2300
Hogyan készítsünk otthon füst- és bűzbombát?
  • lacus0930
    #2220
    porcukorral vagy kristálycukorral?
  • lacus0930
    #2219
    nuki hogyan kell csinálni füst bombát
  • Nuki
    #2218
    Hali
  • lacus0930
    #2217
    hali
  • tudós1992
    #2216
    Füstbomba hészítése?
  • zoolee
    #2215
    Az jól jönne, mert már hallottam, meg is volt, de nem toom a címét..:S
    Majd bedobom egy zenetopikba monnyanak rá valmit.
    Köszi.

    Velünk szembe is van egy ház XD (mér is ne lenne?)És ven bene egy tag, tavaj azzal hülyültünk, hogy 3-5 durranós petárdákat dobáltunk elé, fél óra mulva se negyon jött ki, ment a 2 mega, egyből húzta fel a regőnyt, nyitotta az ablakot, és ordibált kifele minden szépet s jót.:D
  • Nuxa
    #2214
    A ház egy cigányé :D A zenét meg egy játékból szedtem ki. A tájszólás a kis baráti társaságom egyedi kommunikációs fejlesztése :D Ha nagyon kell a zene elküdhetem imilben, csak 700kb :)
  • zoolee
    #2213
    Volt ottan tájszólás! XD
    A vidimeg..Háát...sötét..
    Kinek a háza elé végtátok be a petárdát 2:50 nél?
    Mi a zene címe 3 percnél?
  • zoolee
    #2212
    LLLOOOOLLL linked PLS dobjál ha tudsz!
  • Nuxa
    #2211
    Szerintem elég büntetés a gyereknek, hogy elvesztette az egyik kézfejét.. A múltkori hülyeség viszont tetszett, mikor a szennyvízaknába dobták be a petárdát, erre a fél utca felrobbant :D Legalább senki se sérült meg. Mind1 megint összeállítottam egy kis videót a szilveszterünkről, akit érdekel az itt megnézheti.
  • zoolee
    #2210
    LOL és még eljárás is indul ellene...Grat fiam, okos vagy!

    Ecsém...-.- Ha már vascsőbe rakja erős legyen a cső, sose üsse-dobálja-kalapálja-melegítse stb mikor benne van a cuccos...
    És messziről gyújtsa..-.-
  • zoolee
    #2209
    Összekevertem egy kis homokkal(elprivatizáltam a kis csincsillától a fürdöhomokjából egy evőkanálnyit.XDD), hogy lassabb legyen az égés.
    Doboz címén kéztörlő gurigára csavart alufúliát értettem, amit utánna onnan leszedtem..Abba belea kb 3 3-és fél kanálnyi cuccost, szépen le a földte, benne a cumó egyenletesen elterítve, és oldalt lehetett gyújtani...Szóval nem egyszerrre gyulladt az egész, hanem szépen egyenletesen...
    Bocsi, hülye nem vagyok, gondolok erre azért..-.-

    A másik meg szomszéd vett valami dynamit méret ű petárdát, akkora volt mint a két kezem egymás mellé téve.:S a feje szztem kb 4-5 cn átmérőjü lehetett.:D Sajna udvaron nem gyújtotta, de elment utánna haverjaival dunapartra asszem, és ott.:D

    Meg bele valami régi lábosba a cuccot, rá a fedele, és sztem majdnem 6-8 méterre lötte fel, de lehet magasabbra...
  • Nuki
    #2208
    Igen okos lehetett az illető. Biztos Mórickát olvasott a pad alatt kémiaórán. Különben tudta volna, hogy mit nem szabad...
  • vegicsek
    #2207
    Petárdából füstbomba, nemokos...
    Egy mostani eset
  • zoolee
    #2206
    Este 100 petárdából csináltam füstbombát, és megolvadt a fém doboz amibe raktam..-.-
  • Adam69852
    #2205
    bujjék

    ahh gyerekek valami brutális... itt a szentmihályi úton a pólus és az ázsia center közt lévö bódéból lövik ki a cuccost.... brutális... legnagyobbakat sorozatban kééésssz
  • Nuki
    #2204
    pl. Adobe Premiere Pro. Ott az van, hogy elmented az egész filmsávot (vágással mindennel együtt) egy file-ba.
  • Dawe13
    #2203
    Egy jó videóvágót ajánlhatnátok,mert a movie makerem mindig lefagy.

