2300
Hogyan készítsünk otthon füst- és bűzbombát?
  • nf1
    #976
    nem, dehogy :|
  • Fantos
    #975
    ezek szerint valami ünnepség volt?
  • nf1
    #974
    nem, bár mi nem is tudtunk volna met mi csak ilyen szar kölnivel probálkoztunk amiből csak akkor jön a cucc ha megnyomod 1szer és ugy nem jön ha folyamatosan nyomva tartod szal nem volt az igazi :/
  • Fantos
    #973
    csak gondolom nem volatok olyan bénák hogy tűzgömböt hoztok létre a másik keze köré.Egyéblént egy pillanatra tök jól nézet ki a tűzgömb
  • nf1
    #972
    mi ilyet a suliban csináltunk :PP
  • Fantos
    #971
    Régen elmentünk egyik haveromhoz hárman voltunk és nem voltak otthon a szülei naná hogy piroztunk fogtuk a légyírtót meg gyufát meggyűjtotam a gyufát és óvatosan tettem le akinél alégyírtó volt azthitte elengedem és ráfújta a gyufára miközben fogtam....
  • nf1
    #970
    az mi is?
  • Nuxa
    #969
    Termit? Az faxa!!!
  • Nuxa
    #968
    Énmeg egyszer nagyival raktam egy nagy tüzet az erdő szélén a vikkentházuknál, voltam akko vagy 9 jírsz old, beledobtam egy kullancsriasztó sprét :D, de nem akart feldurranni. mikor hátat fordítottam a tüzikének, 1 méterre tőlem felpukkant. Megrázott az esemény :DDD, 1 napig zúgott a fülem, nameg 2 hét teljes kullancsmentes periódus :DDDDD
  • Flamer
    #967
    mimeg éppen termitet probálunk gyártani haverommal :DDDd

    aztán abbol lesz video :D
  • Nuxa
    #966
    A Bannert a topikunkra meg lehet úgy fogom csinálni, hogy fényképezgetek majd "dolgokat", összevágom őket egy képpé; és úgy! Csak egy ismerősünk spekulált a memórikártyával, meg az elemmel :D kölcsön adtuk neki a masinát és a saját akkumulátorukra és memóriakártyájukra cserélték le a mieinket :DD, úgyhogy még várnotok kell egy kicsit, mire megoldódikk az ügy:((
  • Nuxa
    #965
    Ezt nem ándőrsztend!
  • nf1
    #964
    :|
  • Flamer
    #963
    én égő ként szippantottam :DDD majdnem megfulladtam :D ya de még kicsi votlam.. :C :D és elaakartam oltani az égését és méjlevegőt vettem hogy elfujjam :DDdd
  • zoolee
    #962
    Haha... multkor majdnem megfulladtam tőlle, véletlen beszívtam és krákoktam vagy 10 percig.
  • Flamer
    #961
    ő izé. tuggyátok van a hungarocel az a fehér szar amivel körbeveszik a monitorokat meg tvket a dobozba. na arra öncsetek benzint. tök oltás ahogy elkezdi marni. aztán gyujcsatok oda nekie :DD
  • zoolee
    #960
    Ja és van egy jó cucc vagyél púrhabot , tedd abba az ételes dobozba, tedd rá a tetejét, furj egy jukat az oldalára gyújtsd meg .
  • zoolee
    #959
    Hi all vágre le járt6 a banom.
    Én amúgy majnem fel fobbantottam magam, hülyültem a tüzzel és öntöm rá a benzint, de meg lodult és túl nagy lett a láng, és be gyulladta a kanna csőre.
  • Flamer
    #958
    snékitől kaptam :DDD htx. nemis trendy :D nlk-ba meg épp flémelnek :D
  • nf1
    #957
    fú micsoda trendee új lokód lett :P
  • Flamer
    #956
    mégnem :D re
  • nf1
    #955
    na re
    visszatértem és remélem senki nem robbantotta még fel magát :|
  • Fantos
    #954
    pétisó=amoniás műtrágyaszal ha van otthon műtrágya nézdd meg a csomagolást (vagy rosszul tudom?)
  • Nuxa
    #953
    Ja. Az müxik! De pétisót nemtom h honnan lehet szermányolni :(
  • Flamer
    #952
    nem fekete füstje van. és felvágod a pingpong labdát, becsomagolod kb két réteg alufoliába (hogy két réteg vegye körül a labdát) és pl egy tollal szursz rá 1-2 yukat.. kicsit. épp hogy ah egyével. és ott gyujtod meg. és akkor kezd füstölni. ojan szürkés fehéres füstel.
  • Fantos
    #951
    csak annyi hogy nagy lángja meg fkete füstje van? hát ez értelmes..gyébként ura volt amikorkinyitotam az alufoliát és eltünt a ping pon labda darabka
  • Fantos
    #950
    hülye kérdés de nem akar sikerülni:A ping pong labda yújtásnál ugye meg kell gyújtanio a szélét...de minek? az alufolia szélét vagy hagyni kell egy rész a ping pong labdából
  • Fantos
    #949
    Topic elején mesélted és akkor aztmontad hogy a drágább de 100%-os jobb ület volt
  • Fantos
    #948
    pyrocenteren olvastam és a következőel valakinek van valami tapasztalata?:
    pétisó+Fűrészpor és meggyújt
    és akkor JÓóÓÓóóÓóóóó sok füstnek kelllennie
  • Pistike 007
    #947
  • Czdano
    #946
    sok szerencsét :p
  • Pistike 007
    #945
    hm... én most pont egy olyan pólóra vadászom!
  • Czdano
    #944
    azért Az állitolag se semmi :D
  • Cat 02 #943
    :) az haláli egy műsor :P
  • Nuxa
    #942
    A Brainiek az jó sorozat! Lehet tanulni egy pár dolgot. A Lakókocsis efektek azok főleg jóak :DDD
  • Pistike 007
    #941
    jeeeeeeeeeeeee :D
  • Flamer
    #940
    nem kell két gyufásdoboz. hanem elég egy. és annak a szélét rakod be a gyufák elé.

    ez yóak (Y)
  • ColdFire
    #939
    jeeee :D
  • Czdano
    #938
    jee :D
  • ColdFire
    #937
    van egy karaj dolog:

    kell két gyufás doboz
    ollo
    szikszalag vagy mi :D (az a vastag) :D

    egyik gyufásdoboz szélét levágod, azt ahol a gyufákat meg szoktad gyujtani, berakod a másik gyufásdobozba ugy, hogy a levágott rész a gyufásdobozba lévő gyufáknak szembe legyen (a levágott rész a gyufák gyulladó részével szemben legyen)
    összecsukod a dobozt, körbe tekered szikszalagga vagy mivel, és földhöz baxod!
    a késleltetés 3 mp is lehet!
    én kiprobáltam, jó!