2192

  • LasDen #1537
    99%-os Realos és 1% Spurs.....:D
  • tviktor91
    #1536
    Hat ez nagyon nulla jatek volt gyerekek..:/ aze grat,de nem erdemeltetek meg:D
  • vili 27
    #1535
    Az eddigi 4meccsből az jutott tovább aki idegenbe kezdett. Jövő héten is nagy esély van erre (bayern, chelsea, man.utd., real m.)
    ha eljutnánk a döntőig, valahol egy londoni kocsmában nézném a meccset végig a stadion közelében az tuti :)))))))
  • miilann04
    #1534
    az a döntő lesz.
  • Neoncsoves
    #1533
    te most Real drukker vagy vagy Spursos? :D

    Jó lenne egy Tottenham - Real kiesési kör nemigaz? :P
  • miilann04
    #1532
    igen, én is sandrot akartam kiemelni, nagyon jól játszott végig, sztem eddigi legjobb meccse volt. pozitív csalódás egyébként az elmúlt pár meccse, eleinte nem ment neki ilyen jól, úgy tűnik most rázódott bele a spurs játékába.
    sandro mellett még gallast említeném meg, és nem csak a gólvonalról való mentése miatt, jó volt sztem végig.

    a schalke meg jól hangzik, mint ellenfél. :)
  • Tyler1
    #1531
    ne aggódj akk is ott lenne :D
  • szucsy89
    #1530
    Grat!
  • hedonist
    #1529
    Bárki!

    Remélem nem minket kaptok, mert még szívesen látnám a Spurst elődöntőig legalább:)
  • Tyler1
    #1528
    jó volt ez, a kötelezőt megtették!
  • vili 27
    #1527
    Örülök a továbbjutásnak, de nagyon csalódott vagyok az otthoni játékunk végett. Sandro messze a meccs embere volt. Remélem a Schalket kapjuk.
  • LasDen #1526
    0-0-lal lehoztuk, de ez a lényeg....nem gondoltam hogy negyeddöntőig megyünk...:D kik lehet az ellenfél???
  • miilann04
    #1525
    nos, ennél jobb játékot vártam, de a végeredmény kárpótol. :)
  • hedonist
    #1524
    Gratula!
  • Bulykin
    #1523
    nagyon nyom a milan...
  • vili 27
    #1522
    mi a f... ez ? gyerekek sehol nem vagyunk. mintha idegenben játszanánk.
    crouch-le, defoe fel
    állandóan őt keressük, unalmas már ez szerintem. aztán jó ha 3meccs alatt fejel 1 gólt.
    szégyen ahogy a milant engedjük és nem tartjuk a labdát.
    dühös vagyok
  • LasDen #1521
    húúú micsoda mentés a vonalról...:D
  • Cabell
    #1520
    COMEOOON YOU SPURSERS!:D
  • LasDen #1519
    behúzzuk a meccset....
  • miilann04
    #1518
    itt vagyok :)

    itt meg a kezdők:

    TOTTENHAM: Gomes – Corluka, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto – Lennon, Sandro, Modric, Pienaar – Van der Vaart – Crouch.

    MILAN: Abbiati – Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski – K-P. Boateng, Seedorf, Flamini – Robinho, Ibrahimovic, Pato.

    hát, bale végül csak csere lesz, de nem baj, jó frissítés lehet az utolsó 30-35 percre. meglesz a továbbjutás! :)
  • Tyler1
    #1517
    esélye sem lesz a Milannak a Lane-en :) hajrá
  • vili 27
    #1516
    Na mi van ? Lassan kezdünk, HOL VAGYTOK ??????????

    Lassan kezdünk :) Izgulok bakker
  • vili 27
    #1515
    egyetértek. az első gól gomes kapusé. mintha direkt nem nyomta volna ki a kapu fölé. simán védhető volt, de hát ismerjük gomest.
    és hát a végén így elszarni mindent. nagy a bizonytalanság hátul, és ez már nagyon régóta így van.

    örülök hogy redknapp támadó játékkal indítja harcba a gladiátorainkat.
    ezt hozni kell ma !!! nincs gatyázás ! dübörögjön london, dübörögjön a white hart lane !!!!!!!
  • miilann04
    #1514
    na még a bl visszavágó előtt a vasárnapi meccsről.
    a harmadik gólban ekkotto és dawson sztem egyaránt benne volt. az elsőben meg gomes. szóval a vasárnapinál mindenképp jobb védelem kell holnap. ilyen meccseken nem kellene amugy pontokat hullajtani, sztem meglehetett volna a 3 pont, az utolsó 10 percben volt egy kapufánk, meg még vagy 3 helyzet..
    aki nem látta az mindenképp nézze meg az öf.-t, defoe 5 percen belül vágott két baromi nagy gólt, aztan később pavlyuchenko is ragasztott egyet.

    itt van két jó minőségű öf. is, az alsót ajánlom.

    kb 20 percet kapott lennon és bale is, érdekes, hogy bale a jobb, lennon pedig a baloldalon játszott, szal redknapp megcserélte őket, nem igazán láttam hatékonynak, mivel általába mindkettő inkább kifelé cselez, és megoldja sebességből, remélem milan ellen nem lesz ilyesmi próbálgatás. corluka felgyógyult, remélem inkább ő kezd, mint hutton. séültek tehát: king, huddlestone, woodgate, kaboul. vszeg kezd lennon, bale és vdv is, redknapp azt nyilatkozta, hogy támadó felfogásba fogunk kimenni. nyerni kell.

