36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • rooney8
    #33081
    dehogyis :D
  • Effe88
    #33080
    rókabőr:D
  • DrTre
    #33079
    Sziasztok!

    Vki tud arról vmit, hogy az end to end kamera állást lehet-e babrálni, hogy mindig hátulról előre mutassa a pályát?
  • Rudee
    #33078
    Konzolos FIFA topik. Ott vélhetően hasznosabb tanácsot kapsz, mint a PC-sektől.
  • unrealnoise
    #33077
    eddig én is eljutottam, viszont alig van PS3-hoz xboy style gamepad. ami van, azok közül sem mind ajánlott, illetve meglehetősen kevés a vélemény róluk. nem véletlen kérdeztem. :)

    talán a legdurvább és legjobb ez lehet, kár hogy az ára se semmi...
  • rooney8
    #33076
    faintos
  • Breki33
    #33075
  • rooney8
    #33074
    pl.
    de beírod gugliba, hogy ps3 gamepad és csemegézhetsz közülük :D
  • arsenal6
    #33073
    lackoka25: ez nálam is előfordul néha, a Logitech gamepad miatt van (szerintem). Kicsit megtekergeted a jobb joyt, és elmúlik magától. Legalábbis nálam így javult meg. SOKSZOR előfordult már a hiba, és mindig elmúlt.
  • unrealnoise
    #33072
    egy butus kérdés, FIFA-val tolja valaki PS3-ason? Gondolom full ugyanaz mint Xbox-on. Viszont az xbox-nál jobban tetszik és kézre-állóbb a microsoft gamepadja. Vagy tévedek? :)

    Esetleg van PS3-ashoz más kialakítású gamepad? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
  • ftcfan
    #33071
    Sziasztok,
    Az UEFA EURO 2012-ben nem lehet egymás ellen EB-t játszani, csak sima barátságos meccset? (1 PC, 2 kontroller)
    Csak 1 csapatot lehet választani, ha EB-t akarok játszani...
  • hekhubá
    #33070
    33061!
    Adtak ki a játékhoz javító patch-et???????
  • lackoka25
    #33069
    amatör kédésem az volna hogy mikor passzolok egy másik játékosna az nem veszi át hanem elrúgja egyböl hogy tudom kikapcsolni??
  • hekhubá
    #33068
    Valaki segítsen!!!!!!
    33061
  • stupido
    #33067
    hol találom, hogy melyik portokat kell forwardolni?
  • [HUN]FaTaL
    #33066
    Az első kérdésre benne van a válasz a második kérdésben.

    Van routered? Ott is továbbítani kéne a portokat a játékhoz.
  • stupido
    #33065
    Sziasztok!

    Két kérdésem volna. Az egyik, hogy online meccset játszanék, de 10-ből kilencszer az történik, hogy "sikeres ellenfél keresés" majd pár másodpercre rá "megszakadt a kapcsolat..."

    Mi okozza ezt?

    A másik, hogy kikapcsolt tűzfalnál miért írja, hogy hogy a tűzfal státusza korlátozó?
  • penge96
    #33064
    Sziasztok!

    Letöltöttem az Alan Smith féle kommentátor packot, de hiába teszem be a game mappába, a játékban nem tudom beállítani őket, csak a gyenge Andy Townsendéket... mit csinálok rosszul?
  • hekhubá
    #33063
    Valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • V43 1105
    #33062
    Hola!

