2192

  • miilann04
    #1617
    kranjcar nem elégedett jelenlegi helyzetével a klubnál, így a nyáron jó eséllyel olaszországba igazolhat. idén kétszer volt kezdő, nyolcszor állt be csereként, összesen 360 percet játszott.

    én sajnálnám, ha menne, bár tényleg kevés lehetősége van, de nem értem pl, hogy miért kellett idehozni télen még pienaart is pluszba a szélre.
  • Tyler1
    #1616
    elég valószínű, hogy így nem lesz 4. hely.
  • miilann04
    #1615
    basszameg.. megint lehetett volna sima 3 pontunk, helyette lett 1..

    Vége Tottenham 2 - 2 West Brom

    g.: pavlyuchenko, defoe

    egyébként elég nagy gólokat lőttek, de még mindig hiányzik egy csatár aki könyörtelenül befejezné a csapat támadásait..
  • hedonist
    #1614
    Így van, most kijött sztem igazán, h kell egy fasza csatár és nagyot ugrana sztem a Spurs támadójátéka, na meg sztem Sandronak kezdőembernek kéne lennie, és ennyi gól sem születne talán.
  • miilann04
    #1613
    igen, miután átgondoltam én is rájöttem, de akkor meg sokkal jobb, hogy felálltunk 3-1ről :p mentségemre szóljon, én is párhuzamosan néztem a spanyol kupa döntővel :p
    de a lényeg, hogy lefociztuk őket, jó volt a játék.
  • vili 27
    #1612
    sajnos csak 35percet láttam az első félidőből, 15percet meg a második félidő végéből. többen néztük a meccset, és ahogy elkezdődött a barca-real kapcsoltunk át.
    örülök az 1:3-ról való fordításnak, de annak mégjobban örültem volna, ha az utolsó 3 nagy ziccerből 1 betalál. fantasztikus játék volt a végén.
    az igazi oldalát láthattuk a csapatnak. ezt kell játszani !!!!!
    COME ON YOU SPURS !!!
  • hedonist
    #1611
    nem akarok kötekedni, de csak kétszer egyenlített a Spurs [tényleg sorry vok:D] amúgy grat, drukkoltam persze:)
  • miilann04
    #1610
    durva, hogy mennyivel jobbak voltunk a második félidőben, de nem volt szerencsénk.. nem jött össze a 3 pont, de 3szor is tudtunk egyenlíteni, így legalabb megvan az 1 pont. ha a hátralévő meccsen hozzuk azt a játékot, amit ma mutattunk, akkor biztos vagyok benne, hogy megint meg lesz a 4. hely! persze egy kis szerencse sem ártana.
  • miilann04
    #1609
    na 3-3, második félidőbe sokkal jobbak vagyunk.
    modric épp az előbb hagyott ki egy hatalmas ziccert, remélem meg lesz a negyedik hazai gól.
  • miilann04
    #1608
    korai gólváltás, walcott és vdv. a 10. percben az állás 1-1.

    come on you spurs!
  • vili 27
    #1607
    ma full gázon kell nyomni az ipart !!! kell a 3 pont !

    HAJRÁ SPURS !!!!
  • Bulykin
    #1606
    remélem ma veritek az Arsenalt!!!!!!!!! hajráé!
  • Tyler1
    #1605
    ahhoz viszont kötelező lenne az Arsenalt megverni holnap, jövőhéten a Chelsea ellen minimum egy x-et kiharcolni, és utána jön majd vmikor a City elleni, ahol eldőlhet a 4. hely sorsa.
  • vili 27
    #1604
    A bajnokságban ott kell lenni a 4. helyen. El kell csípni !!!
  • Rockynhooo
    #1603
    Emelem kalapom a közönség előtt. A végén is zúgott a kámon ju szpörsz.
  • Cabell
    #1602
    hát nagyon sajnálom, hogy így van vége a BL szereplésnek, ehhez az első meccsen egy jó ellenfél, és hatalmas adag pech kellett...

