565
  • izem
    #280
    ok,akkor hol a legtöbb Magyar?
  • Gubberx
    #279
    Tök mindegy:) bármelyik serverre be tudsz lépni a kariddal.
  • izem
    #278
    melyik szerverre érdemes magyarnak menni?
  • Gubberx
    #277
    Az.
  • izem
    #276
    ingyenes game?
  • Shadow42
    #275
    Nincs időm fórumozni, a héten 5 Danos akarok lenni. Kell még 70% :)
  • Gubberx
    #274
    Most 9dragons-t tolom amíg tart a béta, nagyon tetszetős game és régóta vártam rá.
  • Shadow42
    #273
    A Guildet meg elég könnyű csinálni. Kell hozzá 4 Dan és kb 10Milla
  • Shadow42
    #272
    Fatima .. Mért nem gyüssz Herozni?
  • Cat 02 #271
    rip xP
  • Gubberx
    #270
    meghalt a fórum:)
  • Gubberx
    #269
    Nem, csak nincs mit írni:)
  • Shadow42
    #268
    Hmm.. mostmeg mindenki Dínósat jáccik? az az kihalt? :)
  • Shadow42
    #267
    Látszólag nincs, de toborozz
  • Petruska
    #266
    Pontosabban a mienk? Azaz ÁrnyékLovag?
  • Petruska
    #265
    Sziók:) Mizu errefelé? Shadow-n van kívül itt valaki aki magyar guild tag?
  • Gubberx
    #264
    A guild master tudja betenni,és más játékokkal elentétben itt cserélgetni is lehet.
  • Cat 02 #263
    őszinte legyek én sem tudom
    de ha csinálsz egy Guildet akkor sok játékban lehet kirakni a neve elé egy 16*16 os képet ami soxor egy országzászló
  • sazsmadar
    #262
    Köszi a segítő szándékot, de ezzel sajnons nekem nem sokat segítettél. Lehetne kérni egy kicsit bővebben? Köszi
  • Cat 02 #261
    Guild
  • sazsmadar
    #260
    Láttam a játékban egyes emberkék neve előtt zászlót. Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt mi módon lehet beilleszteni a név elé?
    Köszi.
  • Gubberx
    #259
    A kockázatok és mellékhatások érdekében kérdezze meg kovácsát és olvassa el a kövek tulajdonságát:)
  • Gubberx
    #258
    minden kőre rá van irva mibe rakható és mit tud,max 3 egyforma követ rakhatsz rá egyszerre, ha 3-at raksz be nagyobb a siker esélye. Azt figyeltem meg hogy ugy a legnagyobb az esély hogy sima fegyóval kezded ami még nincs plusszolva, felnyomod +1-re, bezárod az upgrade ablakot, megint megnyitod nyomod tovább, megint bezárod és így tovább. Nekem a a +3 így mindíg sikerül de a fegyóm az pl most +5-ös a 43-as fegyó meg +4-es:)De ez a saját tapasztalat.
  • Cat 02 #257
    hát áltaában moncik dobják és rá van írva mit tud
  • Shadow42
    #256
    A masnit máshova szokás kötni, de ide nem írom le, mert kivág a Modi
  • Shadow42
    #255
    de kicsit részletesen tehát fogok egy alap fegyót oda dzsalok a kovácshoz és belerakatok követ, de milyent? és hányat 1xerre?
  • Gubberx
    #254
    Jah:) masnit is rak rá:))
  • Shadow42
    #253
    Pontosabban bezacskózza :)
  • Gubberx
    #252
    Én úgy emlékszem ha megvan mindd a 2 alapanyag akkor vissza kell menni vele a tavernes csajhoz aki adja érte azt a cuccot amit a kovácsnak kell vinni.
  • Cat 02 #251
    de asszem
    de mire kell kattolni ?
  • Shadow42
    #250
    ez nem az ahol szenet meg medvecsontot kell gyüjteni? mert akkor a szenet a kovácsnak, a csontot meg a aki a csi potiont gyártja..
  • Cat 02 #249
    Delivery to Dragon Castle talán
  • Gubberx
    #248
    Abszolút szerencse kérdése :)
  • Shadow42
    #247
    na most akkor konkretizáljuk, hogy is kell csinálni? de lécci szájbarágósan :)
  • Gubberx
    #246
    Mi a quest neve?
  • Cat 02 #245
    van vmi 14 es questem odamek csajhoz az lebax hogy miért itt vok mivel a vársoban kéne odaadonom a cuccot a kovácsnak meg még vkinek
    odamek kovácshoz és a questben benen sincs a quest neve :S
  • Gubberx
    #244
    Nekem 3db fegyót tört el +4-nél mire felment +5-re :) :) Általában reggel több upgrade sikerül(akkor még biztos nem fáradt a kovács) :)
  • Gubberx
    #243
    Gyúrni kell vazeeeee :):) Én ugy csinálom hogy 4-5 szinttel magasabb ellenfelekből magamra húzok amennyit csak tudok és területre ható skillel pikk-pakk kinyírom őket, csakúgy pörög fel az exp:D
  • Shadow42
    #242
    A Kovácstól picit balra hátrább van egy fegyverkereskedő, nála tudsz venni fegyvert, de dob az ellenfél is ált jobbat, mint ami kapható. Viszont a köberakatást csak vett fegyón javasolom, mert ha a kovács eltör kőberakás közben egy +2;+3-as cuccot, hát én nagyon csúnyát kívántam anno neki
  • Shadow42
    #241
    Végre végre Sikerült kirakni a Puzzle-t. Köszönet itt is Petruskának érte :)
    A lényeg a sorrend volt hogy milyen sorrendben kell a Statu-hoz menni. Kezdve a lejtő alján aztán a kerítés melletti majd a maradék 2, és tényleg ha jó sorrendben megyünk akkor csilingel amikor elveszi a könyvet. Aztán a 4 cserébe kapott lánccal a koponya előtti kőtömbnél elolvasni a szöveget és ha bejön a kép akkor jó volt a sorrend és kész. Vagyis nem, mert a vége az, hogy el kell menni Highlandbe a Misteres Peonyhoz(jól írtam a nevét?)és ő adja a jól megérdemelt 3 Dantól használható cuccot a küldetésért.