2192

  • OMfan
    #1737
    Dos Santos még a klubnál van, vagy mi a helyzet vele??
    Nagyon rég hallottam már felőle....
  • vili 27
    #1736
    A holland vdVaart kidőlt 6hétre :(
  • Tyler1
    #1735
    most nézem Diarra nem is jött :S

    sokat én se várok idén a Spurstől, értelmes erősítés nem érkezett. közeljövőben Modric és Bale is távozik, aztán akkor vége...
  • vili 27
    #1734
    Valami azt súgja hogy nagyon kemény lesz az idei szezon. Nagyon rossz megérzéseim vannak.
    Modricot 40-ért el kellett volna adni a francba.
  • hedonist
    #1733
    Azért ez durva.. Ez már ilyen végső kétségbeesett ajánlat volt, ami őszintén azért eléggé túlzás.. 40 m font Modricért, jó jó ő, de azért 40, és ezt képes volt Levy visszautasítani, úgy, h tudja, előbb v utobb távozni fog, mert el akar menni.
  • LasDen #1732
    crouch elhúzott végre...télen úgyis jön valami brazil gyerek a helyére....
  • miilann04
    #1731
    van ahol még ritkábban írnak :)

    crouchot eladták, szal a kurvaannyukat :(
    elvileg 10 millió font.

    modricért meg visszautasítottuk a chelsea 40 millió fontos ajánlatát.. no comment..
  • vili 27
    #1730
    Nincs értelme önmagammal írogatni, nagy ritkán Milannal, és Tylerrel.
    Nyugodtan meglehet szüntetni ezt a topicot !
  • vili 27
    #1729
    1:5 mekkora égés.

    valami gond van a csapattal.
  • miilann04
    #1728
    na mostmár végképp vége.

    0-3
  • vili 27
    #1727
    spurs-city 0:2 félidő

    hát ebből már nem lesz semmi.
  • vili 27
    #1726
    Minimum csoport elsőség !!! REMÉLEM:)
  • miilann04
    #1725
    2011/12 UEFA Europa League group stage

    Group A
    Tottenham Hotspur FC (ENG)
    FC Rubin Kazan (RUS)
    PAOK FC (GRE)
    Shamrock Rovers FC (IRL)
  • vili 27
    #1724
    adebayor a tottenhamé HIVATALOS (nem repdesek az örömtől "egyenlőre)

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-hivatalos_adebayor_a_tottenhame_-54064
  • vili 27
    #1723
    még valami ...

    Digi sportról néztem a meccset. A kommentátorról szólnék röviden. Még a vak is látta mikor lennon nem passzolt a hollandnak és dühöngött ezért. Kommentátor : " Vdvaart azért dühöng mert nem rúghat szögletet"
    3szor megismételték, és nem vette észre hogy mi a helyzet.

    Amikor lejött kranjcar és helyette jött pavlyuchenko. Kommentátor : "Vdvaart jön le helyette pavlychenko."
    a meccs végéig nem vette észre hogy na akkor mit keres itt a holland.

    Milyen kommentátor az ilyen ???
  • vili 27
    #1722
    Hát akkor összegezném a mai estét :

    Egyenlő ellenfelekként kezdett mindkét csapat. Hátul is rendben volt minden nálunk ami ritkaság, és Friedel, hát ő egyszerűen tanítani való módon védte a hálót. Lennonak volt egy óriási lehetősége arra hogy gólpasszt adjon VdVaart-nak, de ő oldalról a manchesteribe lőtte a labdát. A holland jogosan dühöngött, szinte biztos gólt lőhettünk volna ha passzol. Lennon egyébként talán élete leggyengébb teljesítményét nyújtotta. Semmit nem ért a játéka.
    A második félidő 10.perce után teljes mértékben átvette a united az irányítást. Szétestünk, és kaptunk 3gólt. Mindhárom gólnál védő hibát említenék mert olyan szabadon voltak a góllövők mint a madárkák. Az 55-60.-ik perc után szinte még passzolni is elfelejtett a csapat. Egy harmad osztályú csapat teljesítményére változott a játékunk. Bőven van mit fejlődni még !!!
    Gratuláció a united-nek.
  • Tyler1
    #1721
    ha Evans nem is, de Jones talán tudja :) Smalling simán jobb már, mint Ferdinand, de neki most sztem megint szélen lesz a helye, de Evans meg mostanában egész okosan játszott. majd meglátjuk... :D én nem tartok ettől a védelemtől annyira, tavaly voltunk nagyobb szarban is, ott is helytálltak a tartalékok :)
  • miilann04
    #1720
    azért azt te sem gondolod komolyan, hogy a vidic-ferdinand belső védőpárost simán tudja helyettesíteni egy smalling-evans.. :D
    mindemellett vszeg jobb csapatotok van mint nekünk, de ennél nagyobb esélyünk tán sose lesz a győzelemre az old traffordon.
    lass valóban fasza játékos, örülök neki főleg h sandro még hónapokig sérült lesz :s
  • vili 27
    #1719
    Nem rossz! Diarra jó lesz, csak Adebayornak nem örülök. Remélem közbe jön valami és nem igazol hozzánk !!!
  • Tyler1
    #1718
    Diarra hivatalos!

