36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Chamelia
    #32841
    Sziasztok!

    Nekem is ez a gondom! Nem indul a játék, mert a FIFA logó után kilép az asztalra. A géppel minden ok, minden driver ok, Framework és VisualC++ fent, tűzfalak kikapcsolva, felhasználói fiókban nincs ékezet stb...

    Valaki ismer valami megoldást? Köszönöm
  • penge96
    #32840
    Az miért van, hogy uninstalláltam a FIFA-t, utána újra felakartam tenni (megvan az oka, hogy reinstallálni akarom) de azt írja, hogy még fent van a gépen a játék, viszont uninstallálni mégegyszer nem lehet, mert nem találja az uninstalláló exét, mivel pár percel előtte törölte le... ?
  • penge96
    #32839
    Attól, hogy utálod, miért szar?
  • DAFFANGER
    #32838
    Há ja kinek a pap kinek a papné én speciel utálom az xbox szar controllert
  • [HUN]FaTaL
    #32837
    lol :D

    Az xbox kontroller sokkal kényelmesebb, mert a bal analóg normális helyen van. :)
  • rooney8
    #32836
    én ugyan ps3 kontrollerrel még nem játszottam, de az xbox kontroller igen is istencsászár :D
  • DAFFANGER
    #32835
    Az xbox controller egy nagy szar semmit nem ér egy faszság aki azt kitalálta ps3-hoz hasonló gamepadok a jók.
  • guruzone
    #32834
    sziasztok, már kezdem feladni! Hogy lehet a Fifa által jelzett tűzfalat zöldre váltani???

    Nálam narancssárga, mutatom: LINK

    Megnyitottam minden portot (amit olvastam), kipróbáltam még azt is, hogy kikapcsolom a router/kaspersky tűzfalat. De úgy is maradd sárga.

    Zöld azaz "megengedő" lenne a nyerő!

    Így ugye ha olyannal játszok, aki szintén narancs, abból vannak a lagzik. :(

    Valakinek ötlete?? KÖSZI!
  • Lacoka12
    #32833
    a konzolomat miért nem tudom alap vezérlővé tenni régen tudtam most meg csak másodlagos
  • rooney8
    #32832
    youtube -> fifa 12 skills
  • stupido
    #32831
    Szisztok!

    X360 kontrollerrel tolom a játékot, hol találok leírást, hogy mik a különböző trükkök?
  • Sole82
    #32830
    Üdv!

    Oldalunkat újjáélesztettük, új bajnokság és meccs modul került a honlapra.
    Fifa12 Origin accountra-ra van szükség, hogy nevezni tudj a bajnokságokra!

    Látogass el az oldalamra és nevezz az első bajnokságra.

    Oldalunk címe változatlan: http://fifabajnoksag.com/ viszont nagyon sok változás és újítás található!
    Használd és ajánld ismerőseidnek!

    Elindítottuk első bajnokságunkat is, nevezz!
  • buko20
    #32829
    Helló egy Saitek dual analog rumble padom van és fifa 12-be nem müködik a jobb oldali kar, próbáltam azt a xbox360 emut de igy se jó. Régebben jó volt, tudtam cselezni de akkor a fifa11-ből kellet valamit átmásolni , de már nemtom hogy mit meg nincs is meg a 2011. valaki help.
  • csentro
    #32828
    És lenne még egy problem: a FIFA 11 nem megy:miért?
  • csentro
    #32827
    Kedves mindenki!
    Segítségre lenne szükségem. Ha a FIFA 10-et akarom telepíteni az új fájlok másolásánál mindig kiírja hogy zdata big._22 nem található.
    Mi a teendő?
    előre is köszönöm
  • Rudee
    #32826
    Erő
    Szabadrúgás pontosság
    Csavarás
    Büntető rúgás

    Mind magától értetődik.
  • DjCooll
    #32825
    nekem se először volt. de fogalmam sincs h mi a rák lehet.. Szerződést meg sérülése előtt kötöttem vele.. :D olyan is volt h kölcsönből jött vissza.. azt írja h csatlakozik azt utána meg sehol semmi :D kicsit zavaró.. :D de azért köszi :D
  • BmwE30M3
    #32824
    Valaki mondja már meg nekem hogy a játékos tulajdonságai között az szr.pont. meg szabadrúgásnál ha játékost váltasz ugye van erő,szp(mi?),csavar,büntető mit jelentenek ezek?
  • penge96
    #32823
    Valaki?
  • rooney8
    #32822
    nekem is már többször volt ilyen, hogy következő idényben már nem volt ott
    gondolom lejárt a szerződése vagy vmi ilyesmi :D
  • PeeVee
    #32821
    Fatal, Te egyébként UT-ztál régen ?:D
  • PeeVee
    #32820
    Köszi szépen a gyors segítséget srácok!! :) :)
    Ez lesz!! :)
  • [HUN]FaTaL
    #32819
    Ha PChez veszed akkor nem kell hozzá semmi, csak a szoftvere. Emulátor a többi gamepadhoz kell.

