2192

  • miilann04
    #857
    az első felkészülési meccsen könnyedén verte a csapat a bournemouth együttesét. végeremdény 4-0, pavlyuchenko duplázott.

    következő meccs: július 17 @san jose earthquakes.

    határozottan amatőr szintű ps tudásommal csináltam egy bannert, a semminél szerintem több, aztán csinálhatna vki egy szépet/jót, de ha másoknak is megfelel addig berakathatnánk.

    [LINK]
  • LasDen #856
    megy az edzés...:D


  • miilann04
    #855
    a tegnapi 1-4es angol vereség (és 1-3as mexikói vereség) után szinte minden tottenham játékos búcsúzott a vb-től, egyetlen kivétel a brazilok 2./3. számú kapusa, a spurs első számú portása, gomes.
  • miilann04
    #854
    defoe 85 percet játszott ma a szlovének elleni utolsó vb csoportmeccsen, a 23. percben később győzelmet érő gólt szerzett, így továbbjuttatva angliát a második helyen. ezzel jó eséllyel be is játszotta magát rooney mellé a kezdőbe az egyenes kieséses szakaszra, azonban crouch továbbra sem kap játéklehetőséget. kingnek újra problémái vannak a térdével, a ferdinand helyett behívott dawson is csak a padon kap helyet egyelőre. lennon az első meccset végigjátszotta, mára viszont kikerült a kezdőből.

    átigazolási pletykák: redknapp állítólag forlánt szeretné az atleticótól, valamint szóba hozták a csapattal a chelseatől ingyen igazolható joe colet is (a játékos másik komoly kérője az arsenal)
    tovább egy két név: Jose Angel (Sporting Gijón), Stephane Sessegnon (PSG), Marko Marin (Werder Bremen)
    a genoa érdeklődik dos santos felől

    2010/11es szezont hazai pályán kezdjük a man.city ellen, sima W
  • LasDen #853
    bár gondolom még jön rá mezszponzor...:D

    amúgy nem sok hír van a csapat tájáról....
    rebesgetik Dzekot és Joe Colet.....meg valami 23 éves török srácot is....David James is érkezhet..bár őt nem értem minek....max a padra, mert Gomes jól véd....Modric-csal meg hosszabbított a klub úgyhogy ő sem megy sehova....
  • hedonist
    #852
    tökéletes megkoronázása a BL-be jutásnak:D
  • LasDen #851
    ez kurva jól néz ki....
  • hedonist
    #850


    Erre csak annyit tudok mondani,h e-ta-lon.
  • miilann04
    #849
    ma esti anglia-mexikó barátságos meccsen ledley king fejelte az angolok első gólját, majd crouch juttatta a kapuba a másodikat. crouch helyére a félidőben felküldték defoet. huddlestone a 62., lennon pedig a 77. percben lépett pályára, előbbi carricket, míg utóbbi walcottot váltotta.
    végeredmény: 3-1
  • LasDen #848
    én nem hiszem, hogy nekünk részünk lenne a csapat sikerében....:D a londoni fanoknak már annál inkább :D
  • vili 27
    #847
    Azt hiszem a mi szurkolói munkánk gyümölcse is ez a 4. hely. Amennyi energiát küldtünk képernyőn keresztül, megérdemelnénk egy barátságos meccset a csapattal :)
    Az elmúlt 20 spurs meccsből legalább 15 mérkőzést sikerült megnéznem.
    A 3. helyről nem ábrándozom hiszen ahhoz az Arsenalnak otthon kéne kikapnia.
    Örülök hogy Lennon újra egészséges. Bár kicsit még vissza kell szoknia.

