2192

  • LasDen #1657
    aranyos kis kölök...:D és látom el van döntve, hogy kinek fog szurkolni....:D
  • vili 27
    #1656
    Fiam Trisztán :)
  • vili 27
    #1655
  • LasDen #1654
    akkor nevezd át....csak kisbetű/nagybetű lehet benne ékezet nélkül...
  • vili 27
    #1653
    köszi. próbáltam de ezt írja a képfeltöltés végén XML ERROR: Invalid character at line 1.
  • vili 27
    #1652
    ezt szomorúan hallom :(
  • Tyler1
    #1651
    a csapat kész megválni Modrictól, és Baletől. előbbi a "hírek" szerint hozzánk jöhet 20 millió körüli összegért, míg Bale kivásárlási ára 50 millió font.
  • bakkerman
    #1650
  • LasDen #1649
    próbáld meg msáhova feltölteni...mondjuk noob.hu....
  • vili 27
    #1648
    Nem tölti fel a képet :( hogy kell ?
  • vili 27
    #1647
    FIAM TRISZTÁN. SZERINTETEK SPURS SZURKOLó ??? :))) 21hónapos lesz. Ha azt mondod neki HAjrá ... ő erre ... SPURS !!! :) [IMG]http://[/IMG]
  • LasDen #1646
    a redknappeshez annyit, hogy ugye az eb után valsz ő lesz a válogatott edzője.....ha így lesz, akkor bevállalna 1 év lutrit a cselzinél vagy elhéderez még 1 évet itt aztán megy a válogatotthoz...:D
  • miilann04
    #1645
    ahhoz azért el is kell adni őket. :D

    na nézzük azt a 14 nevet. :)
    dos santos, gondolom a két kezdő szélső bale+lennon, de szerintem maradhatna cserének, mert ügyes gyerek és még nagyon fiatal, esetleg még egy év kölcsönbe.
    kranjcar, jó és stabil csere lehetne, de ő kezdő akar lenni, vszeg megy a serie a-ba, meg ahogy látom redknapp inkább pienaart favorizálja.
    bentley, ugye volt egy sérülése, aztán elment kölcsönbe a birmingham cityhez, cserének jó lenne, de igazából ha a birmingham kezdőjébe se tudta beverekedni magát akkor felőlem mehet. mondjuk jó drágán vettük, kíváncsi vagyok mennyiért tudunk továbbadni rajta. ezt azért nem lehet elfelejteni. :)

    palacios és jenas, hasonló a szitujuk, a helyükön sandro és/vagy huddlestone lesz a kezdő, az egyiket azért megtartanám cserének. talán inkább palaciost, a milan ellen sandroval párban nagyon jól működtek.

    gomes, eléggé egyértelmű, bár redknapp még akkor is azt mondta h jövőre ő lesz a kezdő, amikor már az utolsó bajnokikon cudicini védett. végül gomes is azt mondta, hogy inkább visszatérne a psv-hez. már írtam korábban is, szerintem nagyon jó kapus, de egy stabilabb kapusra van szüksége a csapatnak. nagyon kíváncsi vagyok kit fogunk hozni kezdő kapus posztra.

    keane, defoe, pavlyuchenko. igazából én már a mostani szezon előtt is azt írtam h a csatársorba kellene a vérfrissítés.
    ([URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1152057084&no=873]#873[/URL] "redknapp elvileg 1 vagy 2 igazolást szeretne, amivel egyet is értek. kell vki a védelembe, minőségi cserének. és szerintem a csatárokat kéne megbontani, eladni mondjuk keanet és pavlyuchenkot, és igazolni mondjuk egy dzekot (álom, édes álom). ha megnézzük azért a csatársort, defoe 28 éves, többiek mind idősebbek, keane már 30, de crouch és pavlyu és közelítenek a 30 felé, tehát szerintem egy ilyesmi csatár kéne mint dzeko, 24 éves és kurvajó amit eddig mutatott. hasonló célpont még suárez.")
    a korábbi célpontok már ugye mind elkeltek.. keane szerintem jó, de már ő se lesz fiatalabb, adjuk el amíg korrekt pénzt kaphatunk érte. pavlyuchenko meg defoe sztem sokban hasonlít, mindkettő el tud dönteni meccseket, hatalmas gólokat tudnak ragasztani, de néha képesek eltűnni egész meccsekre is. a véleményem ugyanaz mint a szezon előtt, keanet és pavlyut eladnám, defoet megtartanám, bár ő meg nyilatkozta h kevesli h idén csak 15ször volt kezdő, és lehet h távozna.

