162
  • Indigo
    #122
    Teljesen igaz amiket mondtál.
    Viszont nem tudom jó-e az 576-nak, ha egy ilyen tahó újságíró (állítólag) folyamatosan elriasztja az olvasóit a bunkó és sértő fórumos hozzászólásaival. Ha én lennék a laptulaj, te már nagyon régen lapáton lennél Dzson, de az ajánlóleveledet nem szivesen tennéd zsebre az tuti. Te egy szégyen vagy, az ilyenek miatt olyan amilyen az újságírás...
  • Morden23
    #121
    A vicces az, hogy az emberek milyen hírekre kattannak rá.
    Agyon tudjátok szivatni egymást két idióta játékkonzol miatt, mintha legalábbis a nőiteket dugnák. És a legpoénosabb az egészben, hogy féligazságokat tartalmazó álhíreken kívül (a fosbox túlmelegszik, a gaystationra nem lesz játék) semmi, de semmi értelmes tény nem került napvilágra.

    Dzson, ez természetesen rád is vonatkozik. Neked elvileg értened kéne ezekhez az ócskaságokhoz, ha már fizetnek azért, hogy játszadozz. Akkor ne a rendkívül proli módon kifejtett magánvéleményedet írd le, mert pont mindenki leszarja, hogy szerinted fosbox-e az Xbox, vagy gaystation a Playstation.
    Mondj valami értelmeset, technikai adatokat, specifikációkat, összehasonlító statisztikákat, pre marketing és pre sale adatokat, post product játéklistát, valamit.
    És nem a véleményedet fikáztam, hanem konkrétan téged, mert úgy fejted ki a véleményedet, mint egy bunkót lóbáló tahó, miközben fröcsög a nyál a képéből.
  • Guer
    #120
    lol itt mik mennek
    amuguy régi CoV -os 576kbyte volt a zsir :)
    hmm régi szép idők...
  • Marlosh
    #119
    oda a pont:) pontosan ezert nem rajongok a konzolokert(bar volt ps1-2,de sosem tudtam megszokni a kontrollert:() es persze hagyomanytiszteletbol lesz ps3 is:) (remelem,most majd sikerul megbaratkoznom vele)
  • psishock
    #118
    wow, ti aztán élvezitek amikor földbetiporjátok és darabokra szaggassátok egymást. Külön értelme nincs valahova konkrétan hozzászólnom de azért élvezettel halgatom. Szerintem PC gémelés rules. Konzolokkal is próbálkoztam de azért egy kontróler? Egy taszti-egér kombót igen nehéz felülmúlni. Például anno MK4-be daraboltam fel minden havert aki joypaddal játszott és "nagycsákó" volt a kategóriában, azon egyszerû oknál fogva hogy a tasztin az összes ujjad használod, padon meg csak nagyrészt a 2 hüvelyt, arról nem is beszélve hogy mennyi idővesztesség az analóg kart ide oda húzgálni (gondoljatok csak a speciális mozdulatokra), a tasztin minden ujjad egy irányt takar, és csak le kell nyomnod. Nem kérdés hogy melyik módszerrel lehet efektívebben harcolni.
  • Marlosh
    #117
    Az alapjan amit tudni lehet,en is azt mondom,hogy baromira jo lesz.....akkor most hulye vagyok?:)
    Amugy ciki-nem ciki csak a Gran Turismo sorozat miatt favorizalom a pseket:)
  • CzG
    #116
    Megnyugtatlak, nem jó újságíró. Olvastam a régi konzolokban amit írt és nem jó. Nem azt mondom hogy jobban tudnám csinálni. De ő nem jó. És miért kellene kirúgni? Mert masszívan lejáratja az újságot ahol ír. És elég sokan olvassák a netet. Ha most valaki úgy dönt hogy ilyen bunkó miatt nem veszi az újságot, azon lehet csodálkozni???
