9242
  • Bhalage
    #9082
    jo kepek, nekem is bejott a jatek, altair nemcska ugyes, de stilusos kis matafaka
  • Dead
    #9081
    Nemrég fejetem be a játékot. Hatalmas élmény volt!
    A kritikákkal egytől egyik egyetértek, viszont nálam semmit nem rontott a játékélményen sem az ismétlődő küldetések sem a túl könnyű harc. Elvégre nagyon jól képzett harcost alakítunk benne, nem csoda, hogy tömegek legyőzésére képes Altair.

    Pár kép, amit közben csináltam:

    "Te is látod, amit én?"




    Már tudom mitől piros a paprika.


    Lovaggá ütés.


    Akupunktúra.




    Tudtam, hogy hamarabb kellet volna a Dragonballt betiltani.



    A szemtanú.


    A paci besegít :)


    Akka jött be legjobban a 3 nagyváros közül.


    Ez meg a kedvenc helyem volt ott. Ide volt a legnagyobb élmény felmászni.




    Addig legelj míg friss.




    A pofon.
  • mike01010101
    #9080
    Nekem eredetim van (mindket reszbol) de ez az F-es kijelolos hiddenblade csak a 2. reszben van benne. Nemreg ujra vegignyomtam az elsoreszt a masdik utan es idegesitio volt hogy nem mukodik mert megszoktam a 2. reszben.
  • Bhalage
    #9079
    az utolso fightnal ugyes leszel akkor.
    ott en kb 20szor kezdtem ujra, es azthittem menten megbasz az ideg, de a vegen sikerült :DD
  • donoki
    #9078
    Kicsit daráltam az őröket:


  • CroftManor
    #9077
    na. ha alattad sétafikál egy őr, kiválasztod a hidden blade-t és Fel kijelölöd, akkor kissé így rázoomol a kamera és követi... és akkor szépen nyomsz egy bal egeret. elméletileg működnie kéne
  • Akranor
    #9076
    igen
  • syberia2
    #9075
    eredetid van?
  • Akranor
    #9074
    Sajnos így ebben a formában nem csinál vele semmit :)
  • syberia2
    #9073
    Emberke...
    Kijelölöd F-el.
    A lehető legközelebb mész hozzá a tetőn
    Klikkelsz, és Voilá
  • Akranor
    #9072
    Ez ok. Ez nekem is megy :)
    Az én bajom,hogy ha tetőn vagyok és az illető lent a földön, nem tudok magasról a nyakába ugrani! :) Pedig videókon csomószor láttam ilyet :S
  • CroftManor
    #9071
    már írtam lejebb hogy: hát ha kijelölöd F-el akkor ne nyomjál ugrás gombot!!! bal egér katt és kész pl ha a tetőn vagy és van előtted egy íjász, akkor kijelölöd F-el és elkezdesz rohanni felé, amikor kb 1-2 méter távolságra vagy tőle, nyomsz egy bal egér gombot
  • Bhalage
    #9070
    jaja sztem is nagyon szép nagyon hangulatos es egy ido utan nagyon monoton, en meg nem toltam vegig de folyamatban van : )
    amikro rakaptam akkor egesz szombat vasarnapot vegigtoltam, de mostmar csak 1-1orara kot le..

    de nagyon szep+ügyes okos jatek. tetszik.
  • Akranor
    #9069
    Valaki segítsem már pls!:P
    Nem megy a fejre ugrás+nyakonszúrom kombináció az Istenért sem!
    Vagy az is lehet,hogy ezt tanítani fogják majd nekem ahogy haladok előre a storyban?
  • Jockey
    #9068
    csak azt hittem valami retek konzolatirat, de ahhoz kepest egesz normalis lett:P
  • Bhalage
    #9067
    full kepernyon azt gondolta, hogy nem windowed modeban fut : )
  • syberia2
    #9066
    parancsikon/tulajdonságok/futtatás/teljes ablak
  • Jockey
    #9065
    lol köszi, és tényleg:-)
  • CroftManor
    #9064
    de am ha nincs 1680x1050as v 1920x1080as monitorod, akkor nm is fog full képernyőn menni. alul felül fekete csík lesz,
  • CroftManor
    #9063
    Alt + Enter?
  • Jockey
    #9062
    sziasztok!
    lehet valahogy ezt a játékot full képernyőre tenni?
    eredeti van meg, de olyan mintha ablakban futtatná, legalábbis látszik az ablak, itt nincs full képernbyő valahol? vagy csak én bénázok?
  • CroftManor
    #9061
    hát ha kijelölöd F-el akkor ne nyomjál ugrás gombot!!! bal egér katt és kész
  • Akranor
    #9060
    hát túlugrik mindig a célponton :S
    Pedig "F"-el kijelölöm mindig.
  • simonl #9059
    Támadás előtt F gombbal jelöld ki a célszemélyt, ha jó ütemben csinálod ( nekifutásból stb.) sikerülnie kell....

  • Akranor
    #9058
    Többször láttam videokon,hogy magasabb helyről ráugrik az ellenfél nyakára Altair.Közben a csuklójára rögzített pengével nyakon szúrja a pácienst. Nekem az istenért nem sikerül ez a mozzanat :( Ezt tanítják majd a játék folyamán vagy alapból tudnom kéne?!Legalább tudom,hogy Én vagyok e a Láma..

    köszi
  • Kongy
    #9057
    Megtudnáltok mondani h az eredeti játéknál miért van az, hogy errorral kilép a telepítőből? A data3.cabot nem találja, pedig megnéztem, ott van a DVD-n heeelp.
  • Fehercsoki
    #9056
    Az egész jó.
  • kr1szmester
    #9055
    nekem annyi elég hogy kivittem :D
  • syberia2
    #9054
    de csak egy része
  • kr1szmester
    #9053
    jó ám.
  • Petike94
    #9052
    Már jó a warezos assassin's creed 2?
  • Bhalage
    #9051
    hatalmas ez a jatek, hetvegen toltam.


    igazabol foglalmam nem volt mi a tokom ez az assassins creed, pakolgattam a szobamban es kiesett a vga dobozabol, ezt adtak hozza jateknak, nagoyn állat végig fogom tolni majd, már 3 főmanust kinyúvasztottam
  • CroftManor
    #9050
    nézz you tubeon walkthrough videót a memory block 2ről
  • rayman12
    #9049
    hello elakadtam a memoria blok 2 ben . Mert nem tudom hogy kell beszélni azzal a hapsi val.
  • Knabb
    #9048
    Amikor védekezel, és támadnak, mielőtt összeér a kardotok, nyomni kell egy bal klikket és akkor csinálja a counter attackot... a másik meg az, hogyha te támadsz akkor akkor kell kattintani amikor összeér a kardotok, és kivégzi.
    De az elején még nincs counter attack, csak asszem az első célpont után kapod meg.
  • Rainbow15
    #9047
    hali
    Amikor harcolok több katonával, hogyan lehet egy mozdulattal leszúrni? Régen emlékszem rá, hogy simán harcoltam egyszerre több katonával, most viszont simán kinyírnak. Jobb gombbal védekezek, bal gombbal pedig harcolok, de így is kinyírnak ha többen vannak.
  • ricsa008
    #9046
    köszi sikerült
  • CroftManor
    #9045
    ja, akkor vágj hozzá egy katonát vagy egy járókelőt és rombold le
  • ricsa008
    #9044
    de bent vannak a pult mögött már dobó késsel is próbáltam de semmi
  • CroftManor
    #9043
    hát ott jelzi a kis térképen azt a két X jelet, na azokat kell valószínűleg kinyírnod időre és visszamenni a csávóhoz.