53
A Motel folytatása
  • Sanyi07
    #53
    Na megnéztem, és azt kell mondjam, hogy bitang jó volt. Szórakoztatóbb mint az első, viszont brutalitásban nem múlja felül elődjét, de a forgatókönyv jobban van megírva, van benne egy-két meglepő fordulat, még több beteg jelenet és jobb színészek. Nagyon alulértékelt film ahogy elnézem a véleményeket mind a magyar mind az amerikai oldalon. De mindegy, nekem tetszett és tutira megveszem dvd-n.
  • Shep
    #52
    Megnéztem, de minek már az első rész is hulladék volt, de ez ááá betegség az egész, a végén már a fejemet fogtam, mondjuk én voltam a hülye minek néztem meg, de mondom hátha értelmesebb lesz mint az 1, hát nem.
  • Sland
    #51
    Attól még NEKEM tetszett!
  • stargatelost
    #50
    az elsőhöz képest sehol sincs...durvaságban sem - spoiler jön - levágott pénisz ide vagy oda...
  • Sland
    #49
    Nekem tetszett.
    Kegyetlen durva film volt...
  • stargatelost
    #48
    garantáltan más lesz a vélemyényed, olyan kaki...
  • Sanyi07
    #47
    Én nekem nagyon tetszett az első rész, és láttam a 2.-ból egy-két jelenetet. Azok alapján még jobb mint az első szerintem. De persze lehet hogy ha látom az egészet akkor teljesen más véleménnyel leszek róla.
  • stargatelost
    #46
    hát, volt szerencsém megnézni ezt a kettes részt....sajnos...
    hihetetlenül bugyuta az egész sztori, cselekmyény, hihetetlen kevés benne az 'akció'. nekem bejött az első rész, de ez a szar ahhoz képest sehol sincs...
    mint ahogy lentebb írták, sok az üresjárat is...
    a két Született feleséges hapi(Sentinel meg a psycho-patikus) meg egyszerűen nevetséges volt....

    ezt a folytatást ha már megcsinálták, sokkal de sokkal jobbra meg lehetett volna csinálni...
  • ryhdeksan
    #45
    ja spoiler xD
  • ryhdeksan
    #44
    nah megnéztem
    hát nagyon komoly mikor levágja a faszát .D
  • Bandew
    #43
    Hamár "szadista horrornál" tartunk, mindenkinek ajánlom Michael Haneke filmjét a Furcsa Játék-ot. Most lesz belőle amcsi feldolgozás is, amit szintén Haneke rendez, szal azért kíváncsi leszek, bár az osztrák nyelvvel volt az igazi. :)
    Igaz én ezt nem sorolom a horror kategóriába, de ezeket a filmeket sem.
  • Japep
    #42
    Mikor lesz Mo-on a mozikban?
    Vagy már volt, de nem megy a miskolci Cinemaban? :D
  • motyodlee
    #41
    ma megnéztem a 2. részt... kész időpocsékolás, nem ajánlom senkinek... szinte semmi történéés nincs benne, ha van az is értelmetlen, vagy unalmas... az egyhez képest jóval lejjebb helyezkedik el, viszont az első rész sem volt egy hű de nagy film :/
    összegezve: ez egy ritka fos "film"
  • FearFactory
    #40
    Jobbra számítottam az első rész után. Remélem ez még nem a végleges változata volt, feltünően sok volt benne az üresjárat, és kevés volt a "látnivaló". Horrornak volt eladva, de 3 jelenettől eltekintve ez egy bugyuta dráma/vigjáték/akcio kavalkád
  • báttyó02
    #39
    nah megnéztem a 2-t
    szerintem gyengébb volt mint az 1,igazábol itt nem is volt semmi történet,csak trancsír de az sem sok...bár ami volt az elég durva:D
    ja meg a vége a filmnek....hát az nagyon poén :ASD:SA
  • Hoz_Hun
    #38
    Sokaknak nem tetszet a film. De azt mondani, hogy szar, hát az nem helytálló. A horrornak is sok kategóriája van. Az én kedvenceim természet feletti horrorok, ahol a gonosz mint olyan megfoghatatlan, gyakran nem is látszik. Event Horizont, Sötétség fejedelme, de ide sorolom a Ringu és a valahol a Szemet is. Aztán van a trancsiros, mint a Sziklák szeme, de ide sorolom a zombi filmeket is. Ezeket is szeretem, de nem tudok utánna félni. Kevésbé kedvelem a tini horrorokat, minta Sikoly vagy jó haverja a Tudom mit tettél...blablabla
    És a sokak számára új; szadista horror. Aki szereti a japcsi filmeket könnyebben hallhatott vagy látott Takashi Miike filmet: Ichi the Killer, Audition de sorolhatnám még. Ezek mind beteg, szadista horrorrok. Nem rossz, nem szar csak más műfaj. A Motel is ilyen, csak szerintem jobbfajta mint Miike filmek. A Motel szerintem jó volt. Nem az amit hű de gyakran megnéznék, vagy DVDn beszerzek, de jó volt. Akinek ez durva az nézze meg a Guinea Pig cimű produkciókat. Amugy nem a kedvenc horror kategoriám, sőt eléggé hátul kullog, mert alapvetően zavar a szadizmus (ennek ellenére az Audition valami miatt nagyon megfogott, mondjuk annak csak a végefele van egy kis kínozgatás..<kiri><kiri><kirii>)
    Kiváncsi vagok erre is.
  • ForzaInter
    #37
    az 1 nagyonjóvolt szvsz, várom a folytatást nagyon!
  • REALista
    #36
    Már az első rész is gyenge volt...
  • ryhdeksan
    #35
    és kit érdekel mit gondolnak?:)
  • Sland
    #34
    Hostel 2

