2192

  • miilann04
    #977
    woodgatet hamarosan megműtik, és ha a műtét nem pozitív eredménnyel zárul, esélyes, hogy a karrierjének is vége :(

    assou-ekotto kimondottan szeretné, hogy gallas aláírjon

    “Look, Darth Vader could come to Spurs. I don’t care.” Assou-Ekotto told The Daily Mirror.
    “If he does his job well I am happy for Spurs."
    “Gallas can help us. Even if he is from Arsenal. They haven’t taken the chance to keep him so he is a free agent. He can go wherever he wants."



    beszélt még a young boys meccsről, elsősorban ő is az astroturföt hibáztatja és nyilván ő is elmondta, hogy a visszavágó hazai pályán mennyire más lesz. hát remélem is. továbbá elmondta, hogy a csapat sokkal jobban küzd redknappért, mint anno juande ramosért.

    mai keret: Gomes, Cudicini, King, Hutton, Bale, Kaboul, Naughton, Bassong, Dawson, Corluka, Jenas, Assou-Ekotto, Walker, Huddlestone, Rose, Lennon, Palacios, Kranjcar, Crouch.

    protipp:
    _____________gomes_______________
    corluka_king_bassong_assou-ekotto
    _________huddle__palacios________
    __lennon_________________bale____
    ________________kranjcar_________
    ________crouch___________________

    a rengeteg sérült és támadó játékosok hiánya mellett én azért elvárnám a győzelmet. hajrá.
  • LasDen #976
    ezé van a castilla :D
  • miilann04
    #975
    az a baj, h a realnak is csak 2 csatára van :D és olyan sok védő meg a spursnél sincs, főleg h woody is állandó jelleggel sérült :D
  • LasDen #974
    játékosokat cserélnek 1 hónap erejéig...:D
  • miilann04
    #973
    a reálnál elfogynak a védők, a spursnél a csatárok.
    abba kéne hagynom a szurkolást. :(
  • LasDen #972
    Team news from the pre-Stoke briefing - Robbie, JD, Pav, Gio and Luka all struggling. Harry said we could be left with 1 striker - Crouchy.
  • Rockynhooo
    #971
    jaja pont ezért mondom , jövőre kis Whu aztán elmegy levezetni Fulhambe :D
  • miilann04
    #970
    volt már a chelseaben is, jövőre ellátogat a west hamhez, csak gyűjti a londoni skalpokat :)
    amugy lehet, hogy szenny játékos, még az ősi riválistól jött, de most fontosabb, hogy jó játékos, hatalmas rutinnal, több tízszeres válogatottsággal stb..
  • Rockynhooo
    #969
    Gallasnál nagyobb szenny embert még nem láttam :D a nagy kapitány
  • miilann04
    #968
    gallas holnap(azaz ma) jön(azaz megy) a spurshöz orvosi vizsgálatra. redknapp a keretben szeretné tudni, és mivel gallas szabadügynök, valamint a hírek szerint túl magas fizut se kér, holnap könnyedén alá is írhat. mondhat bárki bármit, egy king-gallas belső védő párost azért jó pár csapat megirigyelne. még ha átlag életkorban nem is szerepelnének a lista elején.

    lehet meg van az egyik név a négyből.
  • miilann04
    #967
    ámen.

    modric is nyilatkozta, hogy a young boys meccs utáni fáradtság nem lehet kifogás. tavaly 2-1re nyertünk idegenben a stoke ellen.

    állítólag érdeklődünk alexander hleb iránt.. no comment

    redknapp azt nyilatkozta, hogy még 4(!) darab játékosra van szüksége egy 'álomcsapat' létrehozásához, fejben már meg is van a kvartett, és állítólag pénzügyileg se megoldhatatlan. hát pénz volt eddig is a nyáron mégse jött össze egyik igazolás se. kíváncsi vagyok arra a 4 névre, és hogy hogy sikerül lezárnia a csapatnak az átigazolási szezont.

