2192

  • Rockynhooo
    #577
    továbbmegyünk Udinesevel ,Nijmegennel egyetembe, ez a 3 csapat is érdemli.
  • LasDen #576
    2-2 lett a Spartakkal......Modric és Huddlestone egyenlítettek....
  • GTheo
    #575
    Akkor a második.. :D
  • Rudee
    #574
    City ellen 2-1re nyert Bent duplájával a Spurs még egy hónapja.
  • GTheo
    #573
    King és O'Hara góljával 2-0-ra vertük a West Hamet, idegenben. Azt hiszem ez az első idegenbeli bajnoki győzelmünk :)
  • Rockynhooo
    #572
    én is bírom :) de szakadtam mikor meghalottam ezt a felvételt :D mááács betör den sevcsenkóóóóóóó D:D
  • GTheo
    #571
    Vágom én azt a dalt, onnan van ez a ritmus is... :D
    De ez a szöveg: who the hell is berbatov... :DDDD
    Azért én Berbatovot még mindig imádom.
  • Rockynhooo
    #570
    sorry este kicsit részeg voltam az a lényeg h írd be youtubra hogy torres song és megtudod honnan vették ezt a dalt :)
  • Rockynhooo
    #569
    persze vágom írd be dzsátábra hogy torres song és megtudod egyik kedvenc szurkoli notám :) nem szeretem a pool de egyszer átakarom élnmi h köztük ugrálok és éenklem kb 10 sörrel A:SD_:AS de ezek a pávjucsenko dalok se rosszak :D na cső kicsit rélsze vokxd
  • GTheo
    #568
    Nagyonnagyon kemény :DDDDD

    Én nyáron voltam Spanyolországban és a bátyám egyik haverja, aki Liverpooli, Torreseseket énekelt, ugyanez a stílus csak Spurs helyett Pool, azok sem voltak rosszak.
  • Rockynhooo
    #567
    nekem nagyon bejött nevettem rajta megéri sztem végig hallgatni :D yoo lenne ha lenne már végleges Pavlyuchenko song :)
  • banok
    #566
    A Nova Sport annak jó aki Csehországban vagy Szlovákiában él..
  • vili 27
    #565
    Hétfőn Nova sport élőben közvetíti a West Ham - Tottenham találkozót.

    GO SPURS GO
  • LasDen #564
    azt még én is kivédtem volna..... :D
  • GTheo
    #563
    2-1re nyertünk, Bent és Pavlyuchenko góljával, Benté nem kicsi potya volt :D
  • Rockynhooo
    #562

    20:30
    Labdarúgás, Angol Ligakupa, 5. forduló, Watford-Tottenham, élő

    holnap sport2
  • campy
    #561
    nem baj...Podi jól jönne ám a Spursnek, Downing pedig szélre csak nem tudom, hogy Lennont ki tudná e szorítani ha idejönne
  • LasDen #560
    lesz jobb is...... :D
  • GTheo
    #559
    Kikaptunk :(
    0-1.
  • LasDen #558
    Redknapp leszeretné igazolni Downingot és Podolskit a télen.....
  • GTheo
    #557
    El is felejtettem ide írni az eredményt.
    Uefa kupában kéne már végre alkotni vmit...
  • campy
    #556
    O'Hara góllal nyertünk a NEC Nijmegen ellen...grat
  • LasDen #555
    jó meccs volt és szépen játszottunk.......bár a vége felé már nem igazán erőltették a támadásokat....
  • gabber_saviola
    #554
    csak elindult az a szekér :)
  • GTheo
    #553
    Lennon gyönyörűen csinálta a gól előtt :)
    Pavlyuchenkonak pedig kötelező volt ezt belőnie.
  • Rockynhooo
    #552
    14.ek vagyunk már jee :) mint a talajvíz úgy jövünk felfele :)
  • vili 27
    #551
    EZ AZ !!! HAJRÁ SPURS !!!

    Jövő héten újra otthon játszik a csapat.

