2192

  • vili 27
    #1912
    Várjuk ki a végét! Addig adjunk esélyt a fiúknak !
  • vili 27
    #1911
    Tegnap én is nagyon dühös voltam, de a véleményem igazából az elmúlt meccsekről az hogy kegyetlen nagy pech sorozat amiben benne vagyunk.

    az arsenal elleni meccset elqrtuk 0:2ről 5:2-re. hihetetlen szarok voltunk.
    a united ellen 14:5 volt a kapura tartó lövések száma javunkra, eredmény 1:3 a javukra.
    az everton ellen szintén uraltuk a pályát, nem jött össze semmi. a kapusuk nagyon jól fogott.
    a stoke elleni meccsen a lövések 14:8 labda tartás 64:36% szóval megint.
    csak jók voltunk, de azok a rohadt gólok nem akarnak összejönni.

    Mondhatni az utolsó mindhárom meccsnél pontot, pontokat kellett volna elhoznunk. Csak a stoke ellen sikerült 1. Szerintem nagyon fontos volt VDV egyenlítő gólja. Úgy biztosan lehangolva álltunk volna fel a chelsea ellen. Látok rá esélyt hogy elhozzuk a 3pontot, de legalább az 1et. Ezt kötelező !!!!

    COME ON YOU SPURS !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tyler1
    #1910
    Már rég el lett b*szva, mikor több mint 10 pontot adott le a csapat, 5 pont az már semmi, főleg, hogy pont a Chelsea lesz a köv. ellenfél. Ha nyernek, akk 2 pont, az meg már semmi.
  • vili 27
    #1909
    Hát azt nagyon el kéne b...ni hogy a negyedik hely se legyen meg, de hát én ezek után már nem lepődnék meg semmin. Az rohadt nagy szégyen volna.
  • Tyler1
    #1908
    Nem szégyen a Stoke ellen az x, az a szégyen, hogy fordulók óta nulla a hozzáállás.
    Most megmondom, hogy ebből nem lesz BL indulás, mert a Chelsea fel fog jönni 4. helyre!
  • vili 27
    #1907
    Mekkora szégyen ez ??? Stoke ellen a 90. percben kell egyenlítenünk ????
  • Tyler1
    #1906
    Jólvan ennyi volt a 3. hely, Stoke ellen 1-1es x, köv. ellenfél a Chelsea idegenben.
  • smith09 #1905
    Érdekel valakit egy 1995 - 96 os szezonban használt, eredeti, szinte új állapotú, sárga színű ( vendég ) pony márkájú TH mez ?
  • vili 27
    #1904
    Hála Istennek Muamba jobban van :)
  • Tyler1
    #1903
    hihetetlen, 23 évesen :/
    bízom a "happy endben",
  • vili 27
    #1902
    www.bbc.co.uk/sport/0/football/17417973

    "kritikus" az állapota, egy londoni kórház speciális infarktus-részlegének intenzív osztályán kezelik.
  • vili 27
    #1901
    Rossz volt nézni a játékosok arcát. Mindenki megvolt döbbenve. Szörnyű.
  • LasDen #1900
    bakker...
  • vili 27
    #1899
    A meccset lefújták. Még nem tudni mi van Muambával :(
  • vili 27
    #1898
    A tottenham-bolton fa kupa meccs első félidő hajrájában Muamba a Bolton játékosa összeesett. Jelenleg az életéért küzd.

    Ne add fel ember !!!
  • vili 27
    #1897
    Lesz egy kis szünet a következő bajnoki meccsig, közben egy kupa meccs. Remélem helyre állnak a dolgok, és darabokra szedjük a boltont a kupában, majd a stoke cityt a bajnokságban.

    A stoke citynek egyébként is tartozunk egy valagba rúgással a legutóbbi végett. Bírói tévedések egyvelege volt az egész meccs. Úgy húzták ki a 3pontot a zsebünkből hogy megfosztottak 3jogos 11-estől egy jogos góltól. A Stoke-nál elmeradt 2piros lap, és megadtak egy kezezésből indult gólt.