  • Darthmushroom
    #966
    sima liba
  • miilann04
    #965
    stoke city away
  • Darthmushroom
    #964
    hétvégén ki ellen nyomja a spurs?
  • LasDen #963
    ödzés....



    Crouch ott hagyta Ekottot rendesen :D




  • miilann04
    #962
    bassong úgy érzi a harmadik gólt az ő hibájából kaptuk, ezért bocsánatot kért a szurkolóktól. hát a fejes gólért cserébe noproblem :D

    a hírek szerint a marseille megegyezett remyvel, így ő nem jön hozzánk és valszeg pavlyuchenko se megy a marseillebe.

    hiába lőtt tegnap hatalmas gólt pavlyu, én még mindig inkább eladnám. tegnap végig nagyon gyenge volt, és nem akkora klasszis, hogy bármikor bármelyik meccset eldöntse egy bombagóllal. mondjuk így h már játszott bl meccsen, nem tudom ki vinné el.. defoe meg szinte láthatatlan volt. keane nem kapott sok időt, de azt hasznosan töltötte, szerintem jó volt. egy ilyen meccsen számomra érthetetlen, hogy crouch miért nem kapott minimum 20 percet.. mondjuk ő az egyetlen csatárunk aki nem lépett pályára, lehet, h pont azért h ne legyen idei bl-szereplése, ha esetleg valaki elvinné, szal kicsit félek, h esetleg távozik..
    visszavágón már remélem kezdőbe lesz king és összekapja a védelmet, mert ez így nem klappol. dawsont meg leginkább az nem futja le, aki nem akarja.. ja és huddlestone is a kezdőbe való, szerintem az ő beállásával érezhetően feljavult a játékunk. esetleg lennonnak kéne még kezdenie, dos santos helyett, bár ő is jó volt, de kell neki még a meccsrutin, amit nem bl-szereplést eldöntő meccsen kell magára szednie, arra jó lesz pl a hétvégi stoke elleni meccs szvsz. bale meg még mindig a legnagyobb király.
  • LasDen #961
    jah....sokat nem vesztett vele a csapat....
  • Darthmushroom
    #960
    úgy se játszott volna spursbe szerintem, tavaly is kölcsön volt adva nem?
  • LasDen #959
    Dorian Dervite elment a villarrealba....
  • miilann04
    #958
    képek a tegnapi meccsről.










  • LasDen #957
    nah....azé ez már jobban néz ki....hazai pályán nincs kegyelem....
  • miilann04
    #956
    na legalabb ezt bebaszta ahogy kell, egyébként egész meccsen elégg kuka volt...
  • Darthmushroom
    #955
    pavju mekkora gól :O
  • miilann04
    #954
    bíró spori..
  • Darthmushroom
    #953
    nico kranjcar pályán egyik kedvenc játékosom, spursbe meg főleg
  • miilann04
    #952
    félidőben pavlyuchenko csere. kötelező.
  • Darthmushroom
    #951
    szép fejes
  • miilann04
    #950
    JESSZ JESSZ JESSZSZ
  • limperatore
    #949
    ott is van
  • limperatore
    #948
    azért még ha lőnek gólt akkor bármi lehet
  • miilann04
    #947
    ez már kezd fájni.
  • LasDen #946
    ezt nem vártam...ez sehogysem normális....nem ennyit tud ez a csapat...
  • Kaplan
    #945
    azt hiszem sajnos itt a viszlát :(
    minden esetre jövőre is odaérhettek a negyedik helyre! :)
  • Darthmushroom
    #944
    asd számomra ez feldolgozhatatlan...
  • limperatore
    #943
    ez egy 3as :D
  • LasDen #942
    nem fog....bármi legyen hazai pályán szarrá lesznek kalapálva a zsengekorú srácok....
  • Darthmushroom
    #941
    nehogy már kiessen a spurs :(
  • LasDen #940
    Dawsont otthagyta a picsába....nem lesz ez jó....
  • miilann04
    #939
    aztarohattkurvaélet..

    az első amugy les volt szerintem, de akkor is, mi a faszom ez S:
  • LasDen #938
    Santos mit baszott el....