36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Neoncsoves
    #32961
    UEFA 2012
  • myl0
    #32960
    Komolyan qrvára nem hiszem el. Kupában átmasírozok mindenkin erre döntő:
    A pálya fele vmi graf hiba miatt fekete (se csíkok se labda nem látszik) szaggat mint a sz@r 0-2 nél kiléptem a pi...ba. 2 óra mulva mikor megnyugodtam mondom neki állok megint. döntőig megyek megint: erre vmi szerencsétlen csóró üzbég kölökkel kellett (volna) játszanom. 2 képkocka közt 2 mp telik el úgy szaggat ez a nyomorult jatek, persze ez a f@sz már megszokta... nem igaz h ezt nem tudják vhogy megoldani. ha 1X már kiadtam érte 10 rugót nehogy már ilyenek b@sszák el a játékomat...
  • Rudee
    #32959
    Próbáld ki ezt.
  • Lacoka12
    #32958
    hol lehet beszélni a ea val hogy küldjenek jelszó megváltoztatott mert hiába kérem a elfelejtett jelszónál nem küldik
  • roland2293
    #32957
    Sziasztok.Segítségre lenne szükségem.A játékom nem eredeti.Feltettem a játékot megcreckeltem és mikor indítani akarom nem történik semmi.Gépem simán elbírja, próbáltam rendszergazdaként semmi.Viszont mikor elinditom a játékot csinál a játék mappájába egy ilyen fájt hogy fifacrashdump_cl.
    Valaki nem tudja hogy mi lehet a baja ?
  • illesbela
    #32956
    Köszi! Ha jól emlékszem akkor 25 euró most az originen.
    Nagyjából 7-8e Ft boltban is.
    Viszont ha boltban veszem legalább kapok DVD-t is :)
    Mivel viszonylag lassú netem van, ezért Originről telepíteni nem lenne valami nagy élmény. (csak 6 Mbit)
  • Balázs 17
    #32955
    nemtudom, pl. nekem tokos verzió van, de lemezről nem lehet telepíteni, mert hibás lesz

    szóval úgy szedtem le originen keresztül és volt magyar nyelv-kommentár
    de szerintem az euró miatt originen drágább a játék kivéve, ha vmi akció van
  • argo001
    #32954
    Nem tudom, hogy ez valamilyen hibának számít, de a Fifa 12 nem úgy néz ki, ahogy kellene. Pedig indításkor beállítottam a configban a grafikát, de mégse az igazi, főleg a fű nem. Leszedtem a fű textúra packet de azzal sincs semmi változás. :S
  • illesbela
    #32953
    köszi!
    én egy helyi szolgáltatónál vagyok (PRtelecom)
    amikor van net, akkor nincs vele baj :)
    gondolom az Origin-es Fifa angol verzió (legalábbis másra nem láttam utalást) lehet valahogy magyarosítani?:)
    vagy ha magyart akarok akkor vegyek magyar DVD-t boltban?:)
  • Balázs 17
    #32952
    szolgaltato fuggo (szerintem)
    nekem sokszor kesett, de volt amikor meg offline minoseg ill. Rengetegszer megsdzakadt a kapcsolat ugy, hogy semmi elozmenye nem volt
    van amikor a szerverrol is ledob es akkor be kell zarni a gamet
    ismeroseimnek meg szinte tokeletes...
    upc es pc-s vagyok
  • robi11
    #32951
    :DDD
  • illesbela
    #32950
    Üdv!
    Szeretném kikérni a véleményeteket.
    Azon töröm a fejem, hogy megveszem a játékot, főleg a multiplayer miatt.
    Az volna a kérdésem, hogy neten mennyire élvezhető a játék?
    Van-e szaggatás? idegesítől laggolás vagy packetloss? esetleg megszakad-e a kapcsolat időnként? ha ilyen gyerekbetegségek nincsenek akkor nyugodt szívvel adom ki a pénzt erre a játékra.
    Sajnos googleban nem találtam normális leírást ebben a témában.
    Előre is köszi a véleményeket!

    ui: sajnos ezer éve nem játszottam fifával online :) viszont sok éve játszok már karriermódot :) amikor legutóbb játszottam multiban, akkor még pocsék volt az egész, élvezhetetlen volt a laggolás miatt
  • Firerock
    #32949
    Vááá,elnézést,el is felejtettem ezt a kommentet,azthittem hogy a legutolsó kommentemre válaszoltál:D
  • robi11
    #32948
    miért? ki másnak?
  • Firerock
    #32947
    ezt biztos nekem szántad?:D
  • robi11
    #32946
    hát hogy? :O feljutottam x'DD am 4,5 csillagosra össze rakom a Naploit akkor néha szembekerülök a Reallal meg a Barcával is :D ma a Barcát második osztályba 5-1re vertem x'DD Dortmund 3-0 után kilépett :'D
  • Laci82
    #32945
    Sziasztok.
    Előjött egy hiba nálam ami eddig sosem....
    Az aláírásomban ott van a konfigom és mióta a 6850-esem van a Fifa 12-nél beremeg a kép néha a játékban,mikroszaggatás dolog szerintem,de a pipa konfigurálásnál be van nyomva a mikroszaggatás és az aero téma tiltásánál is,mégis néha beszaggat a játék.
    Baromi idegesítő,hisz ezzel a konfiggal azt hiszem bőven de max beállításokkal kellene hogy fusson ez a játék minden röccenés nélkül.
    Mi lehet a baj illetve hogy lehet megoldani a gondomat?
  • Firerock
    #32944
    esélyed nincs hogy itt válaszoljanak...
    de az egész internet a tied,csak találsz egyet,ha nem akkor felejtsd el a játékot...
  • precision
    #32943
    Fifa 10 -hez milyen patcheket érdemes felrakni ill. melyek a legjobbak?


