36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Forza Italia
    #33641
    legfrissebbet
  • Pethy23
    #33640
    FIFA megjelenésekor a legfrissebb adatbázist kapja átigazolásokról vagy itt is várni kell majd egy update-re?
  • szabii98
    #33639
    nem rosszak :D
    egy marcelo-ronaldo táncot(michel telo) megnéznék :D
  • shevy
    #33638
    balotelli feszítős öröme hogy van? nem találom, köszi
  • SLICK
    #33637
    cselek, ünneplések mind mind benne vannak a játékban hogy hogyan kell megcsinálni :)
  • Forza Italia
    #33636
    nagyon jók :D valami leírás remélem lesz h h kell megcsinálni őket
  • Breki33
    #33635
  • Forza Italia
    #33634
    hát jó lenne. Egyes helyeken azt írják h 25-én már raktáron lesz.
  • Neoncsoves
    #33633
    8 nap még (tört már lesz sztem 26án valamilyen úton módon), aztán mehet a banzáj..
  • Rudee
    #33632
    Hát pedig a FIFA 2003 után sorra jöttek az olyan újítások, amikhez 4 kéz kellene billentyűzethez.

    Én se szerettem először, de kellő türelemmel könnyű megszokni.
  • Forza Italia
    #33631
    jöhetne már a játék :D:D játszani akarok :D
  • Neoncsoves
    #33630
    akkor ne fifazzal, ilyen kurva egyszerű, egy nfs-t sem tudsz normálisan játszani egy szaros billentyűzettel, gamepaddal már még úgy ahogy élvezhető is...
  • Lacee86
    #33629
    :DD Sztem egyre szarabb a PC port, a sok kontroller baromság miatt. NEM akar mindenki kontrolerrel játszani...
  • Fox44
    #33628
    XBOX 360 Controller Emulator 2.0.2.158
  • daver88
    #33627
    Na, már a NemzetiSporton is a fifával foglalkoznak, persze nem az újításokkal :D :d

    LINK
  • zoral1000
    #33626
    sziasztok

    nekem van egy eredeti sony ps controllerem analóggal,átalakítóval a pc-re, működik is mind a 2 analóg mert az x360 controller látja de a fifában csak a bal működik ergo cselezni nem tudok. van valami ötletetek??

    köszi
  • FireWhisper
    #33625
    Már elérhető az ultimate team web app, lehet üzletelni :D
  • Effe88
    #33624
    erre van esély,hogy hamarosan játszható legyen?vagy a hivatalos megjelenésig várni kell??
  • Breki33
    #33623
    #33604

    kell rá időt szánni, de megéri

    én 97-től 2004-ig billentyűzeten játszottam
  • Lacee86
    #33622
    Haveromén van, azzal is próbáltam, nem sokat segített. :$ :D
  • Breki33
    #33621
    Azon nincs két analóg kar úgyhogy sztem azzal másnak se menne

    pont az analóg karok miatt jobb a gamepad
  • Lacee86
    #33620
    Nekem van egy Logitech Precision kis egyszerű alap gamepadom. Fifázgattam vele még régebbi részekkel. De vhogy nekem sosem ment azzal úgy, vhogy nagyon megszoktam a billentyűzetet. :$
  • Breki33
    #33619
    #33444

    Egyébként pedig
    Be kell állítani alternatívra a billentyűzetet, ott már a nyilakkal tudod irányítani a játékost.

    De bill-el sosem fogtok tudni úgy Fifázni, mint kontrollerrel
    érdemes beszerezni.
  • Lacee86
    #33618
    Sziasztok!
    Nem tudom, tudnátok-e segíteni, Fifa 13 Demóről lenne szó. Biztos én vagyok a hülye, de egyszerűen nem tudom, hol lehetne a billentyűbeállításokat konfigurálni. Csak a hülye gamepados ábrák vannak megint, ez volt a halálom már a 12-ben is...
  • Breki33
    #33617
    Alex Oxlade-Chamberlain Super Speed on FIFA 2013 (HD)

  • Effe88
    #33616
    hála
  • palinho96
    #33615
    Mi dúrva Real Madrid - MC meccs volt...
    ¡Hala Madrid!
  • [HUN]FaTaL
    #33614
    A Prophet rls kelet eu kiadás volt, azért volt benne, az RLD meg nyugat eu vagy usa. De mostmár egyféle van, nem szarakodik az EA régiókkal.
  • kjhun
    #33613
    Már a korábbi években is benne volt. Lásd: PROPHET relízek, amikor az RLD-s relízekben nem volt magyar felirat/kommentár, a másikban volt. A FIFA06-ot már ne is említsem (RLD/AlcoholClone), abban is volt magyar felirat.
  • Balázs 17
    #33612
    remélem nem fake és holnap már tolható lesz
    legalább gyakorlok amíg original-t kiszállítják :P
  • [HUN]FaTaL
    #33611
    Az immxpc minden évben a lopott reloaded crack volt a magyar dvd-n. Tavaly már benne volt a magyar nyelv a nemzetközi releaseben így nem kellett, jó volt a reloaded, vélhetőleg idén is így lesz.
  • kjhun
    #33610
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    FIFA 13 MULTi6-P2P

    Holnapra már crack is lesz talán, ha nem előbb. IMMxPc az kérdéses, hogy lesz-e.
  • Rudee
    #33609
    Nem támogatott típus, így a jobb analógot valószínűleg nem tudod majd használni.

