2192

  • miilann04
    #897
    redknapp felkereste az arsenaltól távozó gallast. az arsenallal azért nem tudott megegyezni szerződés hosszabbításról, mert két éves szerződést akart, de az arsenal csak 1 évre hosszabbított volna vele. velünk hasonló a helyzet, redknapp csak 1 évre számolna vele, ő pedig kettőt akar. gallas 33 éves, úgy hogy megértem h csak 1 éves szerződést adnának neki, amugy szerintem jól jönne egy nagy rutinnal rendelkező khv (bár pont az arsenaltól, eh, mondjuk volt már a chelseaben is, lehet h célja megjárni minden londoni klubot). és hát ingyen jönne, az is pozitívum. mondjuk a fenerbachce és a psg is jelezte, h adnának neki két éves szerződést, a különbség, hogy mi vszeg a bl-ben indulunk, míg a fener és a psg vszeg csak az el-ben.
  • miilann04
    #896
    Anglia U21 2 - 0 Uzbekistan U21

    danny rose lőtte az első gólt, kyle walker készítette elő a másodikat :)
  • LasDen #895
    nagyon csöndben volt a csapat az előző évekhez képest....city verhető de azé nem kell lebecsülni :D
  • miilann04
    #894
    amugy a tottenham-mancity meccs nyitja az egész 10/11es PL szezont, be kell húznunk, a citynek így 4 nappal a meccs előtt 37fős a kerete 25 helyett, és még ehhez jön balotelli és állítólag milner az aston villától(elvileg martin o'neill ezért mondott le tegnap), nem hiszem hogy nagyon összerakott csapat lenne így az első héten. felkészülési meccseken is rendre kikaptak, a legutolsó, valencia ellenit leszámítva.

    hát igen, bellamynál jelenleg mind a 4 csatárunk jobb és fiatalabb, ráadásul bellamy még ritka antipatikus is :D
    én továbbra is akkor hoznék csatárt, ha előtte eladjuk pavlyuchenkot és/vagy keanet. mondjuk keane megnehezíti a döntésem, mert a felkészülési meccseken messze ő volt a leggólerősebb. bár defoe nem játszott sérülés miatt. gervinhora meg falcaora figyeltem fel a napokban, olcsóbban meg lehetne szerezni valamelyiket mint mondjuk suarezt vagy dzekot. nem mintha szóba hozták volna velünk őket. mondjuk, nem mintha szóba hoznának velünk bárkit.
  • LasDen #893
    remélem ezt a Bellamy gyereket nem igazolja le Redknapp...szerintem az egy szar pöcs....nem kell az ide :D de csatár azé jöhetne csak ne ő :D
  • miilann04
    #892
    állítólag 15millió fontot kér a csapat crouchért, ezért a pool lepattant róla és inkább a westhames carlton colet akarják megszerezni.

    még júliusban az új mezek bemutatására a puma csinált egy elég fasza kis vidyat

  • miilann04
    #891
    néhány kép a tegnapi meccsről:







