9242
  • Atkamon
    #9162
    Ha visszatöltesz egy memory block-ot, akkor csak a küldetéseket kell újracsinálnod (mellék küldiket, és a fő gyilkosságot), a zászlógyűjtéseidet, és a viewpointokat elmenti.
  • CroftManor
    #9161
    Én úgy emléxem ha visszatöltöd akkor újra meg kell csinálni, de már nem tudom.
  • Wreck86
    #9160
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy végigvittem a játékot, de szeretném maxon kijátszani, mármint a rész küldetéseket (zászlók stb...) is megcsinálni. Ha visszatöltöm,ahogy engedi,akkor azt a memória részt teljesen újra kell csinálnom? Vagy megmaradnak az ott megcsinált dolgaim?
    Köszi
  • Bhalage
    #9159
    nekem eredeti van es gond nelkul mukodott (win7 64bitrol beszelunk)
  • gargesz8800
    #9158
    mitcsináljak?: D
  • gargesz8800
    #9157
    az nagy baj?: D
  • xido
    #9156
    azért nézz meg legújabb vga drivert,directx-et,ilyeneket..
  • gargesz8800
    #9155
    nem : d
  • CroftManor
    #9154
    eredeti?
  • gargesz8800
    #9153
    hy alll! : )
    Az a problémám, hogy: felraktam az Assassin's Creed-et a gépemre (Win7) és-és amikor elindítóm fekete lessz a képernyő és nem jön elő semmmi.. valami tipp?: )
  • Atkamon
    #9152
    Nekem az ilyenekre általában windows reinstall szokott jó lenni... Ha túl régóta (kb egy éve) van fennt a windows a gépemen, hajlamos vagyok teletenni minden szutyokkal, és akkor belassul.
  • RYO21
    #9151
    Feltettem a játékot egy kicsit nosztalgiázni. De valamiért nagyon rosszul fut. Amikor a városban járkálok kb 70fps megvan (DX9-ben), de amikor felmék a tetőre akkor lecsökken 20-ra. Pedig régen gyönyörűen futott a gépemen. 3 giga ram + E2200 + HD 3850

    Mi lehet a probléma?
  • Atkamon
    #9150
    Igen.
  • CroftManor
    #9149
    de van. Csak befekszel az animusba és kiválasztos mit szeretnél csinálni. Úgy emlékszem újra lehet játszani a küldetéseket is.
  • mazursky13
    #9148
    Sziasztok Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek.

    Ugye itt Altair-nak hívják az assassin-t? :D
  • xido
    #9147
    Régen mintha olvastam volna itt erre a választ,de ugye nincs az utolsó küldetés után lehetőség szabad mászkálásra és gyűjtögetésre,célszerű ezt menet közben megcsinálni?
  • xido
    #9146
    először én is:)
  • Qwerty4
    #9145
    Ja, kösz.Azt hittem az árust kell megmozgatni valahogy,
  • Master Rick
    #9144
    Elkapsz egy járókelőt/őrt, és azt vágod bele a standba...
  • Qwerty4
    #9143
    Acre gazdag negyedénél hogy a fenébe lehet annak a két kereskedőnek a standját tönkrevágni?
    Írja, hogy nyomjam asszem mouse 1-et és a Z-t (eredetiben Shift), de el sem éri a fickót, akármelyik pozicóbol szeretném elkapni.
  • Apa27
    #9142
    Megoldódott minden :-) Balfasz voltam :-D
  • Apa27
    #9141
    Sziasztok! Leszedtem az Assassin's Creed-et. Felraktam. Crack-eltem, majd valami Upgeraidung-olta magát. vagy mit csinált :-) És mikor rákattintottam, hogy indítsam, nem engedte. Valami Cd-t kért, de hogy?
    Szerintetek?
  • Qwerty4
    #9140
    Majd pár év múlva kipróbálom. :)
  • Bhalage
    #9139
    nekem nagyon bejott ez a jatek, mert tenyleg eleg monoton tud lenni, de nagyon kivancsi voltam a tortenet a vegere es meg is erte vegignyomni, hatalmas volt : )
  • CroftManor
    #9138
    próbáld ki a kettőt
  • Qwerty4
    #9137
    De, elég.