    Egyébként nem nagy dolog átállni, csak ne erőltesd. 1-2 meccs után pihi, aztán nyomjad újra. Ha türelemmel vagy, akkor hamar menni fog. De ha kapkodsz, akkor a gamepad fogja magát a sarokban találni :D
  • Rudee
    #33608
    A második megint csak támadható. Ugyanis a kapus automatikusan leteszi a labdát, ha közben valamit fúj(t) a bíró. Itt is fújhatott lest vagy akármit (talán nem is véletlen, hogy az akciót megelőző pár mp-et lehagyták a felvételről), de hang ugye nincs hozzá. Sőt, a mozdulatsorból látszik is hogy nem kiejti, hanem ledobja.
  • Breki33
    #33607
    ez meg lemaradt

    Egyik kamera beállítás user.ini-be kell másolni
    nekem a másik jobban tetszik, ennél a skill kamera érdekes lett

    []
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_TELEBROADCAST = 0.025
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_BROADCAST = 0.025
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_COOP = 0.025
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_TELE = 0.025
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_DYNAMIC_V2 = 0.025
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_DYNAMIC = 0.025
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_END_TO_END = 0.025
    //range0.01-0.10
    //FIFA2012//0.025

    []
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_TELEBROADCAST = 1200
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_BROADCAST = 1200
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_COOP = 1200
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_TELE = 1200
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_DYNAMIC_V2 = 600
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_DYNAMIC = 600
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_END_TO_END = 600
    //range - max1500-1650-1800 a seconda della visuale, oltre si vede nero
    //FIFA2012//max value 1800-1800-1800-1650-600-600-600

    //TELEBROADCAST = tribuna stampa
    //BROADCAST = televisiva
    //COOP = co-op
    //TELE = campo largo
    //DYNAMIC = dinamica
    //DYNAMIC_V2 = professionista
    //END_TO_END = fondo campo
  • Breki33
    #33606
    m-tech gamepad nem tudom mennyire precíz rendesen működik-e jobb analóg stb érdemes lenne egy jobb gamepadot kipróbálni egy barátnál vagy egy plazaban

    sztem most xboxok ki lesznek rakva a játékkal ha kijön
  • [HUN]FaTaL
    #33605
    Szerintem mindenki bénázik, mikor először játszottam gamepaddel félredobtam. Aztán nekifutottam mégegyszer, 2-3 nap alatt sikerült megszokni és biztos, hogy nem cserélném vissza billentyűzetre. :)
  • Breki33
    #33604
    én 2004-ben váltottam az OTB miatt

    egy hónap volt teljesen megszokni ne várd, hogy egy meccs után menjen
    én a demo kijövetelekor kezdtem a leggyengébb fokozaton és fokozatosan emeltem a szintet

    Mire a teljes játék kijött már jól tudtam használni.

    Mindenképpen sztem először vedd vissza a nehézséget és fokozatosan rázódj bele.

    A védekezés nem tudom a taktikus-e ott tulajdonképpen direktbe szerelni ritkábban kell inkább helyezkedni és letámadni, ezek nálam bal elöl vannak és könnyű váltogatni őket.

    Irányítás nem tudom full manuálon van-e kezdetben lehet hogy jobb kis rásegítés aztán lehet fokozatosan visszavenni.
  • Breki33
    #33603
    pro



    és kontra

  • precision
    #33602
    kaptam ajándékba valami M-Tech vagy milyen gamepadot

    életemben most játszom először gamepaddel fifát, kb. a Fifa 2000 óta klaviatúrával toltam, és sosem volt hiányérzetem, az utóbbi két fifát leszámítva... a 11 -nél és a 12 -nél volt az, hogy sokszor nem oda rúgtam a labdát ahova szerettem volna, hanem egy kicsit mindig mellé vagy felé ment

    nagy izgalmakkal játszottam le az első meccsemet analóg irányítással, és eléggé csalódás nekem... de nyilván én vagyok a béna :) nagyon fura így az irányítás, legfőképp védekezésnél... egyszerűen elfutok az ellenfél mellett, és loholhatok utána, ha el akarom venni tőle a labdát :) de támadásnál is sokszor van az, hogy "elfelejtem" időben vagy pontosan abba az irányba húzni az analógot amerre passzolni, indítani vagy átívelni szeretnék és rendszerint nem oda megy a labda ahova akarom

    Ez mindenkinél így volt amikor először játszott analóggal fifát vagy csak én érzem úgy, hogy én ezt nem fogom tudni megszokni? Venni akartam amúgy egy általatok is ajánlott Logitech gamepadet, de ezek után kérdéses, hogy van e értelme kiadnom rá 6-8 ezret...