565
  • Gubberx
    #320
    lvl 40+10mill
  • Gubberx
    #319
    pontosan már nem emlékszem milyen szinten lehet(asszem valahol lvl 40-50 között) meg kell hozzá pár milla pénz is.
  • Tommyka
    #318
    És én is alakíthatok guildet? ha igen akkor mi kell hozzá?
  • Gubberx
    #317
    annyi az előnyöd hogy egy társaságban vagy és tudjátok segíteni egymást. Máskérdés hogy a magyar guildek sztem ****** ****k, semmi összetartás. Tisztelet a kivételnek^^
  • Tommyka
    #316
    Na meg pesze az is kérdés én akarok e oda kapcsolódnimert származik e előny ebből vagy nem? nem tudom nem vagyok teljesen tisztában vele. A másik kérdés pedig a 2nd table-vel kapcsolatos miért nem akar velem beszélni a young seo ?
  • link78
    #315
    Valaki, aki klán tag felvehet téged, ha összetalálkoztok, mint amikor partiba csatlakozol vagy árulni akarsz. Na meg persze fel akar e venni a klánba az is kérdés.
  • Tommyka
    #314
    Hogyan tudog klánba csatlakozni?
  • Gubberx
    #313
    Márha a hátas állattal kínlódtok:)
  • Gubberx
    #312
    talán nem lvl 50 alatt kéne próbálkozni:)
  • link78
    #311
    De, hogy az anyában lehet levinni az energiáját? Hát folyton gyógyítják magukat a dögök.
  • Tommyka
    #310
    köszi most már megy
  • Gubberx
    #309
    annyi hp-ja kell hogy legyen az állatnak már csak hogy az egészet le tudja vinni a hunter skill,aztán ha rányomod vagy befogja és bekerül az állat az inventorydba vagy azt látod hoyg ismét max hp-n van az állat akkor próbálkozhatsz tovább.
  • Tommyka
    #308
    tehát az a hunter skill a kis kék kezecske de ha azt elengedem akkor semmi nem történik :( lvl 26
  • Gubberx
    #307
    hunterként kapsz hunter skillt amire ha pontokat teszel nő a sebzése( ill. ha az int-re teszel szintlépéskor pontokat az szintén növeli a skill damaget) Ki kell tapasztalnod hogy mennyire kell levined a mob hp-ját hogy a hunter skill leszedje az összes maradék hp-át, aztán már csak szerencse kérdése. Vagy befogja vagy nem.
  • link78
    #306
    Szia, én ebben sajnos nem tudok neked segíteni és láthatod, hogy mindenki más elvan itt veszve, de a 10 Dragon szerveren elég sok magyar van, ott vagyok én is ott csatlakozhatsz magyar klánhoz is.
    Majd ott rákérdezek én is hátha ők tudják a választ.
    Hányas szintű vagy egyébként?
  • Tommyka
    #305
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy tudok állatokat befogni?
    Az elsődleges kasztom a hunter, valami skill kell hozzá? vagy valami hasonló? Pls help? szeretném kipróbálni és nem bírok rájönni. azt olvastam le kell vinni az életét 10% körülre de utánna nem tudom mi kell?segítsetek:D
  • link78
    #304
    Üdv mindenkinek egy pár napja kezdtem el tolni a játékot csak gondoltam beköszönök hátha van erre még élet.
  • Shadow42
    #303
    Petra .. Gyerünk farmolni és én is beszálok :)
    khmmmmm.. de szinte sosem látlak :((
  • Petruska
    #302
    Ha lesz pénzem csinálok saját guildet.
  • Petruska
    #301
    Üdv, a játék ingyenes, és az is marad.(reméljük)
    Ha az állatkád elhalálozik akkor Dead Spirit's incense kell neki ami úgy néz ki mint egy cserebogár és a central market tavern-nél lehet venni, 5k darabja.
    Azon a szerveren kezdesz amelyikhez csak kedved van mert bármikor átléphetsz a másikakra is.
    Ha jól tudom 4 magyar guild van ami aktív.
    Két shao a tamadoteam és a gladiators, és zuang trustlovagok és tamadoheroes.
  • Hydroceph
    #300
    20 perc és lennvan, servereket nemnagyon vagom, van esetleg ahol osszegyult ez a nagy magyarkozonseg?:D ja meg egyketszot valaki irhatna :P
  • The Methode
    #299
    Ez a game most full ingyenes?