    Vmi grafikai és gameplay módosítóra gondoltam... gameplaynél vmi realistic féleségre, grafikánál pedig hogy szebb legyen valamivel

    vagy egyáltalán játszik még valaki a 10 -el? :) (nálam akadozik a 11 is picit, a 12 meg nagyon, szóval azért nyomom a 10 -el)
  • TheSosy
    #32942
    Lécci:'( ide is jöhet!
  • Firerock
    #32941
    hogy kerültél a 3. osztályba?:D
    És hogy kerültél szembe a reallal?:)
  • myl0
    #32940
    Nekem néha szaggat néha nem, de ez sztem az ellenfél miatt van. (Biztos betárcsázóst használnak :D)
    Ha a gépi ellenfelet amatőrön vered az nem jelent semmit, úgy kihívás sincs benne. Játssz minimum Profi szinten, annak már van valami értelme. Egyébként gyakorlattal bele lehet jönni... Kis kitartás nameg rohadt sok meccs és menni fog.
  • robi11
    #32939
    Szemtől szembe idény :DD 0-3 ról nyertem meg 4-3ra jelenleg a 3adik osztályba vagyok.
  • TheSosy
    #32938
    *üzi
  • TheSosy
    #32937
    Na ez megvan.Akinek van serial száma,az lécci küldje el ütiben :) !
  • botyika
    #32936
    Sziasztok!

    Akinek eredeti játéka van, megtudná mondani, hogy neki is szaggat-e ha online mérkőzést játszik? Origin angolra van állíta (azelőtt fullon szaggatott), így most néha szaggat, néha nem, arra gyanakszom, hogy az ellenfél internetkapcsolata miatt lehet ez, mert van olyan meccs ahol nincs szaggatás, másik meccsen meg van.

    Másik dolog. Amatőr szinten mondjuk Arsenallal vagyok egy hasonló erősségű csapat ellen, akkor simán megverem, de ha belépek ebbe az online módba, hogy ellenfelet keressen nekem a szintemhez képest - ma kezdtem játszani online, tehát alig 9 TP-m van, olyan ellenfeleket ad be akik úgy elpicsáznak hogy csuda. Szóval nemtűnik túl kiegyensúlyozottnak az ellenfélkezelés..

    Az originál játék megvétele se volt semmi, eleve szinkron nemvolt magyar, úgykellett levadászni valahonnan a szinkront, nomeg ezt a hülye szaggatást is meg kellett oldani, tehát már kicsit bánom hogy kiadtam érte ennyi pénzt, pláne ha online játékmódokban nemlehet tenni a szaggatás ellen..
  • roland2293
    #32935
    Sziasztok!Lehet visszább kérdezték már nem tudom. Ha a fifa 12m nem eredeti akkor sehogy se lehet megoldani azt hogy multiba tudjak játszani ? Tehát muszáj hogy a játékom eredeti legyen ? Segítségeteket és válaszotokat előre köszönöm ! ;)
  • TheSosy
    #32934
    Hali.Megtudnátok mondani,hogy hol lehet leszedni az origint,mert így nemtudok multyzni?
  • cbzotyoka
    #32933
    Fifa 12-ben nincs magyar kommentár pedig az egész játék magyar hol kell beállítani?
  • janik
    #32932
    Akinek szaggat meg minden baja van a Fifával, akkor az origin-t állítsa át angolra és menni fog minden úgy ahogy eddig.
  • fook
    #32931
    Lehet
  • botyika
    #32930
    Sziasztok! Megtudnátok nekem mondani hogy lehet-e a játékot egy PC-n két kontrollerrel egymás ellen játszani?
  • csentro
    #32929
    Hali! FIFA 10-ben készítettem egy klubot, most meg hirtelen megszűnt. Mi a probléma? (Creation master 10-eztem, de ez miért baj?)
  • bakkerman
    #32928
    hali,leszedtem a fifamania karrier patchet,de sehogy se akar működni...mindig kíírja,hogy nem találja a játékot,ha kiválasztot a core mappát,vagy a game mappát amiben az exe van,azt se fogadja el...elég idegesítő,hogy első évben nagycsapatoknál nincsen BL...
  • Lacoka12
    #32927
    azelőtt működött
  • Lacoka12
    #32926
    újra raktam a gépet letöltöm a originről erre nem szól a kommentár
  • Balázs 17
    #32925
    neked is így kezdem :)

    ha eredeti, akkor nem szabad lemezről feltenni, mert akkor nem lesz magyar kommentár, csak letölteni érdemes

    ha virágbolti, akkor nemtudom
  • Lacoka12
    #32924
    nekem is tudsz segíteni?
  • Aries1984
    #32923
    köszi a segítséget, így már jó :)
  • Balázs 17
    #32922
    ha eredeti, akkor origint tedd at angol nyelvre, majd inditsd ujra