36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • menedzser
    #32761
    http://www.youtube.com/watch?v=xu03jw4IYaA

    lol, ezt mindenképpen nézzétek meg.
  • szegim
    #32760
    Melyikkel kell cselezni? PLS VKI, amíg nem xbox 360-hoz volt igazítva az egész,addig tudtam,mert most az xboxon lévő RS gombot kell forgatni,én meg a gépem a Tab-ra állítottam be, és azt h a fenébe forgassam? sehogy szval pls vki
  • dragon11
    #32759
    valaki annyira képes lenne h beregelne nekem arra a nyomi fórumra hogy legalább elátkozzam őket ?[mert nekem qvára nem küldi el az e-mail ellenőrzésnél a kódot..]
  • dragon11
    #32758
    pacsi,

    fifa online 2-t toljuk haverékkal hát hogy is mondjam fostalicska az egész de még nem is ez a baj, hanem az h eljutottam az Európa ligához a saját csapatommal és akárhányszor játszom le a meccset Disconnect a szervertől ^^

    Nos elvileg itt az első találat lenne a válasz, de annyira csicskagcik hogy még egy oldalt is képtelenek megcsinálni AMIRE BE LEHET REGISZTRÁLNI, mert qvára nem küldi el az e-mail verifaction kódot és nem engedi megnézni..

    szóval vlki vlmi help a problémára?^^
  • sylas
    #32757
    Sziasztok
    Érdeklődnék, amikor karrierben felajánlja a klubbokat hova mehetek, akkor nehogy vhogy belenyúlni(progival) vagy más tippel, szal pl egy adott bajnokságban vagyok de az istenért nem ad be más csapatot onnan, pedig vagy6-7 xer is betölöttem hátha bead, de mindig más bajnokságok csapatait, onnan nem ahol addig voltam

    Régebbi típusokban lehetett az adott bajnokságból is választani

    Üdv
    Bering
  • Firerock
    #32756
    Melyik a legujabb szurkolói hang pack?
  • hedonist
    #32755
    Van valamilyen átigazolási program Fifa 12 höz PC-re? amit találtam egyáltalán nem működik. Win7re.
  • burkos01
    #32754
    Ja. Fifa 12ről van szó.
  • burkos01
    #32753
    Csá. Egyik percről a másikra elment az ívelés gomb(A). Pedig a beállításoknál jól van. És a kiúgratás (W) sem műkdik. Billentyűm jó mert a world ben müködik. Valaki valami ötlet. Mi lehet a baja? Ha átállítom a billentyűt akkor sem jó. :(
  • Forza Italia
    #32752
    srácok a Be a pro módba megint csak 4 évet lehet tolni???
  • Firerock
    #32751
    Be a Pro-hoz nincs olyan kamera mint az Arena módban?
  • BaliFF
    #32750
    Sziasztok!
    Hétvégén feltettem a win7-et,mert szerettem volna kipróbálni az új nfs-t meg a battlefieldet is,de természetesen a fifát is...
    A 11-re gondolok,és én régebben Gamerangerrel toltam vele neten,most viszont amikor szeretnék vkivel játszani először a betűk is nehezen jelennek meg amikor írok vmit,ill. mintha egy kicsit lassabb is lenne?Vkinek nem voltak hasonló gondjai esetleg és h mi a megoldás rá?a legújabb ati driver van fent egyébként...köszi
  • Breki33
    #32749
    jó ha más is beírja újra aki ott vette elhiszed?

    mondjuk nem fogom itt neked bizonygatni

    Keresővel fél perc megtalálni...........