    elvileg falcaot próbáljuk most megszerezni a portotól. az európa ligában lőtt 17 góllal eléggé felkeltette magára a figyelmet a többi top európai csapat számára is (többek közt az arsenalét is). a kivásárlási ára 26 millió font, már meg is tettük érte az ajánlatunk.

    az angol eb-selejtező (jún.4. svájc ellen) keretből egyébként sérülés miatt visszalépett defoe, így elég valószínű, hogy crouch kezdő lesz. (csatárok a keretben: crouch, bent, zamora.)

    amúgy ez csak 9 név, nem találtam a maradék 5-öt (köztük lehet bassong), nem tudom kik lehetnek, de ha tényleg eladnánk 14 embert az nagyon durva lenne, az több mint a jelenlegi keret fele, nem hiszem h jót tenne a csapatnak..

    most olvastam, hogy a milan kívánság listáján van bale és vdv is. ha csak az egyiket is elviszik, biztosan felgyújtom a san sirot, ki tart velem? :D

    valamint a fogadóirodák szerint redknapp a legesélyesebb a chelsea vezetőedzői posztjára, hiddink és van basten előtt. redknappre mindössze 2xes szorzót fizetnek, de egyáltalán nem hiszem h távozna.
  • szucsy89
    #1644
    az szép! mondjuk Sandro jöhetne még hozzánk... :)
  • LasDen #1643
    akkor biz lesz bevásárlás rendesen.....
  • vili 27
    #1642
    Harry Redknapp 14 játékost tett átadólistára.

    http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/tottenham-harry-redknapp-14-jatekost-tett-atadolistara-2079104
  • vili 27
    #1641
    COME ON YOU SPURS !!! :) szép volt
  • miilann04
    #1640
    jaja, megvan az ötödik hely. :) el-ben szerintem biztos jól fogunk szerepelni, inkább a nyári érkezőkre és a távozókra vagyok nagyon kíváncsi.
  • Tyler1
    #1639
    jóóól van, megvan az 5. hely! Pool kikapott, Spurs meg 2:1-re győzött. gratula!

    várom, hogy EL-ben mi mutat a csapat.
  • miilann04
    #1638
    vdv nyilatkozta, h marad és már várja a következő szezont.

    king egy évvel meghosszabbította a szerződését, utána viszont valószínűleg visszavonul. nagy kár érte, bár várható volt.

    úgy néz ki, hogy woodgate és bassong viszont már az idény végén mennek. woodgate egyértelmű, a szerződése is lejár. bassongot sajnálom kicsit, amikor játszott tette amit kell, és még fiatal. kb 6 millió fontot kérünk érte.
    múlt szombaton redknapp a francia kupa döntőn (psg-lille 0-1) mamadou sakhot (psg, 21 éves, középhátvéd) nézte meg személyesen. a hírek szerint 15 millió font az ára.
  • vili 27
    #1637
    én csak az utolsó 10percet láttam, mert meccsen voltam, de a telefonomon figyeltem az eredményt.

    nagyon örülök. kellett már ez ! :)
  • miilann04
    #1636
    na jólvan, 2-0ra opattuk a poolt az anfielden, gg
    még egy forduló, nagyon remélem, hogy meg lesz az 5. hely és így az EL.
    ha megmarad a csapat magja, akkor ott nagyon sokáig menetelhetünk.