  • Marlosh
    #115
    Nem ertem,hogy mi osszefugges van az ujsagiroi kepessegeknek a forumos modorhoz es viselkedeshez? Lejaratja a lapot es magat ezzel,de attol meg lehet jo ujsagiro....(nem tudommilyen cikkei vannak,nem olvastam 576-ot jopar eve)
    Es ha jo iro,szeretik a cikkeit a vasarlok/olvasok,akkor miert kellene kirugni?
    Amugy ez mar igy NAGYON szemelyeskedes:(
  • CzG
    #114
    Jogos. Még meg se jelent de ők már megmondták hogy milyen jó lesz az is.
  • Renz
    #113
    CzG:
    Ez nem igaz! Mert ott a ps3 is kafa! :P
  • CzG
    #112
    Talán nem kellene ezen csodálkozni. Még egy olyan bandát mint az 576 nem lehet találni. Amióta csak az 576 konzol létezik semmi más nincs benne csak az hogy a ps2 az isten és minden más szar. Tehát ők azok akik állandóan elkezdik a feszültséggerjesztést. Ezért nem is veszem már jó ideje azt a vackot. Mint ahogy már írtam régen kikellett volna ezt az embert rúgni abból az újságból. Mert ez amit itt csinál az interneten már nagyon túlzás.
  • UNREG
    #111
    Szemétkedő stílusért nektek sem kell a szomszédba menni, néha beleolvasgatok az x365hu-t instantjába, amilyen gyomorforgató fikázás és személyeskedés megy ott, ha a PS-ről vagy az 576-ról esik szó, az tiszta hányinger, úgyhogy csak ne prédikálj.
  • CzG
    #110
    Senki nem csinálna semmit ha ez a méltóságosúr végre visszafogná magát. És nem taposna mások lelkivilágába a szemétkedő stílusával. Hidd el senkit nem érdekelne ha végre abbahagyná a Xbox tulajok szapulását.
  • UNREG
    #109
    Inkább az a szégyen, ahogyan gusztustalanul személyeskedtek és sértegettek másokat. Semmivel nem vagytok különbek annál, ami ellen fellépnétek, sőt...
  • Marlosh
    #108
    atyaeg,es te egy ujsagiro vagy? nem semmi.....
  • CzG
    #107
    Ha te ezt munkának mered nevezni amit csinálsz. Elég szégyen az, hogy csak abban éled ki magad hogy másokat piszkálsz. Hihetetlen leki szegénységről árulkodik az amit csinálsz. Szerezz végre egy nőt (esetleg egy hapsit magadnak) és hagyd abba a szemétkedést. Vagy keress fel egy orvost. Hidd el tud segiteni a bajodon.
  • Dzson
    #106
    Meg nincs otthon netem (amúgy van)... van 1000 más jó dolog is az életben, mint otthonról netezni. Szánalom, hogy ha valaki már otthon is fórumozgatni jön pláne nyáron. Szerezzen inkább nőt. :))))
  • Dzson
    #105
    Hát ez az, hogy ez a magánvéleményem, magánemberként írom. De ha meg más néven jövök, akkor azért rikácsolnak, hogy miért nem vagyok Dzson és bujkálok meg nem merem felvállalni blablablabla, meg kitalálják, hogy más fórumokra is bemegyek álnéven. :)
  • Dzson
    #104
    Az a másik LOL, hogy azt hiszik, valamennyire is érdekel az, mit írkálnak be. Ha oly' okosak lennének, rég rájöttek volna, hogy csak piszkálom őket mint majmokat a rács előtt, és élvezem, ahogy rikácsolva harapdálják a rácsot. Ugyanis van otthon x-em (kell is a munkám végett). :))) LOLLLLERRRRRRR

