2192

  • LasDen #937
    ez így nem oké....

    ezek a kínai kommentátorok milyen nyugisak....:D
  • Monoton
    #936
    1-0 :O
  • miilann04
    #935
    na én ezt a formációt favorizálnám minden meccsen, kíváncsi leszek hogy szuperál majd, bár pavlyu helyett egyértelmű h crouch kéne.
  • LasDen #934
    Our team tonight - Gomes; Corluka, Dawson, Bassong, Assou-Ekotto; Giovani, Palacios, Modric, Bale; Defoe, Pavlyuchenko.
  • LasDen #933
    akkor majd egyszer kissebb lesz....
  • miilann04
    #932
    egynek nekiláttam én is, sztem holnap befejezem.
  • Monoton
    #931
    Ez egy pöppet magas :|
  • miilann04
    #930
    a madrid 7től játszik, a spurs 20:45től ;)
  • LasDen #929
    aza baj nemtom mit nézzek este....:D ez is jó lesz, de a madrid is érdekel :D ja és tegnap próbáltam csinálni bannert...:D
  • miilann04
    #928
    na, bellamy se jön már hozzánk, a cardiff vette kölcsön. szerencsére.
  • miilann04
    #927
    jermaine jenas és ledley king nem utaztak a kerettel bernbe. rajtuk kívül bentley, woodgate és o'hara a további sérültek. bár bentley már tudott edzeni, a keretből egyelőre kimaradt.

    esti edzés, már a young boys stadionjában



    míg a bajnokságban az autonomy a csapat mez szponzora, addig a ligakupában, a fa kupában és a bl-ben az investec, lsd. kép.






    meccs holnap 20:45től. protipp 0-3, sztem most bemennek azok, amik kimaradtak szombaton a city ellen. ha nem, akkor csak 0-2 :D
  • miilann04
    #926
    redknapp a napokban mindenképp le akarja zárni a loic remy-féle átigazolást. elvileg mi állunk jelenleg a legközelebb a játékoshoz (megelőzve a pool, west ham, stoke, everton négyest) és remy is minket favorizálna. 12millió fontot ajánlott a spurs, és redknapp biztos benne, hogy a nice rábólint. remy egyébként szombat este győztes gólt fejelt a lorient ellen. állítólag már holnap meg lehet a megegyezés, és szombaton a stoke ellen már a keretben lenne. egyre esélyesebb pavlyuchenko távozása.

    dos santos ügynöke pedig lenyilatkozta, hogy gio marad a spursnél, bár a milan és a genoa megkeresése valós, de a játékos nem eladó. a milan még giovanni öccsét, jonathan dos santost is felkereste, de ő meg marad a barcaban.
  • Forza Italia
    #925
    Megnéztem tegnap a meccset és azt mondom h a foci egy igazságtalan játék:D
    Tottenham-ek gólokkal kellett volna nyerni az összevásárolt city ellen. Bale egyszerűen fantasztikusan játszott és még csak 20 éves. Van a gyerekbe fantázia
  • LasDen #924
    goal.com

    Gomes24042
    6.5
    Barely had to break sweat on an afternoon when he was not required to display any of the revelatory skills that made him such a hero last season.

    Vedran Corluka16486
    6.0
    A solid display although he did not provide as much support to Lennon on the right flank as he might have done.

    Michael Dawson23739
    7.0
    Keen, wholehearted and increasingly sure of touch. Won every header and dominated the Spurs penalty box.

    Ledley King26452
    8.0
    So dominant were Tottenham in the opening half that he was a virtual third attacker. Great presence in the City penalty box and super-smooth in his own half.

    Benoit Assou-Ekotto138392
    6.0
    Wore the Jason Lee-patented pineapple on his head in a sweet-and-sour display. Had a long-range volley tipped over and generally kept Wright-Phillips quiet apart from one almost fatal attempt to play the off-side trap.

    Aaron Lennon20772
    7.0
    Busy as a bee on the right flank as he began the process of putting his England miseries behind him. His final ball typically veered between the useful and useless.

    Luka Modric28846
    7.0
    Produced a series of neat, clever touches from the central midfield berth that he took to with such aplomb at the end of last season.

