790
    elég gólszegényen jáccunk....
  • vili 27
    #1789
    blackburn 0:1 tottenham van der vaart
  • Tyler1
    #1788
    csúnya gól volt :) azt onnan még egy Van der Sar, és Casillas dns-éből készült precíziós android sem védte volna.
  • vili 27
    #1787
    láttam :) mesés vinkli :)

    trisztánt altattam mert mindenáron az apjával akart aludni. bevittem a laptopot fél szemmel nézve a meccset. ő is néha rákönyökölt a hasamra is belenézett. mikor már ráparancsoltam hogy alvás, azt találta ki hogy szösz van a dudliján. nem volt, csak meccset akart nézni. mikor másodszor is a szösz trükkel jött elő pont jött a szabadrúgás. na mondom ezt megnézzük aztán alvás. Paff az orosz betalált, adott egy puszit, lefeküdt, becsukta szemeit és azt mondta "hajrá spurs " kell ennél szebb ??? :)
  • miilann04
    #1786
    Félidő Tottenham 1 - 0 Kazan

    pavlyu lőtte a gólt szabadból.

  • LasDen #1785
    szerintem is győzünk...de necces lesz, 1-0,2-0...
  • vili 27
    #1784
    köszi.

    ma estére tipped ? szerintem 3:1 nekünk. pozitívan :)
  • LasDen #1783
    itt kell majd nézelődni és/vagy banoknál érdeklődni...
  • vili 27
    #1782
    Hali !

    Nem tud valaki linket az esti meccsre ? Nálunk Szlovákiában csak cseh digi sport van, és ezek a marhák inkább svéd hokit adnak helyette. Elszáll az agyam.
  • LasDen #1781
    defoe volt csaja jól néz ki...meg hát Sylvie...:DD
  • IXEMGabeo
    #1780
    játékosok csajai, excsajai
  • vili 27
    #1779
    Ez nagyon jól esett !!!!!! :)))))))
  • Tyler1
    #1778
    jó meccs volt, lehetett volna több is, de lényeg a 3 pont!
    grat nekik!