36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #33241
  • nukerke
    #33240
    Igen, élőben láttam róla gameplayt.
  • Lord RZA a PUNK
    #33239
    Na szevasztok, ma a 7. szezonomat fejeztem be a Virtuális prómmal jobb hátvédként a Lazióban, 29 évesen, 80as ratinggal, világklasszison, elértem a kulcsjátékos szintet. Elég szar helyen ( 13 a 20ból ) végeztünk a liga tabellán, viszont az olasz kupát megnyertük. Na a próbléma a következő: miután rányomtam, az "idény vége" opcióra, akkor ugye kapja a profid az ajánlatokat a többi csapatoktól. Legalább is így volt ez az utóbbi 7 szezon végén. Most is így van, csak most nem játékosként, hanem MANAGER szerződéseket kapok CSAK! . Próbáltam, h visszatöltök egy régebbi mentést de hiába, ugyanaz még ha épp el is vesztettük a kupát, akkor is. Ez valami bug? Mert szerintem az. Utána olvastam, legtöbb embernél már az 1. szezon végén előjön ez a hiba, valakinél később. Azt is kétlem, hogy kiöregedett a játékos, mert van olyan a csapatban, aki csatárként 36 éves. Na aki tudna erre egy megoldást az legyen szives segitsen nekem mert qrvára nem akarok manager lenni. Köfi
  • Effe88
    #33238
    grafikailag nem hiszem, ugyan az lesz mint a 12 de az teljesen jó
    tartalmilag viszont sokkal jobb lesz:-kibővített manager mód,+sokkal több stadion,gyakorló módba ügyességi feladatok stb...
    - a gameplayen meg finomítanak,jobb ütközések,jobb cselezések,első érintés
    szóval jó lesz ez!!!:)
  • Rudee
    #33237
    #33230-ból sokat nem lehet megállapítani, talán azt, hogy sokat költöttek a rendezvényre. A játékot alig mutatják.
  • Rudee
    #33236
    Nagyon informált vagy. Játszottál már vele esetleg?
  • nukerke
    #33235
    A motor ugyanaz marad, gameplay alapján szinte semmi sem változott!
  • nukerke
    #33234
    Vedd meg eredetiben és magyar lesz! Vagy találd fel magad! ;)
  • Lacoka12
    #33233
    grafikailag és játék élménybe jobb lesz a 13?
  • Neoncsoves
    #33232
    LINK: katt
  • Neoncsoves
    #33231
    Pff... tök ugyanaz

