36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • unrealnoise
    #33201
    mondjuk az röhej, hogy ha feltesznek valahova valamit hivatalosan, akkor valaki leszedni és felteszi a saját oldala, accountja alá is, tiszta nevetséges az egész... ha az ember meg most érdemi kommunikációra és visszajelzésekre lenne kíváncsi, kénytelen lenne megkeresni a hivatalos EA sport által feltöltött promo anyagot...
  • unrealnoise
    #33200
    hát igen, egyre jobb a FIFA. Design, tervezés, játékmenet, játékmódok... Sorolni lehetne. A konkurencia a nyomába nem ér összeségében (!). Ezt nem szájkarate céljából írom, egyszerűen így érzem, látom, miközben kipróbálom mindkettőt, és nézem ezeket a promo videókat...
  • Bulykin
    #33199
    oda fog vágni amúgy:

  • gabesz2222
    #33198
    meg még azt szeretném kérdezni hogy az edző mért nem cserél le soha? néha már semmi energiám nincs de még olyankor s e hívna le... már két szezont lenyomtam profimmal de egyszer se hívtak le a pályáról...
  • gabesz2222
    #33197
    de pl ha csak simán egy létező játékossal kezdtem karriert az is fejlődött pedig az nem virtuális prfil volt... szal így a virtuális profim magátol nem fejlődik? csak mert 39% van kész a feladatok közül de a többi már elég nehéz és még csak 79-es vagyok
  • Effe88
    #33196
    igen+gyakorló arénában is vannak feladatok pl.tizenegyesrúgások,szabadrúgások,csavart lövés,cselek,dekázás
  • gabesz2222
    #33195
    sziasztok

    fifa 12-ben csak akkor fejlődik a virtuális profim karrierben ha teljesítek egy feladatot? vagy ez mitől függ?
  • Danyi
    #33194
    Közben beötlött még egy dolog: A folytathatóság. Remek példákat láthatunk EA által kiadott játékoknál, gondolok itt a Mass Effectre, ahol lehet folytatni azt amit elkezdtél. FIFA-ban miért kell minden évben újra kezdenem a Virtuális Profim építgetését? Miért kell 0 tudásról kezdenem, amikor az előző évben már csináltam egy világsztárt? Miért kell a Menedzser módot 0-ról kezdenem, amikor már megnyertem 4 bajnokságot és 3 BL-t, meg ki tudja hány kupát...? Miért? Miért nem folytathatom a következő évi játékban azt amit a tavalyival elkezdtem??? Ha egyszer fizetek érte, akkor miért nem tehetem ezeket a lépéseket meg??? Miért kell minden évben mindent a 0-ról kezdeni, amikor más játékokban rengeteg lehetőség van a mentett karakterek és eredmények betöltésére?
  • Danyi
    #33193
    De hogy ne csak sírjak, nem rég szúrtam egy online gólt, kapásból beemelte Benzema. Az indítás sem rossz, de a mozdulat... Ahhw *.* Azért a negatívumok mellett szép pillanatai is vannak ennek a FIFA-nak, pl. mikor az első osztályban ilyen gólt lősz. Sajna több szögből nem tudtam felvenni, meg lassítani mert kilépett a srác :/ :(

  • Danyi
    #33192
    Remélem a kapusokat is javítják, mert szerintem az is vicc, hogy mindent kivédenek... Múltkor egy gyerek nagyon szopóra állt ellenem és berakta védeni CR-t a kapuba. A vicc az, hogy a kapusskillel nem rendelkező CR7 tök simán kivédte a legnagyobb bombáimat is, ahogy a kapusok többsége véd a játékban. Eléggé röhejes, hogy minden kapus pontosan és jól véd, és néha hihetetlen nagyokat... Videó lent (amikor készítettem nagyon eldurrant az agyam...)

    A pár HSZ-szel lentebb lévő problémám is röhej: Csak a játékosom akarom irányítani, és megkapom az egész csapatot a 66. perctől...
    Ami nem lenne baj, de a gép irreálisan jól használja ki a taktikus védekezés adta lehetőségeket, már professional-on is. Főleg Multival játszok, és a játékosok fele nem használja annyira jól a taktikus védekezés adta lehetőségeket, mint a gép már professional-on. Ha már itt tartunk még két dolog: Taktikus védekezés: Miért kötelező Online ezt használni? Mi van azzal aki az online miatt vette meg a játékot, de nem tetszik neki az új védekezési forma??? Biztos megéri erőltetni ezt az újfajta védekezést...

    Ami azt illeti úgy ahogy már én is boldogulok vele így 180 online meccs után, de nem tartom normálisnak, hogy egy normális védekezéshez egy verekedős játéknak megfelelő mennyiségű gombot kell nyomogatnom folyamatosan... Jó, hogy szimuláció felé billen a játék, de a játék azért van, hogy élvezetet nyújtson, nem azért, hogy szenvedjünk vele. Ez az új védekezés, pedig semmiképpen nem nyújt könnyed szórakozást, külön nem nyújtott addig amíg abszolút nem tudtam kezelni, mer a régit szoktam meg. Most is húzom a számat, ha arra kell gondolnom, hogy ezzel a védekezéssel kell játszanom.

