36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • hungary27
    #33481
    Amúgy mért szar a grafika, alacsony a felbontása és miért van 1 fekete csít a jobb szélén?
  • hungary27
    #33480
    Na sikerült megcsinálni az elindítás utáni kifagyást. (7szer töltöttem le)
  • palinho96
    #33479
    A laptok olyan chipsettel vannak felszerele, amik nem igazán támogatják a játékokat!
    Valamit valamiért alapon a játékok az asztali PC-ket szeretik és nem a mobility-s chipseteket4 _D
  • ateszegry
    #33478
    gyenge?szerintem egy laptophoz képest egész jó.
  • Matte
    #33477
    minden más?

    Próbának tegyél fel egy Battlefield 2-3, GTA4, I am alive kombót, aztán átértékelődik a minden más kifejezés :D

    Komolyra fordítva: gyenge a gép. Mindegyik része.
  • palinho96
    #33476
    kérlek görgesd lejjebb a fórumot. Breki33 sporttárs már linkelte ennek a problémáknak a javítási módját ;)
  • ateszegry
    #33475
    de minden más fullon fut rajta..:D ha lejjebb veszem a demon a grafot akkor még jobban szaggat..
  • Pethy23
    #33474
    6470m nem valami vaskos videó kártya a b950 proci meg a legkisebb proci amit manapság notikhoz adnak.
  • szapor
    #33473
    nekem a demó nem Originen keresztül indul úgy hogy tudom patchelni? :)
  • ateszegry
    #33472
    nekem az a bajom,h elinditom a gamet,minden fasza,meccs előtti bohóckodás is jó..a játék meg szaggat..pedig 4giga ram..ati radeon hd6470m,intel pentium B950, 2.1 ghz..szerintetek mi a baj?lehet,h csak az,h fos a demo...
  • palinho96
    #33471
    és működik rendesen vele. (: .. Ezaz..
  • palinho96
    #33470
    végre! :D
  • Breki33
    #33469
    EA SPORTS has released a patch to fix keyboard crash, just update the Demo on Origin
  • Breki33
    #33468
    elvileg a Fifa streetből vették át
  • palinho96
    #33467
    nem akarom kritizálni, de mintha kicsit idétlen lenne a labda mozgása... és a játékosnak is egy-egy csel közben.
  • Breki33
    #33466
    Komplett cselezés – A komplett labdakezelési rendszerben minden érintés számít. Légy szabadabb és kreatívabb, támadásban és védekezésben egyaránt! A játékosok gyorsabban váltanak irányt, és immár teljes körben képesek precíz érintésekkel, a hátvéddel szembefordulva birtokolni a labdát. Ebben a pozícióban bármilyen irányba lefordulhatsz vagy megiramodhatsz, és hosszabb távon is hatékonyabban tarthatod távol a labdától az ellenfél játékosait.

    Komplett cselezés: Minden labdaérintés számít a labda kezelése során. A védőket sokkal nagyobb szabadsággal lehet majd leküzdeni. A játékosok sokkal robbanékonyabban gyorsítanak majd a labdával és 360 fokos szögben tudnak majd finom mozdulatokkal cselezni, védeni a labdát, vagy egyszerűen csak tartani a pozíciót.

  • palinho96
    #33465
    LOL. XDD Ezen kész vagyok! :D XDD Ez mi már! :D XDD
    Terry Black csinálta az új animációkat??? :D xD
  • Forza Italia
    #33464
    fifa 13 új animáció :D:D:D

  • rooney8
    #33463
    na végül sikerült, csak be kellett pipálni a skip intro-t

    amúgy az normális, hogy nincsenek nézők a stadionban? :D
  • [HUN]FaTaL
    #33462
    Az átigazolások minden évben szarok a demoban. Én azon röhögök, hogy a doboz képén Messi van és nincs benne a demoban a Barcelona :D
  • hungary27
    #33461
    ötödször töltöttem le most a játékot és még mindig nem jó. Azt hiszem megvárom a teljes.
  • SLICK
    #33460
    gondolom az átigazolásokat a teljes játékban csinálják meg
  • webibebi
    #33459
    én azt nem értem h arsenalban miért nincs benne cazorla??
  • pcgammer
    #33458


