9242
  • ricsa008
    #9042


    itt mit kell csinálni? valamit a kereskedőkkel kapcsolatba kell
  • CroftManor
    #9041
    másrészt meg ez az ac1 topik.
  • gyonax
    #9040
    Ne az orosz verziót töltsd le...
  • JasonXXX
    #9039
    Sziasztok!

    Megvan a 2. rész csak az a baj, hogy telepítéskor a betűk olvashatatlanok, mert minden csupa értelmetlen jel meg kérdőjel. Ezzel mit kezdjek??? Légyszi segítsetek!
  • KOVU
    #9038
    szejja
    köszi azt tudom de van a játéknak 1 szöveges filéja valahol és annál még kevesebbet be lehet irni O.o
    csak mert nem birja a gépem ^^
  • CroftManor
    #9037
    az optionsban tudod beállítani most meg nem mondom melyik beállítás az, de tudom h lehet állítani.
  • KOVU
    #9036
    hali
    valaki megtudná nekem mondani hogy mit kell átt irni ahoz hoy kevesebb ember legyen a pályákon O.o
    elörre is köszi ^^
  • owen20
    #9035
    írtam privátot olvasd el
  • CroftManor
    #9034
    dehát ebben a vidiben is ez a szitu, ott a vidi elején magyaráz a szónokló és lét őr mellette. ha nem ez van akkor más ötletem nincs, csinálj róla képet ha tudsz
  • owen20
    #9033
    Nem itt vagyok szerintem az Jeruzsálem szerintem!
    Nem teljesen ilyen a szitu
    rengeteg ember van és egy ősz hajú pasi magyaráz két őr meg mellette
    más ötlet?
    hy
  • CroftManor
    #9032
    jó igaz ez Jeruzsálem de nem ilyen a szitu?
  • CroftManor
    #9031
    véletlenül nem itt vagy?
  • owen20
    #9030
    helló
    Lehet én hagyok ki valamit de nem vágom
    memory block 3
    Acre szegény negyedébe van ez a küldetés a térképen egy nyíl jelzi azt.
    Odamegyek a tömeghez de az F-el nem tudok kijelőlni sehogy a tagot aki beszél csak a mellette álló két őrt.
    már 10perce ott vagyok beszél majd abbahadja majd megint beszél már kezdem unni
    mit tegyek?
  • CroftManor
    #9029
    de amugy ezt már előtted is kérdezte valaki: #9018, #9019, néha nem árt ha visszaolvasol mielőtt kérdezel
  • CroftManor
    #9028
    ja értem, ha beszél egy csávó a téren és sokan vannak körülötte, akkor jelöld ki F-el (gondolom PCn játszol) és várd emg míg elmondja a dumáját aztán besétál egy sikátorba ahol kevesebben vannak és ott jól verd meg addig amíg el nem kezd beszélni.
  • owen20
    #9027
    helló
    de kit kell kinyirni azt a két őrt aki a pasi mellett áll és magyaráz?
    feltünés nélkül egyszerre két őrt azt hogy?
    Mint írtam a csávó magyaráz és rengeteg ember van ott:)
    kicsit nehéz lenne feltünés nélkül:D
  • CroftManor
    #9026
    hát nyírd ki rejtett tőrrel, aztán gyere el onnan feltünés nélkül
  • owen20
    #9025
    Sziasztok
    Acre szegény negyedébe vagyok és van egy küldetés:4)Informer Assassination Challenge: Két őrt kell megölnünk anélkül anélkül, hogy azt más észtrevené, nincs időkorlát.
    Itt mit kell csinálni le van írva de én odamegyek és a csávó beszél mellette két őr és rengetegen vannak körülöttük
    Mit tegyek?
    sziasztok
  • CroftManor
    #9024
    a kettőt konzolon mivel pcre még nem jelent meg
  • syberia2
    #9023
    Konzolon vitted végig?
    Nekem biztos meglesz, 2000 fttal olcsóbb, az is számít:)
  • CroftManor
    #9022
