565
  • Hikoro
    #360
    Nem nagyon engedi!
  • Hikoro
    #359
    Csinál nekem valaki?
  • Hikoro
    #358
    Itt regiztem!és ezta a kis-nagy betűt úgyérted,hogy pl. a nevemet kisbetűvel írjam akkor a belépésnél naggyal?
  • jack crever
    #357
    ja és a kisbetü nagybetü si számit
  • jack crever
    #356
    hé öcsém nesze it regizzzzzz:
    http://hero.netgame.com/
  • Hikoro
    #355
    Nemtudok csinálni id-ét!Regizek és mikor beírom a nevem + a passt és log in-ozom akkor azt írja,hogy ilyen nincs a rendszerben!
  • Hikoro
    #354
    MEGVAN!!!
  • Hikoro
    #353
    ti honnan szedtétek le?
  • Hikoro
    #352
    Picsába megint azt írja ki!
  • Hikoro
    #351
    F@szom ezzel a szarral,most meg azt írja ki,hogy nincs becsomagolva!ÁÁÁÁ
  • Gubberx
    #350
    sosem találkoztam ilyen hibával...
  • Hikoro
    #349
    Leszedem újra!Most megin másfél órát kell várnom!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Kell ez a játék !
  • Hikoro
    #348
    Nemtom felrakni a gamet!Azt írja,hogy :"An error prevents this program from continuing:Don't Read Infomanion File For Auto Installation.It's Broken."

    Pls segítsetek!
    Elöre is köszi!
  • Gubberx
    #347
    Warrior - Bearers Of Power
    Hunter - Tamers Of The Wilds
    Physician
    Assassin - Stealth Killer

    bővebb infó ITT
  • Hikoro
    #346
    Most szedem le a játékot!

    Ha vannak vadászok amik állatokat fognak be!Mik vannak még?

    ELÖRE IS KÖSZI!
  • jack crever
    #345
    köszi:D
  • Gubberx
    #344
    lehet venni a tavernben vagy általában kapsz is állat ujraélesztő cuccot. ffejből meg nem mondom mi a neve:D
  • jack crever
    #343
    ja és még valami mit tegyek ha meghalt a lovam?
  • Cat 02 #342
    sas jól néz ki =)
  • Gubberx
    #341
    mindenkinél rossz, lvl 10-en(1 dan) tudsz szakmát választani és ha huntert választod akkor tudsz állatokat befogni. Az elején farkasokat, lvl 30 körül medvéket tudsz befogni később pedig lvl 50 felett utazó állatokat és nagyobb harci állatokat.
  • jack crever
    #340
    Ja és még valami csak nálam rosz most a hero online szerver vagy mindenkinél? erro van
    az IDŐ:2007.4.2 16:17
  • jack crever
    #339
    sziasztok csak azt szeretném megkérdezni hogy hogyan szerezhetek hunter skill-t ahogy elnéztem az oldalt látom ezt már végigrágtátok (csak 10%élete marad akkor lehet meg ijesmi) de pontosabban : Hol lehet beszerezni? Hogyan kell használni? Milyen álatokat lehet elejteni?
    Milyen szinten érdemes/lehet ezt csinálni?

    ELŐRE IS KÖSZI ÉS FOREVER HERO ONLINE
  • Tommyka
    #338
    Szia!

    Azt hogy miket akarsz ölni magadnak kell megválasztanod. Bár Én a venom swamp on a red illusionokat javaslom neked elég sok xp t adnak még:)
  • Kyle Ying
    #337
    Sziasztok!
    Új vagyok nem tudnátok hogy hol érdemes szörnyet írtani egy 17 es karinak? Mert most a renegadekat írtom de azokbol kevés XP esik. Lécci segítsetek. Ja és megtudnátok mondani hogy melyik Serveren van a legtöbb magyar? kérlek titeket írjátok le. Köszi
  • Shadow42
    #336
    Mostanában új Karit fejlesztek és Andaxin néven vagyok elérhető valamelyik Dragonon.
  • Tommyka
    #335
    Hi ha szükséged van segítségre szólj bátran. Én mindig a dragon 3 on vagyok Coffos néven. Ha felveszel a hero messengerre akkor látod mikor vagyok elérhető
  • colos01
    #334
    köszike már sikerült megoldani a küldetést
  • Tommyka
    #333
    Akkor a puzle küldetésnél vagy ugye? Hány könyved van a 4 ből és melyek azok mert csak akkor tud valaki segíteni.
  • Tommyka
    #332
    Na most már megvan minden és amikor oda megyek a végén az utolsó örhöz nem történik semmi. De nem ám rá sem tudok kattintani bármi másra igen de arra a küldetésre nem.
    És felmerült egy másik problémám is az pedig a következő a mappról eltüntek az NPC ket ábrázoló kis körök. de csak az otthoni gépemen a munkahelyin megvan ezt hogyan tudom visszaállítani?
  • colos01
    #331
    köszike tommyka téynleg megvan :D csak bamba voltam :)
  • colos01
    #330
    A Mad Phisycannak könyvek kellenek, de a dragont nem találom. tudja vki hol van?
  • Tommyka
    #329
    Szia!

    Ez érdekes mivel ez quest item ezért még eldobni sem tudod biztos megnézted mindenütt[#beka3. A fényes fegyvert azt a highlandan szerezted meg mikor az a nő aki ott pislog lent a sok assasin között elküldött hogy öldd meg neki a az Acient Warriort akitől kaptál egy dobozt és utánna azt visszavitted a nőnek.
  • colos01
    #328
    Sziasztok lenne egy felettébb bosszntó kérdésem. 15ös fejvadász vagyok (a gizda fickó :) ) megszereztem a lángoló kardot (bár nme emlékszem h mikor :) ) megkell vele ölnöm egy manust Venom ban de mikor váltotta a kard és az íjj között a kard eltűnt és így hiába ölöm meg a csávót menkapom meg ott a cuccot
  • Gubberx
    #327
    Utánanézek:)
  • Tommyka
    #326
    Üdv.

    A 12 embert végigjárni akik adnak dolgokat amik nem zöldek hanem sima itemek és ezeket kell elvinni a végén a plains gate guard nak. minden megvan kivétel a két chi töltő amit vagy elhasználtam vagy eladtam. de vettem helyette másikat csak nem tudom mennyi kell belőle. Ha vissza megyek azokhoz az emberekhez akik ezeket adták nem csinálnak semmit. És már végképp nem tudom mi van
  • Gubberx
    #325
    pontosan mi a küldi mert fejből nem vágom már?
  • Tommyka
    #324
    Sziasztok Itt végleg elakadtam segítsetek légyszi
    Tiresome erned küldetésnél eladtam vagy elhasználtam a két pillt mit lehet csinálni? Segítsetek légyszi.
  • Gubberx
    #323
    Itt próbálkozz..
  • Tommyka
    #322
    Valaki segítsen mit kell csinálni ahhoz hogy a swampon a nő elfogadjon azzal amivel a general küld az ss ről? már ide oda futkosok közöttük
  • Tommyka
    #321
    hú akkor még sokat kell gyúrnom egy 1 személyes guildhezmondjuk a love már megvan csak még 13 lvl