    Tottenham: úgy tűnik, Bale és Van der Vaart is vállalja a játékot a Milan ellen
  • vili 27
    #1513
    hát ezt el...tuk! az utolsó kapott gólban dawson nagyon benne volt. el volt aludva. sorba vesztjük a fontos pontokat.


  • miilann04
    #1512
    gareth bale beállt csereként
  • miilann04
    #1511
    na 2-3, pavlyu.
  • Bulykin
    #1510
    jó a meccs! mindjárt 2:2 lesz :P
  • vili 27
    #1509
    Ahogy mondod. Ezt a meccset hozni kell !!! Ünnepelni fogunk szerda éjszaka remélem :)
    A bajnokságban pedig illő volna kiütni a farkasokat !!!
  • miilann04
    #1508
    jelen állás szerint bale nem fog játszani, vdv viszont felgyógyult és már a vasárnapi bajnokin is bevethető lesz.

    mondjuk sztem nem számít, hogy kik lesznek sérültek, a white harton egyszerűen nem kaphatunk ki. egész szezonban csak egyszer szenvedtünk vereséget hazai pályán, a harmadik fordulóban a wigan ellen.
    a san siroban nyertünk 1-0ra, nem lesz mentség arra, ha nem jutunk tovább. hiába az 1 gól előny, fontos, hogy ne álljunk be védekezni, annak különben sincs általában jó vége, pláne egy ibra-robinho-pato hármas ellen. ráadásul a milannak mindenképp gólt kell szereznie, végig nyomni fognak. hasonlóan jó védelem kell mint az odavágón, és egy jó formában lévő gomes. persze a legtutibb az lenne, ha birtokolni tudnánk a labdát és irányítani a meccset. :)

    hétvégén nyerni kell a 18. wolves ellen idegenben, nem lenne jó sorban két vesztett meccs után játszani a milan ellen. az olaszok legutóbb a napoli ellen nyertek 3-0ra, de a visszavágó előtt még meccselnek a juvéval idegenben, ez még jól jöhet.
  • LasDen #1507
    Sandro meghívott kapott a válogatottba.....
  • vili 27
    #1506
    Tud valaki valamit a szerdai visszavágóról ? Bale ? Sérültek ?

    A Milan szurkolók nagyon bíznak a továbbjutásban. White hart lane lesz az ő zarándokhelyük :)
  • miilann04
    #1505
    Blackpool–Tottenham 3–1
    (Adam 18. – tizenegyesből, D. Campbell 44., Ormerod 80., ill. Pavljucsenko 93.)
  • miilann04
    #1504
    Félidő Blackpool 2 - 0 Tottenham

    hát ez nem valami fényes.
  • szucsy89
    #1503
    4 meccset kapott végül
  • miilann04
    #1502
    én sem tudom hogy reagáltam volna, bár alapvetően én foci (nem profi!) közben sem vagyok egy agresszív állat, aki rugdalja a másikat, meg beletenyerel az ellenfél arcába, így viszonylag ritkán mondanak rám ilyet. ilyen egyszerű.

    nem szép amit tett? tényleg nem az. sőt, undorító, mocskos dolog.

    már az teljesen komolytalan, hogy a meccsen nem kapta meg a 3 piros lapját. azt mondom van ilyen. de az, hogy meccs után megnézik a felvételeket, és képesek kihozni belőle azt hogy nem volt tettlegesség, hát no comment..
  • LasCar16
    #1501
    nem tudom te hogy reagáltál volna ha le : "kibaszott fattyúztak" volna és folyamatosan provokáltak volna, nem szép amit tett, de nem kell ezt ennyire felfújni és egyoldalúan kezelni
  • WuFraZselic
    #1500
    hát ez valóban az, jordan még fel is jelenthetné akár...

    ez minimum 5 meccs, ha abból indulunk ki milyen ítéletek voltak manapság a topligákban
  • miilann04
    #1499
    szánalmas.

    Gattuso ellen nem tettlegesség, hanem csak kirívóan sportszerűtlen magatartás miatt indul eljárás, így csak egy találkozóra vagy meghatározott időtartamra tilthatják el.

    no comment..

    kinyílt a milan pénztárcája vagy mi?
  • szucsy89
    #1498
    n<5