    Tom Huddlestone24338
    7.5
    Pulled the strings in the Tottenham midfield as he displayed his full - and wide - range of passing in a class display. One volley was a superb fusion of vision and technique.

    Gareth Bale60024
    8.0
    Carried on where he left off last season with a vibrant display that highlighted Richards' limitations at full-back. His crossing and set piece delivery was always a vital weapon and unlucky to see a ferocious diagonal strike rebound off the post.

    Jermain Defoe115148
    6.0
    Had an acrobatic volley brilliantly saved by Hart in a lively display. Was it a sign that Redknapp is not satisfied with his front-choice front pair that they were part of a double substitution midway through the second half?

    Peter Crouch138129
    7.0
    Put a difficult week behind him to use his height advantage to great effect during his 67 minutes on the pitch. Demanded total attention from Toure and Kompany without ever running them ragged.

     Substitutions
    Roman Pavlyuchenko22572
    7.0
    Nearly - but not quite - put the finishing touch to some excellent Tottenham build-up play as he looked the most likely of the substitutes to pull a rabbit out of the hat.

    Giovani Dos Santos22249
    N/A
    Showed a brief glimpse of the potential he has shown in pre-season.

    Robbie Keane11399
    6.0
    Showed some neat touches but did not look capable of producing the winner.

    Man City
    Joe Hart136517
    9.0
    Did all he could to ensure Shay Given gets a move to Arsenal. Displayed great agility and technique with a string of world-class saves during ferocious first-half bombardment from Tottenham - and maintained his concentration after the break.

    Aleksandar Kolarov144229
    5.0
    Withdrawn at half-time on his Premier League debut with a twisted ankle, not twisted blood from being given the run-around by Aaron Lennon.

    Kolo Toure24072
    8.0
    Held the City defence together with a magnificently committed display as Tottenham threw the kitchen sink, oven, dishwasher and entire cutlery drawer at the visitors.

    Micah Richards133150
    5.0
    Struggled to cope with Bale's energy and pace but just about kept his head above water after getting the nod ahead of Zabaleta in the starting X1.

    Shaun Wright-PhillipsFlop of the Match294117
    5.0
    Unconvincing display after being surprisingly preferred to Adam Johnson. Dithered when presented with an excellent opportunity to give City the lead.

    David Silva220183
    5.5
    Welcome to the Premier League. Swept away by the lilywhite tide for much of the match although he showed some neat touches.

    Nigel De Jong12971
    6.5
    Made some excellent last-ditch interventions but struggled to take his customary grip of the central acres. Perhaps still not fully match fit after a World Cup-interrupted pre-season.

    Vincent Kompany20854
    7.0
    It is a measure of Kompany's tenacity that City have not pursued a new centre-half in the transfer window and he produced an assured display in the face of first-half Tottenham onslaught.

    Yaya Touré 128175
    6.0
    A mouse before the break and, if not quite a lion afterwards, showed some of the power and bite that has made him one of the world's most complete midfield anchormen.

    Gareth Barry12190
    5.0
    On this evidence, the Englishman's place is most under threat from the impending arrival of James Milner. Spent most of the game running back towards the City goal.

    Carlos Tevez115185
    5.5
    Cut an isolated figure for much of the game although he was always a threat whenever he had the ball at his feet.

     Substitutions
    Pablo Zabaleta8179
    6.0
    Steady display at left-back after being brought on at half-time to replaced the injured Kolarov.

    Adam Johnson23872
    7.0
    Brought verve and skillful wide play to what had hitherto been a narrow City formation and showed his zest with one excellent run.

    Sheyi Emmanuel Adebayor87135
    N/A
    Made little impact after replacing Tevez as the City spearhead. Facing a long spell on the sidelines?
  • miilann04
    #923
    dos santos kijelentette, hogy csak a serie a-ba lenne hajlandó átigazolni. redknapp először a nyár elején még el akarta adni, de mostmár inkább megtartaná, a probléma, hogy élénken érdeklődik felőle az ac milan és a genoa, vszeg mindkét csapatba kezdő lenne.