  • Vesz
    #298
    hali uj vagyok és nem tom hogy az álatokat hogy lehet feléleszteni. segitsetek léci.
  • Petruska
    #297
    Hello! Jöttem láttam kérdeztem. Vagyis kérdeztem volna de megint üres a fórum:(
  • Shadow42
    #296
    Arra pont jó ez az oldal

    Egyébként olyan könyveket eddig csak dropban találtam, illetve lehet venni piacon a játékosoktól, NPC karakternél nem.
  • StReCh
    #295
    Aha értem. Ok köszi a választ, csak azért kérdeztem mert pl most amit találtam az egy "book of chromatic powder" és így nemsokat láttam belőle árusoknál vagy csak eddig nem volt szerencsém hozzá :)
  • Shadow42
    #294
    Attól függ, akarsz-e összerakni cuccot, ha nem ill használni asszem csak 5 dan felett tudnád a készítetet cuccot(sikítson valaki ha rosszul tudom).
    Pl zöld könyveket 100-150K környékén el lehet adni, néha 200K-ért is elviszik :) (én eladom őket)
  • StReCh
    #293
    Hali. Lenne egy kérdésem. A talált könyveket (pl Book of Iron , stb.) érdemes összerakni vagy inkább adjam el?
  • Shadow42
    #292
    Lehet nem pont erre gondoltál, de elég sok okosság van itt is :)ERRE
  • izem
    #291
    sziasztok
    a tárgy upgraterol hol találok infot?
  • Shadow42
    #290
    Azért én közben alkottam :) Meglett az 5 Dan és a Second Job Promotion.
    A Job küldetés az gáz volt majd az összes NPC-t végig kellett járni és mindnek volt valami kívánsága, a vége az volt, hogy 10 db Jangbold tiger fejet kellett gyűjteni, de lekellett vágni vagy 40 tigrist a 10 fejért...
  • Lovaskocsi
    #289
    Köszi az infót :)
  • Shadow42
    #288
    Emlékeim szerint lvl28 körüli.
    De néha érdeklődj.
    Ja még valami, mikor a Crypt 2 küldetésben megkapod a Páncélt akkor azt mondja a küldetés vége a Warrior Trénernél van. De MIELŐTT hozámész, rakd ki a páncélokat a Bankba!! Ugyanis a Dög Tréner lecseréli Crypt 2 csizmára őket :(
  • Lovaskocsi
    #287
    Még annyit hogy The 2nd Cryptic Tale - Discovering the Truth történetet hanyas szintől lehet kezdeni? Vagy szintfüggetlen?
    köszike
  • Lovaskocsi
    #286
    Köszike :) fülhalgató nálkül jáccok valszeg ez a hiba :))
  • Shadow42
    #285
    Amikor a Statue elveszi a könyvet és ad egy láncot, akkor hallanod kell egy Csilingelő hangot!!! Ha azt nem hallod, csak láncot ad. Akkor azonnal csináld vissza és menj másikhoz. Mert nem jó a sorrend és akkor hiába mész a TombStonehoz, nem töri fel a pecsétet.
    Majd a Cript2 küldetés Puzzle of sky alküldetése is hasonló lesz, de ott fákat kell felkeresni Highlandon...
  • Lovaskocsi
    #284
    Aszerint csináltam amit leírtál de nekem nem történt semmi változás Highlandbe a Misteres Peonynál nem lett vége a küldinek:(
  • Shadow42
    #283
    Nem ismétlem magam, olvasd el a 241-es hozzászólásom itt lejjebb...
  • Shadow42
    #282
    Tudod ez sokmindentől függ, kinek melyik szerver lagol esetleg túl nagy a tömeg. Én azt mondanám hogy 2-es, 4-es, de majd lehet valaki mást mond
  • Lovaskocsi
    #281
    Sziasztok!
    The Puzzle of Wisdom questbe kéne 1 kis segítség.
    A probélémám annyi hogy megvan a 4 láncom de amikor beszélek a Tombstone of Conveyance oszlóppal azt írja hogy fel kell törnöm a pecsétet és addig nem tudom elolvasni ez mit jelent, mit hagytam esetleg ki?
    Előre is köszönöm a segítséget.