162
  • REAL_CIÁN
    #82
    Ez úgy van tudod, hogy ha egy PS fan fikázza a 360-at, akkor halál rá, de fordítva mindent szabad. :D
  • Lenny
    #81
    A .hu-t vagy a .com-ot? :-)
    Az hogy "sorban halnak meg" azért túlzás nem?
  • Oldern the 1st
    #80
    Ej, ej, megint a régi móka, mi?

    A mozgásérzékelő technológiája már akkor megvolt, amikor a sonynak meg sem fordult a fejében a discmanek készítése ;)

    Úgyhogy ez baromi gyenge érv, ugye tudod? :)
  • Indigo
    #79
    Esküszöm olyan szövegek mennek itt mint egy óvodában
  • Renz
    #78
    Ahhoz, hogy meghibásodjanak a pléhsztésön3-ak, ahhoz előbb ki kellene dobni őket a piacra, csak a $ony még nem jut el idáig.
  • Indigo
    #77
    Ha titeket zavar a fosbox kifejezés, akkor miért kell folyamatosan gaystationozni? Jaaa, mert ő kezdte... Ez óvodás hozzáállás. (Ne értsetek félre, nem védeni akarom)
  • REAL_CIÁN
    #76
    A hírhez szólva, a Sony részéről tényleg felesleges ez a sok szövegelés, nem tudom mi szükség rá.
  • REAL_CIÁN
    #75
    Ha új, akkor olvasgasd egy kicsit a 365-öt, egy csomó embernek bekreplált, vagy szarakodik.
  • CzG
    #74
    Azért kiváncsi leszek arra hogy a gaystation 3-ból mennyinek lesz ugyanilyen baja mint a 360-nak. Mer tuti hogy ugyanezek a bajok előfognak jönni. Úgyhogy jobb lett volna ha csöndben maradsz.
  • Lenny
    #73
    Nekem ez új.
  • REAL_CIÁN
    #72
    A gépek életartamáról inkább ne szólj egy szót se, amikor sorban halnak meg a X360-ak.
  • CzG
    #71
    Nem is tudtad, hogy dzsonika az 576 nevezetű ps3 seggnyaló kommandó élharcosa?? És mint újságíró ilyen. Úgyhogy ezért elég durva az amit művel már évek óta az internetes fórumokon.
  • Morden23
    #70
    Ja, hogy ez egy újságnak ír?
    Akkor ezért hallok egyre több embert mikrofosozni, fosboxolni, meg LOL-ozni. Mert ilyen hozzáállású/stílusú emberek a "kultúra" forrásai. Magasról teszek rá egyébként, hogy melyik konzol a jobb, PS2-est egyszer, Xboxot meg még soha nem láttam:)
    És mi ez a baromság Bill Gates "jugend fanboy-ai" megjegyzés. Te tudod, hogy mit írtál le, te szerencsétlen idióta? Nézz már kicsit utána, hogy mit jelentett az a bizonyos "Jugend". Az, hogy te attól leszel valami überzseni a haverjaid között, hogy az MS-t, vagy Xboxot, vagy akármit fikázod, az egy elég masszív szegénységi bizonyítvány.

    Gazdasági statisztikák, piaci pozicionálás, pre-sales adatok, PR költségek, marketingtechnikák, ATL, BTL, citylight stat-ok. Ha majd ezeket le tudod írni a PS3 és a fosbox oldaláról, akkor kompetens egyénnek nevezlek, így csak egy bohóc vagy, akit sterilizáltatni kéne.
  • CzG
    #69
    Egyébként nem hinném, hogy az Ms másolná a sonyt. Például a gépek élettartalma. Milyen érdekes hogy a sony üzletpolitika szerint dobd ki a másfél éves géped mert nem éri meg a javitási költség. Az Xboxom 4 éves. Nincs benne modchip és semmi baja sincs. A másik meg az Xbox live. Hol tud a sony ilyet felmutatni???
  • CzG
    #68
    A sonynak ma sincs túl sok köze a konzolhoz. De valamikor régen tényleg jó volt az 576. Egyébként volt olyan időszak az 576-ban amikor meg a Segát nyomták és a Nintendo volt amit lehúztak. Ma meg ilyen dzsonféle alakok írnak benne. Ezért nem is veszem azt a wc-papírt amit újságnak csúfolnak.
  • Renz
    #67
    Emléxem anno amikor a $ony-nak még köze sem volt a konzolhoz, akkor meg a nintendót tolták maguk előtt, és a segát méltánytalanul hanyagolták! Az elfogulatlanság valahogy soha nem volt rájuk jellemző. Talán a legelején, a CoV után.
  • CzG
    #66
    Valamikor régen amikor még értékelhető újság volt. És nem a sony magyar talpnyalója.
  • Lenny
    #65
    Úgyértem mindegyik kontrollere hasonlítana a másik 19-re.:)
  • CzG
    #64
    Szerintem házibohócnak tartják az 576-nál. Nem is kell neki ilyeneket felvenni. Mert ha valaki ránéz rögtön elfogja a röhögés.
  • Lenny
    #63
    Nem szívesen vitázom veled dzsoniboj mert vitakétptelen alak vagy, de áruld már mégis hogyan lehetne másképp megalkotni egy kontrollert? Jó hogy hasonlítanak egymásra bazz, másképp nem állna kézre! Ha 20 féle konzol lenne akkor mindegyik hasonlítana a másik 19-re, neeem?

    Egyébként már én is kivágtam volna az újságtól mint macskát sz@rni...
  • Renz
    #62
    Az 576 mikor volt elfogulatlan?
  • Morden23
    #61
    Amit első ránézésre láttam a kommentedből: fosbox, mikrofos, LOOOOOOOOOOL.

