36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Aries1984
    #32921
    Szaisztok! Egy ideig nem játszottam a fifával de pár napja újra elkezdtem és az a probléma hogy nagyon lassan tölti be a menüben a dolgokat. Addig még jó hogy behozza a főmenüt, de utána ha be szeretném tölteni a mentést, akkor már azt is nagyon lassan tölti, meg azt is ha új karriert indítanék. Ez mitől lehet? Kivártam hogy betöltse a meccset, az is kicsit lassabbnak tűnik mint régebben volt.
  • Lacoka12
    #32920
    valaki segítene újra raktam a gépet felraktam a fifa 12 és nem szól a magyar kommentár hang az van és újra rakás előtt müködöt valaki segítene
  • domez128
    #32919
    Én is segítséget szeretnék kérni. Már napok óta nem sikerül az online játszani , vagy a " kapcsolat megszakadt" , vagy a "játék már nem elérhető"
    felírat ugrik fel. Még akkor is , ha én próbálok meg játékot indítani.
    Ez a hiba máskor is elő-elő fordult , de aztán rendeződött a dolog valahogy. Most azonban már napok óta ez a hiba . Tudja valaki mi a megoldás ?
  • Balázs 17
    #32918
    gamepad: jobb analóg kar
    billentyűzet: numerikus számok (2,4,6,8)
  • Aprolek84
    #32917
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem haverral idegek vagyunk már,mert sok meccs megy el azon hogy 11 kapunk,de az istenért se tudjuk,hogy vetődik a kapus.
    Legyetek szívesek mondjátok már el hogy tudok balra vagy jobbra ugrani vele,mert csak sasszézik nem vetődik:(
    Így csak abban bízhatunk,hogy hibázik ,de jó lenne tudni,hogy kell védeni,mert idáig nem nagyon jöttünk rá:(
  • mate0130
    #32916
    Igen tényleg ez volt a hiba, az új fiókban már megy hibátlanul. Kösz a segítséget!
  • rooney8
    #32915
    akkor meg is van a hiba
    megoldás: hozz létre egy új felhasználói fiókot ékezet és szóköz nélkül és oda telepítsd fel. ezután tökéletesen fog futni.
    az okát ne kérdezd, egyszerűen nem tud mit kezdeni a fifa az ékezetes karakterrel
  • mate0130
    #32914
    Ékezet van igen. De ez hogyan függ össze azzal hogy nem indul a játék?
  • rooney8
    #32913
    vagy szóköz?
  • rooney8
    #32912
    a widows-os felhasználói fiókodban van ékezet?
  • mate0130
    #32911
    Sziasztok nekem az a problémám, hogy miután feltelepítem a FIFA 12-t és indítanám a játékot, csak a FIFA 12 logója jelenik meg egy pillanatra, majd elsötétül a képernyő és azonnal visszadob a windowsba, semmi hibaüzenetet nem ír ki. Crackeltem is a játékot, sőt több letöltési helyről is leszedtem magát a játékot, újratelepítettem és ugyanezt csinálja mindig, pedig a követelmények is bőven megvannak, simán futnia kéne. Nem tudja megmondani valaki mi lehet a baj? Kösz a segítséget.
  • sanyiute
    #32910
    helloka lehet mennék!
  • FMfan
    #32909
    Hali!
    Aki szokott fifázni PS3-on, és jönne online bajnokságra, csak magyarokhoz, egy jó társaságba, az írjon PM-et, és adok linket! Köszi.:)
  • Balázs 17
    #32908
    és büszke vagy rá?
  • zoral1000
    #32907
    kösz. Király vagy!!

    szólhattam volna előbb is így megspóroltam volna egy újra telepítést:D

    kösz még1x
  • Rudee
    #32906
    #32891
  • zoral1000
    #32905
    Sziasztok (konfig:e8400+4850 golden sample+2gb ram+win7 64 bit sp1)

