520
NHL 2007
  • CS@
    #120
    Ja a jobb joy irányba passzolás lett…izé most kicsit nem vagyok képben mi is volt az a SkillStick?
  • lobig
    #119
    nekem passzol a jobb stick-kel... :(
  • lobig
    #118
    sziasztok!

    hova lett a jobb analógos skill stick???
  • rosz
    #117
    Sziasztok!

    Van egy gondom, a játékot nem tudom elindítani, mert indittas utan megállíthatatlanul fut a menü. Nem tud vki vmit ellene?
    Köszi
  • CS@
    #116
    Ha be van kapcsolva, akkor tudok játszani vele.
    Nvidia esetén:
    Asztalon jobb klikk/Tulajdonságok/Beállítások/Speciális/Geforce5600fül
    Ezen belül a teljesítmény és minőséget választani és a Függőleges Szinkronizálás(Vsync) et vagy bekapcsolni vagy alkalmazás vezérelté tenni.
    Ha tényleg létezik 5600as ATI és az általad említett videokártya az, akkor annál sajna nem tudom, hogy kell.
  • donko
    #115
    Köszönöm, h írtál! Meglehet, h fx! Nem nagyon vagyok otthon a témában! Bocsi...
    Te se tudsz vele nyomulni? Hol lehet azt bekapcsolni?
  • CS@
    #114
    Nálam, akkor nincs menü, ha a függőleges szinkront kikapcsolom, ha esetleg nálad is ki van kapcsolva, akkor próbáld meg bekapcsolni(van olyan, hogy ATI 5600? nem inkább egy FX az?).
  • donko
    #113
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, h haveromnál felltettü a 2007-et el is indul, csak nincs menü a játékban. Nálam tökéletesen megy, de nála hiányoznak a menüpontok! Ati 5600
    128 mb videókártyája van! Lécci segítsetek... Köszönöm
  • rcarlos007
    #112
    Hali!
    Hogyan lehet a korong árnyékát eltüntetni?
  • CS@
    #111
    Minek? Ugyanannyiból áll neked megkeresni, mint bárki másnak: GCW
  • exorcis
    #110
    Crakat tudtok hozza ?
    leci linkeljetek ma be koszi
  • Attlen
    #109
    De például a googlét nem tudod használni amugy van egy olyan fájlhogy: .nfo azt társitod jegyzöttömbe és benne van amugy: MKRZ-T3QK-1911-SEYP-WU9R
    BEJJ-EUEA-QP5L-U191-1EP8
    E2CL-G4FX-CBWN-S8M1-911K
  • exorcis
    #108
    hello nem tudnatok nekem leirni a serial numbert?
    mert lehuztam a jatekot es nincs benne es nem talalok hozza sehol koszi
  • Attila8805
    #107
    És a numpad 2 vel lehet kiharcolni verekedést mint a 06-ban a tab-bal?
  • petyaszoft
    #106
    Sziasztok!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy az NHL 06-hoz készítettek egy gameplay patchet ami után marha nehéz lett difficultban a játék, valósághőbb.
    Ez a patch véletlenül nem jó a 07-hez, mert szerintem elég könnyű a legnehezebb fokozaton a game.
    Ha nem jó a patch akkor valaki nem tudja megmondani hogy állítsam be a gameplayt hogy nehezebb legyen a game?