    Na ezek után gondolkodj el rajta, hogy hülyébben nézne-e ki, ha egy csörgős bohócsipkával mászkálnál a tömött utcán.
  • CzG
    #60
    De ez már tényleg vad. Kozmikus méretben járatja le az 576-ot. Kiváncsi lennék azért valamire. Martin ezt adta ki neki házifeladatban? Mert nem hinném hogy normális újságnál megtürnének egy ilyen kicsinyes gyűlölködő alakot mint dzson. Ha én lennék a főszerkesztő tuti elzavarnám. Ennyit a nem elfogult újságírásról.
  • CzG
    #59
    Ebben van valami. Viszont én nem szidom minden fórumon a Microsoftot. Ő viszont mást sem tud. Még soha nem hallhattuk tőle azt, hogy valamiben az MS jó lenne. De ez igaz a Nintendora is.
  • Mike65
    #58
    ááá hagyd el a gyerekeknek még lehet beszélni a fejükkel, még ők sem viselkednek így
  • CzG
    #57
    Állj, a teste felnőtt ember. Az értelmi képességei alapján viszont megakadt az óvodás szinten.
  • csomi
    #56
    Egyebkent lassan mar elert annyit mint MS, mert lassan mar annyian, vagy tobben utaljak Magyarorszagon mint MS-t.
  • Mike65
    #55
    na most képzeljétek el hogy ez a dzson ez egy felnőtt ember gyerekek figyeljetek oda arra hogy ilyenek semmiféleképpen ne legyetek! inkább a lányokkal foglalkozzatok mint a konzolokkal és akkor nem lesz baj
  • CzG
    #54
    Ha rajtam múlna már régen elmegyógyintézetben lenne ez a majomka. És ott majd senkitől nem zavartatva játszhatna a gaystation 3-al.
  • csomi
    #53
    Termeszetesen a mogotted allora ervenyes a golyo. Persze ha ehhez aldozatokat kell hozni gondolom a szent ugy erdekeben te is meghoznad szivesen
  • Renz
    #52
    Ha a hülyeséget mérnék számokban, akkor te lennél a végtelen! Ki a francot érdekel, ha lop valaki, ha abból okosat alkotnak?

    Azt azért még fejtsd ki nekem, hogy egy mp3 lejátszónak vajh mi köze van egy kontrollerhez?
  • csomi
    #51
    Ezt Te mar olyan szinten uzod, hogy nem is gyogykezelest ajanlok hanem.
  • CzG
    #50
    Azért te minden újságírók gyöngye te sem linuxot használsz a melóhelyi gépeden. Majd ha annyit elértél az életben mint a Microsoft meg a Nintendo akkor ugass te marha.
  • Dzson
    #49
    A mikrofos már a konzol piacra is azért lépett be, mert ott volt a SONY meg a PS. :)))) Nézz meg egy igz kontrollert, Dualshock + nintendo GC kontroller mix a rumble funkcióval együtt. A valamivel erősebb hardverrel a közelébe sem értek a PS2 eladásoknak, most akkor előbb jelennek meg, MERT A PS2 AZÉRT VOLT SIKERES, MERT ELŐBB JELENT MEG MINT A FOSBOX. De nem másolnak még piaci stratégiát sem, áááá... LOOOLLLLOLLLLLLLLL
  • Dzson
    #48
    "Ugyanakkor a Sony nemrég a Nintendo Wii (Revolution) speciális vezérlőjéhez nagyon hasonló megoldást mutatott be, ami éppen a jó ötlet lenyúlását valószínűsíti."

    Faszok. A mozgásérzékelést a SONY már akkor levédette a HD mp3 walkmanjaihoz, amikor a nincsendó még meg sem álmodta a wiiccet. A mikrofos meg másol, cégetek vesz meg ha okos dolgot találtak ki, a konkurenciát ellehetetleníti, még a windows-t is a macról lopták, a multitasztkot pedig az amigáról lesték. Undorító cég az összes bill gates jugend fanboyával együtt.
  • REAL_CIÁN
    #47
    "Bluray egyik fo hatranya a dvd/cd kompatibilitas hianya."

    Ennek járjál egy kicsit jobban utána, a Blu-ray mindent visz.
  • Marlosh
    #46
    Vagyis van ott minden,cd,dvd,sacd:)
    Forras:sony.com
  • Marlosh
    #45
    * CPU
    o Cell Processor
    * GPU
    o RSX™
    * Sound
    o Dolby 5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-based processing)
    * Memory
    o 256MB XDR Main RAM, 256MB GDDR3 VRAM
    * HDD
    o 2.5" Serial ATA
    + 20GB
    + 60GB
    * I/O
    o USB 2.0 (x4)
    o MemoryStick/SD/CompactFlash
    + 60GB Only
    * Communication
    o Ethernet
    + (x1 / 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
    o IEEE 802.11 b/g
    + 60GB Only
    o Blutooth 2.0 (EDR)
    * Wireless controller (Bluetooth)
    * AV Output
    o Screen size
    + 480i, 480p, 1080i, 1080p
    o HDMI OUT
    + (x1 / HDMI NextGen)
    # 60GB Only
    o AV MULTIOUT (x1)
    o DIGITAL OUT (OPTICAL) (x1)
    * BD/DVD/CD Drive (Read Only)
    o Maximum Read Speed
    + BD 2x (BD-ROM)
    + DVD 8x (DVD-ROM)
    + CD 24x (CD-ROM)
    + SACD 2x
    * Dimensions
    o Approximately 325mm (W) x 98mm (H) x 274mm (D)
    * Weight
    o Approximately 5 kg


  • avman
    #44
    az a dvd/cd csak cd.
  • Jacek
    #43
    Panasonic es a Pioneer es bemutatta a BR irojat mar regen japoknal kapni is lehet:)