    #31976
    #31987
    #32025
  • nukerke
    #32748
    Visszaolvastam és semmi erre utaló jel nyelv volt ezért kérdeztelek meg. De most már rájöttem, hogy nem lehet ennyiért kapni ezért nem vagy képes vélaszolni nem véletlenül.
  • Breki33
    #32747
    olvass vissza aztán kérj elnézést...........

    nem fogom helyetted keresgetni innen is többen vették onnan
  • nukerke
    #32746
    Persze.. Szóval hol lehet megvenni ennyiért? Hallgatlak.
  • Breki33
    #32745
    nem kamuztam
    olvass kicsit vissza más is írta
  • nukerke
    #32744
    Látom megint nem válaszolsz, csak azt nem érem miért jó kamuzni...?
  • nukerke
    #32743
    Nekem nem szeretnél válaszolni? Hol szerzel fifát 4500ért....?
  • Lacoka12
    #32742
    vezérlőpultba csinálhatsz
  • Krisztiam #32741
    hol csináljak? és hol indítsam el?
  • Lacoka12
    #32740
    csinálj egy új felhasználói profilt és ott inditsad el és ne tedd írás védetté a fájt
  • Krisztiam #32739
    az oké, csak most már profilt nem enged csinálni :)
  • Breki33
    #32738
    Ez volt leírva korábban

    pl #32238
  • Krisztiam #32737
    most meg a beállításokat miért nem tudom elmenteni? felmérgel..
  • Krisztiam #32736
    mappa amúgy
  • Krisztiam #32735
    megvan a megoldás.. akinek a főképernyő után kilép, ezt kell csinálnia:

    a dokumentumokban a FIFA 12 mappában van egy instance0 nevű fájl, tedd írásvédetté és menni fog
  • Krisztiam #32734
    jaa nekem windows 7 sp1 van, úgyhogy nem az xp a gond szerintem...
  • Krisztiam #32733
    nekem is ez a gondom.. bejön a főképernyő,h fifa 12 tölt egy kicsit aztán kilép.. ötlet?
  • Krisztiam #32732
    én a játékbeállításoknál nem találok semmi ilyesmit.. vagy nem ott kell?
  • Breki33
    #32731
    ezekre a válasz már nagyon sokszor le lett írva

    akiknek meg az enb nem ment tessék a megoldás:

    "For all those guys who are havin crashes with this enb...

    Just disable ingame origin and everything will be fine.

    Go to settings in origin and disable the option for in game origin.
    works 100%"
  • zoltan93
    #32730
    Hello! leszedtem a játékot és feltelepítettem mindennel együtt, crackeltem. Elindítom a játékot akkor kirakja a kezdőképet és kilép. Telepítésnél megfeleltek a gépi követelmények kivéve az h xp sp2 van a gépemen. Lehet ez a gond? próbáltam felrakni az sp3-at de valamiért nem engedte.
  • owen20
    #32729
    bocs reggel volt leszedtem a gameboostert meg a másikat és remélem így már jó lesz...
  • Krisztiam #32728
    sziasztok
    nekem meg a főképernyő bejön, aztán egyből kilép.. valami ötlet?
  • owen20
    #32727
    Ezt most nem értem mit csináljak akkor hogy ne szagasson játék közben úgyértem megszünjön a lagolás????
  • Lacoka12
    #32726
    felesleges programokat le állítani és akkor nem fog szaggatni.
  • Breki33
    #32725
    már többször írtam d3doverrider és game booster
  • Mayorpapa
    #32724
    én is ugyanezzel a problémával szenvedek, szintén Nvidia vidikarival, tehát ez nem az ATI mikroszaggatás féle probléma. Gőzöm nincs, mi a gond, nekem sehogy nem sikerült megoldani :(
  • owen20
    #32723
    sziasztok,

    Olyan kérdésem lenne hogy játtszok a fifa 12-vel és elindul a meccs minden okés de időnként kicsit beszaggat és oltárian zavaró.
    Ennek a hibának a kiküszöbölésére van valami megoldás, és másnál is van ilyen hiba?
    Már mindent próbáltam levettem a grafikát más felbontás de mind hiába így is szar...
    E7300 procim van 4gb ram nvidia geforce gx550 videókari Win7, ezen szerint fullon kéne futnia szaggatás nélkül.
    Ötletek?

    Sziasztok.
  • And 1 #32722
    Hello
    A problémám a következő... karriermódban mikor tölti a naptárat és odaér 1 sociedad meccshez akkor a játék automatikusan kilép.. de folyton már rengetegszer próbálkoztam vele és ugyanaz... van erre valami megoldás ?