  • Breki33
    #33230
  • solyom7273
    #33229
    Sziasztok.azt szeretném kérdezni,hogy a magyar kommentárt hol lehet beállitani.Mert a játékfelirat az magyar de a kommentátor csak angol mexikói meg még egy nyelv van.arra nem emlékszem hirtelen.köszönöm.
  • Breki33
    #33228
  • Rudee
    #33227
    Kis időt az optimalizálásra is szánnak, remélem.
  • Effe88
    #33226
    A legfontosabb elemek a PC-s változatban az alábbiak lesznek:
    - Támadó intelligencia: Az új helyezkedési rendszer segítségével az AI jobban tudja majd értékelni az aktuális helyzetet, majd úgy helyezkedni, hogy a lehető legjobb pozíciója legyen a támadáshoz. A játékosok keményebben és okosabban próbálják majd áttörni a védelmet, futásokkal a védők pozícióját gyengítve és új passzolási lehetőséget teremtve a csapattársaknak. A játékosok két lépéssel előre fognak gondolkodni.
    - Komplett cselezés: A támadó 360 fokos szabadsággal rendelkezik majd a cselezésben, ezen kívül nagyon precíz mozdulatokat is képes lesz végrehajtani.
    - Első érintéses irányítás: Új rendszer amely lehetetlenné teszi a tökéletes labdaátvételt ezzel kiszámíthatatlanná téve a játékot. A rosszabb passzokat nehezebb lesz átvenni, így a védőnek könnyebb lesz a támadótól elvenni a labdát. Így a játékosok képességeinek a figyelembevételével sokkal kiegyenlítettebb lesz a támadás és a védekezés egyensúlya.
    - Player impact engine: A tavalyi évhez hasonlóan azt tökéletesítve a védőknek a lehetőségük lesz a testük segítségével kibillenteni a támadót és megszerezni a labdát. Jobb pozícióért harcolhatnak, így rossz döntésre kényszerítve a támadót.
    - Taktikus szabadrúgás: Három játékossal is kombinálhatjuk mostantól a szabadrúgásokat. Összezavarhatjuk az ellenfelet a figurákkal. Természetesen a védők is reagálhatnak a módosításokra, több vagy kevesebb védőt állítva a sorfalba, vagy esetleg kirepülő játékost küldve.
    - Gyakorló játékok: Teljesen új mód, ahol megtanulhatjuk, de mester szintet is elérhetünk a FIFA 13 irányításában összesen 32 mini játékban.
    - Karrier mód: Harcolj a csapatodért vagy a válogatottadért a kiterjesztett karrier módban, ami most már nemzetközi szinten lesz. Menedzseld a válogatott csapatot, játssz barátságos meccset, selejtezőt és nagy nemzetközi tornákat. Klub szinten új átigazolási rendszert raktak be. Lehetőség lesz ellenajánlat tételére, játékos cserére pénzügyi kompenzációval egybekötve, de csapat szerepet is felajánlhatunk. Játékosokat kölcsönözhetünk, de minket is kirúghatnak a csapattól, akár év közben is.
    - EASFC: Továbbra is lesznek az igazi foci eseményeihez köthető kihívások, de rengeteg mindent vásárolhatunk is, mezeket, speciális ünnepléseket, Virtual Pro extrákat, szuper játékos megfigyelőket is. Az EASFC meccs napban az igazi foci eseményeit kapjuk meg a hírekben, illetve a meccsek alatti kommentárokban. A meccsek menetrendje, eredmények, játékos formák mind az élő eseményekből aktualizálódnak. Minden héten le lehet játszani a hét meccsét is, ami a legizgalmasabb, legrangosabb derby-ket jelenti.
    - Fifa Ultimate Team: Szerezz, vásárolj, cserélj ahhoz, hogy a legjobb csapatod legyen. Készíts és kezelj akár több csapatot is online. Az új játékosoknak minden eddiginél könnyebb lesz a rendszer, mert teljesen új navigációs felületet kapunk.
    - EA billentyűzet és egér irányítás: Minden trükköt végre tudunk majd hajtani az egér és a billentyű segítségével
    - Csapattárs irányítás: Az egérrel lehetőségünk lesz kijelölni a csapatársak mozgását, de a védekezésben is megadhatjuk, hogy kit fogjanak.
    - 30 liga, 500 hivatalosan licenszelt csapat, 15.000 játékos
    Boltokba kerülés: 2012. szeptember 28.
    Online játékosok száma: 1-22
    Offline játékosok száma: 1-5
    Minimum rendszer követelmény: Kétmagos CPU (Core duo 2 vagy jobb.) Intel Core2Duo @ 2.4Ghz Windows XP / Windows Vista / Windows 7. 2 Gigabyte RAM. DirectXŸ 9.0c kompatibilis 3D 256 MB-os videókártya (Shader Model 3.0 vagy magasabb támogatás). ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT
    fifahungary.hu
  • setuh
    #33225
    Hello!

    Tudtok adni egy hamachi verzio szamot amivel mukodik a fifa 11 lanba?
  • [HUN]FaTaL
    #33224
    Reméljük jó lesz.

    Azért jó lenne, ha az alap dolgokat kijavítanák. Pl. a fiókcsapatok ne jussanak már fel az első osztályba...
  • Breki33
    #33223
  • Ironman2
    #33222
    Demó szept 11-én.Most hangzott el a Gamescomon
  • Effe88
    #33221
    én örülnék neki:D:D
    jól lehetne hülyülni:D:Dszépen elcsalnák egy csomó meccset:D:D:Dheheh
  • Effe88
    #33220
    szept 25. észak-amerika, szept 26.eu
  • Bulykin
    #33219
    hivatalosan amúgy mikor is jelenik meg a Fifa13?
  • szabii98
    #33218