    Megvettem a FIFA 12-t... játszottam vele egész sokáig, semmi baj nem volt.. most meg szürke kép és kib... mit tegyek ilyenkor ?:/
  • hekhubá
    #33061
    Sziasztok!
    Letöltöttem az Uefa Euro 2012, feltelepítettem és az lenne a gondom a játékkal, hogy a harmadik mérkőzésnél nem lép vissza a menübe, és semmilyen gomb nem jelenik meg csak a stadoint látom. Mi lehet a probléma? Valaki segítsen!
    Előre is kösz!
  • Holtsáv
    #33060
    A selejtező kihagyása számomra is érthetetlen, ráadásul a csoportokat is körülményes véletlenszerűen összeállítani.
  • zsola100
    #33059
    Egy kis Gameplay, nézzétek meg a többi vidit is ha tetszik!
  • TheSosy
    #33058
    Hali!
    Olyan problémám lenne,hogy letöltöttem a magyar bajnokságot,játszok vele,kilépek a játékből.Újra játszani akarok,be akarom tölteni a profilomat,és lefagy a játék.Mit lehet tenni?
  • [HUN]FaTaL
    #33057
    Valahogy életszagúbbak a meccsek, de lehet, hogy csak a játékosanimációk, AI fejlődött és azért gondolom így. :D
  • Effe88
    #33056
    pénzt szerintem se ér


    "Absolute rip off, save yourself the money and make a custom tournament on FIFA12."
  • Effe88
    #33055
    nincs hatással a sima fifa 12re hál istennek:D
    a játékmenetbe mi tetszett neked???:O
  • elite
    #33054
    Köszönöm a hozzászólásokat!
    Így akkor ez kimarad az életemből, erre nem áldozok pénzt. Marad az alap...
  • [HUN]FaTaL
    #33053
    A játékmenetet kivéve egyetértek. Szerintem az jobb lett mint a sima fifában. Nem tudom, hogy arra is hatással van e, mert azóta nem volt időm klubmeccseket játszani, euroval is csak 1-2 meccset toltam.
  • Effe88
    #33052
    hát igen:)
    üzlet az üzlet:D:D

    az alap fifa 12 amúgy nagyon fasza de ez az eb dlc gagyi lett:D
  • Balázs 17
    #33051
    ezt úgy hívják, pénz keresés kevés munkával
  • Effe88
    #33050
    Szerintem szar lett. Belenyúltak a játékmenetbe is szerintem nem kellett volna olyan mit hogyha csúszkálnának meg lebegnének a játékosok::S:S:S
    -edzőket nem mutatják, ugyan azok az animációk i mint a sima fifa 12ben stb.
    -nincs benn a sima selejtező(nem is értem miért nincs:S:S:S:S)
    -kevés licence van(bár ez nem az ea hibája javarészt)
  • Look at the cat
    #33049
    crackeled skidrowal
  • Pato97
    #33048
    Sziasztok.! Fel telepítettem a euro 2012-őt és el indítom ! Utána még mi előtt el indulna a játék, kér egy termékkódot ?! Ilyenkor mit tudnék csinálni? Előre is köszönnöm a választ !
  • elite
    #33047
    Valaki írjon már az Euro12ről véleményt. Milyen? Vannak extra animációk, hangulatkeltő dolgok? Edzőket mutatja mint a worldcup2010?
  • Look at the cat
    #33046
    uninstall aztán tedd vissza a régi fifát :D
  • ben89
    #33045
    sziasztok!
    Tegnap feltelepítettem a Euro 2012-t a fifám mellé és amikor elindítottam, a profil választásnál rámentem a profilomra gyönyörűen tapasztaltam hogy megsérültek a mentéseim!Nem akarja megnyitni!Újat létre tudok hozni,de nekem baromira kéne az előző profilom!Valaki tapasztalt már ilyet, vagy valahogy visszatudom hozni a régi dolgaimat?
  • blackfire001
    #33044
    Xbox360 Fifa12:
    Csináltam egy VP játékost, spanyol másodligából feljutottam a csapattal, aztán átigazoltam máshová. Régebben volt olyan, hogy a nemzete meghívta válogatott meccsekre. Magyart csináltam. Mikor játszhatok válogatott meccseket?
  • rooney8
    #33043
    origin-t állítsd át angolra
  • Bence937
    #33042
    sziasztok!
    valami történt fifámmal...
    régen tök jól ment, nem akadozott meg semmi. nem játszottam vele vagy 1 hónapot és most h játszani akartam elkezdett akadozni. ez mitől lehet? mondjuk közben feltelepítettem a videokártyának a szoftverét mert előtte sztem nem nagyon volt semmi rajta
    valaki segítene bajomon???
    köszönöm :)