    NAgyon jó játék
  • szapor
    #33457
    én a Fifa12 billentyű beállitásait át másoltam a Fifa13 demoba de nem jó :SS ötlet?
  • ToM1113
    #33456
    még annyi kérdésem lenne hogy ez az újítás amit hangoztattak a cselezéssel kapcsolatban az már megmutatkozik a demoban is? mert mintha valamivel tényleg másabb lenne, de nem vagyok benne biztos hogy ez lenne-e az.

    Mire vonatkozik ez az újítás? hogy működik?

  • rooney8
    #33455
    félidő hosszát lehet valahogy állítani? ezzel a fifa 13 demo tweaker-el próbáltam, sikerült is, mindent beállított, csak a félidő hosszát nem :D
  • ToM1113
    #33454
    Ez megoldotta a jobb kar problémámat a gamepaddal. köszönöm. :)
  • hungary27
    #33453
    Nem jó sehogy se.
  • Breki33
    #33452
    http://www.fifahungary.hu/hirek/FIFA_13_Demo_problemak_kezelese
  • hungary27
    #33451
    Nekem sehogy se indul el. Azt hiszem én nyertem.
  • Effe88
    #33450
    úgy néz ki
    logitech vagy xbox kontroller kell
  • elite
    #33449
    XBOX kontroller. Higyjétek el, drága de megéri.
  • palinho96
    #33448
    nekem egy Kraun 'márkájú' gamepadem van. a FIFA 13 elődjeinél gond nélkül ment vele, de most a '13DEMO nem akar vele barátkozni.. Messinél kifagy :D
    H a kihúzom akkor űber király elindul és bill+egérrel lehet csak irányítanom. :D valamit rosszul csináltam? :D
  • Breki33
    #33447
    Az EAS FC Meccsnap benne lesz a demóban?
    Benne bizony. Örömmel helyeztük el ezt a vadonatúj funkciót a demóban, hogy bepillantást adjunk arról, hogyan is fog működni a teljes játékban. Frissítéseket fogunk küldeni a focista- és csapaterőnlétekről az öt demócsapathoz körülbelül a demó megjelenése utáni egy hónapon át, mégpedig arra alapozva, hogy e focisták és csapatok hogyan teljesítenek a való életben. Amíg rendelkezel hálózati kapcsolattal, automatikusan megkapod a meccsnapi frissítéseket, amint azok elérhetővé válnak. Nem csupán arra leszek hatással a frissítések, hogy hogyan játszanak a focisták, hanem a játék tálalására is, mivel a kommentátorok néha a valós futballvilágban megesett történtekről is beszélgetnek majd. Lehetőséged lesz a Meccsnap funkció kikapcsolására is, ha inkább az alapértelmezett csapatlistákkal szeretnél játszani. A demóban nem áll majd rendelkezésre az EAS FC Meccsnap „Hét meccse” funkciója, sem az „Élő mérkőzések”.
  • Breki33
    #33446
  • Effe88
    #33445
    nekem is ilyen van
    nagyon jó
  • Breki33
    #33444
    aki nem akarja állítgatni az irányítást és fent van a Fifa 12
    csak másolja át a ButtonDataSetup.ini -t innen "My Documents/FIFA 12"
    és kész
  • Pethy23
    #33443
    2-3 ezressel nem fogsz normálisan játszani. Logitech F310-em van minden x360 controllerként ismeri fel, így sosincs gondom vele.

    Sajnos kell ennyit áldozni rá, de legalább 4-5-évig vígan el lehet lenni vele.
  • precision
    #33442
    Ajánljatok már nekem egy olcsó de jó analógos gamepadet amit támogat a fifa 12

    nem kell nekem csúcsszuper márkás cucc, csak klaviatúrán már tényleg játszhatatlan a játék, és 10ezret sem akarok most kiadni egy logitechért vagy ilyesmi

    egy 2-3ezres is bőven megteszi :)

    thx előre is!