    :) EZ AZ FIÚK !!! SZÉP VOLT !!!
  • LasDen #846
    rontja a csapat összképét :D
    amúgy tök érdekes....szerintem a King-Woodgate védelem a bajnokság egyik legerősebb párosa lenne, ha nem játszanának kölcsönben a kórházban...
  • bakkerman
    #845
    ronda is xd azért kell eladni? :DD
  • hedonist
    #844
    Crouch császár, nagyon jól nyomja minden csapatban eddig. Nagyon alulértékelik itt a példa is.
  • LasDen #843
    azé Harry-nek van egy feje :D és Bentley hogy nézett ki....:D
    a bl már csak az igazolások miatt is jól jöhet...én Crouchot eladnám a faszba...ronda is meg nem sok haszna van még ha most ő hozta meg a 4. helyet....
  • bakkerman
    #842
    igen,én is ezért szurkoltam tegnap a Spurs-nek,tudatosan építgették a csapatot az utóbbi időben,voltak UEFA kupában is,most eljött végre a BL is :) ugyan még nem fix a csoportkör,de szerintem nem lesz gond a bejutással :) az arabok pedig most megtanulták,hogy van,amit nem lehet pénzért megvenni :) (persze jövőre lehet végigfingatják a mezőnyt...)
  • hedonist
    #841
    hát, nekik ez előrelépés, bajnokok ligája. aztán meglátjuk,hogyan ficánkolnak majd ott jövőre.
  • Rockynhooo
    #840
    wááááááá :)
  • Tyler1
    #839
    így kell örülni a 4. helynek is :D
  • hedonist
    #838
    Jeges vödör Harry-nek az interview alatt!

    Hiába rivális csapat, örülök nekik a 4.ik hely miatt.
  • hedonist
    #837
    jajdejó,h nem a city lesz a BL-ben!!!
  • Tyler1
    #836
    na 4. megvan, szép lenne ha 3. is sikerülne :D:D
    Fülöp meg jól tolja a Citynél!
  • miilann04
    #835
    CROUCH
  • Rockynhooo
    #834
    muszáj lesz nyerni
  • Tyler1
    #833
    kezdhet a csapat reménykedni a 3. helyért, ha sikerül túl jutni a City-n :)
  • LasDen #832
    szerdán minden eldől....defoenak, lyucsenkonak és mindenkinek a legjobbját kell adnia....különben kapják be :D
  • Tyler1
    #831
    na Arsenal és a City nem bírt egymással, úgyhogy 1 ponttal még mindig megy a Spurs :)
  • Tyler1
    #830
    na most már hajrá Spurs újra, kell az a 4. hely nektek, és megérdemelné a csapat :)
  • vili 27
    #829
    de látod hogyan ? az egész csapat rókázott a gyomoridegektől, úgy féltek a spurs gárdájától :)
    rendesen kidobta evra a taccsot :)))
  • vili 27
    #828
    szép a 6pont, de most mond meg mit művelt palacios, meg ekotto ? az 1pont nagyon jó lett volna.
  • Oziris666
    #827
  • Rockynhooo
    #826
    nem baj az hogy kikapott a spurs. ebből a 9 pontból nagyon szép a 6is szerintem, annyi kell hogy ma a city is bukjon :)
  • vili 27
    #825
    Ezt a mai napot írhatjuk assou ekotto és palacios számlájára.
    Te jó ég, mit keres crouch még mindig az első osztályban. crouch-t eladnám egy láda uborkáért.

    Mi van rókáznak a manchesteriek ?
  • vili 27
    #824
    BALE betalált a két nagy ellenfélnek, nehogy már a united kimaradjon ebből !!!

    GYERÜNK FIÚK !!! Törjük meg a manchesteri átkot !!!!!!!!!!!!
  • hedonist
    #823
    Na ma aztán hajrá Spurs!
  • vili 27
    #822
    Hallottam én már ilyen kijelentéseket. Ha ennyire biztos vagy benne, szedd össze a vagyonodat és rakd fel egy fogadóirodában.
    Lehet jól jársz, de lehet koldus sorsra kerülsz.
  • Oziris666
    #821
    Úgyis lefekszetek a ManUnak ahogy kb. mindig...
  • Rockynhooo
    #820
    így van. Mu meccs elég kemény lesz :| olyan eredmények kellenének hogy MU legyen a bajnok mi meg 4.ek :D
  • vili 27
    #819
    Na már azt hittem elvesztetek LasDen és Rockynhooo !!!

    a City egyszerűen nem lehet 4.

  • LasDen #818
    ha a sunderland ellen meglett volna a győzelem, akkor azért kicsit nyugodtabb lennék, de így tovább....nagyon sajnálnám, ha a city lenne a 4......:D