    #1635: tizi volt a második, modric értékesítette.
  • Tyler1
    #1635
    na 0:2 a Pool ellen, ez fasza eredmény. VdV gólja elég szép lett, 2.-at nem láttam, mert elaludtam :)
    jövőhéten a Birmingham-et verni kell hazai pályán, és biztosítva az 5. hely.
  • miilann04
    #1634
    az elmúlt 13 meccsünkből csak 1et nyertünk meg. ha holnap is kikapunk, oda az idei 5. hely. a csapat bl menetelése előtt le a kalappal, de ha nem lesz meg az 5. hely se, akkor azért csalódott leszek.
    a pool ellen egyébként maxira érdemes odafigyelni, az elmúlt 3 meccsén 7 gólt lőtt.
  • vili 27
    #1633
    nagy problémák a támadó játékban. könyörgöm hát egy corluka semmit nem tud hozzátenni a támadásokhoz. minek ilyen játékost erőltetni.
    akiket ma kiemelnék : gallas, dawson, lennon, és rose az egyik legjobb volt.
    vd vaart és crouch a leggyengébbek, egy nagy nullával pontoznám a játékukat. pienaar meg a legrosszabb vétel volt. jelen pillanatban egy csomag chipset nem ér, nem hogy millió fontokat.

    és akkor jöjjön redknapp :

    emberek könyörgöm, corlukát már szinte röhej hogy játszatja, crouch-ot teszi előre, aki talán 4gólt lőtt(most már 5 az öngóllal) huszon-nem tudom mennyi meccsen???????????????????? defoe akiben ott lapul mindig 1-2 gól berakja 10 percre. piennart erőlteti, pedig a helyére jöhetne bárki más. és megint 75 percig crouch fejére játszatta a csapatot. ennyire ökör nem lehet már!

    vagy sokat pálinkázik mostanság, vagy egyszerűen mákja volt eddig és egy szar edző ehhez a csapathoz.


  • vili 27
    #1632
    nagyon szarul áll a szénánk. crouch lőtt egy gólt, de a saját kapunkba. pienaar, crouch, és sorolhatnám a fél csapatot egy kalap szart nem játszik. rengeteg az eladott labda.
    lennont hülyeség volna eladni. ami bizonyos hogy ilyen csatárokkal mint osvaldo szerintem nem nyerünk háborút. a liverpool elől kellett volna suarezt elcsípni. nagggyon jól jártunk volna vele.
    kezdek biztos lenni abban hogy redknapp távozása sem hangzana számomra rosszul.
    nehogy legyen ebből egy gyenge 6. hely

    reménytelennek tűnik a jelenlegi helyzetünk, főleg a szép, és eredményes játékra. mélyponton van az egész csapat.
  • miilann04
    #1631
    lol, gomes ki is került a kezdőből. cudicini véd a city ellen, pletikosa a padon.
    viszlát gomes.

    sajnos messze nem a legjobb kezdőnkkel tudunk felállni, nehéz lesz bevenni hart hálójat, ősszel is volt vagy 5 bravúrja, pedig már az első félidőben gólokkal vezethettünk volna. több szerencsét mára.
  • LasDen #1630
    Osvaldoval megin nincs megoldva a csatár kérdés....
  • lippet
    #1629
    Lehet bután hangzik, de szerintem a Spurs többre viheti majd az EL-ben, mint a BL-ben. Nem lenézni akarom a csapatot, de még nem érettek meg igazán a BL-re (nem rendszeres résztvevői, bár kétségen kívül, idén szépen meneteltek).

    GO Spurs! :)
  • Cabell
    #1628
    gomes jó kapus, de sosem lehet tudni, hogy milyen őrültségeket talál ki, vagy, hogy épp milyen fostalicska lövést fog beengedni, és ez már szemmel láthatólag nem fog megváltozni, ergo szerintem venni kéne egy klasszist a helyére. Idén elég sokminden került a hülyeségeibe, annak ellenére, hogy néhány meccset szinte ő hozott nektek (Milan)
  • miilann04
    #1627
    még van esély a 4. helyre. az 5. helyről meg jó eséllyel a hétvégi bajnoki fog dönteni.
  • Tyler1
    #1626
    itt már nem a 4. hely a tét, hanem az 5.
  • Rockynhooo
    #1625
    Én az EL-nek is örülnék már...
  • miilann04
    #1624
    mindent eldöntő meccs lehet a mai a city ellen, de ha nyerünk, még akkor is szerencse kéne a negyedik helyhez, ha viszont kikapunk akkor le is mondhatunk róla..

