2192

  • Neoncsoves
    #1577
    szép volt azért, bár lehet izgalmasabb lett volna ha Crouchot nem állítják ki :\
  • Sabcsee
    #1576
    4-0 lett.
  • Tyler1
    #1575
    én is, főleg hogy az elődöntőben a Barca lesz az ellenfél, ahhoz meg inkább a Madrid lenne méltóbb rivális.
  • Rockynhooo
    #1574
    de sajnálom hogy össze került a két csapat :( mondjuk az biztos hogy 4 között lesz kinek szorítanom.
  • Tyler1
    #1573
    na hajrá gyerekek, vmi x-et kikéne harcolni.

  • vili 27
    #1572
    Remélem a real ellen egy kőkemény csapat fog felállni. Nincs szerencsénk ezekkel a sérülésekkel. Bale és Lennon nélkül nehéz elképzelni a dolgot.
  • miilann04
    #1571
    woodgate megint megsérült, pedig redknapp számolt volna vele a madrid elleni bl meccsen. nyáron le is jár a szerződése, mehet isten hírével. azért nagy kár érte, jobb jövőt neki.

    huddlestone viszont felépült, és 4 hónap után egy edző meccsen tért vissza, ahol 80 percet játszott. remek hír.
  • miilann04
    #1570
    elvileg lennon is megsérült. [LINK]
    bár én inkább amellett vagyok, hogy ezek csak ilyen barátságos meccsre szóló sérülések. :)
    legalábbis ma már arról írtak, h bale sérülése nem túl komoly. [LINK 01] [LINK 02]
  • miilann04
    #1569
    New deal for Gallas
    William Gallas signs two-year contract extension with Tottenham
    William Gallas két évvel meghosszabbította szerződését

  • LasDen #1568
    - Gareth Bale megsérült a walesi válogatott edzésén, így kérdésessé vált a játéka a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő első mérkőzésén. Az walesi védő combsérülést szenvedett.

    ha nem porcelánból lenne a gyerek.....
  • vili 27
    #1567
    Amilyen szép a stadion Győrben, olyan csúnya focit játszanak. De ez már egy egészen más téma, nem a spurs topikba való :)

  • bakkerman
    #1566
    ők max Gere Bjél-t vennék meg,nem Gareth Balet :)
  • vili 27
    #1565
    Vicc volt "a gyengébbek kedvéért" :)
  • vili 27
    #1564
    Állítólag a Győri Eto vinné Bale-t hehe
  • Rockynhooo
    #1563
    azért hogy nehogy ingyen menjen el hanem busás összegért:D
  • vili 27
    #1562
    Ezek valóban jó hírek :) legalább ennyi már :)
  • miilann04
    #1561
    ha a meccs nem is, ez a hír boldogíthat minket egy kicsit:

    New deal for Bale
    Welshman extends his stay at White Hart Lane until 2015
    Gareth Bale 2015 nyaráig meghosszabbította szerződését
  • miilann04
    #1560
    botrány, hogy egy ilyen meccset nem tudunk megnyerni. bale kapufájánál tudatosult bennem, hogy ezt a meccset játszhatják akár 40 napig is, mi bizony nem fogunk gólt lőni, így jobb is, hogy lefújták. amíg az ilyen és ehhez hasonló meccsekért nem zsebeljük be a 3 pontot, nem lesz meg a 4. hely, ebben biztos vagyok..
    a bírók egyébként még mindig nem szeretnek bennünket..


  • vili 27
    #1559
    az egész csapat egy senki házi egyesület, csak ezt tudom mondani. ilyen meccset elbaszni. a picsába az egész csapattal
  • vili 27
    #1558
    nekem mondod. 92.perc, 15euroért raktam. defoet leskalpolnám. egy senkiházi!
  • pilboy
    #1557
    kéne a győzelem a tippmixemhez :)
  • vili 27
    #1556
    Pont írni akartam Corluka gyenge teljesítményéről. Hutton egy fokkal mindig hatásosabb, de ő sem az igazi. Corlukának sokadik gyenge teljesítménye a mai. Remélem összejön a gól(ok). A kapufás kipattanót Defoe nagyon elszúrta. Erre is számítani kell !!!
  • miilann04
    #1555
    Félidő Tottenham 0 - 0 West Ham