    még 1 kérdés: volt egy videó vágóm,(trialba sajnos) és csináltam rajta egy projektet. Na azt hogy lehet átkonvertálni úgy,hogy lejátssza a media player?
  • Fantos
    #2202
    ezélrt vannak videóvágó programok és igen van rá igény nagyon is!
  • Dawe13
    #2201
    Csináltam már vörös színű vulkánt is.
    Csak rossz lett a videó,mert úgy 1 perc tömény unalom,mert nem gyulladt
    be az anyag.....de ha van rá igény,akkor felnyomom a yútúbra :)
  • Nuki
    #2200
    Ezaz kreatív ötletek! Hajrá! :))
  • Dawe13
    #2199
    Köszi mindenknek! :)
    A következő tesztjeim rakéták lesznek,meg "nagyvulkánok".
    Tehát a hosszabb működésú gúla alakúak.
    Úgy lassítom le az égését,hogy vékony pzs-darabokkal,lefojtom a rétegeket. ha nem fojtanám le,akkor egy tömbben égne el,vagy 5 mp alatt.
  • Nuki
    #2198
    Időtartama (a látványos résznek) lehetne hosszabb...
    Amúgy jól kinézős
  • Fantos
    #2197
    hú ugyíanezt megcsinálnám ugyananyi csilalgszóróval csak éppen extra oszúakal
  • matthias92
    #2196
    vmi oan recó kéne ami garantált elég nagy füstöt csinál nekem és lehet dobálni :D
  • Dawe13
    #2195
    Én most fogok bespájzolni petkóból,egy kartonból úgy 30db van most kb..
    Egy kis vulkán...:D
    én csináltam. :D
  • Nuki
    #2194
    Urándúsításban, miről beszélsz te? :D
  • light00
    #2193
    azóta már csak lőporban, káliumnitrátban és tiszta foszforban utazol, mi?
  • Nuki
    #2192
    3 robbanósom, és 1 robbanósom van 1-1 doboz, úgyhogy én nyertem így láttatlanban is.
  • vegicsek
    #2191
    Igen, ismerős érzés.Pár éve bespájzoltam, szóval nekem is maradt kb 4 doboz.Azok is nemrég jártak le.
  • Nuki
    #2190
    Nekem két doboz maradt. Szekrény legalján, és amikor költöztem át új szobába, vettem észre hogy kettő az bizony EGÉSZ kettő doboz... De hogy maradni fog még 1-2 szilveszterre az biztos.

    Egy kicsit hülyén fog hangzani, de minnél jobban növök, annál kevésbbé vonz a 'robbantgatás'....
    A lángok élvezete szerintem sokkal gyönyörűbb látvány, mint egy másodperc töredékéig tartó hangözön (ami még nem is látványos, csak destruktív)
    ...persze nem mondom azt hogy rossz móka, de inkább pirózok mint robbantok. :)
  • Adam69852
    #2189
    háááát megfelejtkeztem róluk meg télleg nincs valami sok... 5-10 db csak szórakozásra jó... komolyabban nem lehet felhasználni XD (mielött még félreértenétek _____----> nem is nagyon lehet)
  • Adam69852
    #2188
    Nuxa am veszélyes dolog temetöben robbantgatni mert még felébrednek szegény holtak és vége lehet a világnak...
  • Fantos
    #2187
    és hogy marad meg petárda pár évig egy embernél?
  • Adam69852
    #2186
    oksi
    van néhány darab pár évröl és gondoltam elkéne dobálni öket.. pára meg levegö nem nagyon érte a polcomon öket.. ugyhogy ok thx
  • light00
    #2185
    csak annyi, hogy gondold át mennyire érte őket pára, vagy sokat levegőzött-e.
    Amúgy no para, ha betartod a szokásosat, nem szokott baj lenni.
  • Nuki
    #2184
    Egyáltalán nem gáz, nincs benne romlandó dolog.
    Először óvatos legyél, sőt, MINDIG nagyon óvatos legyél.
  • Adam69852
    #2183
    sztetek biztonságos a 3-4-5(nem emlékszem) éves petárdáimat letesztelni? :D
  • Nuki
    #2182
    A vallást ne keverjük bele, arra megintcsk mások érzékenyek... :P

    Ez a gyümölcsösdi jó ötlet, de próbáljatok meg minnél rosszabb gyümölcsöket robbantgatni, mert az épek után úgy fájna a szívem :D
  • Nuxa
    #2181
    Nem dévid ez a call of duty 2-ben van benne, de lehet hogy a prinsz of perzsiában is benne volt