36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Pethy23
    #33441
    Amazonon megtalálod a digitális 40$-ért ami szintén 8900 Ft. Cserébe már 25.-én játszhatsz és nem kell 28.-ig várnod :)
  • IXEMGabeo
    #33440


    Ezt lessétek meg, akinek van felesleges 30 perce:)
  • Matte
    #33439
    hátha van valakinek tippje:

    beszerezném a fifa13-at, de nekem bőven jó lenne a digitális változat (esetleg óccsóé, vagy óccsóbbé)

    de elnéztem és nálunk előrendelve a dobozos 8990 Ft, originen a letölthető meg 55 euró... hát... hogy van ez?
  • Rudee
    #33438
    Attól mert neked nem megy, még nem biztos, hogy a demo-val van a gond.
  • Rudee
    #33437
    Azt már a FIFA 08 sem támogatta rendesen.
  • ToM1113
    #33436
    hát én se vágom.. .S azért köszi
  • [HUN]FaTaL
    #33435
    Passzolom :S Lehet egy bugos szar az egész. Nekem x360 padom van.
  • ToM1113
    #33434
    genius maxfire g12u vibration. nem nagy szám.
  • [HUN]FaTaL
    #33433
    Milyen gamepad?
  • ToM1113
    #33432
    a vicc az az hogy nem is tudom beállítani a jobb kart, nincs ugyanis a fifán belül olyan beállítás... minden mást át tudok állítani de ezt nem találom. És nem csak a csel nem megy a jobb karral, hanem ha nagyot akarok tolni a labdán az is jobb karral működne.... az se megy.
  • ToM1113
    #33431
    ha lenyomom azt a gombot ami a cselezéshez kell addig oké, az működik, de a jobb karra nem reagál semmit. 12 ben jó.
  • [HUN]FaTaL
    #33430
    Pedig ugyanúgy működk.
  • FireWhisper
    #33429
    Azt írták, hogy a custom billentyű és gamepad beállításoknál nem indul/fagy szval akinek az van azt tegye vissza gyárira akkor jó lesz. Ezt már a teljesben javították.

    Aki az online módot kérdezte, simán megéri nekem majdnem mindig 10 mp alatt talál meccset, bár az tény, hogy pcn kevesebben vannak de ezt gyakorlatban nehéz észrevenni (pcsek száma pedig évről évre nő)
  • ToM1113
    #33428
    nekem megy. de cselezni hogy lehet benne? A 12 ben ügye gamepadon ugy volt nekem legalábbis hogy ball alsót nyomvatartva jobb analóg karral lehetett cselezni, most valamiért nem csinálja....
  • Krisztiam #33427
    amúgy ez elég vicces, hogy egy demo nem indul, meg problémák vannak vele :DDD
  • Krisztiam #33426
    vagy bejön FIFA 13 Messivel és lefagy :DD
  • Lacoka12
    #33425
    nálam is csinálja ezt
  • Krisztiam #33424
    nekem crack-el sem indul el.. nem tudom mi lehet a gond :DDD
    kezdőképernyő aztán kilép.. :D
  • szapor
    #33423
    Ötlet arra hogy játék közbe egyszer csak gondol egyet és kilép semmi hiba üzenet nélkül?? :SS meg a billentyű kombinációkat minden inditásnál beállitani... :S
  • Falatkenyér
    #33422
    Sziasztok!
    Elég jó a játék eddig, de engem igazán az online rész érdekel.Érdemes megvenni arra vagy korábbi részekkel is játszanak elegen online és megvenni egy korábbit akkor? Mennyire jó az online rész milyen játékmódok vannak. köszi
  • [HUN]FaTaL
    #33421
    Kiváncsi vagyok, hogy végre sikerül e kijavítani azt a hibát, hogy össze-vissza ugrál néha a menüben a kurzor, ha be van dugva a gamepad mellé a kormány és a joystick is.
  • palinho96
    #33420
    nekem nem indul a játék ha be van dugva a controller? :D
  • Breki33
    #33419
    lehet
  • fodorpetii
    #33418
    Sziasztok, Origin kivül lehet már vhonnan tölteni? :)
  • Breki33
    #33417
  • Balázs 17
    #33416
    Hidd el sokkal jobb lesz igy a game, persze most Meg furcsa ugy ahogy a 12 ben a taktikus vedezes, aztan par meccs utan ra kellett ebredni, hogy kikurt jo:)
    Ami nekem tetszik, hogy legendason vegre el lehet venni a labdat geptol + nem 200%os a passzolasa...
  • zoral1000
    #33415
    nekem se mindig csak ez a 12 ben nem volt így mert azt mondom az jó mikor elkezded sanyargatni akkor hosszat tol de mikor nincs ott senki akkor azért vegyék már át a sztárok jól.
  • Effe88
    #33414
    jó lesz ez
    egyébként van benne egy pár új animáció+ a apálya szélén is mintha lenne egy kis élet fotósok sb...+ a cserejátékosok melegítenek a pálya szélén:DD:
    3ds fű viszont kéne:S:SS:
    ezek a gyakorló dolgok is jók lesznek:D:del lehet velük majd bohóckodni, tiszta remi gaillard:D:D
    én tuti megveszem mivel úgy se játszok semmilyen más játékkal csak ezzel
  • Balázs 17
    #33413
    Nemtudom nalam 10bol ha egyszer pattan el
    Atvetelnel nem kell nyomni futast +ha csel gombot nyomod atvetrlnel akkor megjobb...
  • palinho96
    #33412
    ez még csak egy demo.
    Voltak interjúk amikben kiemelték, hogy Animációkat újítják.. ;)
    Don't cry baby :D
  • zoral1000
    #33411
    én a gameplayel nem vagyok megelégedve mert az nagyon rossz lett hogy az emberektől nagyon elpattan a labda én értem hogy többet hibáznak meg minden de hogy egy david silva egy sima paszt 5 méterre vesz át magától az kicsit sok szerintem. a videókban nem láttam ilyet. remélem ez csak a demónál van. a first touch egész jó meg hogy mindenki fut előre és helyezkedik ez is pozitív. várom a teljest biztos jó lesz.
  • precision
    #33410
    azért én erre nem vennék mérget... híresen szarul optimalizálatlanok az ilyen híres játékok, hogy legyen miért megvenni az új hardvereket

    attól még, hogy a grafika ugyanúgy néz ki, még nem jelent semmit
  • elite
    #33409
    Ami azt illeti, vehették volna a fáradtságot animációk lecserélésére, megújítására, de szinte semmi. Bevonulás, csere, sérülés, játékosreakciók...mind mind maradt a régi. Pedig sokat lehetne dobni kis energiával szerintem. Komoly sérülésnél hordágy, kicsinél ápolás a pálya szélén, reklamációk, edzők, stb stb... 1 év fejlesztésbe nem értem miért nem fér bele?
  • elite
    #33408
    De legalább gépet nem kell fejleszteni hozzá, ha jól ment az előző rész. ;)
  • elite
    #33407
    Picit finomítottak rajta a 12höz képest. Látványos újításokra ne számítson senki.
  • rooney8
    #33406
    Na milyen lett? Egy rovid kritika?:)
  • [HUN]FaTaL
    #33405
    Pl. a tavalyi, tavalyelőtti játékra gondoltam, nyílván nem a demóra...
  • Rudee
    #33404
    Egy demóból honnét tudnánk, hogy milyen lesz az online mód??
  • Effe88
    #33403
    szerintem nem sajnos
  • Attila8805
    #33402
    Crack