2192

  • miilann04
    #1697
    ez még csak pletyka úgy tudom.. főleg h adebayor aug. 31 késő estig josé hívására vár :D
    amugy ha jó formában van, és úgy játszik ahogy tud, akkor ok, mondjuk nem gondolom h pl defoenál annyival jobb lenne, csak defoe is tavaly végig szarakodott..
    meg faragni kéne már a támadószekción, főleg ha tényleg igaz adebayor érkezése.
  • LasDen #1696
    gyün 'á de bajor' kölcsönbe a citytől....
  • vili 27
    #1695
    Jól jártam volna. Repülhettem volna a nagy semmibe. Se meccs, és a végén meg lehet jól meg is csapkodtak volna az angol huligánok, amilyen helyzet van :))))
  • vili 27
    #1694
    Köszi a jelzést. Már készültem hogy szombaton nézem digiről.

    Megfordult a fejemben hogy repüljek londonba erre a meccsre 30. szülinapom alkalmából (aug. 27.) nyitó meccsre gondoltam. De még az Everton ellen is 100 font a legolcsóbb jegy. Repjegy még egy 200euro. Szállás stb. Sok pénz.
  • miilann04
    #1693
    Premier League: elmarad a Tottenham-Everton mérkőzés

    na brávó.
  • vili 27
    #1692
    Ott lettünk volna ? :)

    Nézegettem hogy a spurs hazai mérkőzéseire mibe kerül a jegy. Aug.27.-én leszek 30éves, gondoltam meglepem magamat. Everton kezdés, majd City, Pool, Arsenal hazai mérkőzések. Az Everton volt a legolcsóbb, ott is a b kategóriás helyért 120-130 evrit kérnek. Bakker azért ez durva. Haza Barca bl meccsért negyeddöntő, fizetett a haver 140 evrit.
    Mi a francért ilyen drága ?
  • Rockynhooo
    #1691
    Jött volna FEhérvárra a Spurs :DDDDD
  • vili 27
    #1690
    Itt tovább kell jutni !!!
  • miilann04
    #1689
    EURÓPA-LIGA, RÁJÁTSZÁS A CSOPORTKÖRBE JUTÁSÉRT

    Hearts (skót)–Tottenham Hotspur (angol)

    Az első mérkőzéseket augusztus 18-án játsszák, a visszavágókra augusztus 25-én kerül sor.
  • vili 27
    #1688
    hát robben jó lenne. suarezt kellett volna elkapni a pool elől, de erről már rég lekéstünk.
  • LasDen #1687
    én lavezzit is olvastam....
  • miilann04
    #1686
    semmi hivatalos.
    a hírek szerint vucinichez vagyunk a legközelebb(15m €), meg pletyka szinten felmerült robben neve is, de annak az esélye közel 0%.
  • vili 27
    #1685
    valami új igazolás ???
  • vili 27
    #1684
    Én meg azt mondom ha Modric annyira menni akar, akkor legyen úgy. Kár itt tartani, mert így nem szívből játszana. Drogba jól jönne a csapatnak, bár messze nem a kedvencem.
  • miilann04
    #1683
    Félidő Orlando 1 - 1 Tottenham

    vdvnek volt egy szép szabadrúgás gólja, aztán kaptunk egy nagy gólt, bár amit friedel leművelt, annyi erővel nyugodtan gomes is állhatott volna ott..

    kezdő:
    Friedel - Naughton,Kaboul,Khumalo,Rose - Bentley,Modric,Palacios,Bale - Van der Vaart - Defoe.

    a védelem gyenge és bizonytalan, bár csak cserék vannak most a pályán, viszont sajnos a támadószekció sem brillírozik.

    előző felkészülési meccset buktuk egyébként.
    16 July 2011 Kaizer Chiefs 1 - 0 Tottenham
    (kezdő: Cudicini - Hutton,Bassong,Dawson,Assou-Ekotto - Bentley, Huddlestone, Jenas, Kranjcar - Keane,Defoe).

    sandro megsérült a copa american, 3 hónapot kell kihagynia.

    leigazoltuk a következő drogbát, souleymane coulibalyt, 16 éves elefántcsontparti játékos, az u17es vb-n 4 meccsen 9 gólt lőtt.