    Sajna a jobb csapatnak csak 15-ből egyszer áll úgy össze minden, mint ahogy Madridban a Realnak...

    jó lenne, ha jövőre is ott lenne a csapat a BL-ben, számomra a Spurs a világ egyik legrokonszenvesebb csapata
  • szucsy89
    #1601
  • Darthmushroom
    #1600
    mekkora szar góllal vezet a real. ezt gomez nagyon csúnyán bevédte.
  • Darthmushroom
    #1599
    legalább az egyik 11s szitut igazán megadhatták volna...-.- ha már mind2t nem....
  • LasDen #1598
    Pavlyu vág egy gólt....
  • miilann04
    #1597
    a kezdő: Gomes; Corluka, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto; Lennon, Huddlestone, Modric, Bale; Van der Vaart, Pavlyuchenko.
  • vili 27
    #1596
    ez puding vdv mellett :)
  • ZsilKEANE
    #1595
    már van egy özilünk ugyanerre :D
    http://www.youtube.com/watch?v=yJO_XWQ0IS8
  • vili 27
    #1594
    nem semmi :)
  • bakkerman
    #1593
    ógecitakarodjmár :DDDDD mekkora
  • pilboy
    #1592
    lol :D
  • miilann04
    #1591
  • miilann04
    #1590
    hülyeséget én is tudok mondani. ;)
  • LasDen #1589
    attól még egy szar....ezt már régóta mondom....:D
  • miilann04
    #1588
    hétközben többször is akartam írni, amikor olvastam, ahogy gyalázzátok croucht. asszem sokkal szebb, hogy ő 'beszél' helyettem.

    Félidő Tottenham 3 - 2 Stoke
    crouch dupla, modric

    második stoke gól amugy bale lelkén szárad, remélem cserébe gólt is látunk tőle. :)
  • vili 27
    #1587
    Crouch megemberelte magát, félidő 2gól. spurs - stoke 3:2
    jó meccs lehet.
  • vili 27
    #1586
    Van benne valami, de mond meg mit akar azzal hogy állandóan egy csatáros (crouch) fejére játszott labdákkal akarnak érvényesülnek. A földön tudnak játszani, nem a levegőbe. Szemmel láthatóan nem megy a csapatnak már hetek óta. Változtatni kellett volna már sokkal korábban.
    Nem lett volna verhetetlen a real.
  • Jakuza001
    #1585
    Azert azt tedd hozza, hogy a Crouchot tegnap nagyon kiakarta allitani a biro. Az elso sarga jogos volt, de a masodiknal lattunk egy akrobatikus feldobom magam szinjatekot , ami nem volt sarga.

    Ez ilyen szinten egyenlo a vereseggel, raadasul a Tottenham mar hetek ota forman kivul van.
  • LasDen #1584
    azt ne felejtsd el hogy ki hozta fel a sírból ezt a csapatot 2 éve....Redknappnek köszönheti a spurs hogy ott van ahol.....nem kell tőle megválni....maradjon csak...inkább Crouch tűnjön el....
  • szucsy89
    #1583
    Tegnapi meccsről: Azért hihetetlenek vagytok... ellenünk Gomes kb. élete formáját mutatta, a Real ellen potyáz az 1. percben egy gólt... ropiláb is ellenünk gólt lő meg jól tolja, itt meg negyed óra után kiküldeti magát... hát bizony isten megállt az eszem, egyébként ami összejött nektek ellenünk (minden:D), azt most "visszakaptátok", bár én nektek szurkoltam.
  • vili 27
    #1582
    Ez így van. Redknapp-et nagyban okolom, hogy állandóan ezt erőlteti. Nem igaz hogy látja ennek értelmét. Rengeteg pontot veszítünk a bajnokságban ez végett. Nincsenek gólok. Pavlychenkot sokkal többre tartom mint Crouch-ot. Ha mindenáron jatszatni akarja ezt a gólya lábút, legalább tegye mellé Defoet vagy az oroszt !!! Én nem tartom nagy stratégának Redknapp-et, sőt szerintem nem jól végzi a dolgát. Nem bánnám ha megválnánk tőle, mert ebből a Tottenham-ből sokkal többet ki lehet facsarni.
    És igen, a legjobb 8 közé jutni nagyon szép eredmény.
  • hedonist
    #1581
    Nem megy a Spursnek a csatártalan játék inkább így fogalmaznék. Nincs egy rendes csatár itt, Harry nem hiába próbálkozott annyira Január végén.. nem baj ez is szép volt már, Milan-on átmenni, gratula. Nyáron meg biztos,h érkezik egy klasszis csatár.
  • vili 27
    #1580
    Eddig se kedveltem Crouch-ot de ezek után látni sem akarom a hülye, buszma pofáját. Nem megy a Spurs-nek az egy csatáros játék, főleg a Crouch féle 1csatáros. Könyörgöm emberek, ha 5meccsenként lő 1gólt, az csatár ??? Biztos vagyok benne hogy megválik tőle a spurs hamarosan.

    Hát ez a hajó elúszott :( Meg kell fogni a bajnoki 4. bl induló helyezést !!!!
  • Tyler1
    #1579
    várható volt, h a Madrid könyörtelen lesz, de azért szép volt a negyedig eljutni elsőre :)
  • barcames
    #1578
    világtalan tuskó koroucs ááá