    hogyne tudnám :D már végig is vittem a kettőt. Pl dupla rejtett tőr lesz Eziónak. vagy pl tudsz majd benne repülni is Leonardo Da Vinci repülő szerkezetével. Váltogathatod Ezio ruháját stb. ha érdekel a téma nézd meg you tubeon az AC2 . vidijeimet
  • syberia2
    #9021
    Mit jelent aZ hogy ez RENDEZŐI VÁLTOZAT?
    Valami újítás lehet benne? Adtak hozzá egy 2000 ftos kupont a 2.-höz
    Erről jut eszembe: valaki tudja, milyen újítások lesznek benne?
  • syberia2
    #9020
    Kösz;D
  • CroftManor
    #9019
    nem az hogy vigyük el... megvárod míg elmondja a szövegét, aztán besétál egy sikátorba, ahol kevés ember mászkál, na és ott rátámadsz, DE csak ütni lehet kardot nem használhatsz
  • syberia2
    #9018
    Jerusalemben, az egyik első küldetés az, hogy a templom épület előtt kiabáló embert verjük meg, aztán vigyük el. Nekem mindíg megszökik...
  • syberia2
    #9017
    :(
    És hogy fullscrennben menjen?
    Mert így ott a startmenü
  • Palinko
    #9016
    nem készült magyarosítás és nem is lesz, sajna nem úgy oldották meg hogy a duma feliratozva legyen angolul, azt lehetne fordítani. így nem :(
  • syberia2
    #9015
    Hello
    valaki tud küldeni nekem magyarosítást az első részhez?
  • CroftManor
    #9014
    Hát ne hadonássz, jelölj ki valakit F-el és állj védekező állásba (counter attack) és ha épp megakarna valamelyik ütni, akkor nyomsz egy bal egér gombot.
  • kelly7
    #9013
    Tud valaki mondani valamilyen kombinációt amivel nagyot lehet kardal ütni?Mert ha jönnek rám vagy hárman akkor hiába hadonászok,leszúrnak!
  • kelly7
    #9012
    Na nagy nehezen sikerült.Nyomva kell tartani közben az f-billentyűt is úgy jó lett,viszont hogy kell kombót ütni a kardal?Mert csak hadonászik és ha hárman rám jönnek akkor megölnek
  • CroftManor
    #9011
    talán azért mert túl közelről próbálod, ha kb fél méterre vagy tőle, akkor próbáld nyomni a shiftet és tartsd nyomva
  • kelly7
    #9010
    Hát én akár mit csinálok csak hessegeti az embert!
  • koschwarz
    #9009
    ha észrevesz, akkor nem tudod kirabolni.
  • kelly7
    #9008
    Kijelöltem f-el meg megyek is utánna de mikor megnyomom a shiftet,csak hessegeti magától,aztán meglök és el kell kezdeni ujból az egészet
  • CroftManor
    #9007
    jelöld ki először akit ki akarsz rabolni
  • kelly7
    #9006
    Sziasztok

    Azt szeretném megkérdezni a játékkal kapcsolatban,hogy a memory block 2-nél járok és ahol ki kell halgatni az embereket és meglopni őket,nem reagál semmit a shift-re.Magyarán nem tudom kirámolni őket.Mi lehet a gond?
  • FlyHigh
    #9005
    plug and play a cucc, de azért mondom felrakok neki egy drivert. Lett rezgés a játékban végül is, pl ütésnél, de nem mindegyiknél, szóval nem értem.
  • CroftManor
    #9004
    Ja hogy PCn tolod xbox360 kontrollerrel. Azt hittem te is boxon tolod. Akkor elképzelhető, h pcn nincs vibráció.
  • FlyHigh
    #9003
    Hát ez elég érdekes, mert nálam meg sem mozdul. De ahogy olvastam írták többen is, hogy pc nincs vibráció. Ezt a joyt ma vettem, mert az előző ugyanilyen már szétugrott, de sajna azzal nem próbáltam az ac-t. Szerintem feldobok egy dirt-öt, ha ott sem rezeg akkor tuti a joy szar.