9242
  • pelezinho
    #9202
    Sziasztok!
    Szükségem lenne egy angol nyelv szakértő vagy egy tanultabb assassin' fan segítségére! A játékban egy híres idézet értelmezésében elakadtam.
    "Nothing is True, Everything is Permitted." Szószerint értelmezve elég értelmetlenül hangzik...

    Előre is köszi az értelmezést!
  • RAMyMamy
    #9201
    nincs mit :D
  • atis0425
    #9200
    Wauuu!!!!
    Ezer koszike!

    Na, ezzel muxik a dolog! Nagyon halas vagyok, koszike!
  • RAMyMamy
    #9199
    alt+enter?
  • atis0425
    #9198
    Sziasztok!
    Valaki tudna tanacsot adni, hogyan tehetnem az AC1-et teljeskepernyosse? Mindig kikattintok a jatekbol, elinditva alkalmazasokat, vagy az ablakot huzogatom ide-oda. Nagyon idegesito.
    1440x900 felbontason is megmarad az ablak szegelye, feluszik a taskbar is.

    Ezer halam!
    Atis.
  • Bhalage
    #9197
    singlebe nyomtam vegig :d veget bevalom nem is ertettem legalabbis kodos, lehet meg 1x neki kene futni
  • CroftManor
    #9196
    Nekem is a kettő jött be igazán, de a brotherhood meg nagyon jó a multi miatt. Viszont a sztori része is jónak mondható.
  • Bhalage
    #9195
    igazat megvallva nekem a II resz a non plus ultra a brotherhood annyira nem volt WTF, de a 2ik resz adam es eva stb mindenkepp : ) noeg a borgia zsirdiszno utani hajsza, de amugy jo a brotherhood is.
  • Atkamon
    #9194
    Brotherhoodot is érdemes amúgy megvenni, mert a multi iszonyat jó benne.
  • Atkamon
    #9193
    Hát még a másik két rész sztorija... azokban aztán igazán beindul.
  • Bhalage
    #9192
    en is igy voltam vele : ) nekem egyik videokartyamhoz adtak ajandekba, aztan meg se neztem (mondvan ezek a ajandekba adott cuccok mindig szarok szoktak lenni) aztan egyszer veletlenul megneztem azota megy az AC fansag... hatalmas jatek es tortenet. foelg a vege es a vege amikor teljesen becsavarodik :o)
  • vortel
    #9191
    Basszus! Nekem ez a játék eddig teljesen kimaradt, pedig megvan két éve. Elkezdtem játszani, mert nem volt mivel, és totál ráfüggtem... Már ott figyel a polcomon a fóliás 2. rész PS3- verzió, plusz a tört ps3-hoz már ott a vinyón a brotherhood. Asszem lesz mivel játszani az őszi release dömpingig :D
  • Bhalage
    #9190
    akkor way to go!
  • Atkamon
    #9189
    Angolból felsőfokúm van, és magyaul is tudok... :)
  • Bhalage
    #9188
    csak nehgoy MEG LETTÉL VILLÁMCSAPVA szintű legyen :o)))
  • RAMyMamy
    #9187
    Írtam pm-et. :)
  • Atkamon
    #9186
    Én fordításban szívesen segítek!
  • RAMyMamy
    #9185
    Hidd el, biztos van olyan, akit érdekel. Főleg, ha valaki még nem játszott a sorozat egyik részével sem, akkor neki jól jöhet. Meg vannak olyanok, akiknek az első rész nem jött be (mert valljuk be, néhol elég unalmas) és emiatt nincsenek képben a sztorival. :)

    Jó lenne, ha fel tudnád venni. Nem kellene az egészet, csak bizonyos részeket. Nekem most a tutorial rész végéig van meg, az 2 videó, annyit talán fel tudok tölteni. Viszont ennek külön YT csatornája lenne, ahhoz megadnám a jelszót meg a mail címet.
  • CroftManor
    #9184
    Én feltudnám venni a játék végigjátszását HDban és értek is a vágáshoz. Van is You tubeon csatornám, már egy jó ideje videókkal foglalkozom...
    De szerintem most már nem nagyon érdekel senkit a játék magyar fordítása, már eltelt 3 év a játék megjelenése óta.
  • RAMyMamy
    #9183
    Hali.