    nagyon nyomunk végig, már több góllal is vezethetnénk, kicsit hatékonyabban kéne kihasználni a helyzeteinket. dawson már a 3. percben lőtt egy kapufát. bale visszatért kezdőként, és eddig jól teljesít, a félidő második felére megint oldalt cseréltek lennonnal, amiből lennon lőtt is egy kapufát, a kipattanó defoe elé pattant, de nem tudta bekotorni. bár pont ennél a szitunál nem számított, de néha hasznosabb lenne crouch, mert gyakran könnyedén elnyomják defoet. kicsit a szezonnyitó mancity elleni meccsre emlékeztet, azt is több góllal nyerhettük volna, remélem itt azért beakad majd 1-2. corluka kicsit kilóg a csapatból, nem igazán megy neki ma.
  • miilann04
    #1554
  • vili 27
    #1553
    hát nem tudom, ettől a pienaartól többet vártam. miért nem tudtuk azt a k.... schalket kapni? amikor a real után húzott a faszi, és elmosolyodott, tudtam hogy a spurs-t húzza, ott játszott évekig.
  • LasDen #1552
    idegenbe szerintem lennon helyett pienaar lesz...
  • miilann04
    #1551
    legnehezebb helyzetbe kerültem, ezt a párosítást leginkább a döntőbe szerettem volna, de azért a real madrid élvezi nálam a prioritást. :)
    a legjobb az lenne, ha élvezetes és gólokban gazdag lenne mindkét meccs. :)
  • vili 27
    #1550
    Verhető ez a Real Madrid. Mi se nyújtottunk nagy teljesítményt a Milan ellen, de a Real se a Lyon ellen. A szélsők Bale, és Lennon nagy előny lehet, csak könyörgök nehogy Crouch fejére játsszon a csapat, mert már kezdem utálni ezt a szájba qrt "taktikát". Defoe, Pavlyuchenko kell előre nem egy olyan csatár aki 4meccs alatt 1gólt lő.
  • vili 27
    #1549
    na most kinek fogsz szurkolni ??? :)
  • miilann04
    #1548
    "defoe azt nyilatkozta, ha bejutunk a bl-ben, akkor messzebbre jutunk majd mint az arsenal. úgy legyen. :)" [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1152057084&no=890][#890][/URL]

    így lett.
  • miilann04
    #1547
    Real Madrid - Tottenham Hotspur
    FC Barcelona - Sahtar Donyeck

    Chelsea - Manchester Utd
    Internazionale - Schalke 04
  • vili 27
    #1546
    Közben megtaláltam. Péntek Eurosport élő 12:00 BL, Eurosport élő 13:00 EL
  • vili 27
    #1545
    Mikor sorsolnak ? Közvetítik ?
  • IXEMGabeo
    #1544
    Van der Vaart és Bale a legjobb!
  • miilann04
    #1543
    a san siroban megvertük a serie a-t vezető milant, de nem érdemeltük meg. biztosan igazad van.
  • bakkerman
    #1542
    Chelseat,vagy a MU-t fogjátok kapni,biztos összerak az UEFA egy csupaangol negyeddöntőt
  • Tyler1
    #1541
    hát remélem ez elég ahhoz, h egy komolyabb korszakot beindítsanak a csapatnál, és ne csak egy rövid szakasz legyen, mint oly sok közép csapatnál.
    a Spurs bebizonyította, h nem csak Angliában, hanem nemzetközi szinten is képes helytállni, és nálánál sokkal nívósabb klubokat maga mögé utasítani, szóval örülnék, ha 1-2 éven belül ez a csapat a bajnoki címért harcolna, és/vagy nemzetközi kupáért.
  • vili 27
    #1540
    Nagyon várom a sorsolást. Tehát úgy fest hogy eddig : Barca, Shaktar, Schalke, és Bayern, Chelsea, Real, Manch.U. ha csak nem lesz valami meglepetés jövő héten.
    Ahogy már írtam, a SCHALKE kellene nekünk.
  • Cabell
    #1539
    Hát ezen a meccsen ők voltak a jobbak, az elsőn nem.

    Néztem az összefoglalót reggel úgy, hogy az eredményt letakartam, hát izgultam rendesen.

    Szerintem idáig eljutni óriási teljesítmény, szerintem a Spurs még nincs azon a nemzetközi szinten, hogy arról beszélhessünk, hogy megérdemelt-e egy BL negyeddöntő, vagy sem...óriási dolog, hogy összejött.
  • LasDen #1538
    nem megérdemelt...azé ez erős...