    pavlyuchenko iránt érdeklődik a marseille. nemrég hivatalos lett, hogy niang átigazolt a fenerbe, ben arfa is rinyál náluk valamiért, így elégg nagy szükségük van egy csatárra. luis fabiano árában nem tudtak megegyezni a sevillával, szal most kéne rájuk tukmálni pavlyut.

    amugy a mai játékkal a young boyst sztem oda-vissza vernénk 3-0ra.
  • banok
    #922
    Tottenham-Manchester City 0-0 ::: összefoglaló videó



  • miilann04
    #921
    uraltuk a meccset, főleg az első félidőt, sima 3 pontnak kellett volna lennie. pont emiatt bosszant, hogy csak 1..
    top5ös csapatot lefociztunk, de a gól nem jött össze. bale volt a legjobb játékos ma a pályán, bár hart többszöri bravúrja miatt gondolom ő lett a meccs embere. az ilyen meccseket be kell húzni az év végi dobogóhoz. újra elgondolkoztat egy olyan csatár hiánya aki ennyi helyzetből legalabb 1et biztosan gólra vált.
    elégg jó volt amugy a védelmünk is, bár a még nem igazan összeszokott tevez és silva ellen ez szinte kötelező.
  • vili 27
    #920
    a többi meccsem ül, 180 euró jött volna zsebbe ha nyernek :(
    nem beszélve hogy kedvenc csapat :(
    dupla szomorúság
  • LasDen #919
    hosszú még a szezon...:D reméljük nem ezeken a pontokon fog múlni a bajnoki cím...:D
  • Tyler1
    #918
    áá ezt bekellett volna húzni, a City tulajdoképpen semmit nem csinált. na mind1 szezon első meccse, fogjuk rá.
  • vili 27
    #917
    40 euróért fogadtam a Tottenhamre. Egy ideg vagyok. A meccset nem láttam, de amiket írtatok róla. Egy rohadt gól nem bírt becsúszni ???

  • LasDen #916
    a végére hazaértem....0-0?? fasza :|
  • paly90
    #915
    nézem a meccset,lefocozzátok az arab válogatottat,igazán megérdemelnétek a győzelmet
    ez a Bale gyerek nagyon jó,már tavaly is figyeltem
  • miilann04
    #914
    nem tett jót nekünk a szünet.
  • Tyler1
    #913
    szépen játszik a Spurs, remélem így lesz minden meccsen, csak kéne már egy gól.
  • miilann04
    #912
    bale (left wingerbe van) úgy szopatja szarrá a védelmet, öröm nézni :)
    sztem lett volna egy tizink is.
    éppmost lőtt egy gecinagy kapufát..

    ok, most tartunk ott, hogy 4/5-0nál a citynek egy szava se lehetne.

    ennyi helyzet már megfogja bosszulni magát..
  • miilann04
    #911
    bazki, ha nincsenek hart bravúrjai már 3-0 lehetne..
  • LasDen #910
    basszus...nem fogom látni min. az első félidőt...
    amúgy itt a kezdő:
    Gomes; Corluka, King, Dawson, Assou-Ekotto; Lennon, Huddlestone, Modric, Bale; Crouch, Defoe.
  • Darthmushroom
    #909
    ma hajrá SPURS!!!!
  • miilann04
    #908
    állítólag pavlyuchenko is sérült ma, nem játszhat.

    redknapp még mindig gallassal akar megegyezni, állítólag nem is kérne nagy fizut. redknapp azt mondta, hogy 50%, hogy megegyezünk vele. mit mondjak, nem hazudott.. :D
  • miilann04
    #907
    mancity ellen

    out: david bentley, jamie o'hara, jonathan woodgate
    doubtful: danny rose

    viszont bentley elvileg hétfőtől már újra edzésbe áll.
  • miilann04
    #906
    ha más nem digisport.hu, ott általában jó a minőség, csak be kell lépni hamarabb, nehogy túltelített legyen (nem tudom volt e vmi bővítés a részükről az utóbbi időben.)
    meg voltak korábban olyan rémhírek, hogy fizetős lesz a webközvetítés, nem tudom, reálisnak látom h meghúzzák ezt a lépést, kérdés, h mikor teszik.
  • LasDen #905
    remélem szombaton lesz normális sztrím....:D
  • LasDen #904
    Woody mindig sérült sajnos....:(
    Keanet meg nem szeretem....már csak ezért is kihagytam :D
    61-t meg megleszfejelve egy BL-lel :D
  • miilann04
    #903
    az 1960/61es szezonban duplázni tudott a csapat (liga+fa kupa győzelem). a xx. században a spurs volt az első csapat akinek ez sikerült. ebben az évben a mu a 7., az arsenal-chelsea-mancity a 11-12-13. helyen végeztek, míg a pool a második divízióban vigéckedett. (hogy csak a manapság nagyobb csapatokat említsem.)