    Makik: SZAR A FOSBOX

    :))))))
  • Marlosh
    #103
    hopp hehh jogos az nem normal hanem normally:)
    amugy a normally normalisant jelent,az altalaban az leginkabb a usually:0
    mondjuk latok abban raciot,hogyha mar angliaban elek akkor ideje lenne angolul megtanulni:P
  • blaze
    #102
    Vajon a rootkitjüket mikor fogja lemásolni az ms?
  • CzG
    #101
    Na figyelj te újságírok szégyene. Egyrészt élőbe is bemerek bárkinek szólni. Másrészt 11 éve dolgozom. Úgyhogy nem nyert a sulinetes dumád. Ja és mégvalami. Én megtudom magamnak engedni azt hogy legyen otthon netem. És te???
  • NEXUS6
    #100
    Az 576-ban szerintem azért ilyet nem olvashatsz!

    Amúgy nekem Dzson írásai a kedvenceim!
  • xen
    #99
    Ha tudnál angolul akkor le is tudnád fordítani rendesen. A fordítás pontosan: Ez általában azért van mert a gép túl forró. Ellenőrizze hogy megfelelően szellőző helyiségben legyen elhelyezve, és ne tartson dolgokat a tetején. Nekem még a 30 fokos bezárt szobában sem fagyott le, én nem mondom, hogy nem fordul elő ilyen, de azért ne általánosítson senki.
  • Dzson
    #98
    Érdekes, hogy pár igzes kis sulinetes nyomoronc azt gondolja, hogy nagyot nő a többi igzes kis sulinetes nyomoronc kancsal szemeiben, ha be mer szólni arctalanul névtelenül egy internetes fórumon. :) Ezt csak úgy általánosságban említem meg, mert a személyeskedés csak eme igzes kis sulinetes nyomoroncok stílusa.
  • Dzson
    #97
    Te sem láttál sok konzol kézikönyvet x3,6-on kívül
  • irkab1rka
    #96
    Ugye tutdod, hogy hoax-ból idéztél, és semmi köze a valósághoz :)
  • Marlosh
    #95
    errmm,ugy erted minden konzol tulmelegszik?az en ps1-2-m sosem csinalt olyat:)
    Amugy:
    "Kerdes:A 360-as kikapcsol/lefagy bizonyos ido utan
    Valasz:Ez normalis, mivel tul forro(tulmelegedett).Ellenorizd, hogy jol szellozo helyen van-e es ne tarts targyakat a tetejen."
  • csomi
    #94
    Egyebkent ez tudod mit jelent? Mert ez nagyjabol minden konzol kezikonyveben benne van.
  • Marlosh
    #93
    Nem fikazaskeppen,de:
    "Q: The 360 turns off/freezes after a period of time

    A: This is normally because it is too hot. Make sure that it is placed in a ventilated area and avoid keeping things on top of it"
    Forras:forums.xbox.com/

  • Renz
    #92
    Aham. És az xbox-on kívül semmi nem romlik el a világon. Megjegyzem a ps2 vs. xbox meghibásodási versenyben toronymagasan az xbox vezet. Majd ha valamikor még talán ebben az évezredben kidobják a ps3-at, akkor majd azért ott is kíváncsi leszek a meghibásodási statisztikára. Ez a táp kihozatala a házon kívülre sem véletlen volt a $ony esetében.
  • xen
    #91
    Egyébként meg nekem két év alatt egyszer fagyott le a boxom, szerintem az is bug miatt. Nekem nem melegszik nem hangos, két haveromnak is van 360-a és nekik sem volt semmi panaszuk.
  • xen
    #90
    Mármint a házigazda a betörőjét, de a macskát se tegye be senki a mikróba, még akkor se ha az nincs a használati utasításban külön kiemelve.
  • xen
    #89
    Amerikában a betörő is beperli a házigazdát amikor a konyha feletti üvegtetőn át bejutva egy otthagyott konyhakésre esik és ezzel veszélyezteti a testi épségét.
  • Marlosh
    #88
    Marmint nem a haverom perel,hanem egy amerikai allampolgar ha jol emlekszem:)
  • REAL_CIÁN
    #87
    A mai termésből, két ember:

    2006.július 04. kedd 12:22

    Ha a beszart boxom aztirja ki hogy "System error. s alatta még kb 6 nyelven kiirja ezt s legalul nagy betükkel E 71
    S másnap beakartam kapcsolni s else indult. csak a jobb also sarokban nem világitott pirosan a led.

    2006.július 04. kedd 12:36

    Válasz SoldieRHUN üzenetére (2006.július 04. kedd 12:22)
    SoldieRHUN: Nekem detto ugyanezt írta egyszer. Azóta 5 perc Dashboard-on álldogálás után is lefagy, vagy a piros LED-ek jönnek.
  • Marlosh
    #86
    Azt nem tudom,hogy sorban halnak-e meg,de a haverom epp most rendeltetett velem egy extra cooleregyseget az xbox 360jahoz es azt tudom,hogy perelik a microsoftot, mert allitolag tudta, hogy ugyanaz a baja az xbox360-nak mint az xboxnak megis piacra dobta!(tulmelegedes)
    Nagyon viszik mostanaban ezeket a cooler egysegeket,mar itt angliaban is amerikabol kell rendelni...:)
  • CzG
    #85
    Egyébként ha nagyon alaposan megnézzük ezt a mozgásérzékelős dolgot akkor az jön ki hogy 1994-ben a Segának volt először ilyen kisérlete. De az egy szönyegszerűség volt és ott az egész testel kellett mozdulni.
  • CzG
    #84
    Persze hogy túlzás. Tudod amikor már minden érvük elvan söpörve előtudják a 360-at venni hogy mennyire szar megbízhatatlan gép.
  • Oldern the 1st
    #83
    Sőt... olvasva az interjút, milyen úton ment végig a Sony? :D

    Nézzük csak...Xbox... Dreamcast kontroller (köze nincs a ps2 nem analóg ravaszaihoz), plusz egy másik analóg kar. Net-ready...igen, a ps2-nek évekre volt szüksége egy jóval rosszabb netszolgáltatás kiépítéséhez... beépített merevlemez..hmm, miben is lesz még ilyen? jah, ps3, már látom :)

    Hát igen, szörnyű hogy a Microsoft ott lohol szegény sony nyomában (jól hallottam, hogy a ps3 kontrollerjén is analóg ravaszok lesznek? :)