    A másik a játék AI-jének skálázottsága: Semi-Pro-n olyan hülye a gép, mint egy darab fa, úgy viszem el mellette a labdát, ahogy nem szégyellem, az amatőrről pedig ne is beszéljünk. Ezzel ellentétben viszont a Professional már komolyabb kihívást nyújt, de az már sok nagyságrenddel a Semi-Pro szintje felett van... Mindegy, remélem a 13 jobb lesz... :/ Különben meg nem veszem... Mert az Online móddal idén is ráfaragtam rendesen, a már említett védekezés miatt...

    Jöjjön a videóm a kapusokról (vicc-és tényleg eldurrant a FIFA-n az agyam amikor csináltam, azért a zene alatta és a kommentek a videóban):



  • SLICK
    #33191
    de hát a kölcsönben levő játékosaimnak vissza kellett volna térniük... szóval ezért nem értem ezt
  • [HUN]FaTaL
    #33190
    Egy csomó játékosra nem lehet keresni. Legalábbis pl. Jordi Albára, meg Ronaldora. Utóbbit ki lehet listáztatni a csatároknál, ha úgy rendezel, de Albat sehol sem találtam, ami meglehetősen érdekes :D

    Persze néztem a Valenciát is, de közben valszeg valahova eligazolt :D
  • SLICK
    #33189
    merem remélni, hogy amolyan "lehetetlen igazolás" nem lesz a játékban, mint pl Messi a Szpartak Moszkvába igazol meg hasonlók...
    Na meg kijavítják azt a hibát is ha új szezon kezdődik menedzser módban, akkor a kölcsönadott játékosok ne tűnjenek el... Mert nekem pl.: volt aki nem tért vissza de hiába kerestem nem találtam olyan nevű játékost... Egyszerűen csak eltűnt...
  • Effe88
    #33188
    Fifa 13

    "Elsőnek nézzük, hogy mennyiben változik a gyakorló mód a játékban. Az új fizikai motor lehetőségeit teljes mértékben beépítették az új gyakorló módba, ami jóval több lehetőséget ajánl fel, mint a meccsek előtti gyakorlás. Az új módban lépésről-lépésre megtudhatjuk a FIFA játék alapjait, illetve olyan dolgokat is, amiket lehet hogy egyáltalán nem is használunk, mivel nem tudtuk, hogy lehet ilyet csinálni. 8 nagy szekcióban 32 mini játék teljesítése közben acélozhatjuk a FIFA játékos tudásunkat. A legfőbb szekciók: tizenegyesek, földön passzolás, emelt passzok, cselezés, kapura lövések, további lövések, beívelések, szabadrúgások. Ezek teljesítése arany, ezüst és bronz szinten lehetséges. Mindenféle feladatot teljesíthetünk, fix helyről kapura lövés, szlalomozás, tengó..

    Az első nagyobb változtatás a nemzetközi menedzser rész fejlődése. Jó hír, hogy a jól teljesítő klubcsapatok vezetőiként, most már felajánlja a játék a szövetségi kapitányságot is. Amennyiben természetesen rosszabbul teljesítünk, akkor gyengébb képességű válogatottakat irányíthatunk. A nemzetiségünk és az éppen aktuális bajnokság is befolyásolni fogja, hogy melyik válogatott irányítására kapunk felkérést. A sajtóhírekből, illetve a pletykákból értesülhetünk róla a konkrét ajánlat előtt, hogy kitől kapunk lehetőséget. A szövetségi kapitányi és klubcsapat feladatok egymással párhuzamosan mennek, e-miatt mindkettőre figyelnünk kell. A szövetségi kapitányi feladatok egy külön karrier mód részben (HUB) kapnak helyet.

    A másik nagy újdonság, hogy a párhuzamosan zajló meccsekről folyamatosan két kommentár tájékoztat(Alan Mcinally és Geoff Shreeves). A kommentár a gólokról, piros lapokról és tizenegyesekről is jelez nekünk. A meccsek kezdése előtt beállíthatjuk, hogy melyik párhuzamos meccsről szeretnénk információkat kapni.

    A Be a Player módban is kapunk új lehetőségeket. A menedzser a szezon elején célokat tűzhet ki nekünk, de ha elégedetlenek vagyunk például a játékidőnkkel, akkor kölcsönadásunkat is kérhetjük. A karrierünk végén automatikusan felajánlja a csapatunk menedzseri teendőit a játék.

    A karrier mód kezelőfelületén folyamatosan kapjuk az elmúlt forduló eseményeiről az audio tájékoztatást. A Jobs board menüpontban folyamatosan láthatjuk a nyitott menedzseri pozíciókat, így szezon közben is klubot válthatunk.