    Nemrégiben elhatároztam, hogy készítek a játékhoz végigjátszás (walkthrough) videókat és ezeket magyar felirattal látom el (a sztori miatt). Ehhez kérnék most segítséget.
    Elsősorban olyan személyek jelentkezését várom, akik fel tudják venni a játék végigjátszását videóra (pl. Frapsszel). Feltétel hozzá: legmagasabb grafikai beállításokkal és legalább 720p-ben fusson a játék (tehát a videókat HD minőségben kellene felvenni) és tudj videót vágni, konvertálni. Ezeket egy közös YouTube csatornára kellene feltölteni, én pedig időzíteném hozzá a feliratot. Helyhiány és gagyi net miatt nem tudom megoldani a videók felvételét és feltöltését.
    Másodsorban jó lenne, ha valaki tudna segédkezni a játék szövegkönyvének fordításában vagy a lefordított szöveg lektorálásában, utóbbi is nagyon jól jönne.

    A játék első 5 perce magyar felirattal. (Néhol rossz a fordítás, ezt azóta már javítottam, csak bele lett égetve a felirat a videóba és nem tudom cserélni.)

    Aki szeretne segédkezni, az írjon itt nekem privát üzenetet.
  • caps lock
    #9182
    Hello!
    Akinek gondja van a játékkal,annak tudom ajánlani a GAME BOOSTER nevű programot.A játék folyton lefagyott,kilépett,és ami igazán idegesített,hogy a szereplők csak tátogtak,nem volt hang.Eredeti,ráadásul az új,rendezői változat,ami elvileg már javított verzió.A gépigény is bőven megvolt.Már azt hittem rossz a termék.Na szóval rátaláltam erre a programra,ami aztán orvosolt minden bajt.A lényege,hogy letiltja az összes feleslegesen (legalábbis a játék alatt)futó háttéralkalmazásokat,felugró ablakokat,mindent ami zavarhatja a játékot,és így RAM-ot szabadít fel.Lehetőség van még a játék fájlainak töredezettség mentesítésére is és egyéb hasznos alkalmazásokra.Nekem bevált!
  • Bhalage
    #9181
    én elég profi angolos vagyok, de nekem is nehezemre esett megérteni 1-2 beszélgetést, de azért a lényeg megvolt. igen jól esett volna némi subtitles
    sztem a játék is és a történet is szuper
  • Atkamon
    #9180
    Sok köze van az első résznek a másodikhoz azért... Ha komolyan érdekel a sztori, akkor mindenképpen vidd végig az elsőt is. Utána úgyis jó lesz látni, hogy menyit fejlődtek a következő részek :D
  • kisokka
    #9179
    Hát szomorú vagyok, egyébként nem is nagyon értem hogyan lehet ez, hogy nem tettek bele feliratot.Biztosan szándékos húzás, de azt akinek kipattant a fejéből, nagy örömmel végigostoroznám Jeruzsálem utcáin
    Azt tudom, hogy az újabb részekbe már tettek feliratot, de én nem szeretek a közepébe vágni(bár állítólag az első résznek nem sok köze van a másodikhoz).
    Az ajánlást köszönöm, szerintem élni fogok vele a közeljövőben
  • Atkamon
    #9178
    Nem adtak ki patchet, nem is fognak... Teljes leírást sem találtam még, amiben minden benne lenne részletesen...
    Szerintem kezdd el a játékot, aztán ha nem értesz valamit, akkor esetleg tudok egy olyat ajánlani, hogy írj nekem priviben, és elmagyarázom azt a részt. Aztán a többi részben már van angol felirat.
  • kisokka
    #9177
    Üdv mindenki!Ahogy nézem, ebben a topicban már lerágott csont a felirat-kérdés.Elég régen kérdeztek erről utoljára, csak reménykednék, hátha van egy patch hozzá, ami tartalmazza.Felőlem lehet angol is, mert van némi tudásom, de hallás alapján elég gáz.
    Már vagy 2 éve kijátszhattam volna, mert unokaöcsém kölcsönadta, de mivel őt inkább a látvány érdekli, semmint a történet, ő már rég kitekerte.Én meg kétszer is elkezdtem, de iszonyat mód bosszant, hogy nem értem a történetet.Egyszer valahol találtam egy teljes leírást róla, de az is hiányos volt.Nos végül is emiatt nem nyomattam még az újabb részekkel se, pedig nagyon ütne nálam ez a gamma.
    (mielőtt valaki ostorozna, ez a kérdés nincs benne a F.A.Q.-ben)
  • Syasya6
    #9176
    Megpróbáltam az összeset, ami a linkelt oldalon volt. :(
    Egyértelmű volt, hogy a 9est a 9essel indítom :) De pont, hogy ez a trainer ölte meg a játékot. A többi pedig nem műkszik :( Mondja, hogy aktív, csak éppenséggel nem megy... :(
  • CroftManor
    #9175
    Hát próbálj ki más trainereket is, így erre konkrétan nem tudunk mit mondani. nézd meg ezt. Olyan trainert válassz, amilyen típusú az ac exéje. pl 10.1, 1.02
  • Syasya6
    #9174
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy letöltöttem ac1-hez két trainert. A dx9-et és a 10-et, de amikor f1-el szeretném aktiválni, meg hal a játék.
    Tud valaki segíteni?
    Köszi!
  • bgabor
    #9173
    Azt azért megjegyezmém, hogy bár nemtudom mennyiért vetted az AC-t, de néhány ezressel többért már szert tehetsz egy új videókártyára a hátoldalon felsoroltak közül. Ezer éves kártyák, nem olyan drágák már.
  • Bence94
    #9172
    nem fog menni! tessék venni új vga-t az ami neked van több mint 6 éves már... gondolom agp-s akkor a gép se sokkal jobb akkor pedig gép kell...
  • olasz000
    #9171
    Megtettem. De sajnos nem lett jobb. Mindíg azt írja ki a monitor, hogy "invalid fraqvencia" az intrót meg lehet hallani.
    (néhány napja vettem meg az AC-t, tehát eredeti)

