2192

  • Rockynhooo
    #817
    Hát ez kurva jó :) White Hart lanre jöhet bárki :D
  • green6k
    #816
    Hetek óta nézegetem Bale játékát és egy az egyik kedvencem az egész csapatból.Gólerős,jól cselez,jól ad be, és jól védekezik.A csapat motorja.Mindenből kiveszi a részét.Nálam az év fiatalja.
  • Tyler1
    #815
    gyönyörű győzelem, remélem 4. helyet megszerzi a Spurs :)
  • Tyler1
    #814
    kéne egy gyors 3. gól is, mert az végképp kiütné a Chelsea morálját! hajrá Spurs :)
  • vili 27
    #813
    A Tottenham elmúlt 15mérkőzásáből 1kivételével mindet láttam.
    Bale a bal oldalon merem mondani hogy a bajnokságban a legjobb.
    Ha Lennon felépül,és visszakerül a jobb oldalra, nem lesz ellenfél :)
  • galmat
    #812
    2-0, Csak így tovább Spurs!!!
  • vili 27
    #811
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL BALE 2:0
  • vili 27
    #810
    EZ AAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!
  • Tyler1
    #809
    hajrá Spurs ma nyerni kell a Chelsea ellen :D
  • vili 27
    #808
    hát leizzadtam a vége felé :) még simán van esély így a 4. helyért.

    ha megvernénk a chelseat az mesés volna.

    sajnálom hogy lennon még mindig nem játszhat.
  • Rockynhooo
    #807
    legnagyobb ős ellenség legyőzve. jöhetnek a kékek :)
  • vili 27
    #806
    ENNYIT A DÖNTŐRŐL.

    De hogy hová tűntek innen a tottenham szurkolók, azt nem tudom.
  • vili 27
    #805
    68. perc Bent 2 tizenegyest hagyott azóta ki.
  • vili 27
    #804
    A rohadék Bent 11esből megint szerzett egyet, és mint aki vb-győztes gólt szerzett úgy örjöngött. Mocskos egy ember.
  • vili 27
    #803
    A köcsög Bent az előbb lőtt gólt a Tottenham ellen, és örjöngött örömében.
    Remélem tudunk majd fordítani.
  • vili 27
    #802
    Tottenham - Pompy 2:0

    aston villa nagyot bukott, és ha hétfőn a city nem nyerne kicsit elhúzhatna a spurs.

    a tottenhamnek is csak most következik a neheze. manch.utd, chelsea , liverpool, ha jól emlékszem.
  • LasDen #801
    most láttam, hogy a portsmouth lesz az ellenfél az elődöntőben...úgyhogy ott kell lenni a döntőben....azért ezt a pmoutht le kell lépni simán...:D
  • WuFraZselic
    #800
    jó, nekem úgy jött le, mintha összekapcsolnád a tegnapi spurs győzelmet, és riválisok botlását -> tehát mintha a spurs is bajnokit játszott volna

    bocs
  • vili 27
    #799
    Ember miről beszélsz ? :)

    A city meg a villa bajnokin bukott és x-elt. A Tottenhamnek ez nagyon jó.
  • LasDen #798
    nem baj...ott vannak az elődöntben...nem bánnám ha a döntőbe is bejutnának :D
  • WuFraZselic
    #797
    FA kupa volt, úgyhogy túl sokat nem oszt, nem szoroz a city vereség, villa x
  • LasDen #796
    tegnap volt meccs??? :D én lemaradtam róla....
  • vili 27
    #795
    Emberek hol vagytok ???

    Tegnap a laptopomat melóba hagytam, és nem tudtam meccs közben az oldalra írni. Aztán a telefonommal a 0:1 -ről való fordítás után rákerestem az oldalra (gondoltam lesz néhány szurkolói megjegyzés)és senki nem írt semmit. Nem látta senki a meccset, vagy mi a fene történt ?
    Mekkora második félidő volt, te jó ég.
    Nem beszélve hogy Villa x-elt, a city pedig kikapott. A tegnapi nap kőkeményen a spurs napja volt. A hétvégén mindenképpen győzni kell. Legyen meg az a BL hely. El sem tudom képzelni hogy a BL-t nézem és közben a Tottenhamnek szurkolok. 28éves vagyok, és remélem ezt most megérem.
  • LasDen #794
    A Premier League-ben szereplő Tottenham Hotspur megegyezett az Internacionallal Sandro átigazolásáról. Ezt a brazil labdarúgóklub hivatalos honlapja adta hírül.
    Sandro a mostani szezon után költözik az angol fővárosba. A vételárat egyelőre nem hozták nyilvánosságra, de az angol sajtó 6.5 millió font körüli összegről cikkez.
    A 21 éves védekező középpályás már a brazil válogatottban is bemutatkozott: tavaly szeptemberben a Chile elleni vb-selejetezőn csereként állt be a selecaóba.

