36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • nukerke
    #33881
    XP_n is fut csak nem támogatott! :)
  • Effe88
    #33880
    nekem sima van nem fém

    de ez jó nagy félrevezetésD:D:D:
    "Windows Vista / Windows 7 (Windows XP nem!)"
    nekem xp-m van :Dszépen megy rajta;)
  • Krisztiam #33879
    van valakinek ilyen fém doboza?

    Fifa 2013
  • nukerke
    #33878
    Ne állíts olyat ami nem igaz. Olvass utána legalább.. Teljesen más a védelmi rendszer ezért nincsen még törés!
  • nono28
    #33877
    A kommentár hang fájlokat hova kell beilleszteni?
  • Laci82
    #33876
    Sziasztok.
    Pár kérdés akik megvették azoktól.
    -Optimalizálás terén javult-e a játék ?
    -Ha menedzser módban nyomom az átigazolások nem olyanok mint a FIFA 12-ben voltak ,mert ott egy csomó játékos igazolt össze-vissza (pl 2018-nál járok és Agüero már az 5. csapatnál van,most pl a Chievonál)?
    -És ha úgy döntök hogy válogatottat menedzselek milyen módon történik a játékosok behívása,van az alap keret ami most is játszik a valóságban,de ha én pl szeretném Torghelle Sanyit a Félistent ,vagy mást,behívni megtehetem-e ?
    Azaz megér -e 11000 ft-ot a játék mennyivel lépet előrébb a 12-höz képest ?
  • petinr
    #33875
    az is megvolt! semmi változás.. de most megint lehúztam és úgy néz ki h így jó lesz .. legalábbis remélem!
  • Effe88
    #33874
    hmmm
    próbáld meg akkor a másik irányba a csúszkákat
    hátha
  • Gáborfiu
    #33873
    Hát kár...
  • [HUN]FaTaL
    #33872
    fake
  • Gáborfiu
    #33871
    Elvileg piratebay-en vagy egy FIFA 13-RELOADED verzió...
  • [HUN]FaTaL
    #33870
    Nem. Az EURO 2012 MODot és a Fifa 12-t is gond nélkül törték.
  • zsilka péter
    #33869
    Nem, mert ugyan olyan védelem van rajta mint ami a 12-n is. Szerintem csak megvárták a ma délután 4 órai frissítést ( Magyar idő szerint ). Gondolom 1-2 nap és lesz valami.
  • Krisztiam #33868
    amúgy valami probléma van vele szerintem, mert ilyenkor már rég kint szokott lenni a törés..
    nem az Origin miatt van?
  • zsilka péter
    #33867
    Honnan tudod, hogy a Skidrow nem dolgozik rajta? Az infó amit olvastál az lehet kamu is. Ugyan is a scene csapatoknak nincs weboldaluk. Nem hagyhatnak támadási felületet magukon... Szóval ez egy fake oldal, fake infókkal. Amúgy is a Reloaded fogja feltörni valószínűleg.
  • Firerock
    #33866
    Mióta mondogatják már ezt?
  • petinr
    #33865
    Én ps3-on játszok vele, nekem tetszik csak egy problémám van vele!
    az h rengeteg a sérültem karrier-módban, még csak novembernél járok de már 6 sérült van és az összes ilyen 3-4hónapra esik ki! a beállításoknál a sérülés csúszkát lefelé kell húzni? mert megcsináltam és a következő meccsen 2 játékos sérült meg? vkinek vmi ötlet?!
    amúgy ezzel az öngólos szituációval még nem találkoztam!
  • palinho96
    #33864
    nem tudom. SKiDROW most nagyon nem dolgozik, de már a fórumon azt mondta legkésőbb holnap reggeldélelőtt folyamán meglesz!...
  • Firerock
    #33863
    Most tényleg nem fogják feltörni? 4 napja kinnvan a játék és semmi...
  • Effe88
    #33862
    nagyon fasza lett az új fifa
    karrier mód is nagyon jó+ az online része is rendbe van
    megéri megvenni
  • Janika114
    #33861
    Jó bamba vagyok, köszi meg van :D
  • palinho96
    #33860
    ááá. nem ide! :_D
  • palinho96
    #33859
    elért engem is a végzet.
    ráadásul a maláj nagydíj szakó eső majd a verseny végére felszáradó ívek.. 2. lettem Legenden!... ÉS NEM MENTETTE EL!!! valami tipp?
  • ToM1113
    #33858
    Közben aki még küzd a kommentátor gonddal, átmeneti megoldás de eddig jónak tűnik, hogy új profilt kell létrehozni a játékban és akkor lesz magyar kommentár, viszont csak az van, és továbbra is szürkén írja nekem és nem lehet másra váltani de legalább jó. Igaz elég kevés nevet mondanak ki benne, nem tűnik valami igényes dolognak.
  • elite
    #33857
    A #33842ban levő fájlok letöltése és bepakolása után nekem lett angol és magyar kommentár. Működött is reggel a magyar. (Az angolt nem próbáltam, de választható volt)
  • palinho96
    #33856
    nem akarok cifrát írni, te isten verte. ott az egér görgesd lejjebb és megtudod, hogy még nincs!!!!!!!!!!!!!!!
  • ateszegry
    #33855
    vmi ncore oldalono vagy beloadon nincs fenn véletlen a fifa?
  • ToM1113
    #33854
    Lejött a 700 mega, belépek a játékba, szürkén azt írja a kommentátorra hogy magyar, de nincs még mindig kommentátor a játékközben
  • shevy
    #33853
    a legfelső csuszka fölötti beállítás változtasd át defaultról customra, úgy tudod állítgani
  • Janika114
    #33852
    Hello. Xboxon nyomom a fifát, és azt akarom kérdezni hogy a kamera beállításoknál a kamera magasságát másnak se lehet állítani? Ott a kis csuszka de nem tudom mozgatni. A másik kérdésem pedig h karrier módban kapok üzenetet h válogatottak felkérnének szövetségi kapitánynak, ezt hol tudom elfogadni?