    COYS
  • LasDen #1896
    huss, volt nincs 10 pont...a 4. hely sem lenne gyalázat, de ne máár...a szarzenált meg kell előzni :D
  • Tyler1
    #1895
    rezesbanda bemakkolta a győzelmet a Castle ellen, Harry ébresztő.
  • Tyler1
    #1894
    Kíváncsi leszek mi fog itt végbe menni, ha nyáron tényleg lép Harry. Ki jön a helyére, mi lesz a játékosokkal, mi lesz a csapattal?
    Főleg ha meglesz a dobogó, és biztos BL résztvevő lesz a csapat.
  • vili 27
    #1893
    Gondoltam már én is erre, de nem hinném.
    Egyszerűen úgy fest a helyzet mintha Harry direkt akarná hogy ne legyen meg az a harmadik hely.
    Én nem tudom mit néznek a padról ezek (harryék), de hogy nem a meccset az biztos. Ha látnák hogy Bale menniyre jelentéktelen jobb szélen akkor balra irányítanák.
    Na de miért is kellett őt jobb szélre kitenni??? Több tucat meccsez néztünk már végig úgy hogy Bale jobb szélen bambázott.
  • LasDen #1892
    lehet hogy Arry már a válogatottra koncentrál és ez a csapaton is meglátszik...
  • vili 27
    #1891
    Ámen :)

    Szó mi szó rohadt nagy pech sorozat. Az londoni derbit elcsesztük, a united ellen 14:5kapuralövések, eredmény 1:3, az everton ellen szintén nem érdemeltünk vereséget.

  • Tyler1
    #1890
    Az a baj, hogy Gábor Áron regimentje szép lassan feltapadt, ha holnap nyernek, akkor nincs lehetőség több hibára. De reménykedem, hogy bepánikolnak, hogy esetleg dobogóig jutnak, és elbasszák a hajrát(ahogy szokták).
  • vili 27
    #1889
    Ez az első eset hogy a csapat Harry keze alatt zsinórban 3bajnoki meccset veszít el. Nincs szerencsénk mostanság.
  • vili 27
    #1888
    A Boltont szintén illő volna verni az FA kupában, de hát a mostani teljesítményeink láttán elbizonytalanodtam.
    Nem beszélve a hétvégi Everton-Spurs meccsről. Kötelező lesz nyerni valahogy.
  • miilann04
    #1887
    bolton
  • Rockynhooo
    #1886
    Ki a következő ellenfél?
  • vili 27
    #1885
    Tottenham - Stevenage 3:1

    ez kötelező volt
  • vili 27
    #1884
    Azért a kapura tartó lövések nem az eredményt tükrözik. 14:5 a javunkra kb.

    Nem megérdemelt az eredmény, de hát ilyen a foci.
  • LasDen #1883
    redknapp hibája....
  • Rockynhooo
    #1882
    Na úgy látszik az igazán fontos meccseken elhasal a csapat...
  • vili 27
    #1881
    Hát ezt szépen el lett cseszve.
    0:2ről .....
    a védelmünk semmit nem ért. ezek közül is king volt a legszörnyűbb ma.

    kár volt ezért.
  • Rockynhooo
    #1880
    Szép kis zakó :S BL hely legyen meg az a lényeg.
  • minimize
    #1879
  • vili 27
    #1878
    Ez így van !
  • pilboy
    #1877
    azért egy derbyn nem sűrűn számít, h ki milyen formában van...
    1 ilyen meccsen bárki nyerhet
  • Tyler1
    #1876
    Nagy gáz lenne ezt az arsenált nem szanaszét kalapálni :)
  • vili 27
    #1875
    Meccsen nem. Kedden érkeztem, szombaton haza. Most lecsúszok a meccsről, vasárnap kellett volna jönni. Sebaj. Korábban már jártam ott.
    Most a Forma1 tesztelést sikerült elcsípnem. Brutális volt. Button kocsija pont előttem fulladt le :)

    Én bízom benne hogy sikerül behúzni a 3pontot az Arsenaltól. Nem megy nekik a játék. Remélem nyomás alatt lesznek és a játékukra is rányomja a bélyegét.

    Come On You SPURS !!!!
  • Rockynhooo
    #1874
    Meccsen is voltatok vagy stadion látogatáson?


    Nem mellesleg vasárnap 14:30tól Arsenal elleni rangadó idegenben. Be kell húzni a 3 pontot de én az X-et tartom a legvalószínűbb eredménynek. Következő fordulóban meg az United jön a White Hartra. Aztán az FA kupa meccs újrajátszása. Everton idegenben majd a favágó Stoke otthon. Chelsea idegenben. Márciusban eldől mire lesz jó a csapat.
  • Tyler1
    #1873
    Nem szóltam :)