  • miilann04
    #890
    defoe azt nyilatkozta, ha bejutunk a bl-ben, akkor messzebbre jutunk majd mint az arsenal. úgy legyen. :)
    hodgson a poolba akarja szerződtetni croucht. köcsög. ráadásul kevesebb mint 9milliót adna érte. már a fulhambe is le akarta igazolni.
    remélem redknapp ragaszkodik hozzá. (08.02. "Crouch is going nowhere, though. He is definitely staying.")
  • miilann04
    #889
    ja végül nyertünk 3-2re, keane beállása jót tett, megfordította a meccset. ettől függetlenül én továbbra is eladnám.
    öf.
    igazabol az egész meccsen jobbak voltunk, a fio eléggé talált gólokat lőtt, bár a spurs első gólja is az volt. mondjuk a fionak ez inkább a b csapata volt, de sokkal többet támadtunk, szerintem labdabirtoklásban is fölényben voltunk, több támadást kell lövéssel befejezni.
    amugy dos santos az egész meccsen nagyon jó volt, sztem simán meccs embere, de nem tudom hogy/hol fog játszani. kíváncsi vagyok hogy fog kinézni a kezdőcsapat.
  • LasDen #888
    látom végén azé belett húzva a meccs...gólok vannak valamerre???
    Keanet sose szívleltem....
  • LasDen #887
    a veetles megy úgy ahogy...:D
    Crouch mit lőtt mellé.....Santost meg mosmár nem elpasszolni....jól mozog...:D
  • miilann04
    #886
    mondjuk az iraqgoals refresh után elszállt, de a másik kettő még mindig megy (bár skytuxnak undorító a minősége, szal a harmadikat erőltesd, ha tudod.)
  • LasDen #885
    azt gondoltam hogy nálam szar....:D
    pff...fasza....
  • miilann04
    #884
    hát, nálam megy mind a három, szal a hiba nálad van.
    és vezet is a fio..
  • LasDen #883
    természetesen egyik se megy....
  • miilann04
    #882
    20 perc múlva meccs
    tottenham-fiorentina
    streamek
  • LasDen #881
    ezzel a csapattal meglesz...:D bár én még mindig hiányolok igazolásokat....hátra és előre is elférne 1-1 ember...
  • miilann04
    #880
    minden kívánságom így teljesüljön, megkaptuk a young boyst, még nem lefutott párharc, de szerintem meglesz :)
    de egyik csapatot se szabad lebecsülni.
  • miilann04
    #879
    na sorsolás, eurosporton élőben, de itt is lehet követni.
  • Tyler1
    #878
    Auxerre nagyon erős volt tavaly, ha őket kapják nem sokat tennék a Spursre.
  • Oziris666
    #877
    Hát azért egy Braga(eléggé kivégezte a Celticet!!!) Sampdoria meg a tavalyi nagy franci meglepi csapat(Auxerre) se lesz egy könnyű!

    Igaz papiron mindenki ellen simán kéne tovább lépni..
  • bakkerman
    #876
    a Kijeven kívül akármelyiket kapja a Spurs,bizonyosan főtáblások,a Kijevvel megizzadnának
  • miilann04
    #875
    na, a fener tippem nem jött be, helyettük a svájci young boys jutott tovább, ezesetben mindenképp őket kérném :D itt akkor a teljes

    non-champions:

    seeded teams:
    Sevilla
    Werder Bremen
    Zenit St. Petersburg
    Tottenham Hotspur
    Ajax

    unseeded teams:
    Dynamo Kyiv
    Braga
    Sampdoria
    Auxerre
    Young Boys
  • LasDen #874
    mi passz vót má te jó ég :D
  • miilann04
    #873
    benfica-tottenham 0-1, bale góljával, így meg is nyertük az eusébio kupát, ide se hívnak minket többet :D
    gól
    dos santos gólpasszát érdemes figyelni.
    crouch lőtt még egy lesgólt a meccs elején. lennont elégg jól lekapcsolta coentrao.
    mostmár viszonylag rendes kezdővel álltunk fel, bár amíg félidőbe jön 4-5 csere a kísérletezgetések miatt, addig pontos képet sztem nem kapunk a csapat teljesítményéről.
    xi: Gomes; Walker, Dawson, Corluka, Bale; Lennon, Huddlestone, Jenas, Modric; Giovani; Crouch.
    lényeg a győzelem.

    tegnap amugy a benfica elleni meccsel egyidőben a reserve csapat is játszott az ipswich townnal, king, kaboul, pavlyuchenko a kezdőben, az is 1-0 lett, gólszerző pavlyu
    king ezen a meccsen tért vissza.
    gól
    csak ezt a kézi felvételt találtam róla egyelőre, de a lényeg látszik.
    xi: Alnwick; Smith, Kaboul, King (Butcher, 46), Carroll (Byrne, 74); Parrett, Livermore (Kane, 74); Mason, M'poku (Dawkins, 66), Obika; Pavlyuchenko.

