2192

  • Cabell
    #537
    A gazdasági válság te agyatlan
  • SLICK
    #536
    mondjuk elég gáz, hogy még mindig semmi hír Gomesről :|
  • LasDen #535
    elég durvának néz ki....félek hogy ebből sokkal komolyabb baj lesz.....
  • bujcsik555
    #534
    huh,gomes elég ilyesztöen esett össze,remélem nem komoly, rendbejön hamar :S
  • LasDen #533
    Erről beszél....
    De sztem ők ketten lennének az utolsók, akiket eladna a pool...
  • LasDen #532
    ennyit a **csög poolról..... .D
  • Rockynhooo
    #531
    remélem nézitek hogy enyhén gyaluljuk a poolt :D
  • rumkola
    #530
    Milyen válság? 20 meccsből 2 vereség az válság?
    :DDDDD
  • campy
    #529
    Torres és Gerrard a válság miatt eltűzik Liverpoolból vmelyikre lekéne csapni:P
  • LasDen #528
    Lazio télen végleg meg akarja venni és ezt 18 milláért megtehetik a szerződés értelmében....szóval rá kevés esélyt látok.... .D
  • campy
    #527
    Zarate? egyelőre csak kölcsönbe van a Lazionál:P kikellene vásárolni őt is:D annyi jo csatár van hogy már na:D
  • LasDen #526
    Mutu maradjon csak a Fio-ban....:D Jól nyomják Gilaval..... :D
  • Rockynhooo
    #525
    hozzuk Kvájárellát vagy Di Natalet :)
  • campy
    #524
    kár pedig még mindig az egyik nagy kedvencem:D:) őőőm esetleg-> Mutu?
  • LasDen #523
    Owen?? ugyan má.....egyfolytában sérült....nem lehet rá számítani....Bent és Pavlyuchenko jó lesz..... :D
    Amúgy Capello pont azt fontolgatja, hogy Owen helyett Bentet hívja be a Németek elleni meccsre.....
  • campy
    #522
    Drogba kellene ide:) ha megunná a Chelsea-t...de esetleg Michael Owent is el lehetne halászni a NewCastleből
  • LasDen #521
    amúgy meg ha minden igaz 30 milláér megy az arsenalba......
  • kraawz
    #520
    egy ajaxból angliába? én biztosra venném :)
  • LasDen #519
    Pavlyuchenko jó lesz....idővel....
  • GTheo
    #518
    Huntelaar vagy Sobis, legalábbis, ha én lennék a főmufti, akkor vmelyikőjüket, a 4-ből.
  • LasDen #517
    huntelaar sérült...plusz nem hinném, hogy eljönne ide......
  • LasDen #516
    sérült és még műteni is fogják asszem......
  • Rockynhooo
    #515
    Dos Santossal mivanmá?
  • kraawz
    #514
    már csak pávjucsenkónak kéne felfejlődni vagy egy gólzsákot igazolni januárban.

    tchité , pagis, huntelaar , sobis..
    Adjatok mélt, beajánlom a sportigibának' :D
  • LasDen #513
    méghozzá a Sport1 élőben adja....... :D
  • Cabell
    #512
    Elegedett vagyok veletek, Chelsea, Arsenal ellen dontetlen, Pool ellen gyozelem, mar csak ellenunk kene egy szep sima vereseg:)
  • vili 27
    #511
    Ja és nem beszélve a Carling Cupáról, szerdán
    Tottenham - Liverpool

    Ugye tudjátok mire gondolok ? Bent barátunk nem lőtt gólt a 2 héttel ezelőtti Liverpool meccsen. Azt hiszem ennek épp itt lesz az ideje, és hogy másodszor is vereséget szenvedjen zsinórban a Liverpool a Tottenham otthonában.

    Gyerünk Tottenham !!!!
  • campy
    #510
    hát azért Gera Zoltánéknak sem kívánnék vereséget én nagyon szeretem Gerát:)
    nézzétek már ez a Bent gyerek megint duplázott és beigazolódott Corluka gyanúja jobbak a citynél:) ebből látszik Robinho ide oda ahogy írtam a citys topikba is Man city még nem egységes...de a Tottenhamnek örülök h megindultak felfelé
  • vili 27
    #509
    Fiúk, szurkoló társak !

    Azt hiszem ez már több mint feltámadás.

    Bent azt csinálja most, mint amit Keane és Berbatov együtt csináltak. Szórja a gólokat.

    A következő mérkőzés Fulham - Tottenham. Most már ne álljunk meg !!!!!!!!!!!

    Hajrá Spurs !!!! :)

  • GTheo
    #508
    Újabb győzelem :)

    FT Manchester C. [1 - 2] Tottenham H.
    16' [1 - 0] Robinho
    18' G. Fernandes
    26' G. Fernandes
    29' [1 - 1] D. Bent
    48' B. Assou-Ekotto
    61' L. King
    64' [1 - 2] D. Bent
    83' R. Dunne
    89' B. Assou-Ekotto
  • LasDen #507
    Bent is the best...... :D
  • Matthew Prosac
    #506
    és már rég 1-2
  • lippet
    #505
    már csak 9-cel=)

    HAJRÁ SPURS!
  • GTheo
    #504
    53' Manchester C. [1 - 1] Tottenham H.
    16' [1 - 0] Robinho
    18' G. Fernandes
    26' G. Fernandes
    29' [1 - 1] D. Bent
    49' B. Assou-Ekotto

    10 emberrel vannak, nyerni kéne !
  • Rockynhooo
    #503
    ty
  • banok
    #502
    16.00
  • Rockynhooo
    #501
    mikor kezdődik a meccS?
  • campy
    #500
    Tottenham labdarúgója, Vedran Corluka szerint jelenlegi csapata jobb, mint a Manchester City, ahonnét a nyáron szerződött a White Hart Lane-re 8.5 millió fontért.

    „Sokkal boldogabb vagyok ebben a nagy csapatban. Számomra a Spurs nagyobb csapat, mint a City. Nagy történelme van és néhány kivételes labdarúgója. Rengeteg ember mesélt nekem a Tottenhamről, és sok angol gondolja úgy, hogy a Tottenham nagyobb csapat a manchesteriekénél” – mondta a horvát válogatott játékos.

    A Tottenham jelenleg az utolsó az angol Premier League-ben, a Manchester City a tizenkettedik.

    ehhez mit szóltok?:)
  • LasDen #499
    ez a Campbell gyerek egész jó játékosnak néz ki.....kis gólzsák is lehet belőle......tegnap is amint beállt majdnem gólhelyzetbe került, csak időben oda értek, mikor magát indította......de a végéig jó volt....akar.....
  • LasDen #498
    vmikó monták, hogy mindketten kijelentették, hogy nem tudnak egymás mellett játszani......