36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Balázs 17
    #32801
    12ben a tétmeccsek a szemtől szembe idényben vannak

    10meccsből kell elérned megadott pontszámot h feljuthass a következő szintre és minden szinten több pontot kell szerezned a 10 meccsből
    vissza is lehet esni

    csapatokat pedig erősség szerint sorsolja össze, így Real Madrid - Qpr meccs nem lehetséges, ezért is nagyon jó, mert ha nem vagy kíváncsi a top csapatokra akkor nem játszol ellenük soha:)
  • Pubes
    #32800
    Üdvözlet
    a fifa 11 el játszom a neten és az a problémám hogy sorozatba nyertem 5 meccset bár az utolsó játékos 5 ször jobb volt nálam pontban, mégis elvertem.... akik ugye nem birják elviselni a vereséget az meccs közbe kilép De ez 70 perctől kezdve öngólokat rugdosott hogy kilépjek.. persze nem tettem. Végre eljött a vége és oda jutottunk visszavágó igen nem.
    Nem-et választottam másodperc is letelt de mégsem megy vissza a főközpontba a menü. itt is kb 5 percet még vártam mire ALT TAB al kilépek amire kiirja a kapcsolat megszakadt......MOst jön a felháborodásom mert a nyert meccset én buktam el a gép (internet adatbázis) szerint , megnézem játékosközpontot is és -2 sorozatban vagyok mert utolsó 2 meccset is elbuktam. Miközben 5 nyertem zsinorba. kérdésem hogy veletek is történt e ilyen és hogy a fifa 12 is ilyen szar lett, vagyis csalókkal kell játszani eredeti játék mellett?
    mer így könnyű annyit nyerni ha sose kapsz ki...(bocs a hosszú hozzászólásért) de egy kérdést megér
  • Balázs 17
    #32799
    fifa lemezen nézd meg
  • robi11
    #32798
    valaki tudna nekem adni DirectX 10.1-hez letöltő linket adni?? Google-n nem találtam :/
  • robi11
    #32797
    nekem Gigabyte GeForce 2010 1GB GDDR2-es 126bites videó kártyám van szerintetek ez miatt laggol a fifa, gyenge lenne?
  • penge96
    #32796
    Probléma megoldva, a GamerOSD nevezetű fantasztikus kis program volt a ludas, amit az Asus mellékelt a DVD-n. Leszedtem, és már minden akadásmentesen fut... erről tudnál valamit mondani, hogy neked is így viselkedik? Ha igen, akkor privátban. Köszi!
  • Axl Rose
    #32795
    Nekem semmi ilyet nem csinál, ugyanilyen kártyával fűtök én is.
  • krisszbt
    #32794
    boldog karácsonyt mindenkinek
  • penge96
    #32793
    Másnak is szarakodik a FIFA az új Nvidia driverrel? Mármint meccs előtt az arénában tökre szaggat, utána már meccs alatt tökéletesen megy... érdekes. Nvidia GTX 550 Ti-vel.
  • robi11
    #32792
    kösz szépen!! :DD egyébként boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Balázs 17
    #32791
    izé van olyan h lekapcsolódás és akkor offline módba tesz
  • robi11
    #32790
    nekem Online nem laggol max 1 picit néha, mostanában a karriert tolom és ott laggol valamiért :/ sok dolgot nem értek ebben a fifában!! egyénként mostmár mér nem lehet kikapcsolni az origint?? tök szar h állandóan fel jön a fehér ablak mert bejelentezett valaki :/
  • Balázs 17
    #32789
    nálam is ez van és nem értem

    szemtől szembe meccsen csak, 11v11-ben meg tökéletes
  • robi11
    #32788
    hali!!
    az mitől van hogy anno nem szaggatott a fifa mostanában pedig egyre sűrűbben laggol? nem értem h mitől azóta már újra is lett rakva de néha jó néha nem :/
  • krisszbt
    #32787
    minden programot leállitottam még a virusirtot is és a probléma továbbra is fönn áll
  • Zenszkij
    #32786
    nézd meg nem fut-e valami program a háttérben
  • krisszbt
    #32785
    sziasztok nekem az lenne a problémám mikor telepitem a fifát telepités közben leáll ez mitöl lehet ?
  • Rossi1
    #32784
    Köszi!

    Közben találtam ezt is a neten.

