36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • rooney8
    #33161
    akkor passz
  • Balázs 17
    #33160
    karrier módban nincs is rendes csere

    ha megsérülsz vagy bármi miatt lehoznak akkor leszimulálja a gép a hátralévő időt
  • Danyi
    #33159
    Nem. A játékos módot választottam... És hiába... :/ Rám bízza a csere után az egész csapat irányítását... :/
  • rooney8
    #33158
    mikor elkezded a karrier módot, akkor van 3 választási lehetőség. ez egyik a játékos, a másik a menedzser, a harmadik pedig játékos-menedzser. játékos módban csak a saját játékosunkat kell irányítani és semmi mással nem kell foglalkozni. a játékos-menedzser módban, irányíthatsz egy játékost is, de közben menedzseri teendőid is vannak (átigazolások stb.), tehát ha lecseréled "magadat", akkor tovább irányítod a csapatot. a menedzser mód pedig a régen megszokott menedzser mód (nincs saját játékosod)

    gondolom te a játékos-menedzser módot választottad, ezért kell tovább irányítanod a csapatot. szerintem ha már elkezdted, akkor nem lehet váltani módot, úgyhogy újra kell kezdened immár játékos módban.
  • Danyi
    #33157
    FIFA 12-ben be lehet azt állítani, hogy légy profi módban, ha karrier miután lecserél az edző ne nekem kelljen irányítani az egész csapatot? Azért játszok olyan módban, hogy ne az egész csapattal kelljen baszakodnom, erre átadja a vezérlést... Valaki valami tipp?
  • baaka
    #33156
    #33154
    #33155

    thx.
  • Effe88
    #33155
    van
  • precision
    #33154
    mér miért ne lenne? meccs elején te jobbra ő meg balra húzza a vezérlő ikont és annyi... vagy nem? :) én pc -n így játszok haver ellen...
  • Rudee
    #33153
    #33078
  • baaka
    #33152
    sziasztok!
    Fifa 12, Xbox 360-as változatában van olyan 2 játékos mód, hogy van két kontrollerünk és egymás ellen játszunk?(Tehát 1box 1tv és 2joy van és egymás ellen akarunk játszani a gémben)

    Mert ha nincs akkor nem veszem meg a játékot.Előre is köszönöm.
  • sajtburger
    #33151
    Fifa11-ben hol lehet megnézni pontosan, hogy a sérült játékos mire térhet vissza, hány napig sérült még?
  • webibebi
    #33150
    köszönöm! közben tescoban sikerüt megvennem 1990ért anynit bőven megér! az expedition mód egy isten
  • garam93
    #33149
    Sziasztok!
    Remélem nem haragszotok, ha beillesztem ezt a videót. :)
    Fifa 11, Barca-Real meccsen esett a gól.
  • Effe88
    #33148
    pl, itt

    de 5 Ft-ot nem ér az egész...
  • webibebi
    #33147
    sziasztok! nem tudjátok hol lehet beszerezni jó áron az uefa euro 2012-t?
  • gstup
    #33146
    Sziasztok!


    Van egy eredeti fifa manager 11-em és egy fifa 11-em.Valahogy meg lehet oldani,hogy a managerben lévő meccseimet a fifa 11 pro funkciójával játszam le?Mert a managerben a player carrier-t választottam,ezért a saját karakteremmel szoktam játszani 3d-ben,de azért sokkal jobban néz ki a pro mód a fifában,mint a managerben a 3d irányítás.

    Üdv,
    G
  • Drang
    #33145
    Új hazai Fifa oldal! Ajánlom figyelmetekbe!