    nemsokára átigazolási időszak, úgyhogy indulnak a pletykák.
    3 napja redknapp egyértelműen kijelentette, hogy gomes lesz az első számú kapus jövőre is, ehhez képest ma olyan hírek jelentek meg, hogy stekelenburgot vagy givent igazolnánk le. gomes nagyon jó kapus szerintem, képes a bravúrra, de mindig benne van egy hatalmas potya, ami egy meccsen akár az egész csapatot is megtörheti. stekelenburg jó igazolás lenne szerintem. mondjuk kapusposzton most viszonylag jó a piac, a kérdés hogy mennyit akarunk költeni rá. kissé közhelyes, de igaz, végy egy jó kapust.
    harry továbbá megmondta, hogy mindent megtesz azért, hogy bale és vdv a csapatnál maradjanak.

    kranjcarról már írtam, sajnálnám ha elmenne, de érhető az ő helyzetében. a pienaar transzfer nagyon keresztbe vágta..
    állítólag lennon összebalhézott redknappel, ezért 15millió fontos áron átadólistára fogják rakni.. nem tudom, szerintem nagyon jó játékos, simán a kezdőben a helye, de innen nem látok bele a dolgokba, gondolom redknapp nem véletlenül akarja kirakni. a darren bentes szituáció jut róla eszembe. :s

    pablo osvaldot (espanyol, 25 éves, csatár, idén 20meccs/11gól) figyeli harry, el is utazott spanyolországba, hogy megnézze az espanyol-bilbao meccset, ahol gólt lőtt és gólpasszt adott, gondolom ez megerősítette redknappben a vásárlási vágyat, 12 millió fontra értékelik.
    diego perotti (sevilla, 22 éves, bal szélső) felől érdeklődtünk még, 13-14 millió font az ára, állítólag krancjart vagy dos santost adnánk érte cserébe. nem érzem szükségesnek..
    a birmingham, everton, west ham, wigan négyes mellett mi is szeretnénk leigazolni a kameruni achille emanat (real betis, 28 éves, tkp, 24meccs/13gól), kb 5 millió fontot kérnek érte, és ha minden igaz mi állunk a legközelebb hozzá. egy jó cserének, ennyi pénzért beválhat.

    ez az utolsó 3 név jelzi a helyzetünket leginkább. szezon előtt (bár akkor még nem volt biztos a bl-főtábla) nem tudtunk leigazolni semmilyen nagyágyút. télen, amikor a címvédő inter előtt megnyertük a csoportunkat, akkor se tudtunk elhozni senkit, pedig megkörnyékeztünk jó pár nagy nevet (suárez, llorente, rossi, forlán, stb..). így most jó eséllyel lecsúszunk a 4. helyről, márpedig ha jövőre nem leszünk bl-ben, akkor még kevésbé leszünk vonzóak a top játékosok számára, és akkor maradnak ezek a félig noname tehetségek..

    coys!
  • vili 27
    #1623
    pienaar megvásárlást én is fölöslegesnek tartom. krancjarban ennél több van.
  • vili 27
    #1622
    egyetértek. bale, lennon sehol nem voltak a játékukkal, de én vd vaart játékában sem láttam semmmi jót.
    a partjelzőt meg a meccs után fellógattam volna.

    gomes meg.... inkább nem írok semmit. cudicini megérdemelné már a bizalmat.

    sajnos egyre jobban távolodik a bl-t érő hely esélye. kár érte. ilyenkor mondhatnánk azt, hogy mennyi pontot csesztünk el az olyan meccsekkel amiket simán hozni kellett volna.
  • minimize
    #1621
    nekem Corluka, és Lennon volt gyenge, Bale-t eleget gyötörte Ivanovic, erőltetnie kellett volna a védő sárgája után!
    kérdés, a bíró adott volna-e pirosat ma a chelsea-nél...
  • pilboy
    #1620
    valóban, de érthetetlen lennon és bale qrva gyenge játéka
  • miilann04
    #1619
    a bíró 3 pontot vett el tőlünk.
  • miilann04
    #1618
    aztanemjóját, sandro milyen kis gólt ragasztott cech kapujába!

    22 Chelsea 0 - 1 Tottenham

    ha már az előző két meccsen nem volt szerencsénk, nagyon jó lenne, ha itt nyernénk, hatalmasat dobhatna a csapaton az utolsó meccsekre.