    1 Tottenham Hotspur 31-4-7 (w-d-l) 115-55 (gf-ga) 66pts

    házi gólkirályunk a szezonban bobby smith volt a maga 28 góljával, de ezzel meg se közelítette jimmy greavest (chelsea - 41 gól) aki így a liga gólkirálya lett. greaves egyébként később 9 szezont húzott le a spursnél.

    a sikert 17fős kerettel sikerült elérni, és mivel idén van a duplázás 50. évfordulója, így meghívták a korábbi csapat tagjait a szezonnyitó, mancity elleni meccsre. a 17 játékosból ma már 'csak' 11 él.
    akik jelen lesznek: les allen, peter baker, terry dyson, mel hopkins, cliff jones, dave mackay, tony marchi, terry medwin, maurice norman, bobby smith.
    ron henry rossz egészségi állapot miatt nem lehet ott.
    akik már nem lehetnek ott: bill brown, danny blanchflower (csapatkapitány), john white, john hollowbread, ken barton, john smith.
  • miilann04
    #902
    woody ha jól tudom még sérüléssel küszködik.

    szívem szerint ezt játszatnám:

    -----------Gomes-----------
    --------King---Dawson------
    -Corluka-------------Bale--
    --------Huddlestone--------
    -Lennon----------d. Santos-
    ----------Modric-----------
    ------Defoe---Crouch-------

    de mostani meccseket elnézve sokkal esélyesebb, h valóban 1csatáros felállás lesz, és mostanaban úgy fest, hogy keane a legjobb formában lévő csatárunk szal sztem vmi ilyesmi lesz:

    -----------Gomes-----------
    --------King---Dawson------
    -Corluka-------------Bale--
    -----Huddle.---Palacios----
    -Lennon----------d. Santos-
    ----------Modric-----------
    ----------Keane------------

    akár jenas vmelyik vkp helyén.

    hát vagy faszomse tudja :D kíváncsian várom :D



  • LasDen #901
    4 fronton is játszanak ősszel..úgyhogy elférne :D

    Gomes-Corluka-King-Woody-Bale-Niko-Luka-Palacios-Lennon-GDS-Defoe
  • miilann04
    #900
    szélre aztán pont kell ember..
    dos santos, lennon, modric(bár őt sztem behúzza redknapp tkpnak), kranjcar, bentley, danny rose.
    szóval még így se tudom hogy kiket kéne kezdetni, főleg az első 4 sztem eléggé hasonló kvalitású játékos jelenleg. eléggé forma függő lesz vszeg az egész szezonban.

    milyen kezdővel küldenéd pályára őket a city ellen szombaton? :D
  • LasDen #899
    nemtom....én nem bánnám ha jönne....és ha jól tudom szélen is tud játszani...:D
  • miilann04
    #898
    állítólag loic remy lett az első számú átigazolási célpontunk. hát számomra nem lenne egy álomigazolás. 23 éves francia csatár.
    redknapp állítólag tegnap személyesen nézte meg a norvégia-franciao. barátságos meccset(végeredmény 2-1), hogy lássa remy játékát élőben. végigjátszotta az első félidőt, gólt nem szerzett. redknappen kívül elvileg jelen voltak a chelsea, az aston villa, az everton és a sunderland játékosmegfigyelői is, valamint élénken érdeklődik felőle a liverpool is.
    a nice 17millió eurót vár érte, nem olcsó, de ennyit mondjuk kb senki se adna érte, ezért remy maga kérte a nice vezetőségét, hogy csökkentsenek az árán és engedjék, hogy angliába szerződhessen.
    hát szerintem sokkal inkább való egy sunderlandbe vagy talán az evertonba.