    Hivatalos oldal

    Június 8 USA premier
  • Sland
    #33
    január 5 - USA premier
  • Harly18
    #32
    Múltkor én is ettem valamelyik horror alatt rántott húst vagy mit. Amint láttam a mészárlást, rögtön arra gondoltam, hogy akár szegény pipi is igy végezhette.....
  • cicai
    #31
    :)
  • Harly18
    #30
    A tanúlság: horror közben nem szabad enni semmit, főleg nem állati eredetű dolgokat :)
  • cicai
    #29
    azért egy kicsikét hányingeres volt az a rész amikor vissza ment a jamcsi csajért és a fél szeme ki volt esve. főleg amikor levágta és kifojt vlami zöld szar. readásul pont ettem:)
  • Harly18
    #28
    Az jó ötlet, hogy bemutatja, hogy mi lett a túlélővel, mert ezt minden ilyen filmből kimarad. Ha egy kicsit izgalmasabb lenne a film és folyamatosan adagolná a feszültséget, s nem csak az 1 óra dög unalom után lennének benne a parázós jelenetek, akkor akár lehet egy kellemes kis horror....."lehet" :)
  • Sland
    #27
    Üldözöttből lett az üldöző, bosszúvágy stb.
  • cicai
    #26
    Ja és meg tudná mondani vki nekem, hogy mi volt ennek a lényege?
  • cicai
    #25
    hát nem is tudom
    nekem a saw 1-2 jobban bejött
    de a hostelban volt egy kis akció is és legalább tulélte vki ellentétben a saw 1-el
  • torokandras
    #24
    Aki nem látott még ilyen jó horrort,az nem igazán tuja mi az a JÓ horrorfilm!
  • angelus
    #23
    Na ezt még eltudom fogadni... De h oylat is olvastam, h ilyen jó horrort még volt aki nem látott, meg h mennyire valószerű...
  • torokandras
    #22
    a Motel első része egy közepes "szadista" horror !Azért nem volt olyan rossz gyerekek!Az egyszer meg lehet nézni kategória....
  • angelus
    #21
    Most őszintén, tegye mindenki (aki elmúlt 18 és 3nál több horror filmet látott) a szívére a kezét, és mondja azt, hogy a motel első része nem egy középszerű tini horror volt, bugyuta történettel, még bugyutább szereplőkkel.
  • Voltan
    #20
    Egyetértek.
  • Sland
    #19
    Nagyon sokaknak nem tetszett a film, mégpedig azért, mert az amerikaiak lealacsonyítják a Közép- és Kelet-Európai országokat. És mivel a film Szlovákiában játszódott, ezért ugye a kis magyarok a szívükre vették, hogy akkor kb a magyarokról is ezt gondolják. Sokak ezért rühellik a filmet.
    Vannak akik szerint nincs története, meg van, aki azért nem szerti, mert szerinte nagyon véres.
  • vg
    #18
    "hát az 1 nagyon kaki volt,sztem ez is az lesz"

    Tudtam, hogy lesz egy ilyen balfasz...!

  • Sland
    #17


    Azt már elbaszta a vonat!
  • Bachstein
    #16
    Meg a félszemű japánok...
  • Sland
    #15
    Aztán majd jönnek a perek meg a tűntetések, hogy megkülönböztetik a nőket, és majd nővédő szervezetek itt fogják osztani az észt...
  • Bachstein
    #14
    Ez lesz benne a megrázó...
    Ha ronda csajokat kínoznának, abban semmi pláne...