    Xbox360 emulátor PCre nincs így aztán nem is kell futtatni az Xboxos fifát, nem is tudod.
  • Balázs 17
    #32818
    csak ez ha jól látom vezetékes
  • Balázs 17
    #32817
    windows kompatibilis, de úgy is árulják, usb-s, de van rajta xbox csatlakozó is

    bedugod és már megy is

    én innen rendeltem anno, teljesen korrekt
  • PeeVee
    #32816
    Köszi!
    Az xbox 360 gamepad simán működik windows-al, vagy az a xbox360 emulátor kell hozzá? Illetve az xbox 360 emulátorral kell futtatni egy xboxos fifa verziót vagy csak a gamepad miatt kell egyszerű PC fifával?
  • Balázs 17
    #32815
    én idén vettem xbox360 wireless gamepadot és tökéletes, mintha nekem találták volna ki annyira kézre esik:D
  • penge96
    #32814
    Másnak is elkezd a játék akadni meccs közben? Nem FPS csökkenésre gondolok, hanem csak beakad egy tized másodpercre a kamera ahogy követi a labdát?
  • PeeVee
    #32813
    Sziasztok!
    Én is gamepaddal kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Konkrét wireless típust tud valaki javasolni?
    Logitech elég drága és életem első gamepadját szeretném PC-hez, fifa 2011 vagy 2012-höz.
    Köszi a segítséget!
  • DjCooll
    #32812
    visszavonulni nem vonult.. meghalni..hát akkor elég intelligens egy játék..
  • barcalaci84
    #32811
    nyugodtan lehet noname kontrollert venni, x360emu szoftver segítségével minden játékban simán tudom használni(2900Ft-ért vettem pár éve és azóta is tökéletes)
  • [HUN]FaTaL
    #32810
    Xbox360 pad :)

    Vagy valami logitech.
  • Firerock
    #32809
    csak logitechet vegyél apa!
  • Balázs 17
    #32808
    szerintem felejtsd el, mert ha főként fifához kell, akkor mindenféle noname gamepadokkal csak szívás van, mert nem ismeri fel a játék
  • rooney8
    #32807
    tudnátok ajánlani vmi olcsó, de mégis jó kontrollert?
  • robi11
    #32806
    lehet visszavonult vagy meghalt x)
  • DjCooll
    #32805
    Sziasztok Srácok!

    nekem egy olyan problémám van, hogy volt egy sérültem akinek a sérülése áthúzodott a következő idénybe. De itt már nem találom. nincs benn a keretbe se a sérülés listába se más csapatnál. Ezzel valaki találkozott már,esetleg tudja mi a probléma? köszi előre is.
  • Zenszkij
    #32804
    ennyit az eredetiről :D
  • manuszka
    #32803
    Sziasztok!

    Ma érkezett meg eredetiben a Fifa 12, telepítettem és regisztráltam az Originben is. Amikor megpróbálom elindítani a játékot csak bevillan a töltő képernyő és hibaüzenet nélkül kilép a játék. Ati 5750 kártyám van, már drivert is frissítettem, de ez sem segített. A tört verziósnak nem volt ilyen problémája,simán futott a játék.
    Mi lehet a probléma?
    Válaszokat és a segítségeteket előre is köszönöm!
  • Pubes
    #32802
    itt is szemtől szembe meccseket játszok de nekem 8-9 ezer körül van a pontom.és utobbi meccseimet ilyen 30 és 80 ezres pontszámú játékosok ellen játszottam,a felétől szinte a labdát se tudom elvenni de aki ellen meg kijön a lépés az ellen nagyon jol megy.. az meg ezt csinálja hogy hiába verem meg. Statisztika szerint én kapok ki mert ők nem "lépnek ki vagy nem nyomnak gombot" vagy csalva lépnek ki.