  • GTheo
    #550
    Félidőben 1-0 ide Pavlyuchenko góljával, és 10 emberrel játszunk a Blackburn.
  • campy
    #549
    xDDDDDDDDDDD
  • Rockynhooo
    #548
    A Tottenham Hotspur 1909-ben Uruguayban és Argentínában túrázott. Egy este az általuk is használt hajón farsangi bál volt, és bár a legtöbb játékosnak nem akaródzott megjelenni, ketten mégis tiszteletüket tették: Robinson Crusoe-nak és Pénteknek öltöztek, és a jelmezek tökéletesítése érdekében kölcsönkérték a hajókapitány papagáját is. A madár, az öltözék és a futballisták személye végül meghozta a sikert, a Spurs két játékosa nyerte meg a jelmez szépségversenyt, és végül megtarthatták emlékbe az említett papagájt. A madár később 10 évig volt a klub kabalaállata, és igazi kincsként kezelték. Az állat végül 1919-ben hunyt el, éppen azon a napon, amikor az Arsenalt visszaszavazták az angol élvonalba ,éppen a Spurs kárára...

    ahh ilyet
  • campy
    #547
    legalább Gera Zoliék nyertek...Gera csak a 87. percben állt be pfff:S
    a Tottenham nincs bajban annyira mint voltak nagyon szoros a vége ott
  • vili 27
    #546
    FT Fulham [2 - 1] Tottenham H.
    16' B. Zamora
    33' [1 - 0] S. Davies
    70' [2 - 0] A. Johnson
    81' [2 - 1] F. Campbell

    Lesz ez még jobb is. Remélem a egymás után következő két otthoni meccsből hozzuk a 3-3 pontot.

    Hajrá Tottenham !!!
  • vili 27
    #545
    Gomesről még senki nem tud semmit ?

    Megtippelném a mai találkozót: Fulham - Tottenham 0 : 3


  • campy
    #544
    remélem jól van...:(
  • campy
    #543
    gazdasági válság ha nem pletyka...eladnák a 2 játékost...
  • Cabell
    #542
    jogos, elnézést.
  • kraawz
    #541
    Ennyit azért illik betenni

    Tottenham H. [4 - 2] Liverpool
    38' [1 - 0] R. Pavlyuchenko
    42' [2 - 0] F. Campbell
    45' [3 - 0] F. Campbell
    49' [3 - 1] D. Plessis
    52' [4 - 1] R. Pavlyuchenko
    63' [4 - 2] S. Hyypiä
  • LasDen #540
    nem sok hír van Gomesről.....vagy is eddig csak 1-t olvastam.....NSO-n megemlítették, hogy megsérült.....de aztán találtam egy Cesaros hírt, amiben nyilatkozta, hogy Gomes ma már jobban nézet ki.....szóval csak nincs nagy baj.......
  • Rockynhooo
    #539
  • vili 27
    #538
    MINDENKINEK :

    Álljatok le fiúk az ilyen "agyatlan" beszólásokkal. Tisztelettel legyetek arra hogy ez a Tottenham szurkolók fóruma, ahol mindenki egy csapatért szorítja össze a kezét amikor baj van, és mindenki együtt örül annak amikor a csapat nyer. Ellátogatok az oldalra, hogy itt mindenkivel éreztessem, és hogy velem is éreztessék azt, hogy nem elhagyva a süllyedő hajót kitartva most együtt ünnepeljük a csapatunkat, mert szívvel lélekkel küzdve a csapatunk minden héten háborút nyer. Mikor osztjuk meg az örömünket ha nem most.

    Cabell nem volt szép tőled. Nem írt rumkola semmi rosszat amire így kéne reagálni. Emberek vagyunk, tehát emberi viselkedést vár el szerintem itt mindenki. Egy csapat vagyunk mindannyian, az én szememben nem számít ki milyen szurkoló. Erre nem is kell szebb és emberibb példa, mint amikor Gomes sérülten való leszállítását, a Tottenham és Liverpool szurkolók egyaránt felállva tapsolták meg.