  • szabii98
    #33217

    :DDDD
  • [HUN]FaTaL
    #33216
    lol kiállítok mindenkit :DDDD
  • precision
    #33215
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • rooney8
    #33214
    ehhez mit szólnátok? :)
  • Breki33
    #33213
  • Breki33
    #33212
    talán ki kéne nyitnod a szemed.........

    talán nyiss egy Pes vs Fifa topikot
  • Rudee
    #33211
    Vagyis már :D
  • Rudee
    #33210
    NB1 még egy ideje elérhető.
  • unrealnoise
    #33209
    egyébként, anno nagy PES buzi voltam, a 6. résszel sokat toltuk, mérföldekkel jobb volt mint a FIFA. Ami brutálisan bosszantott annó, hogy volt az a belassulásos "effektje", azaz bugja a PC-ken, aki játszott vele, az gondolom tudja miről beszélek, néha brutál flottul ment a játék, néha meg mint a lassított felvétel. szó szerint. volt hogy percekig oké, aztán percekig slow motion.

    a focis játékokba egy ideig beleuntam, aztán amikor hallottam mekkorát javult a konzolos FIFA, szidtam a jó istent, hogy PC-re miért nem ezt kapjuk... persze azóta beszereztem egy PS3-at és bár tényleg vannak hibái a játéknak, de értelmes és logikus fejlesztésekkel jönnek elő az EA Sports-nál.

    pl. ez a tréningezősdi. brutál jó. Élvezettel tanít meg olyan dolgokra, melyeket egyébként nem tudtál vagy lusta voltál utánanézni. Szórakoztató, hangulatos. A FIFA 13-ból kilopott képek alapján pedig a menü, a körítés ismét kiváló lesz, tényleg évről évre fejlődik, nem ülnek rá csak úgy lazán a projektre.

    a PES szvsz valahol pár évvel ezelőtt elveszítette a fonalat. és én még mindig nem látom a kiutat, mert hiába csinálna tényleg minden téren jó játékot a KONAMI, ha az EA nem csinál valami baklövést, és nem lesz jóval jobb a PES, addig érdemi változás nem lesz a bevételek eloszlását illetően.
  • [HUN]FaTaL
    #33208
    A 12 pedig sokkal szarabb volt, mint a Fifa 11. A Pes2013 demoja meg eszméletlen jó, persze hibák vannak, mint mindenben. :)
  • Balázs 17
    #33207
    2011-ig peseztem azt összes résszel, de mióta fifára váltottam 12b-en újra élveztem egy focis játékot...
    és ha csak a minimális hibákat javítják, idén egy brutál jó játék lesz
    már alig várom az online klub meccseket
  • [HUN]FaTaL
    #33206
    Csak a grafika, az optimalizáció meg a játékmenet egy kalap szar, tehát modokkal lényegében a pes össze-vissza veri.
  • Breki33
    #33205
    lol :P
  • unrealnoise
    #33204
    mondjuk én konzolon nyomom, így nálam egyértelmű. de a PES olyan szinten el van tévedve menüre, meg úgy sok minden téren, hogy élből kibasznám a grafikus vezetőjüket, dizájnerüket... tudom részletkérdés, de engem, aki tanulta ezt borzasztóan zavar, egy hányás az egész. tavaly is az volt, idén meg aztán pláne, ahogy elnéztem az új demo-t...
  • gstup
    #33203
    Engem csak az zavar hogy a managerbe nem rakják bele a fifa motorját...
  • szabii98
    #33202
    Az animáció a PESnél sokkal jobb, valamint a közönség , a játékosokon kívüli tárgyak kidolgozása is. PESnél van fasza zászló kivitel, meg minden, tökjól moddolható(fifa azért kicsit nehézkesebb), a nézők nem ilyen tábla szerű vackok, mint a fifánál már több ezer éve, a pesnél vannak normál nézők, fényképező csávók, meg biztonsági őrök, lehet betenni görögtüzet meg minden.. de a FIFA Manager módja az mindent ver... :D Nem tudok dönteni , melyik a jobb. Talán a PES, mert abban vagy BL/EL és könnyen bele moddolható egy csomó ország. FIFA 12höz mióta készül már a magyar nb1, aztán pár hét és itt a FIFA13..