    A Gameplay patch neve: real gameplay 3-as
  • Attlen
    #105
    Még egy utcsó kérdés:D Valaki tud megoldást erre a korong árnyék levételre már 2005-ös nhl óta idegesitt?:)))
  • Attlen
    #104
    Kösz a segitséget rájöttem mert a gép jól állitotta be szval a seasonon 5 min shootut volt akkor gondolom a rájátszást is jól állitotta be contiounos Ot(5-5) :)))
  • Attlen
    #103
    Az alapszakaszban megszűnik a döntetlen. Ha a rendes játékidő utáni ötperces hirtelen halálban nem esik gól, akkor a csapatok 3-3 büntetőt lőnek. Ha itt sincs győztes, akkor felváltva következnek a rávezetések. < by origo szval bocsi de ez csak auz alapszakas DE rájátszásba mi lesz?:)))
  • CS@
    #102
    Huh most nem akarok hülyeséget mondani, mert én sem vagyok 100%ig biztos a dologban, de ha tévedek, akkor majd legfeljebb kijavít valaki.
    Szóval én úgy tudom, hogy az alapszakaszban egy hosszabbítás van, ahol ha nem születik döntés, akkor annyi és döntetlen a dolog(1-1pont mindkét csapatnak). A rájátszásban pedig már nem lehet döntetlen, addig kell nyomni, amíg győztes nincs, azt nem tudom, hogy manapság ezek hosszabbítások vagy 5/5ös kapuralövések is, de a franc tudja hány évvel ezelőtti ANA-DET meccs alapján akkoriban ezek mind hosszabbítások voltak.
  • Attlen
    #101
    Szevasztok amugy igazi nhl-be ha dönttetlen az állás a 3harmad után akkor, hogy van jön egy hosszabitás ami 20 perces ha nicns döntés penalty? Mert a játékba igy van a Continuous Ot< ez a igazi beállitás vagy nem??
  • Dexantreal
    #100
    numpad2
  • Attila8805
    #99
    Hogy lehet bunyót előidézni?
  • CS@
    #98
    Inkább megfordítom a kérdést, szerintem a valaha létezett legvackabb NHL a 2006 nem marad el tőle a 2004.
    Szerintem nem lett olyan rossz a 2007, mint ahogy itt sokan állították, de ez lehet annak is az érdeme, hogy az előd valami elképesztően pocsék volt. Azok meg akik azt írták, hogy tök ugyanolyan lett leszámítva az irányítást azok baromságot írtak. Sokkal jobbak lettek az ütközések és az ellopott passzok(emiatt utáltam nagyon a 2006ot, mert ott gyakorlatilag bármennyi emberen át tudtam passzolni a korongot), cselezésnél sokkal jobban érezhető mikor melyik kézre teszi a korongotSTB. Igaz, hogy az irányítás kétirányú lett, mert míg a JoyPaddal játszók kimondottan jól jártak addig a Billesek szívnak, talán ez az egyetlen ami miatt neked nem ajánlanám, de még ez sem egy 100%osan kizáró tényező, úgyhogy azt javaslom próbáld ki és dönts te magad.
  • revizor
    #97
    Szerintetek melyik szezon, amin a legélvezetesebb a játék, nekem csak a 2003 van meg, nem tom érdemes-e felrakni mást, ja és billentyűt tudok csak elviselni.Köszi.
  • Dexantreal
    #96
    Jó, configure Keyboard akkor, na:P és thanks a helpet!
  • CS@
    #95
    Gondolom állatira meglepő de billentyűzetnél nem a ConfigureController –t, hanem a felette található ConfigerKeyboard –ot kell választani.
    De itt sem tudod átállítani a Fight aktiválását, ehhez mindenkép a #72 -ben említett Keyboard Redefiner –re lesz szükséged.
  • Dexantreal
    #94
    De billel is lehet változtatni a fdolgokat én úgy tudom:S. Majd megnézem.
  • Neoncsoves
    #93
    ehh hehe az gamepadhoz van :)
  • Dexantreal
    #92
    Nemtom:S. Dehogynem, most jut eszembe: configure controller
  • Neoncsoves
    #91
    nem lehet elallitani? mert a numpadom szar
  • Dexantreal
    #90
    Numpad2
  • Neoncsoves
    #89
    Szevasztok! Hogyan lehet előhozni a bunyót billentyűzeten? Nem sikerült...
  • Joe2061
    #88
    Kijött egy ilyen is: NHL.07.AlcoholCloneDVD.READ.NFO-OPIUM
    Akit érdekel itt megnézheti...
  • Dexantreal
    #87
    gamepadon mivel lehet aktiválni a fight-t?:S
  • CzKaresz22
    #86
    Nem kell
  • 6600GT
    #85
    eredetikel hozzá??(online)
  • 6600GT
    #84
    hy! éngem érdekelne
  • ChevyG work
    #83
    ma feltúrom a gépre! kiváncsi vok!
  • CzKaresz22
    #82
    Érdekel valakit online liga gyerköcök ?

    www.nhl-online.atw.hu

  • CS@
    #81
    Szorry én is(na jó csak én:) tökfilkó vagyok, mert eddig eszembe se jutott megnézni a billentyűzet kiosztást, mivel a JoyPadok miatt nem érdekelt. De most megnéztem és már értem mi a problémád/problémátok… míg a JoyPad –al játszók kaptak az eddigieknél egy sokkal jobb beállítást, addig a billentyűzettel játszókkal kőkeményen kicsesztek.
    Hogy érthető legyen mindez JoyPad esetén két egymástól teljesen független beállítás van: Offense és Defense.
    Szóval még egyszer bocsy, de meg se fordult a fejembe, hogy a billentyűzettel ez nem így van.