    Eljutottam Jeruzsálembe.Már csak Acre városát kell megnéznem és törlöm is.De lehet azután is hagyom, a vizsgaidőszakra lehet pont jó lesz ez a nyugis, unalmas játék. :)
  • Atkamon
    #9136
    "Csak" ennyi van benne... Tán nem elég?
  • Qwerty4
    #9135
    Összesen hány város is van ebben a játékban?
    Van az "utas pálya", az alapváros, Jeruzsálem, Acre, Damaszkusz és ennyi?
    Vagy még van?Egyelőre ezek vannak jelölve a téképen.
  • Atkamon
    #9134
    Hát, azért mondjuk van benne párbeszéd bőven, de ez nem RPG, mint a Witcher, szóval itt nem kell neked válaszolnod. De mondjuk a sztorit nem fogod megérteni angol tudás nélkül.
  • Apa27
    #9133
    nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
  • lightjack
    #9132
    egyetértek az előttem szólóval, valóban én is most ettem fel és elkezdtem vele játszani, de kb 3 óra múlva meguntam. semmi kihívás nincs benne, lenyomsz 2 gombot azt mindent megcsinál helyetted, az ugrálások pl nagyon unalmasak. nem úgy mint a prince of persiában. ott jókor kell megnyomni a jó gombot különben meghalsz. itt lenyomod a két beállított gombot és mindenen átugrik, mindenen felmászik. valóban szerintem is nagyon nagyon egyhangú, monoton a játék, és ezt úgy mondom hogy már az elején meguntam. sajnos tele van kihagyott ziccerekkel a játék. na mind1. pozitívum viszont hogy nagyon nagyon szép a játék, csak sajna a grafikánál sokkal de sokkal fontosabb a játékélmény.
  • CroftManor
    #9131
    annyira nem vészes sztem, Al Mualim beszél sokat, egy küldetés előtt illetve után, ha visszamész hozzá. Ezen felül ha elmész a megadott városba, ott kell még beszélni a Buaróval (vagy kivel) aki kiadja neked a tollat. Ha visszaviszed véresen, azzal jelképesen jelzed, h az áldozatod halott...
  • Apa27
    #9130
    És azt valaki meg tudja mondani, hogy mennyire van tele aktív párbeszéddel? Olyan mint a The Witcher?
    Vagy azért ennyire nem bonyolult? Inkább a gyilkosságon van a hangsúly? Vagy a párbeszédeken is?
    "Hogy balra menjek vagy jobbra? És nem mindegy melyiket választom..."
  • lolSL
    #9129
    A játékhoz nincsen magyarítás
  • Apa27
    #9128
    Sziasztok! Egy nagyon fontos kérdésem lenne! Mégpedig az, hogy ha nekem a Seam-em Magyarra van beállítva, akkor ha én megveszem az Assassin's Creed nevü játékot, akkor Magyar lesze-e a feliratozás?
    Ugyanis a Left4Death2 -nél, teljesen magyar lett a játék!
    Valamint, hogyan tudnék hozzá magyarosítást leszedni és honnan?
    Kérlek titeket segítsetek!
    Írjátok meg a [email protected] e-mail címemre!!!
    Köszönettel!!!
  • Qwerty4
    #9127
    Nem éppen.Amit felsoroltál azokat nem csak egyszerűen unom, hanem már utálom is. :)
    Én ezeket a stílusokat szeretem leginkább: lopakodós, túlélő horror és egyéb horror, hangulatos (ízlésem szerint)/ötletes single TPS-ek, FPS-ek, RPG-k, kalandok.
  • CroftManor
    #9126
    igazából ez attól függ, h milyen típusú játékok jönnek be. Nyílván ha mondjuk egy Battlefield BC fan vagy, vagy egy CoD, akkor nem ez a te műfajod :) Ehhez türelem kell
  • Qwerty4
    #9125
    Az biztos, hogy ez a játék a legunalmasabb, azok közül amiket idén kipróbáltam.Nekem nem jön be.
    Jól optimalizált, gyönyörű is, de más pozitívumot nem nagyon látok ebben...
  • Atkamon
    #9124
    Alt+F4... És mivel mindig ment a játék, ezért még attól sem kell félni, hogy elveszik.
  • Qwerty4
    #9123
    Ez sokat nem segít, ha unom a helyszínt vagy a játékmenetet.Még a kilépés is olyan hosszú procedúra...pff