2192

  • vili 27
    #1952
    őt én is :)
  • LasDen #1951
    én ha lehetne martin o'neillt látnám szívesen edzőnek...
  • Tyler1
    #1950
    Az se mind1, hogy milyen csapat keres majd új menedzsert, BL/EL induló, dobogó esélyes, vagy sima középcsapat, aminek a java részét széthordják nyáron.
  • vili 27
    #1949
    Mondhatnám azt hogy nem dőlt még el semmi, de az már eldőlt hogy mi nem leszünk negyedikek. El tudja valaki azt képzelni hogy ezzel a játékkal pontokat tudunk majd behúzni ???
    Teljes lelki összeomlás a csapatnál.
    Nem játszunk többet mint egy közép kategóriás csapat. Nagy a valószínűsége hogy amennyiben nem leszünk BL indulók szétrobbantsák a csapatot. Ki fog itt maradni? Jönnek majd az ajánlatok, Modric, Bale, Lennon, Kaboul akik a legjobbak, és maradnak majd Walker, King, Livermore és a többi lepke vadász.

    Utoljára Ramos idejében volt a csapat ilyen mély lelki gödörben. Talán az akkori húzás fog megtörténni most is. Edző menesztés.
  • Tyler1
    #1948
    Nevetséges. Nem hogy dobogó, de BL sem lesz, sőt EL sem. Castle beérte a csapatot, valószínű este már a Chelsea is. Az a vicc, hogy a Norwich abszolút megérdemelten győzött, jobban játszott végig, és ha őket nem tudják hazai pályán megverni, akkor a 6. helynél előrébb ne is gondolkozzanak.

    Nyáron meg fel lehet készülni a csapatos vándorlásra.
  • Tyler1
    #1947
    Gyanítom nem az volt az utolsó bravúrja a meccsen, gól után pár perccel sikerült majdnem megismételnie a gólpasszt.
  • vili 27
    #1946
    digi sport + közvetíti.

    elég szépen kezdünk megint 0:1, King az ellenfélnek szépen be segített.
    rossz nézni őt a védelemben mostanság.
  • banok
    #1945
    [url=http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream]streamek[url]
  • vili 27
    #1944
    Tottenham - Norwich 16:00

    kötelező győzelem
  • vili 27
    #1943
    Rövid összegzésben :

    A tegnapi meccs láttán abszolút megerősödött bennem az érzés és egyértelművé vált, hogy a szezon után el kell búcsúznunk Harrytől. Ilyen taktikákkal engedni föl a pályára ezeket fiúkat amikor bl indulás a tét ??? A játékunk annyira gyenge volt, hogy az egy premiership meccsnek is oltári gyenge lett volna.

    Fájt nézni ezt a tehetetlen gárdát. Szemmel láthatóan jót tett hogy Lennon a pályára lépett. Rögtön mesés labdát kapott tőle VDV aki amatőr módon elhibázta azt. A holland szégyenletes formát nyújt mostanság, rossz nézni amit művel. A negatív teljesítmény legjobbja volt ma Parkerrel együtt, akik ketten annyi labdát adtak el mint adidas a jabulanit a vb után.

    Olyan helyzetbe kerültünk hogy még az is elképzelhető, hogy amennyiben rosszul alakulnának a dolgok, még az 5. helyet se tudnánk elcsípni. A mai nap nyújtott játékunk alapján nem tudok pozitívat írni a csapatról. Biztos vagyok benne hogy ha Lennon kezd a mai meccsen, és ha a VDV helyett mondjuk Saha is akkor biztosan hozzuk idegenben a meccset. A hollandot helyére kéne valaki ütőképesebb !!!

    Harry, VDV out
  • LasDen #1942
    szar fos meccs volt :D
  • Tyler1
    #1941
    Elég gyenge meccs volt, nem volt ez a Sunderland olyan jó, h ne lehetett volna verni, ellenben a Spurs játéka, hát...
  • vili 27
    #1940
    Legalább 10évig még remélem :)

    Nehéz nap előtt állunk ma. A sunderland elleni idegenbeli meccs nehéz falatnak tűnik ma. Bízom a fiúkban és a visszatérő Lennonban, aki remélem kezdőként áll be. Mindent bele !

    COYS !!!
  • LasDen #1939
    szerintem Lennon és Bale is marad...
  • vili 27
    #1938
    Nem tudom melyik volna a jobb, ha maradna vagy menne. Akit meg kell tartani az : Lennon, Bale , Kaboul, Parker, (Friedel pedig abban az esetben ha nem öregszik tovább :)) Jelen pillanatban szerintem ők a legjobbak. Sok mindenkit írhatnék még, de most szerintem ők vannak 95 és 100% teljesítmény között. Lennon ha menne a szívem szakadna meg, ő a kedvenc. Remélem ez nem fog megtörténni.

