36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • MrRAP
    #32881
    Csá all!
    Tudnátok adni valami tanácsot a kapura rúgással kapcsolatban, mert akár, hogy csinálom az többnyire mellé megy?! A 11-ben nagyon jó ha kicsit mozdítom az analógot akkor az nem a kapu mellé megy jóval, hanem a sarokba!
  • robi11
    #32880
    aha értem, és mikor lesz meg a keret?:D jah és kik ellen fogunk játszani?
  • WartHogSon
    #32879
    Aki szintén Genius Maxfire G-12U típusú gamepaddal játszik, megköszönném, ha küldene egy screenshoot-t a TocaEdit XBOX360 Controller Emulator PC programból (a bal és jobb analóg kar beállítása érdekelne). Ugyanis hiába csinálom a recorddal meg, a kis képen jól működik, de a játékban már össze-vissza irányítódik a játékos.
  • Balázs 17
    #32878
    nem, Ő középhátvéd
  • robi11
    #32877
    2őnk közül fogtok választani, ki tolja jobban kvk-n?
  • SLICK
    #32876
    erre valaki, hogy mi lehet a baj?
  • szegim
    #32875
    Nekem az lenne a problémám, hogy nem tudom mivel kell cselezni. PC-ről játszom, amióta xboxhoz van igazítva, nem tudok cselezni,és nem élvezem annyira a játékot,mint 2009-ben, vagy azelőtt,mert akkor 1 gombot kellett nyomni, és cselezett is.

    PC-n melyik xboxos gomb ? Csak hogy tudjam,melyiket állítsam át.
  • Balázs 17
    #32874
    PM ment
  • Lacoka12
    #32873
    klubot keresek a játékba lacoka1221 a nevem
  • Balázs 17
    #32872
    küldtem kérelmet
  • robi11
    #32871
    Robika0217
  • Balázs 17
    #32870
    origin nélkül nem tudsz játszani online

    tedd fel az origint, ha szerencséd van felismeri a fifát, ha nem akkor le kell töltened majd az egész játékot...
  • szapor
    #32869
    Hali. Ha van eredeti serial számom, csak éppen telepítőm nincs akkor hogy lehet megoldani hogy működjön vele a játék? Mert úgy indul el hogy Origin nincs feltelepítve, telepítse újra a programot... :S
  • fifabajnoksag
    #32868
    Sziasztok,

    Ha szeretnél részt venni egy AKTÍV FIFA12 oldalon, szeretettel várunk.
    Jelenleg 5 bajnokság fut, bajnokságonként 10-25 játékossal.
    http://fifabajnoksag.com
  • Balázs 17
    #32867
    Origin neved? Felveszlek aztán majd megbeszéljük a részleteket
  • robi11
    #32866
    hopsz:D ezt akartam az előzőt delete valaki :D
  • robi11
    #32865
  • robi11
    #32864
    én jelentkeznék!
  • Balázs 17
    #32863
    hi
    egy aktív szűrő középpályást(kvk) keresünk profi klubba, ha érdekel írj privátot vagy add meg origin id-t
  • Zegi Norbi HUN
    #32862
    Hali!
    A Creation Master 12 működik vkinek??? Nekem nem menti el a változtatásokat:/
  • Backrau
    #32861
    Sziasztok! Az Arsenal-al tolom a Fifa Manager 12ben. Idény felénél igazoltam pár új játékost, de nem engedi őket berakni a csapatba. Van egy kis webkamerajel és egy piros kis karikajel a nevük mellett, ha rámegyek ezt írja: Not Eligible to Play. Hogy tudom ezt eltüntetni? Köszi a segítséget. Üdv
  • GTV
    #32860
    Az újonnan induló GameTeve magazin videotesztje, osszátok:

  • SLICK
    #32859
    Olyan problémám van, hogy továbbjutottam a következő idénybe. Nem is ezzel van a baj, hanem hogy volt pár játékosom kölcsönben. Páran visszajöttek, páran pedig nem érkeztek vissza a klubomhoz.
    Igazolásoknál rákerestem a nevükre, de eltűntek. Nem találhatók.
    Ez most milyen hiba? Valahogy vissza lehet szerezni a játékosaimat?
  • Firerock
    #32858
    kis OFF de a gamepad topikban nem válaszolnak.

    Szerintetek tudok valamit csinálni a Cordless Rumplepad 2-mnek hogyha lögyök az 2-es gomb? Ugye ezt használom legtöbbet,mivel ezzel passzolok a fifában így ez jóval puhább mint a többi és idegesít!
    A probléma az,elszakad a gomb alatt lévő "gumi". Ilyet lehet kapni valahol külön?
  • paci600
    #32857
    köszi szépen!
  • Chucky9317
    #32856
    A vezérlő beállításoknál, a védekezésnél, a taktikus védekezést állítsd át hagyományosra.
  • paci600
    #32855
    a 12-ben
  • paci600
    #32854
    Megtudná mondani valaki, hogyan tudom beállítani azt, hogy ha megnyomom a d-t akkor a játékos elkezd futni a labda felé úgy mint pl. a 07-ben?
  • fook
    #32853
    Fraps nevű progi.
  • lacinkacinka89
    #32852
    Jah és még valami! Fényképezni, hogyan tudok játékon belül? Próbáltam a print screen-t, de mikor beillesztem a képet paintba, csak egy fekete képet mutat. Ezt hogy lehet megcsinálni? Köszönöm még 1x!
  • lacinkacinka89
    #32851
    Üdv! Olyan kérdésem van, hogy a visszajátszásokat, hogyan tudom átkonvertálni úgy, hogy meg tudjam nézni őket mondjuk Windows media playerben? Szeretném őket végignézni, hogy lehet ezt megoldani? Esetleg milyen programmal? Előre is köszönöm a válaszokat!
  • zolaas
    #32850
    Üdv! most tettem újra a wint és a fifa nem indul el. Ha jól emléxem volt erre vmi megoldás, de nem találom. origin-ből indítom a launcher el is indul, de utánna már csak ugrik egyet a kép azt csá...
  • MrRAP
    #32849
    Csá kösz a választ!
    Ki próbáltam a progit elég hasznos, de még mindig nem tudok cselezni!
    Ugyan úgy kell nem mint a 11-ben?
  • myl0
    #32848
    Nekem F310em van. Nagyon fasza, csak ajánlani tudom...
  • rooney8
    #32847
    Xpadder-t próbáltad?
  • MrRAP
    #32846
    Csá all!
    Valakinek van ACME GA-03 gamepad-ja? (Ez nincs a támogatott listán!)
    Nagy nehezen sikerült beállítani majd nem, de hiába nyomom a csel gombot nem csináljam, meg még van egy két probléma!
    Szerintetek ha vennék egy Logitech F510 vagy Logitech F310-t akkor tudnék normálisan játszani?
    (Ti milyen gamepad-al nyomjátok?)
    Előre is kösz a válaszokat!
  • Zsolti8712
    #32845
    Nekem olyan gondom lenne, h meccs közben néha ledob az EA szerverről és kilép a mecsből mivel olyan mintha megszakadna a netem.
    Ez mitől lehet?
  • Firerock
    #32844
    Az miért van hogy a játék magától egyik pillanatról a másikra átállította a kamerát és most nem tudom visszahozni az alapot? MErt ugye a Tévéközvetítés az alap...!?
  • Balázs 17
    #32843
    egy ideje nem tudok már szemtől szembét játszani, mert folyamatosan akadozik és megáll 2percenként a meccs
    másnak mi a tapasztalata?

    ami érdekes, hogy minden más online mód tökéletes:S
  • Chamelia
    #32842
    megoldva