565
  • ZoeSector
    #200
    meg még annyit hogy elkészült az első klán még csak a zhuangosoknak mert a másik oldalanak (saho) annak másik klán kell de ez is készül...
    Ha valaki szeretne csatlakozni az keressen meg nevem : ZoeSector szinte minden nap fenn vok oan 8 fele biztosan :) nah jó gamerkedést és öljetek sokat :)
  • ZoeSector
    #199
    nem tom nekem ien problémám nem volt... mien a géped proci alaplap chip készlet stb... mert a via intel és még valamihez van patch meg ha jóltom a nvidia kártyákhoz is de nekem is nvidia van és simán megy
  • Lord Zax
    #198
    Sziasztok. Nemrég leszedtem a játékot, fel is sikerült installálnom. Az auto patcher nem müködött igy manuális patchel frissitettem. Ezután elis indul, de a karakter generálás után ahogy inditanám a játékot kifagy váratlan hibával. Probáltam ujrainstallálni de ugyanez van.
    Nézegettem hivatalos forumokat ás láttam másnak is van hasonlo baja, de megoldást ott se tudtak mondani.
    Esetleg itt volt már vkinek ilyen és megtudta oldani?
  • Shadow42
    #197
    Hali ez a puzzle küldetés engem is érdekelne, mert elveszik a könyvet és adnak valami láncot, de azzal mi a bánatot kell kezdeni?
  • Lord RZA a PUNK
    #196
    szevasztok , pár napja kezdtem a gémet, dragon2ön nyomom általában lev21 vok. egy jó kis magyar társaságra vágyok :) nevem : ElmaaaSanSolo. ja és elakadtam a Puzzle (rejtvényes) küldiben amikor venom swampban a szobrokkal kell bíbelödni. tudna vki segiteni?
  • shaime01
    #195
    remélem ez nem volt komoly kérdés..
  • ZoeSector
    #194
    Hola shaime01 feltudnál jönni holnap oan délután 4 fele? és tudnél addni 4 millát? :$ mert annyi híja a klánnak... köszike
  • Cat 02 #193
    sas ?
  • shaime01
    #192
    lv52 5dan 2kyu ha vki még nem tudná :D
    pénzem nincs sok nagyából 10-12m ShaimeBlade a neven Dragon 7-en vagyok csak nem tudok játszani mostanában
  • shaime01
    #191
    huhu nem is tudtam hogy van ilyen forum :)

    én lv52-es vagyok most heroban jó játék bár a silkroad jobb ez tény, sword user vagyok a skillek látványosak néhány de nem mind sajna.. :) mondjuk kalonline/hero onlineban engem itt is igazából a petek fogtak meg nagyon..:)
  • Cat 02 #190
    ViktorVector , KillerCat

    de kb 2 havonta 1 szer felmegyek :D 15 meg 10 es karik talán :S
  • ZoeSector
    #189
    CAT 02 mi a neved a gameban?
  • Cat 02 #188
    van egy 28 as ismerősőm xD
  • ZoeSector
    #187
    Nah emberek mostmár a guild akadály a csak a pénz és most tudtam meg nem 40 milla a díj hanem csak 10 szal ha van valakinek feleskeges pénze kérem írjon és adakozzon köszi mindenkinek! :)

    Éljen a magyar guild
  • Cat 02 #186
    asszem van 1 millám azt oda tom adni :S
  • ZoeSector
    #185
    Hi all! :)

    A magyar guild már terveben van csak 1 kis probléma van... ha minden igaz 4dan kell hozzá meg 40milla. A 4dan az már látható távolban van de a 40 milla az picit húzós :S
    Várom a magyarok jelentkezését. nevem "ZoeSector" és a dragon 2 vok megtalálható
  • StReCh
    #184
    lvl 37 + :P
    Magyar guild még sztem nincs, egyik serveren se.
  • Neoncsoves
    #183
    Nah vagyok én is a gémben LVL 18 Male vagyok Neoncsoves a nevem :D
  • Cat 02 #182
    és csak IE vel jó :S
  • Kiado
    #181
    Amikor regisztrálsz rá kell kattintanod a Check ID-re. Ha azt írja ki, hogy the ID '****' is Unregistered, akkor haladhatsz tovább.
  • abonyitomz
    #180
    PLS help! regisztrálni akarok egy accot és ezt irja ki a végén Check this id , this is uniqueness. Ez mi lenne ?
  • Kiado
    #179
    21. szint megvan, találtam egy angol gyereket, akivel együtt csináltunk meg egy csomó questet, de mostmár a fejlődés az szerintem rohadt lassú lett, igaz, hogy 8 szintel magasabb mobokkal harcolok, de így is.
    Küldetésböl nagyon kevés van sajna, bár ez a box of love-s elég faxa volt, adott egy csomó cuccot lvl 30 ra és még a dobozt is ki lehetett nyitni.
  • Cat 02 #178
    nekem úgy tűnik :)
  • Kiado
    #177
    Hm lehet serverek között mozogni, tehát tök 8, hova kreálod a karid.
  • Cat 02 #176
    asszem KillerCat :)
  • Kiado
    #175
    Milyen névvel játszol Dragon2-n?
  • gameplusz
    #174
    Lolmán nefikázd SRO-t.
  • Cat 02 #173
    yeeha jó kis oldal :) jobb mint a hivatalos xD
  • Cat 02 #172
    emberek no problem :) 1ébként RX queen gyertek szerver 2 re :) a kari marad ez nem olyan mint az sro
  • Cat 02 #171
    akkor melyik szerveren is vagytok ? :)
  • Cat 02 #170
    Hero Online-t már az Xfire alatt is indíthatod
  • HRaVeN1
    #169
    Az tiszta hülyeség a játékban, hogy magasabb szintű questeket nem tudok elvállalni. Mindig fejlődni kell, hogy egyáltalán el tudjam kezdeni.
  • Cat 02 #168
    LOOOL

    nézzéek mi az 5.
  • Cat 02 #167
    ? :D
  • Petruska
    #166
    na ez nagyon nem volt szép...
  • Kiado
    #165
    Csak inkább dragon 2-re regisztráljatok.. :)
  • gameplusz
    #164
    Ehh, már megint a nők kavarnak... =)
  • Petruska
    #163
    ha minden jól megy akkor nemsoká népes lesz a magyarság száma mert aki eddig sro-zott és picit ráunt jó be lett fűzve h jöjjön, egy nap alatt lettünk 2-ből 4-en plusz még további 3 magyart találtunk, és még ki tudja mennyi van:)
  • Petruska
    #162
    dragon 10-es, Petruska és még hunter is, ha kell vkinek farkas vagy maci adok szivesen! Segítek mindenben ha kell azt is vágom már hogy fejlődik gyorsan az állatkád, meg a questeket is.A box of love bugos szal azzal nem lehet előre jutni:(
  • Petruska
    #161
    én is 2 dan-os vok ha valakit érdekel:P