  • Tyler1
    #1937
    Kicsit komolyabbra is, mint pár latin tini :) Jó lenne ha hosszútávon vetélytárs lenne a csapat a dobogós helyekért, és az európai kupasorozatokban(legfőképp a BL-ben). Ha Harry megy, az már eleve nagy érvágás lesz, és ebben benne lehet 1-2 kulcsjátékos távozása is.
  • vili 27
    #1936
    Amennyiben BL főtáblások leszünk (márpedig azok leszünk!) akkor szükséges lesz egy kis vérfrissítés.
  • Tyler1
    #1935
    Állítólag a Spurs közel áll a 17 éves(nyáron lesz 18) Christian Ramirez leigazolásához 1,5m fontért. Az ecuadori játékos posztja támadó bal bekk, és többen Robi Carloshoz hasonlítják dél-Amerikában.
    Ezen kívül még egy játékost is biztos érkezőként emlegetnek, a 21 éves argentín védőt, Julian Velazquezt ugyancsak az Independientéből.
  • vili 27
    #1934
    Lehet valóban pihentetni kéne. Egy Wellness hétvége, meg néhány örömlány :)
  • pilboy
    #1933
    én azt nem értem, miért nem pihenteti legalább 1 meccs erejéig modricot?
    vagy cserélné le...

    sztem csak elfáradt
  • vili 27
    #1932
    TOTTENHAM - Swansea 3:1

    Szerencsére jól végződött a mai nap. Gratulálok a fiúknak ! Lennon "legnagyobb kedvencem" ma sem okozott csalódást, hihetetlen ember, sőt pótolhatatlan. Bale a másik oldal pótolhatatlan embere, aki ma is azt játszotta amit kellett.

    A védelemben messze a legjobb emberünk Kaboul volt ma is, sokadszorra már. Hatalmasat fejlődött. Szerintem már elérte King tudását. Hihetetlen amit művelt.

    Modricra pedig ráférne egy gól, hátha az visszahozná a régi énjét, mert eléggé gyengélkedik mostanság.

    Örülök az eredménynek ! Megiszok egy felest a csapatom, és a ti egészségetekre !!! :)

    COYS !!!
  • vili 27
    #1931
    Eddig jobbak vagyunk 1:0 félidő VDV góljával.
  • vili 27
    #1930
    Várom az összecsapást. Bízom a fiúkban, és hozni fogják az eredményt !!!
    Lennon felépülése nagyon jó hír. Ma hattyú sült lesz vacsorára nem pedig kakas pörkölt :)

    COYS !!!
  • Tyler1
    #1929
    És még a Chelsea-t is vendégül látják, jó lenne ha küzdene a csapat azért a rohadt dobogóért.
  • vili 27
    #1928
    Bukott az Arsenal, de győzött a Chelsea, holnap kötelező a győzelem !!!
    Vissza kell venni a harmadik helyet ! Az Arsenal a Cityt látja vendégül legközelebb.

    COYS !!!
  • vili 27
    #1927
    Idén ők a meglepetés csapat egyértelműen. A Swansea-Spurs meccsen 0:1-re vezettünk mikor a végén a 90.perc körül kaptuk az egyenlítő gólt.

    Szerintem behúzzuk a 3pontot otthon.
  • LasDen #1926
    még jó, hogy otthon lesz a meccs, mert a swansea hazai pályán gyilkos....de be kell húzni :D
  • vili 27
    #1925
    Vasárnap 17:00
    Tottenham - Swansea

    kötelező a győzelem
    ha a tegnapihoz hasonló hozzá állással fogunk játszani akkor nem lesz gond.

    COYS
  • Tyler1
    #1924
    Ááá vadállat volt Bogdán az első gólig, olyanokat védett, hogy az nem igaz. Bírtam a Spurs fb-jén is azt írták ki Nelsen góljánál, h "GOAL! BOGDAN IS BEATEN!" :D
    Mondjuk abban benne is volt szvsz, meg Saha 18 méteres lövését is csak szemmel tudta kísérni, de a meccs embere címet megérdemelte valóban.
  • vili 27
    #1923
    Nagyon nagyot fociztunk emberek.

    30 lövésünk volt - ebből 16 kaput talált, meg melette 14-szer szögletet is rúgtunk. Bogdán a meccse embere volt egyértelműen. Miket fogott atya ég !
  • pilboy
    #1922
    bogdán lett a meccs embere, állítólag marha nagyokat védett
  • Tyler1
    #1921
    Hozták, 3:1 lett a vége.
  • vili 27
    #1920
    Hozni kell a mai meccset !!! SZIGORÚAN !

    COYS !!!!
  • LasDen #1919
    úgy lögyön!!!!!!!!!
  • vili 27
    #1918
    Meg fogjuk nyerni az FA kupát és visszavesszük a harmadik helyet az ágyúsoktól !!!!!!!

    coys !!!
  • miilann04
    #1917
    #1911es hszbe nagyjából leírtad amit gondolok. az elmúlt 4 meccsen lefociztuk az ellenfelet szerintem 8 begyűjtött pont lett volna a minimum, a mutatott játék alapján, ehhez képest csak 2 pont. hihetetlenül szerencsétlen sorozatban van a csapat, remélem mielőbb megszakad és meglesz a dobogó. mondjuk a pl-ben egyik csapatot se szabad lebecsülni, de innen már nem nagyon kéne kikapni. az arsenal még játszik a cityvel meg a chelseavel is asszem.

    coys!
  • LasDen #1916
    nem a legjobb eredmény a döntetlen, de legalább tartjuk így a távott a cselzitől és bár a 3. hely így már bukó, de a 4.-et meg kell szerezni...

    és picit úgy érzem megfáradt a végére a csapat...
  • vili 27
    #1915
    Jó megint önmagammal írogatni :)
  • vili 27
    #1914
    Egyértelműen ide járt volna ma a 3pont. Cahill mit mentett ? Ez már hasonlított arra a játékra amit játszani kell.

    VDV-nek jár egy hatalmas tasli a kihagyhatatlan helyzetért amit kihagyott a 45.percben.
  • vili 27
    #1913
    Nem hiszem ellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!

    Üresen volt a kapu jobb és bal fele is erre VDV bebassza középre, tulajdonképpen eltalált a kapust. Ilyen nincs baszki. Egy nagy szerencsétlen társaság a miénk.