    Az átigazolási rész is megváltozik. Most már játékost és készpénzt is ajánlhatunk a CPU-nak. Ha kölcsönadunk egy játékost, akkor meghatározhatjuk az átigazolási díj összegét, amennyiben lejár a kölcsönadás ideje. Ha a CPU-tól ajánlatot kapunk lehetőségünk lesz ellenajánlatot tenni más feltételekkel. A szerződések felajánlásakor a játékos szerepét is ki kell választanunk, ez befolyásolni fogja, hogy aláír-e hozzánk. A hírekből egyből tudunk majd ajánlatot tenni a játékosoknak. "
    fifahungary.hu
  • [HUN]FaTaL
    #33187
    Van.
  • Firerock
    #33186
    Van már Pes demó?:D
  • [HUN]FaTaL
    #33185
    Kiváncsi leszek az idei Fifára, a tavalyi egy hulladék volt (bár a tavalyi PES is az volt). Idén nagyot kell dobbantania, mert a demo alapján a PES piszok jó lesz.
  • Pethy23
    #33184
    Igen, csak vannak elvakult fifások akik nem látják nem akarják látni a hibákat.

    Amit még nagyon utálok az a beadás, egyszerűen nincs mód kivédekezni, mindig megmássza a védőt a csatár, akár Messi akár Drogba az.
  • Balázs 17
    #33183
    egy játékkal játszunk?:O
  • sanyiute
    #33182
    ja igen az a másik vicc meg pl meg tolom elöttem van jóval a szintén saját játékos és mint ha direkt a saját játékok is a labda elé futna hogy véletlenül se tudjam elvinni mögötte
  • Pethy23
    #33181
    Igen, tiszta Benny Hill show a játék, meg amikor összegabajodik két játékosom, vagy direkt befut elém. Ilyenkor jön az Alt+F4...
  • sanyiute
    #33180
    na meg a "flipper" elvenném a labdát ellenfélhez pattan az hozzám pattam ami tőlem elpattan és az ellenfélé ismét..:D
  • Neoncsoves
    #33179
    inkább javítsák ki hogy az esetek 90%-ban emberhez (többnyire ellenfélhez) pattan a labda a nagy taktikai védekezéses szerelésnél... komolyan olyan érzésem van néha hogy a labda direkt az emberek felé gurul, sosem üres terület felé...
  • Effe88
    #33178
    Fifa 13

    új stadionok a már meglévők mellé(fifa 12)
    *bay arena(leverkusen)
    *goodison park(everton)
    *white hart lane(spurs)
    *san mamé(bilbao)
    *artemio franchi(fiorentina)
    *stade de la mosson(motpelliere)
    *philips stadion(psv)
    *king fahd(al-hilal)
    *home depot center(galaxy)
    *bbva compass(houston dynamo)
    *suwon stadium(suwon)
    *seoul stadium(seoul)
    *celtic park(celtic)

    ez 13-al több mint a fifa12ben
  • gstup
    #33177
    Akkor passzolom... esetleg reinstall?!
  • Alex2
    #33176
    nekem olyankor az originbe akar belépni amikor így indítom
  • gstup
    #33175
    Nem.Sőt,origin alatt sokszor kilépett exe hibával.Szóval win 7-em van és így indítom:

    Start--->minen prog--->games--->fifa 12.Ha sehogysem megy akkor lehet reinstall lesz...
  • Hunor1
    #33174
    thx! igen van patch!
  • Rudee
    #33173
    2-3 hete olvastam, hogy kiadták. Fifahungary-n nézd meg.
  • Hunor1
    #33172
    Bocs ha nem vagyok tájékozott, régen jártam erre. A FIFA12-re van már magyar patch? ( HSP ?) köszi.
  • Alex2
    #33171
    te hogyan indítod akkor el?
    neked nem lép be az origin?
  • gstup
    #33170
    Hmm...Nekem sem cd-n van meg.Onlány vettem meg..
  • Alex2
    #33169
    igen de nekem nincs meg cd-n
    letölthető változat van meg és mikor elindítom akkor azonnal belép az originbe, és ott nem megy
  • gstup
    #33168
    Én nem originből indítom,hanem simán start-->games---> és ott a fifa ...
  • Alex2
    #33167
    hali
    hetek óta rossz fifa 12-őm
    originben elindítom de a fifa.exe azonnal kilép
    mit tegyek?
    előtte jó volt
  • Danyi
    #33166
    Hát levél lesz az EA-nek... És adnak majd megint egy 15 %-os kedvezményt...
  • Balázs 17
    #33165
    akkor én is passzolok :D
    mondjuk utoljára év elején nyomtam ezt a részt, de akkor még nem így volt

    pro evonál ezt jobban megoldották azért
  • LSSAHPAUL
    #33164
    Sziasztok!
    Nektek se működik a GYIK?
    FIFA 09-hez kellene nekem billentyűzet kiosztás hogy melyik gomb mit csinál stb, vagy valami leírás..
  • Danyi
    #33163
    Bár így lenne... Nézd meg, felvettem:
  • Danyi
    #33162
    De igen. Van, hogy lecserél az edző, és akkor nekem adja a csapat irányítását... Biztos ami biztos indítok egy újat, de tuti nem rosszra léptem... :( Szóval kicsit idegesít...