    korábbi felkészülési meccsek nem voltak ilyen sikeresek
    sporting-tottenham 2-2 (gsz.: keane, obika)
    öf.
    xi: Cudicini (Button, 46); Hutton, Walker, Corluka, Naughton (Rose, 64); Kranjcar (Townsend, 67); Jenas, Huddlestone, Bale; Taarabt (Obika, 60); Keane.
    csak a második félidőt láttam, sokat veszélyeztettünk, de elégg sok lövés érkezett a mi kapunkra is, statisztikát nem igazan találok ilyen felkészülési meccsekről, de szerintem a sporting többet lőtt, mint mi.

    még siralmasabb meccs, tottenham-villareal 1-4 gsz.: dos santos
    öf.
    xi: Gomes (Button, 46); Hutton (Walker, 46), Dawson (Bassong, 46), Corluka, Naughton (Assou-Ekotto, 46); Lennon (Bale, 46), Huddlestone (Parrett, 78), Jenas (Rose, 19), Kranjcar (Taarabt, 81); Defoe (Giovani, 46), Keane (Crouch, 46).
    a meccset nem láttam, talán jobb is, erről többet nem tudok írni.

    átigazolások: szóba hozták velünk milnert meg ashley youngot, ezeket redknapp cáfolta, bár később volt olyan hír is, hogy ashley youngért 3(!) játékost adna cserébe (elvileg 30millió lenne az ára)
    pletikosa jön hozzánk 1 évre kölcsönbe
    redknapp scott parkert akarja a west hamtől, 8milliót adna érte, 15öt kérnek
    micah richardésrt 9milliót adna, érte 15öt kér a mancity
    suárezért 25millát adna, az ajax 35öt akar
    amugy a mancitynek jelenleg 37 fős a kerete, ezt 25re kell csökkenteniük, redknapp ezért próbál onnan szemezgetni, hátha a kényszer miatt vmivel olcsóbban és könnyebben tudna onnan igazolni, főleg ugye richardsot meg bellamyt emlegetik(mondjuk bellamy ritka felesleges egy igazolás lenne szvsz, öreg, és így is van elég csatárunk.)
    elvileg átadólistán van crouch(bár már cáfolatát is olvastam), 7millió fontért vihetik. kurvára nem örülnék neki ha eladnák. crouch a legnagyobb király.
    állítólag az ac milan akarja dos santost, esetleges huntelaar-dos santos cseréről pletykálnak, bár huntelaar azt nyilatkozta, hogy marad milánóban.
    loic remy akarja elhagyni a nicet, egyik lehetséges állomások közt vagyunk (újabb csatár..)
    redknapp elvileg 1 vagy 2 igazolást szeretne, amivel egyet is értek. kell vki a védelembe, minőségi cserének. és szerintem a csatárokat kéne megbontani, eladni mondjuk keanet és pavlyuchenkot, és igazolni mondjuk egy dzekot (álom, édes álom). ha megnézzük azért a csatársort, defoe 28 éves, többiek mind idősebbek, keane már 30, de crouch és pavlyu és közelítenek a 30 felé, tehát szerintem egy ilyesmi csatár kéne mint dzeko, 24 éves és kurvajó amit eddig mutatott. hasonló célpont még suárez.
    redknapp amugy az átigazolási sikertelenségek miatt azt mondta, inkább 1 éves kölcsönökre állna most rá, talán könnyebben/gyorsabban meglenne a tárgyalás stb

    elvileg redknapp a kezdőben számolna robbie keanel a szezonban. ráadásul állítólag át akar állni egycsatáros felállásra, na most szerintem a crouch-defoe-keane hármasból ha egynek ülni kell az már rossz, hát ha még kettőnek.. főleg ha keane lenne a kezdő.. szerintem defoe és crouch is jobb keanenél. és akkor még ott van pavlyuchenko.
    mondjuk ha valóban átáll egy csatáros felállásra akkor lehet inkább egy igazi irányító tkp lenne a jó igazolás.
    woodgatenek 5 hete van arra, hogy bizonyítsa redknappnek, hogy egészséges, különben nem kerül be a 25fős keretbe. mondjuk ha nevezésig még egészséges is lesz, szokásához híven sztem hamar lesérül sajnos, de meglátjuk.