    remélem jó lesz...:D bár Palacios jól csinálja, amit csinál :D
  • LasDen #793
    muszáj :D
  • vili 27
    #792
    A hétvégén muszály lesz a Portsmouth ellen behozni a 3pontot.
    A Fulhamot szintén ejteni kell.

    GO SPURS GO
  • LasDen #791
    tényleg :D a wigan elleni meccset néztem véletlenül :D
    mindegy....így is geci nehéz lesz a 4. hely és félek, hogy az arsenal, united, chelsea meccsek betesznek ennek....
  • WuFraZselic
    #790
    a villa x-elt
  • LasDen #789
    Nah...győzelem a Stoke ellen...mégha kicsit szenvedős volt is...:D a pool kikapott a mu-tól, viszont a city és a villa nyert....húzós meccsek lesznek még itt....
  • LasDen #788
    nah....egész jól állnak a dolgok....sok hiba lehetőség viszont nincs...
    a pool 1 ponttal lemaradva ott lohol, de szerencsére 1 meccsel többet játszott...:D a villa pillanatnyilag nem számott tevő ellenfél, így marad a pool meg a city....a következő meccs rizikós de hozható....viszont április meg nagyon húzos lesz...bár a sunderland nem akkora ellenfél de velük is vigyázni kell...viszont lesz egy szép arsenal-chelsea-united hármas meccs...amin nagyon sok fog múlni....a többi meccs hozható forma alapján...
  • Darthmushroom
    #787
    nagyon jó meccs volt a tegnapi tetszett a spurs játéka
  • LasDen #786
    nagy para a cityvel van, mivel 1 meccsel kevesebbet játszottak....és így van ugyanannyi pontjuk....
  • vili 27
    #785
    Csak így tovább !

    Remélem az FA kupában is így alakulnak majd a dolgok jövőhéten.

    Az Aston Villa nem fog nyerni ma szerintem, és bízok benne hogy a city is bukik.

    Go Spurs !
  • LasDen #784
    meglesz ez....mostmár csak nem olyan impotensek, hogy innen döntetlen legyen :D már csak az kéne, hogy a city elszarja a meccsét :D
  • LasDen #783
    győzelem kell, mert a city holnap a sunderlanddel játszik és szerintem azt behúzza....
  • vili 27
    #782
    GYERÜNK TOTTENHAM !!!

    Kell az a negyedik hely !

    Tottenham - Blackburn 1:0 félidő
    45' Defoe
  • hedonist
    #781
    Ez tény, dehát mai fociban ez már csak így megy, mert, ha középcsapat kimagasló játékost nevel, akkor azt viszik a nagyok, én örültem amikor jött Abra, kellett is Zola távozása után. Amúgy meg teljesen máshogy igazoltunk, mint mondjuk a city, jött José aki csak a Porto győzelme után lett ismert, még nem volt sztáredző itt lett az, és sorolhatnánk,h a mai sztárjaink mind itt lettek nagyok, és nem úgy érkeztek, h mindenki ismerte őket, igaz nagy pénzért jöttek és nagy fizuért, ez kellett,h ide jöjjenek egy épülő csapatba. egyébként itthon nagyon kevés a Chelsea fan sztem.
  • Rockynhooo
    #780
    Nem sértés volt meg semmi. De az tény hogy miután megvette Abramovics a csapatot azután robbant be jobban a köztudatba. az igazi fanok vágták előtte is persze meg minden. de úgy magyarországon azóta nőtt meg a Chelsea fanok száma mióta voltak igazolások stb.
  • hedonist
    #779
    ja kibeb*szott népszerű dolog chelsea drukkernek lenni:D
  • Rockynhooo
    #778
    jó de ti divat csapat vagytok :D