    és lehet hogy nálunk köt ki az igazi drogbát is, legalabbis napvilágot láttak olyan pletykák, miszerint 15 millió fontot és drogba játékjogát ajánlja a chelsea modricért.
  • vili 27
    #1682
    Megfeledkezett mindenki a fórumról mert a bajnokság véget ért ??? Hol vagytok ??? :)

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yKwpoXRTYM0

    Végig libabőrös voltam.
  • vili 27
    #1681
    Hát bakker !Én ezzel az AURASMA írással nem vagyok kibékülve. Hát igen a tavalyi hazai mezt nem lehetett volna felülmúlni. Nagyon betalálták. 1hónapja kutattam a tavalyi mezt L méretben angol oldalakon, sehol nem tudtam hozzájutni. Erre a hazaira viszont tuti hogy nem invesztálok.
  • LasDen #1680
    tökmindegy milyen a 3. mez....max 4x ha lesz használva szerintem...:D
  • Tyler1
    #1679
    fekete sztem is fasza. de a lilával akadnak gondok.
  • miilann04
    #1678
    hát a 10/11es hazai mez valami botrányos jó volt, akartam és vételezni belőle, de sajnos végül nem úgy alakult..
    ez az új hazai igazból annyira semmilyen h se nem rossz, se nem jó. a fekete szerintem is fasza, a lilát meg csak nem értem. :D
    kapus mezek viszont mind faszák.
  • LasDen #1677
    nem is annyira gáz...a fekete nekem tetszik....
  • hedonist
    #1676
    Hát igen, a tavalyit könnyű volt alulmúlni...
  • hedonist
    #1675
    ebből tűz lesz, szurkolók lehet, h kicsit kiakadnak...
  • vili 27
    #1674
    Első forduló : Tottenham-Everton
  • Tyler1
    #1673
    hát előbb látok esélyt Sneijder érkezésére, mivel a Spurs horribilis 50m közeli összeget akar Modricért.
  • vili 27
    #1672
    egyenest angliából rendeltem. ez a fajta az én méretemben "L" már sehol nincs sajnos. nagyon bejött ez a mez nekem. van az idegenbeli kék mezem, de az közel nem olyan ütős mint a hazai.

    azt olvastam Modric édesapja nyilatkozta hogy nincs esély arra hogy Modric elhagyja a csapatot. crouch-tól redknapp semmiképpen nem akar megválni, aminek nem igazán örülök. és remélem cudicini lesz az első számú kapusunk.


  • Rockynhooo
    #1671
    figyelek én folyamatosan csak ritkábban írok :P
    Igen nagyon aranyos :D nem is tudtam hogy gyártanak ilyen lurkó méretben is mezeket :) nagyon menő kis srác :)

    Modric szerintetek marad vagy megy? Ha minden igaz a MU egyik fő kiszemeltje, bár ha megszerzik valahogy Sneijdert (amit kétlek) vagy egy jobb irányítót akkor szerintem letesznek Modricról.
  • vili 27
    #1670
    végre megtisztelsz minket jelenléteddel :)

    már úgy voltunk hogy kitagadunk :)

    láttad a fotót a fiamról ? :)
  • Rockynhooo
    #1669
    Augusztus 6.án az Athletic Bilbaoval játszik meccset a csapat.
  • vili 27
    #1668
    na mi van elvesztetek ? friss átigazolás nincs ?
  • vili 27
    #1667
    nem kell ahhoz amsterdamba menni hogy egy kis friss "levegőt" szívjon az ember :)


  • bakkerman
    #1666
    én is! mehetnénk majd együtt,én megállok egy caffee shopnál,ő meg a stadionig meg sem áll :)
  • LasDen #1665
    jah, de gomes hollandiába akar menni....
  • vili 27
    #1664
    hát ezt nem hiszem el. megkezdődtek redknapp idióta húzásai.

    Cudicini nagyon jó kapus , Gomes meg lehetne második kapus.
  • Tyler1
    #1663
    Friedel aláírt

    de minek...-.-
  • vili 27
    #1662
    Messiből mindenki szeretne legalább 1-et a csapatába. A spurs-höz jöhetne 2 is :)
  • bakkerman
    #1661
    Tottenham, FC Barcelona, XBOX360, PS3, kisfiam Trisztán :)

    szerintem egyértelműűűűű :))))
  • LasDen #1660
    messi?? :D
  • vili 27
    #1659
    Most harmadikán lesz 21hónapos. Már 6hónaposan mozdulatlanul nézte velem a spurs meccseit. A "hajrá spurs" többször is elhangzik egy nap, és ha kérdezem ki rúgja a gólt akkor 3válasz közül az egyik mindig jön :
    1.apuci 2. messi 3.defoe
    nagyobb méretet rendeltem hogy jövőre is jó legyen :)
    a sportsdirect.com ról rendeltem. a spurs oldalán már nem volt, és L méretben magamnak ezt a hazai mezt nem tudtam sehol sem megrenelni. majd az újat. mellesleg nagyon eltalálták ezt a hazai mezt.
    köszi LasDen és Bakkerman :)
  • bakkerman
    #1658
    jaj de kis aranyos "srác" :D csak aztán 7 évesen nehogy arsenal mezben menjen haza a suliból :D