    Aztán utánna olvastam a doboz hátoldalán, hogy a kiadáskor támogatott vidókártyák: Ati Radeon: x1600/1650-1950/HD 2000 / 3000 sorozat.
    Tehát az Én Asus Ati 9550-em (256) az pont nem támogatott.

    És ehez mondjon már valaki valami okosat, hogy hogyan lehetne-e mondjuk szoftveresen kompatibilissá tenni a videókarimat.. ! Úgy játszanék már vele, de most v.kártya cserét meg nem akarok...
  • syberia2
    #9170
    első lépésben tisztítsd ki a port a géped belsejéből, mert így nagyon megerölteted a gépedet és kikapcsol. Hidd el, nekem is ez volt:)
  • olasz000
    #9169
    Hali!
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor elindítom az AC-t akkor fut a hang, meg minden, de nem látok semmit, és olyan mintha kikapcsolna a monitorom. Fut az egész, de nem látok semmit. NYilván Videókari baja van, mert nem támogatott az Asus A9550 (256)-os videókarim. Tehát nincs a játékhoz valami patch, ami támogatná a videókártyámat? Vagy valahogy meg lehetne oldani ezt a problémát?!

    Köszi előre is a segítő válaszokat! :)
  • cserpak
    #9168
    A magyarítások.hu-n írta az egyik gyerek most, hogy létezik a 3 AC-hez olyan angol végigjátszás, ami tartalmazza az összes párbeszédet, ismeri azt valaki? Segítsetek!
  • Atkamon
    #9167
    Semmi nincs, ha megvan az összes zászló, az csak ilyen béna próbálkozás, hogy több tartalom legyen. Ha ez mind megvan, akkor vége... Mehetsz a sokkalsokkal jobb második részre, és annak a folytatására :)
  • Zazu18
    #9166
    Hűűű... Köszi szépen!!! :)

    Még annyit, hogy ha végig vittem, minden civilnek segítettem, összes nézőpont megnézve stb..., a zászlókeresésen kívül van más is??? És mi van, ha az összes zászló megvan?

    Köszi! Z
  • Atkamon
    #9165
    Nyomd meg a kijelölés gombot, hogy visszavond a kijelölést az ellenségről, és kezdj el rohanni... Ekkor automatikusan elteszed a fegyvert.
  • Zazu18
    #9164
    Hali!!!

    Egy kis csatározás közben a kör közepén állva hogy tudom elrakni a fegyvert, hogy elfuthassak??? mert nem igazán akarja... és mivel millió1en jönnek + 1241423 nyilas, így elég egyértelmű a halálom... :S

    Köszi a segítséget! Zazu
  • Wreck86
    #9163
    Köszi!
    Úgy nézem,hogy a viewpontok,civil mentések egyéni küldetések megmaradtak,csak főgyilok van. Zászlóknál a Mastyf-i ből már csak 1 kell.:D