    Fifaonline.hu
  • ErEcH
    #33144
    Hi mindenki. 3Ghz(Intel)Single-Core procin, 2Gb(DDR1)Ram és Ati x1650es(512mb) videókártyával elmegy low grafikon a Fifa 11 vagy a 12? Az egymagos proci miatt kérdezem... a Fifa 10 megy.. tovább nem próbáltam. Köszi a választ,előre is..
  • sajtburger
    #33143
    Köszönöm :) Akkor megnyugodtam, látszik ősrég fifáztam.. :)
  • szabii98
    #33142
    2. szezon és bajnokok kupája
  • sajtburger
    #33141
    Fifa 11-ben nincs Bajnokok Ligája? Vagy 2. szezontól van, ha menedzserben játszok?
  • zorrobomber
    #33140
    1OTT-VANA-DOBO-ZON2
  • fcbarcelona1
    #33139
    Sziasztok!
    A Fifa 12 CD kulcsát valaki meg tudná mondani.
  • Balázs 17
    #33138
    kicsit se kamu

    nem tartom magam rossznak, online csak kis csapatokkal illetve hazánk válogatottjával szép eredményeket érek el,
    de gép ellen világklasszison is már örülök ha van 5 kapura lövésem...
  • kjhun
    #33137
    XP-nél: Vezérlőpult --> Automatikus frissítések, és az előugró ablakban ott kikapcsolod.

    Win 7-nél: Vezérlőpult --> Rendszer és Biztonság, erre klikk, jobb oldalt a Windows Update-re klikk, utána a bal oldalt a Beállítások módosítása parancsra klikk, és a legördülő elemek közt, a Soha ne keressen frissítéseket kiválasztani, és Ok.

    Ha van fent Windows Update Agent, akár azt is eltávolítani.
  • Rudee
    #33136
    Gondolhatod. 4 perc alatt a kapuig nem megy el annyiszor.
  • Effe88
    #33135
    4 perc alatt világklasszison 15-20 gólt rúgsz???:D:D:
    ez komoly???
  • zorrobomber
    #33134
    teszkó
  • Rudee
    #33133
    Mármint a FIFA12-őt, még mielőtt másra ruházol be.
  • Rudee
    #33132
    Feladatkezelőben a folyamatoknál találod. A leírás oszlopban keresd meg, nem tudom már én se pontosan.
  • Rudee
    #33131
    Vedd meg.
  • HITMANHUN
    #33130
    sziasztok már unom világklasszis szinten 4 perc alatt minimum 15 - 20 gólt rúgok ki akarom próbálni magam online ahol valósak az események segítséget kérek tőletek hogy kezdjem el töltsem le valahol a fifa onlinét vagy meg kell venni ????????????válaszokat előre is köszönöm
  • Mayorpapa
    #33129
    segítenél nekem Rudee, hogy mit kell kilőni, hogy ne fusson a windows update? (gondolom feladatkezelőben, de nem tudom mi a röviditett neve)
  • precision
    #33128
    nem akarok vitázni, de ez a játék pofátlanul optimalizálatlan
    még ha csak egy csettintésre nem menne... mint mondtam, már szinte mindent kipróbáltam... és ennél sokkal nagyobb grafikai és számítási igényű játékok hibátlanul futnak "egy csettintésre"

    a driverhez pedig annyit, hogy most nem fogom lefele szedni a régebbi drivereket, hátha egy régebbivel jó lesz... amúgy sem túl egyszerű a driver csere, mert rendesen el kell pucolni a régi maradványait, másrészt amíg a többi játék jól megy vele addig én nem a driverben látom a problémát
  • Rudee
    #33127
    A legújabb sosem a legjobb. Írtam korábban, hogy nekem pl addig akadozott, amíg a windows update futott. Nálad is valami ütközés lesz, mert gyengébb konfigon is szépen kell mennie. Nem rögtön a játék hibája, ha nem megy csettintésre.
  • rooney8
    #33126
  • precision
    #33125
    mint írtam a legfrissebb ati driver van fent, tegnap szedtem le az ati.com -ról
  • rooney8
    #33124
    pedig konfig alapján mennie kellene...
    esetleg egy friss vga drivert felpakolni?
  • precision
    #33123
    mindig ezzel a hányadék játékkal van csak gondom... a régi konfigomon is, meg most ezzel az "újjal" is

    nem értem...
  • rooney8
    #33122
    akkor passz :/