    Amúgy jó lett a játék idén is, egy hibát azonban máris találtam, h gyakran van hazaadásból öngól a gépnél, simán hátragurítja a védő a labdát az meg nézi és begurul mellette, 5 meccsen kétszer is volt ilyen nekem.
  • nono28
    #33851
    Kommentátor hangra van valami megoldás?
  • ToM1113
    #33850
    Origin ~700mb-os patchet szed, gondolom megoldódik a kommentátor probléma.
  • myl0
    #33849
    Le volt tiltva a Windows Media Player, ez okozta a gondot...
  • myl0
    #33848
    Megvettem a játékot feltettem, frissitett, elinditanám, de a nyelv kiválasztásnál kilép, valakinek hasonló probléma?
  • Breki33
    #33847
    oda van írva pontosan, de senki se képes elolvasni :-)

    "Afer installing this mod your FIFA 13 are able to read all existing FIFA 13 EA audio commentary.
    Your game are converted to support MULTI 18 language audio COMMENTARY.

    New audio commentary are not included in this mod, you have to download them separately."
  • wright
    #33846
    Lehet hogy félreérthető voltam.Amit leírsz az mind rendben van.Naszóval:a warezből minden nyelvi fájl átmásol(minden nyelv 4 fájl)de a dll-ek is kellenek.Ennyi.Az eredeti origin letöltésnél a nyelvi fájlok ugyanúgy 4-en vannak de a 417 mb-os helyett csak 1 mega ezért nem mukkan meg senkinek.Nekem így lett jó.
  • kjhun
    #33845
    Ha neked a hun_hu.big is csak pár kB, akkor minek van az 400MB-os fájl a lemezen??? Így hangod se lesz. Nézd meg a korábbi FIFA-kat is, ott is ezek voltak a kommentárfájlok, csak akkor 4 helyett 2 volt (hun_hu.bh/big). A GDFBinary_hu_HU.dll, csak a telepítéshez volt vagy az Originhez van köze (?). Míg a launcher nyelvi fájljai a ..\Game\fifasetup\.. mappában van. A játékban lévő szövegek, meg a ..\Game\data\loc mappában lévő locales.bin/big fájlban van.
  • Steve Forte Rio
    #33844
    Sziasztok!

    PS 3-ra szeretném regisztrálni a Fifa 13, hogy tudjak online játszani.
    Eredetiben van meg csak még nem csináltam ilyen és nem tudom, hogy kell.

    Leírná nekem valaki lépésről lépésre?
  • wright
    #33843
    Nem.A 417-es is csak pár kb.Mind a 4-et át kell másolni+a főkönyvtárban lévő adott nyelvhez tartozó dll.-t is és akkor működik.Én 1 warez verzióból raktam át őket.
  • kjhun
    #33842
    Kommentár-fájlok

    Viszont ami furcsa, hogy 4! fájlból áll a kommentár. A magyarnál ezek:
    hun_hu.bh (36bájt), hun_hu.big (417MB), hungarian_hu.bh (36bájt), hungarian_hu.big (101bájt). Akinek eredeti, ott is így van és ekkorák a fájlok? Ráadásul a többi nyelv kommentárja is 4 fájlból áll.

    De lehet, hogy kell az angol nyelv kommentárja is, azt írják, hogy jó legyen. (eng_us.bh, eng_us.big, eng_us_2.bh, eng_us_2.big)

    Magyar kommentár egy darabban.

    Amit #33807 -nél linkeltetek, az valami javított fájlok lennének, abban más van, nem a kommentár.