    nekem lenne egy nagy problémám. egyik napról a másikra elkezdet szaggatni (még itt is 800x600,gyenge,msaa ki) a eredeti fifa 12-m.megpróbáltam mindent leszedtem patcheket, feltettem újra az eredeti gémet semmi, feltettem a egy Fifa 12 DVD5 release-t se origin se semmi csak a fifa úgy jó volt.újratelepítettem a rendszert, csak az eredeti fifa van fönn meg 1-2 progi(winamp,mpc,mozilla) és még mindig szaggat 800x600 ban is mi történhetett más játék nincs fenn??? kérlek segítsetek
  • blackfire001
    #32904
    csáó!
    XBOX-on játékos karriert játszok. Létrehoztam egy játékost (99-es), és azzal játszottam a Barce B csapatában.
    2 kérdés:
    Hogy kerülhetek át a nagy csapatba?
    Magyar nemzetiségű, beleraktam a válogatottba is. Mikor játszhatok válogatott meccseket?
  • arsenal6
    #32903
    Hihetelen, tényleg jó lett. Hogy mi az összefüggés.... (...)...?
    KÖSZÖNÖM!
  • balintka
    #32902
    Na majd hétvégén kipróbálom ha otthon leszek. Köszi a tippet!
  • billdm
    #32901
    vicces mert tényleg rendbe jön ha átállítod angolra az origint..
  • balintka
    #32900
    Sajnos igen, pl. haverral nem is látjuk egymást, nem tudunk játszani. Másokkal meg laggol. Bár picit javult de még mindig nem a régi. Ha megtudsz valamit, hogy mitől lehet kérlek írd be ide. Köszi
  • billdm
    #32899
    Sziasztok
    Másnak is játszhatatlan az online egy ideje?
  • webibebi
    #32898
    fasza:) köszönöööm :)
  • Rolesz
    #32897
    nem jó, egyszerűen hiába hívjuk meg egymást not available...
  • Balázs 17
    #32896
    én úgy emlékszem, az egyik meghívja a másikat, aztán shit+f1 a meghívottnál (alapból), és elfogadja a meghívást
  • Rolesz
    #32895
    1v1
  • Balázs 17
    #32894
    attól függ, hogy akartok játszani

    1v1 2v2quest?
  • Rolesz
    #32893
    Online friendlines módot hogy kell életre bírni? Haverokkal akarunk játszani együtt, hogy kell? Origin mindenkinek meg van, rámegyünk erre az online friendlines-ra, látjuk egymást ott, hogy online, meg originban is, de hiába invite-oljuk egymást, "guest not available" vagy valami hasonló üzenet, és a guest list-be sincs senki... Valaki ötlet? Google-be nem találtam semmit...
  • Hunor1
    #32892
    hello,
    mezkészítésről van valahol egyszerű tutorial és hogy melyik progi kell hozzá? A Texture Editorral lehet a .png-s fájlokat visszakonvertálni rx3 .ra? Köszi.
  • Balázs 17
    #32891
    origin-t angol nyelvre kell állítani, egy program újraindítás és jó lesz
  • webibebi
    #32890
    mitől van h elkezdett szaggatni mint állat a fifa? 2hete nem játszottam vele most elkezdtem és már a menüben is úgy szaggat h vmi iszonyat. másnak van ilyen gondja?
  • janik
    #32889
    nekem is ugyan ez a gondom szagat mint az állat mostanában.
  • Alex2
    #32888
    érdeklődnék hogy akinek eredeti fifa 12-je van annak szaggat a játék?
    eddig nem szaggatott de a ma nem tudok egyszerűen játszani vele.
    még egy kérdés
    a tűzfal státuszt közepesről hogyan lehet átállítani,mert sárgán világít,gondolom zölden kellene lennie
  • IXEMGabeo
    #32887
    na bakkerman megoldottam. Csinálni kellett egy új felhasználó fiókot, aminek nem örülök, dehát nem volt más megoldás...

    köszi
  • IXEMGabeo
    #32886
    ha megmondod merre fele olvassak vissza akkor a kisujjad sem kell mozdítani;) áll az alku?
  • Breki33
    #32885
    csak kb 30* volt leírva :-)
  • IXEMGabeo
    #32884
    FIFA 11 nincs fent, kormány régen ki van húzva...

    ezt az ékezetes dolgot most hallom először, de legfeljebb átírom a nevem addig...köszi a segítséget, de szerintem ez így sem úgy sem fog működni...

    ja és rendszergazda módban is indítottam az sem segített...
  • bakkerman
    #32883
    a winwowson belüli felhasználónevedben van ékezet? a mappaszerekzetben,ahova raktad van ékezet? ezek fontosak,hogy ne legyne sehol se ékezet,és ha van kormányod,azt húzd ki,és töröld a FIFA 11-et
  • IXEMGabeo
    #32882
    üdv: mitől van az, hogy elindítom a FIFA 2012-t töltőképernyő, logó utána fekete képernyő és szépen kilép?...

    WIN 7 64 bit van nálam...