    ha minden igaz jövőre új stadion építésébe kezdenének, a 13/14es szezonra készülne el, 56,250 férőhelyes lesz, a jelenlegi 36,310el szemben.

    na annak aki végigolvasta egy kis bónusz nosztalgiázni
  • miilann04
    #872
    na ha nem írok nem ír senki más.5perc múlva meccs a benfica ellen.majd akkor utána írok ha tudok, csak alig van gépem.
    streamek
    vmelyik csak nézhető lesz.

    pénteken lesz bl rájátszás sorsolás, ha minden igaz kiemeltek leszünk, előreláthatólag az auxerre,samp,fener,dynamo kyev,braga ötösből lesz ellenfelünk, de a visszavágókat még holnap játsszák, szóval képlékeny :D
    mindenesetre én a bragat kívánnám magunknak így elsőre, odavágón 3-0ra nyertek, az ő továbbjutások így talán már biztosnak mondható.
  • LasDen #871
    King és Woodgate a világ legjobb védői lehetnének ha nem lennének ilyen sérülékenyek....de Bassong és Dawson is nagyon jók voltak....de én 1 védőt azért hoznék....kp-ra szerintem sem kell....Bentley, Modric, Niko meg a többiek faszák....talán még a csatársorra férne rá még egy 1 csatár....de remélem rendben lesz a csapat...:D
  • miilann04
    #870
    a minap 2-1re nyert a spurs a new york red bulls ellen. henry debütáló meccse volt, a 25. percben meg is szerezte a new yorkiaknak a vezetést. második félidőben kicsit összekapta magát a csapat, előbb keane, majd 10perccel később bale volt eredményes, igaz, mindkét gól hatalmas védőhibából származott.

    holnap játszunk a sporting ellen, innentől kezdve talán komolyabb meccseink lesznek, reméljük jó eredményekkel.

    egyetlen új játékos a keretben még mindig a már márciusban aláírt sandro, elvileg augusztus 18án fog csatlakozni a csapathoz.
    így a bl-re készülve talán elkélne vmi komolyabb erősítés, de nem igazan tudom hova, a keretet végignézve szerintem jó és erős a csapat.

    itt egy cikk a jelenlegi keretről, és esetleges erősítésről, elsősorban a védelmet kéne erősíteni a padon, kiemeli king és woodgate egészségügyi megbízhatatlanságát.

    asszem itt még nem volt, redknapp aláírt 2013ig.
  • LasDen #869
    0-0-t játszott a csapat a San José ellen....bár tele volt a csapat fiatalokkal, de azé illett volna nyerni....na majd a villarreal ellen...:D
  • LasDen #868
    Hank Steinbrenner és tesója megvennék a Spurst...
  • hedonist
    #867
    hazai etalon.
  • LasDen #866
    az első gecijól néz ki :D meg az utolsó is :D
  • karajjj
    #865
  • miilann04
    #864
    david bentleynek sérült a jobb bokaszalagja, így biztosan kihagyja az amerikai túrát.
  • LasDen #863
    most megteszi...
  • hedonist
    #862
    nemrossz, de azért az a logo nem jó így torzítva.
  • technext
    #861
  • LasDen #860
    am kértem bannert a bannerkovácsoktól....majd meglássuk misül ki belőle :D
  • miilann04
    #859
    nem értek én ilyen effektelésekhez meg hasonló.. :D
    ezek az amerikai ellenfelek tényleg nem túl mérvadóak, majd a sporting/villareal/benfica/fiorentina 4es ellen lesznek már értékelhető meccsek :)
  • LasDen #858
    én is próbálkoztam de nem nagyon ment....
    ezek a meccsek meg télleg csak arra jók, hogy játszanak...majd a Benfica elleni meccsre leszek kíváncsi :D