    #1717: védelemmel nincs gond, simán tudják helyettesíteni a fiatalok. a kapusposzt viszont annál aggasztóbb.
  • miilann04
    #1717
    én is úgy érzem, hogy nyerünk ma, jó formába vagyunk, és remek játékot mutatott a csapat az európa liga meccsen, valóban a hearts nem egy mu, de akkor majd nem nyerünk csak 2-0ra :p na csak viccelek, de sztem tényleg nyerhetünk, főleg hogy kb az egész mu védelem sérültlistás.
  • vili 27
    #1716
    Nem kis meccs elé nézünk ma. Esélyesnek látom a csapatot akár a 3pont megszerzésére is a Hearts elleni mérkőzésen látottak alapján. Azért van némi különbség united és hearts között :) , de szerintem most tökéletes a csapat morál, és érzik egymás játékát a fiúk a pályán.
    Hajrá SPURS !!!
  • Tyler1
    #1715
    ja, hozzáteszem: ÁLLÍTÓLAG :)
  • Tyler1
    #1714
    Diarra a küszöbön.
  • vili 27
    #1713
    A United ellen kéne majd ez a játék hétfőn a bajnokin.
  • bakkerman
    #1712
    nagyon jó meccs volt,le a kalappal,gyönyörűen fociztak a spurs játékosai,egyérintőbe olyan szinten szétszopatták a skót védelmet,hogy öröm volt nézni,csak így tovább!
  • hedonist
    #1711
    hát sorry srácok, nekünk égető szükségünk van egy kreatív irányítóra, vigasztaljon, h VdV ott van nektek! (Ha egyáltalán jön)
  • vili 27
    #1710
    0:4 bale
    0:5 lennon
    mesés gólok :) öröm nézni
  • vili 27
    #1709
    vígan megleszünk nélküle. Aki ennyire menni akar az menyjen!
  • miilann04
    #1708
    nem, és a keretbe se nevezték. ma-holnap már a tiétek lesz szvsz.
  • hedonist
    #1707
    Modric játszik?
  • miilann04
    #1706
    30' Hearts 0 - 3 Tottenham

    livermore lőtte a harmadikat.
  • vili 27
    #1705
    0:3 livermore még szebb gól. Mesés este.
  • vili 27
    #1704
    0:2 defoe nagyon nagy góllal. Go SPURS :)
  • miilann04
    #1703
    megy a meccs.

    6' Hearts 0 - 1 Tottenham

    gól: vdv

    coys!
  • vili 27
    #1702
    hogy kérhetnek ekkora pénzeket ? egy real-barca nem kerül annyiba mint egy spurs-everton. szép pénzeket bezsebelnek a piszkok.
  • vili 27
    #1701
    Hát Adebayornak nagyon nem örülnék. Enyhén szólva utálom.
  • miilann04
    #1700
    lol, nála gyengébb játékos az egész chelsea keretbe nincs, arról nem is szólva, h semmi szükségünk rá.

    amugy egészen gyengére sikeredett ez a pl nyitóforduló, 2 góllal verjük az evertont és mi vagyunk a másodikok :D mondjuk nem mostanában lesz ez a meccs pótolva, mert csütörtökön már el-rájátszás a hearts ellen.
  • Bulykin
    #1699
    a Chelsea meg már Benayount is adná Modricért a pénz mellett...
  • Bulykin
    #1698
    bizony drága...mondjuk a repjegy egy olyan 18ezer ha hamarabb lefoglalod, viszotn a belépő nagyon durva.
    én kint éltem 1 hónapig Londonban...a stadiont azt láttam :D
    az ingyen volt xD