  • Axl Rose
    #32783
    Okés, köszi, +tláltam, de ez az előzőekben nem az extrákan volt ?
    Úgy értve, nyerj vmit és unlockolhatod megfelelő pontszámért... ezért kérdeztem...
  • myl0
    #32782
    A classic XI az egyéb területeken belül van.
  • Balázs 17
    #32781
    precision:
    LB nyomva tartása és akkor kicsiket lépked, RB-vel meg hirtelen fel lehet gyorsulni

  • Rossi1
    #32780
    Kicsit egyoldalú, de elhiszem.

    Egy dolgot mondjon már meg végre vki. Hogyan lehet ilyen pontosan lőni. Az enyém valami rettentően érzékeny és Xbox paddal jatszom. analog karral iranyítom, de megőrjít milyen érzékeny és kb. elmegy a kedvem az egésztől 2-3 meccs után.

    Ez a precision dribbling is érdekelne
    Pontosan hogyan kell csinálni?

    Köszi
  • Axl Rose
    #32779
    A FIFA12-ben is vannak ilyen extrák, mint pl. a classic csapat Völler, meg ezekkel. Ha igen hol találom ?
  • sanyiute
    #32778
    hát nem ?D
  • stupido
    #32777
    Helló mindenki!

    Miért van, hogy amikor online meccset játszanék, akkor kiírja, hogy sikeres ellenfélkeresés, majd pár másodperc után nem tud csatlakozni az ellenfélhez?

    Eddig 1 azaz 1 online meccset játszottam.

    Mi lehet a gond?
  • DAFFANGER
    #32776
  • Lacoka12
    #32775
    a én kérdésemre is válaszolna valaki
  • sanyiute
    #32774
    át hívod spanod azt gameltek:D
  • janik
    #32773
    Halihóó.

    Pc-sek tudnak játszani X-BOX -osokal ??
  • penge96
    #32772
    Sziasztok, azt meglehet oldani, hogy a virtuális profim ne induljon automatikusan a menedzser módban indított csapatomban? Pedig előtt direkt szabadúszóvá tettem, és menedzser módban is annak írja, de mégis ott van az Arsenalban...
  • stupido
    #32771
    Sziasztok!

    Most vettem meg eredetiben a fifa 12-őt, feltelepítem rendesen, de amikor elindítanám, akkor egy pillanatra felvillan a kezdőkép, majd kilép

    mi lehet a baj?
  • [HUN]FaTaL
    #32770
    Frissítsd a DXet.
  • zico87
    #32769
    Microsoft.DirectX.Direct3D, Version=1.0.2902.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35” fájl vagy szerelvény, illetve annak egyik függősége nem tölthető be. A rendszer nem találja a megadott fájlt.
    Fájlnév: „Microsoft.DirectX.Direct3D, Version=1.0.2902.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31bf3856ad364e35”

    Ezt a hibaüzit dobja ki a fifa 12 win7 64 bit alatt valaki help pls...
  • Dean Winchester
    #32768
    bakker tegnap corában egy srác nyomta a fifa-t :D
    megkérdi játszok? mondom jólvan de még életemben sem nyomultam boxon. ő egyből választott csapatot , keretet...stb :D én meg állok azt nézek , kérdeztem mi az oké gomb...
    megy a meccs
    bayern-barca (csak gyors kiválasztottam a bayernt)
    26.percben lőtt egy gólt! aztán ott állok a kapusával szemben azt kérdem melyik a lövés gomb? XD
    ha tudtam volna akkor 1-1 meg kitudja mi az eredmény így meg ,hogy első játék volt 0-1re kikaptam ! Félidőt toltunk , aztán léptem.
    szóval fura, hogy 0 játéktudással vs simán vágja a srác és csak 1 gólt tudott lőni :D
    de nem volt rossz..
    na ez pc -s topic de gondoltam egy post erejéig elfér :D

    amúgy nem volt rossz a játék, fasza mozgás , szép fű..stb
  • mester1987
    #32767
  • Lacoka12
    #32766
    hogyan kell a alap virtual kari képet vissza cserélni?
  • Firerock
    #32765
    Tud valaki nekem adni egy Neymar Face-t?
  • Dean Winchester
    #32764
    viszont egy olyan gépigénynek örülnék amivel full grafikán laggolás nélkül megy a játék.
  • Dean Winchester
    #32763
    itt is meg lehet venni
    én meg úgy vagyok vele, hogy inkább fizetek plusz 3k-t és készhez kapom a játékot mint hogy olcsóbban és csak egy kódot kapjak plusz még töltenem kell a game-t amivel szintén idő megy el...
    de mint tudjuk van egy mondás mely szerint kinek a pap kinek a papné :)

  • menedzser
    #32762
    nanemígyakartam, elcsesztem, de kattintsatok a linkre, nekem tetszett.